Wedstrijdprogramma poulefase Districtsbeker (Zuid I / Zuid II)

Deel dit bericht via:

1e en 2e klasse (Zuid I / Zuid II)

Poule L15: 

1 29 aug. 17.00 u  Altena - Oirschot Vooruit  
1 30 aug. 14.30 u  Nemelaer - Prinses Irene  
2 05 sept. 17.00 u  Prinses Irene - Altena  
2 06 sept. 14.30 u  Oirschot Vooruit - Nemelaer  
3 12 sept. 17.00 u  Nemelaer - Altena  
3 13 sept. 14.30 u  Oirschot Vooruit - Prinses Irene  


Poule L17: 

1 29 aug. 18.00 u  CHC - Geldrop  
1 30 aug. 14.30 u  FC Tilburg - SV TOP  
2 06 sept. 14.30 u  Geldrop - FC Tilburg  
2 06 sept. 14.30 u  SV TOP - CHC  
3 12 sept. 19.30 u  SV TOP - Geldrop  
3 13 sept. 14.00 u  CHC - FC Tilburg  


Poule L18: 

1 22 aug. 18.00 u  Erp - Bekkerveld  
1 30 aug. 14.30 u  Emplina - RKSV Heeze  
2 05 sept. 18.00 u  RKSV Heeze - Erp  
2 06 sept. 14.30 u  Bekkerveld - Emplina  
3 12 sept. 18.00 u  RKSV Heeze - Bekkerveld  
3 13 sept. 14.30 u  Erp - Emplina  


Poule L20: 

1 30 aug. 14.30 u  Berghem Sp. - Beerse Boys  
1 30 aug. 14.30 u  Eijsden - ZSV  
2 06 sept. 14.30 u  Beeerse Boys - Eijsden  
2 06 sept. 14.30 u  ZSV - Berghem Sport  
3 13 sept. 14.30 u  Beerse Boys - ZSV  
3 13 sept. 14.30 u  Eijsden - Berghem Sport  

 
Poule L21: 

1 30 aug. 14.30 u  Braakhuizen - Real Lunet  
1 30 aug. 14.30 u  SSS'18 - Geusselt Sport  
2 06 sept. 14.30 u  Real Lunet - SSS'18  
2 06 sept. 14.30 u  Geusselt Sp. - Braakhuizen  
3 13 sept. 14.30 u  Braakhuizen - SSS'18  
3 13 sept. 14.30 u  Geusselt Sp. - Real Lunet  

 
Poule L22: 

1 30 aug. 14.30 u  FC Geelen - Heeswijk  
1 03 sept. 20.00 u  SV Venray - De Valk  
2 06 sept. 14.30 u  De Valk - FC Geleen   
2 06 sept. 14.30 u  Heeswijk - SV Venray  
3 13 sept. 14.30 u  De Valk - Heeswijk  
3 13 sept. 14.30 u  FC Geleen - SV Venray  

 
Poule L23: 

1 30 aug. 14.30 u  Deurne - Vianen Vooruit  
1 30 aug. 14.30 u  GSV'28 - Sparta'25  
2 06 sept. 14.30 u  Vianen Vooruit - GSV'28  
2 06 sept. 14.30 u  Sparta'25 - Deurne  
3 13 sept. 14.30 u  Vianen Vooruit - Sparta'25  
3 13 sept. 14.30 u  GSV'28 - Deurne  

 
Poule L25: 

1 30 aug. 14.30 u  Lindeheuvel/Heidebl. - Marvilde  
1 30 aug. 14.30 u  Wilhelmina '08 - Venhorts  
2 06 sept. 14.30 u  Marvilde - Wilhelmina'08  
2 06 sept. 14.30 u  Venhorts - Lindeheuvel/Heidebl.  
3 13 sept. 14.30 u  Venhorst - Marvilde  
3 13 sept. 14.30 u  Lindeheuvel/H.bl. - Wilhelmina'08  

 
Poule L26: 

1 30 aug. 14.30 u  RKVVO - Wittenhorst  
1 30 aug. 14.30 u  Laura/Hoppel C. - Olympia'18  
2 06 sept. 14.30 u  Olympia '18 - RKVVO  
2 06 sept. 14.30 u  Wittenhorst - Laura/Hoppel C.  
3 13 sept. 14.30 u  RKVVO - Laura/Hoppel C.  
3 13 sept. 14.30 u  Olympia'18 - Wittenhorst  

 
Poule L27: 

1 30 aug. 14.30 u  Rood Wit V - RVU  
1 30 aug. 14.30 u  Venlosche B - Volharding  
2 06 sept. 14.30 u  RVU - Venlosche Boys  
2 06 sept. 14.30 u  Volharding - Rood Wit V  
3 13 sept. 14.30 u  RVU - Volharding  
3 13 sept. 14.30 u  Venlosche B. - Rood Wit V  

 
Poule L28: 

1 30 aug. 14.30 u  Scharn - SC Susteren  
1 03 sept. 20.00 u.  Best Vooruit - Valkenswaard  
2 06 sept. 14.30 u  Valkenswaard - Scharn  
2 06 sept. 14.30 u  SC Susteren - Best Vooruit  
3 13 sept. 14.30 u  Valkenswaard - SC Susteren  
3 13 sept. 14.30 u  Scharn - Best Vooruit  

 
Poule L29: 

1 30 aug. 14.30 u  EFC - De Ster  
1 30 aug. 14.30 u  Sportclub'25 - Someren  
2 06 sept. 14.30 u  Someren - EFC  
2 06 sept. 14.30 u  De Ster - Sportclub'25  
3 13 sept. 14.30 u  De Ster - Someren  
3 13 sept. 14.30 u  Sportclub'25 - EFC  

 
Poule L30: 

1 25 aug. 20.00 u  NWC - Sporting Heerlen  
1 30 aug. 14.30 u  Brabantia - BSV Limburgia  
2 06 sept. 14.30 u  Sporting Heerlen - Brabantia  
2 06 sept. 14.30 u  BSV Limburgia - NWC  
3 13 sept. 14.30 u  Brabantia - NWC  
3 13 sept. 14.30 u  Sporting Heerlen - BSV Limburgia  

 
Poule L31: 

1 29 aug. 18.00 u  Mierlo Hout - FC Eindhoven/av  
1 29 aug. 19.00 u  Chevremont - Schaesberg  
2 05 sept. 19.00 u  FC Eindhoven/av - Chevremont  
2 06 sept. 14.30 u  Schaesberg - Mierlo Hout  
3 12 sept. 19.00 u  FC Eindhoven/av - Schaesberg  
3 13 sept. 14.30 u  Chevremont - Mierlo Hout  

 
3e t/m 5e klasse (ZUID I / ZUID II)

Poule 06: 

1 30 aug. 14.30 u  Netersel - Casteren  
1 30 aug. 14.30 u  Hulsel - Viola  
2 06 sept. 14.30 u  Viola - Netersel  
2 06 sept. 14.30 u  Casteren - Hulsel  
3 13 sept. 14.30 u  Hulsel - Netersel  
3 13 sept. 14.30 u  Casteren - Viola  

 
Poule 16: 

1 30 aug. 14.30 u  Audacia - VCB  
1 30 aug. 14.30 u  Baardwijk - Spoordonkse B  
2 06 sept. 14.30 u  Spoordonkse B - Audacia  
2 06 sept. 14.30 u  VCB - Baardwijk  
3 13 sept. 14.30 u  Baardwijk - Audacia  
3 13 sept. 14.30 u  VCB - Spoordonkse B  

 
Poule 28: 

1 30 aug. 14.00 u  Vlijmense Boys - DVS  
1 30 aug. 14.30 u  RPC - Tivoli  
2 06 sept. 14.30 u  Tivoli - Vlijmense Boys  
2 06 sept. 14.30 u  DVS - RPC  
3 13 sept. 14.30 u  RPC - Vlijmense Boys  
3 13 sept. 14.30 u  DVS - Tivoli  

 
Poule 30: 

1 30 aug. 14.30 u  Riethoven - OVC'26  
1 30 aug. 14.30 u  Riel - Gilze  
2 06 sept. 14.30 u  OVC'26 - Riel  
2 06 sept. 14.30 u  Gilze - Riethoven  
3 13 sept. 14.30 u  Riethoven - Riel  
3 13 sept. 14.30 u  Gilze - OVC'26  

 
Poule 33: 

1 30 aug. 14.00 u  HHC'09 - SDO'39  
1 30 aug. 14.30 u  HMVV - ZIGO  
2 06 sept. 14.30 u  SDO'39 - HMVV  
2 06 sept. 14.30 u  ZIGO - HHC'09  
3 13 sept. 14.30 u  SDO'39 - ZIGO  
3 13 sept. 14.30 u  HMVV - HHC'09  

 
Poule 35: 

1 30 aug. 14.30 u  DEES - Hoogeloon  
1 30 aug. 14.30 u  Vessem - Trinitas Oisterwijk  
2 06 sept. 14.30 u  Hoogeloon - Vessem  
2 06 sept. 14.30 u  Trinitas Oisterwijk - DEES  
3 13 sept. 14.30 u  DEES - Vessem  
3 13 sept. 14.30 u  Trinitas Oisterwijk - Hoogeloon  

 
Poule 36: 

1 30 aug. 14.30 u  Woenselse Boys - BMC  
1 30 aug. 14.30 u  PSV/av - Puphaira  
2 06 sept. 14.30 u  BMC - PSV/av  
2 06 sept. 14.30 u  Pusphaira - Woenselse Boys  
3 13 sept. 14.30 u  BMC - Pusphaira  
3 13 sept. 14.30 u  PSV/av Woenselse Boys  


Poule 38: 

1 30 aug. 14.30 u  Den Dungen - Hapert  
1 30 aug. 14.30 u  DOSKO'32 - Steensel  
2 06 sept. 14.30 u  Steensel - Den Dungen  
2 06 sept. 14.30 u  Hapert - DOSKO'32  
3 13 sept. 14.30 u  Den Dungen - DOSKO'32  
3 13 sept. 14.30 u  Steensel - Hapert  

 
Poule 39: 

1 30 aug. 14.00 u  BVV - Unitas'59  
1 30 aug. 14.30 u  ACHT - Nieuw Woensel  
2 06 sept. 14.30 u  Unitas'59 - ACHT  
2 06 sept. 14.30 u  Nieuw Woensel - BVV  
3 13 sept. 14.30 u  BVV - ACHT  
3 13 sept. 14.30 u  Nieuw Woensel - Unitas'59  

 
Poule L40: 

1 30 aug. 14.30 u  FC Engelen - Nederwetten   
1 30 aug. 14.30 u  RKGSV - SBC  
2 06 sept. 14.30 u  SBC - FC Engelen   
2 06 sept. 14.30 u  Nederweten - RKGSV  
3 13 sept. 14.30 u  FC Engelen - RKGSV  
3 13 sept. 14.30 u  SBC - Nederwetten  

 
Poule 41 

1 30 aug. 14.30 u  LSV - De Bocht'80  
1 30 aug. 14.30 u  TGG - Wilhelmina Boys  
2 06 sept. 14.30 u  DE Bocht'80 - TGG  
2 06 sept. 14.30 u  Wilhelmina Boys - LSV  
3 13 sept. 14.30 u  De Bocht'80 - Wilhelmina Boys  
3 13 sept. 14.30 u  TGG - LSV  


Poule 43: 

1 30 aug. 14.30 u  Sterksel - Dommelen  
1 30 aug. 14.30 u  ODC - DOSL  
2 06 sept. 14.30 u  DOSL - Sterksel  
2 06 sept. 14.30 u  Dommelen - ODC  
3 13 sept. 14.30 u  ODC - Sterksel  
3 13 sept. 14.30 u  Dommeln - DOSL  

 
Poule 44: 

1 30 aug. 14.30 u  Gestel - Tongelre  
1 30 aug. 14.30 u  Zwaluw VFC - EMK  
2 06 sept. 14.30 u  Tongelre - Zwaluw VFC  
2 06 sept. 14.30 u  EMK - Gestel  
3 13 sept. 14.30 u  EMK - Tongelre  
3 13 sept. 14.30 u  Gestel - Zwaluw VFC  


Poule 45: 

1 30 aug. 14.30 u  Waalre - SCG'18  
1 30 aug. 14.30 u  Knegselse Boys - DBS  
2 06 sept. 14.30 u  SCG'18 - Knegselse Boys  
2 06 sept. 14.30 u  DBS - Waalre  
3 13 sept. 14.30 u  Waalre - Knegselse Boys  
3 13 sept. 14.30 u  DBS - SCG'18  

 
Poule 46

1 30 aug. 14.30 u  Bergeijk - Bladella  
1 30 aug. 14.30 u  GSBW - ZSC  
2 06 sept. 14.30 u  Bladella - GSBW  
2 06 sept. 14.30 u  ZSC - Bergeijk  
3 13 sept. 14.30 u  Bergeijk - GSBW  
3 13 sept. 14.30 u  ZSC - Bladella  

 
Poule 47: 

1 30 aug. 14.30 u  Terlo - Reusel Sport  
1 30 aug. 14.30 u  De Raven - De Weebosch  
2 06 sept. 14.30 u  Reusel Sport - De Raven  
2 06 sept. 14.30 u  De Weebosch - Terlo  
3 13 sept. 14.30 u  Reusel Sport - De Weebosch  
3 13 sept. 14.30 u  De Raven - Terlo  


ZUID II 

Poule 01: 

1 30 aug. 11.15 u  Boerdonk - Erp 2  
1 30 aug. 14.30 u  Stiphout Vooruit - Boerdonk  
2 06 sept. 14.30 u  Erp 2 - Festilent  
2 06 sept. 14.30 u  Stiphout Vooruit - Boerdonk  
3 13 sept. 14.30 u Boerdonk - Festilent   
3 13 sept. 14.30 u Stiphout Vooruit - Erp2  


Poule 17: 

1 30 aug. 14.30 u  Liessel - BAVOS  
1 30 aug. 14.30 u  Neerkandia - Maarheeze   
2 06 sept. 14.30 u  Maarheeze - Liessel  
2 06 sept. 14.30 u  BAVOS - Neerkandia  
3 13 sept. 14.30 u  BAVOS - Maarheeze  
3 13 sept. 14.30 u  Neerkandia - Liessel  

 
Poule 19: 

1 30 aug. 14.30 u  Bruheze - RKSVV  
1 30 aug. 14.30 u  Merefeldia - Mifano  
2 06 sept. 14.30 u  Mifano - Bruheze  
2 06 sept. 14.30 u  RKSVV - Merefeldia  
3 13 sept. 14.30 u  Bruheze - Merefeldia  
3 13 sept. 14.30 u  Mifano - RKSVV  

 
Poule 20: 

1 30 aug. 14.30 u  Lierop - Eindse Boys  
1 30 aug. 14.30 u  RKSVO - HVV Helmond  
2 06 sept. 14.30 u  HVV Helmond - Lierop  
2 06 sept. 14.30 u  Eindse Boys - RKSVO  
3 13 sept. 14.30 u  Eindse Boys - HVV Helmond  
3 13 sept. 14.30 u  RKSVO - Lierop  

 
Poule 21: 

1 30 aug. 14.30 u  FC Cranendonck - Rood Wit'67  
1 30 aug. 14.30 u  SSE - Budel  
2 06 sept. 14.30 u  Rood Wit'67 - SSE  
2 06 sept. 14.30 u  Budel - FC Cranendonck  
3 13 sept. 14.30 u  Rood Wit'67 - Budel  
3 13 sept. 14.30 u  SSE - FC Cranendonck  


Poule 23: 

1 30 aug. 14.30 u  MMC Weert - Olympia Boys  
1 30 aug. 14.30 u  Brandevoort - ONDO  
2 06 sept. 14.30 u  Olympia Boys - Brandevoort  
2 06 sept. 14.30 u  ONDO - MMC Weert  
3 13 sept. 14.30 u  Olympia Boys - ONDO  
3 13 sept. 14.30 u  Brandevoort - MMC Weert  

 
Poule 24: 

1 30 aug. 14.30 u  SVSH - ASV'33   
1 30 aug. 14.30 u  Rood Wit'62 - SV De Braak  
2 06 sept. 14.30 u  ASV'33 - Rood Wit'62  
2 06 sept. 14.30 u  SV De Braak - SVSH  
3 13 sept. 14.30 u  SV De Braak - ASV'33  
3 13 sept. 14.30 u  SVSH - Rood Wit'62  

 

© 2020 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.

Jouw reactie?


John
03 augustus 15:59
De bekerwedstrijd Best Vooruit - Valkenswaard is inmiddels verplaatst naar donderdag 3 september 20.00 uur.
Peter
30 juli 13:42
Op voetbal.nl is te vinden dat bij Heeze 1 (poule 18) de thuiswedstrijden van Heeze om 14.00 uur beginnen.
John
25 juli 14:17
Redactie, Bedankt voor de reactie.
V.w.b UNA en Gemert, ben ik er achtergekomen dat zij als 3de divisie ploegen niet deelnemen aan de District beker.
Redactie
25 juli 13:57
@ John. Klopt! Het staat zo vermeld op de KNVB site. Maar de wedstrijden van NWC en Best Vooruit voor Districsbeker zullen waarschijnlijk opgeschoven worden naar Di 1 sept of do 3 sept.
John
25 juli 13:38
Bedankt voor de info.
Een type foutje in poule L30, er staat bij de eerste speeldag NWV i.p.v NWC.
Zowel de landelijke KNVB als de District beker beginnen in het weekend van 29 en 30 aug. Druk weekend voor UNA, Best Vooruit, NWC en Gemert.