Wilhelmina Boys - Unitas'59: 4-2

Vanaf de aftrap zetten Wilhelmina boys Unitas vol onder druk wat resulteerde tot een grote kans in de eerste minuut voor spits Baeten die door de keeper van Unitas werd gepareerd, echter een minuut later werd Baeten in de de 16 meter ingespeeld,draaide bij zijn directe  tegenstander weg en schoot onhoudbaar de bal binnen,1-0.

In de 10de en 22 minuut scoorde Baeten de 2-0 en 3-0 door goed voorbereidend werk van Dejan Cockalo, 3 minuten later kwam Unitas terug in de wedstrijd door een goal van Emre Karakas die de bal snoeihard in de linker hoek schoot. Unitas kreeg vertrouwen en zette Wilhelmina boys vast met enkele goede kansen die werden gepareerd door keeper Beerings, in de 35 minuut werd een diepe bal door Baeten op waarde geschat en de centrale verdediger van Unitas vloerde hem in de 16 meter,de penalty werd door Vervloed onberispelijk binnen geschoten.

In de 2de helft golfde het spel op en neer met de nodige gele kaarten aan Wilhelmina boys kant,en kansen voor beide teams,smetje op de wedstrijd was het geblesseerd uitvallen van spits Baeten en daarna met een hoofdblessure van centrale verdediger Versantvoord,aangezien Wilhelmina zijn wisselmomenten had gehad moesten ze de laatste 10 minuten met 10 man door, in de 96 minuut scoorde Marijn Franse nog de 4-2 , al met al een verdiende overwinning van Wilhelmina boys.

Jouw reactie?


@voetballiefhebber
20 maart 16:24
Achhhh mann zever nie zeuu, Gestel das een bij elkaar geraapt zooitje. Wilhelmina Boys kan komende wedstrijd een hele belangrijke stap zetten richting het kampioenschap door 2 weken op rij te winnen van de koploper.
Voetballiefhebber
19 maart 12:37
Wel een hele spannende competitie aan het worden zo. Waar Unitas voor de winterstop nog redelijk voortvarend richting het kampioenschap leek te gaan, zal a.s. zondag ook weer een hele belangrijke wedstrijd zijn. Brabantia, Gestel en Unitas blijven voor mij kanshebbers op de titel. Ik heb Gestel afgelopen 2/3 weken zien spelen, en ze lijken in een goede flow te zitten.
3de klasse f
19 maart 9:09
Er is geen peil op te trekken. Alle clubs zijn te wisselvallig. Ik denk persoonlijk dat brabantia de meeste kansen maakt.
@unitas volger
18 maart 21:20
Wie dan wel?
Unitas volger
18 maart 17:45
Op deze wijze zal Unitas niet meer meedoen om de prijzen Trainers dienen eens goed in de spiegel kijken