Uitslagen 2e wedstrijd poulefase Districtsbeker

Deel dit bericht via:


Voor totaaloverzicht programma/uitslagen klik hier
Foutje gezien? of een wijziging doorgeven? mail dan naar: info@amateurvoetbaleindhoven.nl

   1e en 2e klasse

 

  Poule 56
08 sept.  14.30  Oirschot Vooruit - Uno Animo  5-0
08 sept.  14.30  Real Lunet - Nemelaer  2-1

 

  Poule 59
08 sept.  14.30  Beerse Boys - VOAB  2-4
08 sept.  14.30  GSV'28 - De Ster  1-2

 

  Poule 61
08 sept.  14.30  Sarto - RKVVO  3-4
08 sept.  14.30  FC Geleen - RKSV Heeze  2-1

 

  Poule 62
08 sept.  14.30  FC Tilburg - Eijsden  0-3
08 sept.  14.30  Wilhelmina'08 - FC Eindhoven  3-1

 

  Poule 63
08 sept.  14.30  Brabantia - SC Susteren  3-0
08 sept.  14.30  Valkenswaard - Geusselt Sport  3-3

 

  Poule 64
08 sept.  14.30  Best Vooruit - Veritas  2-1
08 sept.  14.30  Marvilde - Caesar  5-0

 

  Poule 66
08 sept.  14.30  Rhode - Geldrop  2-3
08 sept.  14.30  Braakhuizen - Schaesberg  1-5

 

  Poule 67
08 sept.  14.30  Heeswijk - Deurne  2-2
08 sept.  14.30  Scharn - Rood Wit V  1-1

 

  Poule 69
08 sept.  14.30  Sportclub'25 - EFC  1-3

 

  Poule 70
07 sept.  18.00  SV Venray - Volkel  3-0
08 sept.  14.30  Heer - Someren  2-1

 

  Poule 71
07 sept.  18.30  ZSV - Mierlo Hout  3-1
08 sept.  14.30  Haelen - Erp  1-3

 

  Poule 72
08 sept.  14.30  Olympia'18 - Venlosche Boys  2-3
08 sept.  14.30  Lindeheuvel/Heidebloem - NWC  1-5

 

  Poule 73
08 sept.  14.30  Venhorst - Sparta'25  2-1
08 sept.  14.30  SSS'18 - Sporting Heerlen  1-2

 

  Poule 74
07 sept.  19.00  Laura/Hoppel C - Chevremont  0-4

 

   3e t/m 5e klasse

 

  Poule 10 (16)
07 sept.  18.00  Bladella - Netersel  2-1
08 sept.  14.30  Hulsel - Gloria UC  3-2

 

  Poule 11 (54)
08 sept.  14.30  Riethoven - DOSL  1-1
08 sept.  14.30  Budel - Sterksel 10-1

 

  Poule 12 (48)
08 sept.  14.30  Zwaluw VFC - DBS  5-1
08 sept.  14.30  VCB - OVC'26  2-0

 

  Poule 13 (46)
08 sept.  14.30  Gestel - FC Cranendonck  3-0
08 sept.  14.30  Waalre - Terlo  3-0

 

  Poule 14 (68)
07 sept.  18.00  DOSKO'32 - Hoogeloon  1-5
08 sept.  14.30  RKDSV - De Weebosch  3-1

 

  Poule 15 (18)
08 sept.  14.30  Nederwetten - PSV/av   0-3
08 sept.  14.30  WODAN - EMK  2-3

 

  Poule 16 (31)
08 sept.  14.30  RKVVO 2 - De Bocht'80  3-1
08 sept.  14.30  Steensel - Hapert  2-3

 

  Poule 17 (11)
08 sept.  14.30  Reusel Sport - GSBW  2-2
08 sept.  14.30  HMVV - EDN'56  2-1

 

  Poule 18 (15)
05 sept.  20.15  Dommelen - DVS  1-1
08 sept.  14.30  RPC - Woenselse Boys  2-1

 

  Poule 19 (08)
08 sept.  14.30  Vessem - SBC  2-2
08 sept.  14.30  Wilhelmina Boys 2 - Pusphaira  1-2

 

  Poule 20 (15)
08 sept.  14.30  Maarheeze - Tivoli  3-2
08 sept.  14.30  Rood Wit '67 - ZSC  0-2

 

  Poule 21 (17)
08 sept.  14.30  ACHT - Nieuw Woensel  3-1
08 sept.  14.30  Unitas'59 - DEES  5-2

 

  Poule 22 (72)
08 sept.  14.30  Spoordonkse Boys - Boxtel  0-0
08 sept.  14.30  Knegselse B - Wilhelmina B  2-0

 

  Poule 23 (51)
07 sept.  19.00  RKSV Nuenen 2 - RKGSV  5-2
08 sept.  14.30  Tongelre - De Raven  2-3

 

  Poule 24 (35)
08 sept.  14.30  SDO'39 - Trintas Oisterwijk  0-7
08 sept.  14.30  SVSOS - Audacia  2-2

 

  Poule 25 (58)
08 sept.  14.30  Bergeijk - Tuldania  5-3

 

© 2019 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.

Jouw reactie?