Voorbeschouwing: Erp – Geldrop
Door Jesse Deckers
Waar onze gehele competitie even met de beentjes omhoog kan gaan zitten, staat er voor ons Erp ‘gewoon’ een competitiewedstrijd op het programma. Aanstaande zondag spelen we op eigen veld tegen concurrent VV Geldrop.
Ja, dat leest u goed. Op Erp en Geldrop na is de gehele competitie een weekend vrij. De wedstrijd tussen Erp en Geldrop is één week naar voren geschoven. Dit alles vanwege het feit dat de club uit Geldrop dit seizoen honderd jaar bestaat en er daarom volgend weekend allerlei festiviteiten gepland staan op Sportpark De Kievit. Naast dat er buiten het veld dit seizoen bij de ploeg uit Geldrop veel te vieren valt, is dat op het veld ook het geval. De ploeg promoveerde het afgelopen voorjaar, door overtuigend kampioen te worden in de derde klasse, terug naar de tweede klasse en staat er in de slotfase van het huidige seizoen ook bijzonder goed voor op de ranglijst.
Vlak na de winterstop vertrok oefenmeester Daniel Voigt al naar Mierlo-Hout, waardoor ‘Good Old’ Pierre van den Eeden uit zijn pensioen werd gehaald. Sinds hij de lijntjes weer is gaan uitzetten bij Geldrop, ging het zeker niet slechter met de groen-witten. Enkele weken na zijn aanstelling veroverde Geldrop de tweede periodetitel en mag het momenteel nog steeds hopen op de titel. Het verschil met Erp als lijstaanvoerder bedraagt ‘slechts’ vijf punten. Geldrop kende geen goede generale repetitie voor deze topper; het ging namelijk afgelopen zondag op eigen veld met 0-3 onderuit tegen RPC.
Ook wij Erpenaren kenden zeker geen goede voorbereiding op het treffen met Geldrop. Afgelopen zondag werd er op bezoek bij Oirschot Vooruit een pijnlijke, maar overigens terechte, nederlaag geleden. Erp mocht van geluk spreken dat ook HVV Helmond, Reusel Sport en Geldrop verloren, waardoor er nog steeds een marge van twee punten is op de ranglijst ten opzichte van de naaste concurrent. Dat is momenteel Handel. Aankomende zondag telt maar één ding, en dat is winst. Daar zal dan ook alles aan gedaan worden door spelers en staf!
De wedstrijd staat zondagmiddag onder leiding van Niels Cremers uit het Limburgse Nuth. Hij zal tegen 14.00 uur fluiten voor het begin van de wedstrijd.
Respectvol taalgebruik en naamsvermelding
Beledigende, discriminerende of bedreigende uitlatingen, evenals reacties die onder een anonieme naam worden geplaatst, worden zonder uitzondering verwijderd en kan leiden tot verdere maatregelen.
Het reactieformulier is bedoeld om op een nette manier je mening te delen.
Laten we samen zorgen voor een prettig en respectvol platform voor het amateurvoetbal.
Jouw reactie?