Wedstrijdschema poulefase Districtsbeker 1e t/m 5e klasse

Deel dit bericht via:


Foutje gezien? of een wijziging doorgeven? mail dan naar: info@amateurvoetbaleindhoven.nl

   1e en 2e klasse

 

  Poule 56
01 sept.  14.30   Nemelaer - Oirschot Vooruit  
01 sept.  14.30  Uno Animo - Real Lunet  
08 sept.  14.30  Oirschot Vooruit - Uno Animo  
08 sept.  14.30  Real Lunet - Nemelaer  
15 sept.  14.30  Nemelaer - Uno Animo  
15 sept.  14.30  Real Lunet - Oirschot Vooruit  

 

  Poule 59
01 sept.  14.30   VOAB - GSV'28  
01 sept.  14.30  De Ster - Beerse Boys  
08 sept.  14.30  Beerse Boys - VOAB  
08 sept.  14.30  GSV'28 - De Ster  
15 sept.  14.30  Beerse Boys - GSV'28  
15 sept.  14.30  VOAB - De Ster  

 

  Poule 61
01 sept.  14.30   RKVVO - FC Geleen  
01 sept.  14.30  RKSV Heeze - Sarto  
08 sept.  14.30  Sarto - RKVVO  
08 sept.  14.30  FC Geleen - RKSV Heeze  
15 sept.  14.30  Sarto - FC Geleen  
15 sept.  14.30  RKVVO - RKSV Heeze  

 

  Poule 62
01 sept.  14.30   FC Eindhoven/av - FC Tilburg  
01 sept.  14.30  Eijsden - Wilhelmina'08  
08 sept.  14.30  FC Tilberg - Eijsden  
08 sept.  14.30  Wilhelmina'08 - FC Eindhoven  
15 sept.  14.30  FC Tilburg - Wilhelmina'08  
15 sept.  14.30   Eijsden - FC Eindhoven/av  

 

  Poule 63
31 aug.  19.30   Geusselt Sport - Brabantia  
01 sept.  14.30   SC Susteren - Valkenswaard  
08 sept.  14.30  Brabantia - SC Susteren  
08 sept.  14.30  Valkenswaard - Geusselt Sport  
15 sept.  14.30  Valkenswaard - Brabantia  
15 sept.  14.30   Geussselt Sport - SC Susteren  

 

  Poule 64
01 sept.  14.30   Veritas - Marvilde  
01 sept.  14.30  Caesar - Best Vooruit  
08 sept.  14.30  Best Vooruit - Veritas  
08 sept.  14.30  Marvilde - Caesar  
15 sept.  14.30   Caesar - Veritas  
15 sept.  14.30  Marvilde - Best Vooruit  

 

  Poule 66
01 sept.  14.30   Geldrop - Braakhuizen  
01 sept.  14.30  Schaesberg - Rhode  
08 sept.  14.30  Rhode - Geldrop  
08 sept.  14.30  Braakhuizen - Schaesberg  
14 sept.  18.30   Schaesberg - Geldrop  
15 sept.  14.30  Braakhuizen - Rhode  

 

  Poule 67
01 sept.  14.30   Deurne - Scharn  
01 sept.  14.30  Rood Wit V - Heeswijk  
08 sept.  14.30  Heeswijk - Deurne  
08 sept.  14.30  Scharn - Rood Wit V  
15 sept.  14.30   Rood Wit V - Deurne  
15 sept.  14.30  Scharn - Heeswijk  

 

  Poule 69
01 sept.  14.30   BSV Limburgia - Sportclub'25  
08 sept.  14.30  Sportclub'25 - EFC  
15 sept.  14.30   EFC - BSV Limburgia  

 

  Poule 70
31 aug.  18.00  Volkel - Heer  
01 sept.  14.30   Someren - SV Venray  
07 sept.  18.00  SV Venray - Volkel  
08 sept.  14.30  Heer - Someren  
14 sept.  19.00   Heer - SV Venray  
15 sept.  14.30  Someren - Volkel  

 

  Poule 71
31 aug..  18.00   Erp - ZSV  
01 sept.  14.30  Mierlo Hout - Haelen  
08 sept.  14.30  ZSV - Mierlo Hout  
08 sept.  14.30  Haelen - Erp  
14 sept.  18.00   Erp - Mierlo Hout  
15 sept.  14.30  Haelen - ZSV  

 

  Poule 72
01 sept.  14.30   Venlosche B - Lindeheuvel/H.bl.  
01 sept.  14.30  NWC - Olympia'18  
08 sept.  14.30  Olympia'18 - Venlosche Boys  
08 sept.  14.30  Lindeheuvel/Heidebloem - NWC  
15 sept.  14.30   NWC - Venlosche Boys  
15 sept.  14.30  Lindeheuvel/H.bl. - Olympia'18  

 

  Poule 73
31 aug.  18.00   Sparta'25 - SSS'18  
01 sept.  14.30  Sporting Heerlen - Venhorst  
08 sept.  14.30  Venhorst - Sparta'25  
08 sept.  14.30  SSS'18 - Sporting Heerlen  
15 sept.  14.30  SSS'18 - Venhorst  
15 sept.  14.30  Sporting Heerlen - Sparta'25  

 

  Poule 74
01 sept.  14.30   De Valk - Laura/Hoppel Comb.  
07 sept.  19.00  Laura/Hoppel C - Chevremont  
15 sept.  14.30  Chevremont - De Valk  

 

   3e t/m 5e klasse

 

  Poule 10
01 sept.  14.30   Netersel - Hulsel  
01 sept.  14.30  Gloria UC - Bladella  
08 sept.  14.30  Bladella - Netersel  
08 sept.  14.30  Hulsel - Gloria UC  
15 sept.  14.30  Bladella - Hulsel  
15 sept.  14.30  Netersel - Gloria UC  

 

  Poule 11
01 sept.  14.30   Sterksel - Riethoven  
01 sept.  14.30  DOSL - Budel  
08 sept.  14.30  Riethoven - DOSL  
08 sept.  14.30  Budel - Sterksel  
15 sept.  14.30  Budel - Riethoven  
15 sept.  14.30  Sterksel - DOSL  

 

  Poule 12
31 aug.  17.00   DBS - VCB   
01 sept.  14.30  OVC'26 - Zwaluw VFC  
08 sept.  14.30  Zwaluw VFC - DBS  
08 sept.  14.30  VCB - OVC'26  
15 sept.  14.30  OVC'26 - DBS  
15 sept.  14.30  VCB - Zwaluw VFC  

 

  Poule 13
01 sept.  14.30   FC Cranendonck - Waalre  
01 sept.  14.30  Terlo - Gestel  
08 sept.  14.30  Gestel FC Cranendonck  
08 sept.  14.30  Waalre - Terlo  
15 sept.  14.30  FC Cranendonck - Terlo  
15 sept.  14.30  Gestel - Waalre  

 

  Poule 14
01 sept.  14.30   De Weebosch - DOSKO'32  
01 sept.  14.30  Hoogeloon - RKDSV  
07 sept.  18.00  DOSKO'32 - Hoogeloon  
08 sept.  14.30  RKDSV - De Weebosch  
14 sept.  18.00  Hoogeloon - De Weebosch  
15 sept.  14.30  DOSKO'32 - RKDSV  

 

  Poule 15
01 sept.  14.30   EMK - Nederwetten  
01 sept.  14.30  PSV/av - WODAN  
08 sept.  14.30  Nederwetten - PSV/av   
08 sept.  14.30  WODAN - EMK  
15 sept.  14.30  EMK - PSV/av  
15 sept.  14.30  WODAN - Nederwetten  

 

  Poule 16
01 sept.  14.30   De Bocht'80 - Steensel  
01 sept.  14.30  Hapert - RKVVO 2  
08 sept.  14.30  RKVVO 2 - De Bocht'80  
08 sept.  14.30  Steensel - Hapert  
15 sept.  14.30  Steensel - RKVVO 2  
15 sept.  14.30  Hapert - De Bocht'80  

 

  Poule 17
01 sept.  14.30   EDN'56 - Reusel Sport  
03 sept.  20.30  GSBW - HMVV  
08 sept.  14.30  Reusel Sport - GSBW  
08 sept.  14.30  HMVV - EDN'56  
15 sept.  14.30  Reusel Sport - HMVV  
15 sept.  14.30  GSBW - EDN'56  

 

  Poule 18
01 sept.  14.30   Woenselse Boys - Dommelen  
01 sept.  14.30  DVS - RPC  
05 sept.  20.15  Dommelen - DVS  
08 sept.  14.30  RPC - Woenselse Boys  
15 sept.  14.30  DVS - Woenselse Boys  
15 sept.  14.30  Dommelen - RPC  

 

  Poule 19
01 sept.  14.30   SBC - Wilhelmina Boys 2  
01 sept.  14.30  Pusphaira - Vessem  
08 sept.  14.30  Vessem - SBC  
08 sept.  14.30  Wilhelmina Boys 2 - Pusphaira  
15 sept.  14.30 SBC - Pusphaira  
15 sept.  14.30  Vessem - Wilhelmina Boys 2  

 

  Poule 20
01 sept.  14.30   Tivoli - Rood Wit '67  
01 sept.  14.30  ZSC - Maarheeze  
08 sept.  14.30  Maarheeze - Tivoli  
08 sept.  14.30  Rood Wit '67 - ZSC  
15 sept.  14.30  Rood Wit '67 - Maarheeze  
15 sept.  14.30  ZSC - Tivoli  

 

  Poule 21
31 aug.  18.00   DEES - ACHT  
01 sept.  14.30  Nieuw Woensel - Unitas'59  
08 sept.  14.30  ACHT - Nieuw Woensel  
08 sept.  14.30  Unitas'59 - DEES  
15 sept.  14.30  DEES - Nieuw Woensel  
15 sept.  14.30  Unitas'59 - ACHT  

 

  Poule 22
01 sept.  14.30   Boxtel - Knegselse Boys  
05 sept.  20.00  Wilhelmina B - Spoordonkse B  
08 sept.  14.30  Spoordonkse Boys - Boxtel  
08 sept.  14.30  Knegselse B - Wilhelmina B  
15 sept.  14.30  Wilhelmina Boys - Boxtel  
15 sept.  14.30  Knegselse B - Spoordonkse B  

 

  Poule 23
01 sept.  14.30   RKGSV - Tonglere  
01 sept.  14.30  De Raven - RKSV Nuenen 2  
08 sept.  14.30  Tongelre - De Raven  
08 sept.  14.30  RKSV Nuenen - RKGSV  
15 sept.  14.30  RKGSV - De Raven  
15 sept.  14.30  RKSV Nuenen - Tongelre  

 

  Poule 24
01 sept.  14.30   Trintas Oisterwijk - SVSOS  
03 sept.  20.00  Audacia - SDO'39  
08 sept.  14.30  SDO'39 - Trintas Oisterwijk  
08 sept.  14.30  SVSOS - Audacia  
15 sept.  14.30  Audacia - Trintas Oisterwijk  
15 sept.  14.30  SVSOS - SDO'39  

 

  Poule 25
01 sept.  14.30   Casteren - Bergeijk  
08 sept.  14.30  Bergeijk - Tuldania  
15 sept.  14.30  Tuldania - Casteren  

 

© 2019 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.

Jouw reactie?