Wedstrijdprogramma poulefase Districtsbeker

Deelacties:

Hieronder het wedstrijdprogramma poulefase Districtsbeker (ZI/ZII). 

Poule L14
1) 04 sept, 14.30: Brabantia - SVSSS
1) 04 sept, 14.30: Geldrop - RPC
2) 11 sept, 14.30: RPC - Brabantia
2) 11 sept, 14.30: SVSSS - Geldrop
3) 18 sept, 14.30: Geldrop - Brabantia
3) 18 sept, 14.30: SVSSS - RPC
 
Poule L11
1) 04 sept, 14.30: Best Vooruit - Helvoirt
1) 04 sept, 14.30: Gilze - Oirschot Vooruit
2) 11 sept, 14.30: Helvoirt - Gilze
2) 11 sept, 14.30: Oirschot Vooruit - Best Vooruit
3) 18 sept, 14.30: Gilze - Best Vooruit
3) 18 sept, 14.30: Helvoirt - Oirschot Vooruit
 
Poule L10
1) 04 sept, 14.30: FC Eindhoven/av - Valkenswaard
1) 04 sept, 14.30: Trinitas - Rood Wit V
2) 11 sept, 14.30: Rood Wit V - FC Eindhoven/av
2) 11 sept, 14.30: Valkenswaard - Trinitas
3) 18 sept, 14.30: Rood WIt V - Valkenswaard
3) 18 sept, 14.30: FC Eindhoven/av - Trinitas
 
Poule L17
1) 04 sept, 14.30: EFC - Hoogeloon
1) 04 sept, 14.30: Hilvaria - Marvilde
2) 08 sept, 20.00: Hoogeloon - Hilvaria
2) 11 sept, 14.30: Marvilde - EFC
3) 18 sept, 14.30: Hoogeloon - Marvilde
3) 18 sept, 14.30: Hilvaria - EFC
 
Poule L09
1) 04 sept, 14.30: De Valk - CHC
1) 04 sept, 14.30: Real Lunet - RKSV Heeze
2) 10 sept, 18.00: CHC - Real Lunet
2) 11 sept, 14.30: RKSV Heeze - De Valk
3) 18 sept, 14.30: De Valk - Real Lunet
3) 18 sept, 14.30: RKSV Heeze - CHC
 
Poule L02
1) 04 sept, 14.30: NWC - Olympia'18
1) 04 sept, 14.30: SSS'18 - Someren
2) 11 sept, 14.30: Someren - NWC
2) 11 sept, 14.30: Olympia'18 - SSS'18
3) 18 sept, 14.30: Someren - Olympia'18
3) 18 sept, 14.30: NWC - SSS'18
 
Poule L03
1) 04 sept, 14.30: Rhode - Heeswijk
1) 04 sept, 14.30: Deurne - Erp
2) 11 sept, 14.30: Erp - Rhode
2) 11 sept, 14.30: Heeswijk - Deurne
3) 18 sept, 14.30: Deurne - Rhode
3) 18 sept, 14.30: Heeswijk - Erp
 
Poule L04
1) 04 sept, 14.30: Mierlo Hout - Volkel
1) 04 sept, 14.30: Schijndel - ZSV
2) 11 sept, 14.30: Volkel - Schijndel
2) 11 sept, 14.30: ZSV - Mierlo Hout
3) 18 sept, 14.30: Volkel - ZSV
3) 18 sept, 14.30: Schijndel - Mierlo Hout
 
3e t/m 5e klasse (Zuid I / Zuid II)
 
Poule R37
1) 04 sept, 14.30: Riethoven - DOSKO'32
1) 04 sept, 14.30: DBS - Pusphaira
2) 08 sept, 20.00: DOSKO'32 - DBS
2) 11 sept, 14.30: Pusphaira - Riethoven
3) 18 sept, 14.30: Riethoven - DBS
3) 18 sept, 14.30: Pusphaira - DOSKO'32
 
Poule R31
1) 04 sept, 14.30: ACHT - Geldrop 2
1) 04 sept, 14.30: SV Tongelre - SCG'18
2) 11 sept, 11.30: Geldrop 2 - SV Tongelre
2) 11 sept, 14.30: SCG'18 - ACHT
3) 18 sept, 14.30: ACHT - SV Tongelre
3) 18 sept, 14.30: SCG'18 - Geldrop 2
 
Poule R44
1) 04 sept, 14.30: Beerse Boys - Braakhuizen
1) 04 sept, 14.30: SBC - DVS
2) 11 sept, 14.30: DVS - Beerse Boys
2) 11 sept, 14.30: Braakhuizen - SBC
3) 18 sept, 14.30: Beerse Boys - SBC
3) 18 sept, 14.30: DVS - Braakhuizen
 
Poule R35
1) 04 sept, 14.30: Bergeijk - EFC 2
1) 04 sept, 14.30: De Raven - De Weebosch
2) 11 sept, 12.00: EFC 2 - De Raven
2) 11 sept, 14.30: De Weebosch - Bergeijk
3) 18 sept, 12.00: EFC 2 - De Weebosch
3) 18 sept, 14.30: De Raven - Bergeijk
 
Poule R08
1) 04 sept, 14.30: Bladella - Viola
1) 04 sept, 14.30: Netersel - SDO'39
2) 11 sept, 14.30: SDO'39 - Bladella
2) 11 sept, 14.30: Viola - Netersel
3) 18 sept, 14.30: Bladella - Netersel
3) 18 sept, 14.30: SDO'39 - Viola
 
Poule R18
1) 04 sept, 14.30: Tivoli - ZSC
1) 04 sept, 14.30: Dommelen - Terlo
2) 11 sept, 14.30: Terlo - Tivoli
2) 11 sept, 14.30: ZSC - Dommelen
3) 18 sept, 14.30: Tivoli - Dommelen
3) 18 sept, 14.30: Terlo - ZSC
 
Poule R22
1) 04 sept, 11.30: RKSV Heeze 2 - Gestel
1) 04 sept, 14.30: DOSL - Sterksel
2) 11 sept, 14.30: Sterksel - RKSV Heeze 2
2) 11 sept, 14.30: Gestel - DOSL
3) 18 sept, 14.30: DOSL - RKSV Heeze 2
3) 18 sept, 14.30: Gestel - Sterksel
 
Poule R41
1) 04 sept, 14.30: Casteren - Vessem
1) 04 sept, 14.30: Hapert - Were Di
2) 11 sept, 14.30: Vessem - Hapert
2) 11 sept, 14.30: Were Di - Casteren
3) 18 sept, 14.30: Vessem - Were DI
3) 18 sept, 14.30: Hapert - Casteren
 
Poule R29
1) 04 sept, 14.30: Woenselse Boys - PSV/av
1) 04 sept, 14.30: Knegselse Boys - Steensel
2) 11 sept, 14.30: Steensel - Woenselse Boys
2) 11 sept, 14.30: PSV/av - Knegselse Boys
3) 18 sept, 14.30: Knegselse Boys - Woenselse Boys
3) 18 sept, 14.30: PSV/av - Steensel
 
Poule R59
1) 04 sept, 14.30: FC Cranendonck-Nijnsel
1) 04 sept, 14.30: HVV Helmond - RKVVO
2) 11 sept, 14.30: Nijnsel - HVV Helmond
2) 11 sept, 14.30: RKVVO - FC Cranendonck
3) 18 sept, 14.30: Nijnsel - RKVVO
3) 18 sept, 14.30: HVV Helmond - FC Cranendonck
 
Poule R43
1) 04 sept, 14.30: Hulsel - HMVV
1) 04 sept, 14.30: Gloria UC - Reusel Sport
2) 11 sept, 14.30: Reusel Sport - Hulsel
2) 11 sept, 14.30: HMVV - Gloria UC
3) 18 sept, 14.30: Gloria UC - Hulsel
3) 18 sept, 14.30: HMVV - Reusel Sport
 
Poule R26
1) 04 sept, 14.30: RKGSV - Unitas'59
2) 11 sept, 14.30: Unitas'59 - EMK
3) 17 sept, 17.30: EMK - RKGSV

Poule R42
1) 04 sept, 14.30: DEES - Nieuw Woensel
1) 04 sept, 14.30: Waalre - Wilhelmina Boys
2) 11 sept, 14.30: Wilhelmina Boys - DEES
2) 11 sept, 14.30: Nieuw Woensel - Waalre
3) 18 sept, 14.30: DEES - Waalre
3) 18 sept, 14.30: Wilhelmina Boys - Nieuw Woensel
 
Poule R34
1) 04 sept, 14.30: Helden - Maarheeze
1) 04 sept, 14.30: Egchel - Panningen
2) 11 sept, 14.30: Maarheeze - Egchel
2) 11 sept, 14.30: Panningen - Helden
3) 18 sept, 14.30: Panningen - Maarheeze
3) 18 sept, 14.30: Helden - Egchel
 
Poule R41
1) 04 sept, 14.30: SSE - Stiphout Vooruit
1) 04 sept, 14.30: Mifano - SV Budel
2) 11 sept, 14.30: Stiphout Vooruit - Mifano
2) 11 sept, 14.30: SV Budel - SSE
3) 18 sept, 14.30: SV Budel - Stiphout Vooruit
3) 18 sept, 14.30: SSE - Mifano
 
Poule R15
1) 04 sept, 14.30: RoodWit'67 - SV Brandevoort
1) 04 sept, 14.30: Eindse Boys - SV Laar
2) 11 sept, 14.30: SV Laar - Rood Wit'67
2) 11 sept, 14.30: SV Brandevoort - Eindse Boys
3) 18 sept, 14.30: SV Laar - SV Brandevoort
3) 18 sept, 14.30: Rood Wit'67 - Eindse Boys
 
Poule R13
1) 04 sept, 14.30: ODC - De Bocht'80
1) 04 sept, 14.30: BMC - Spoordonkse Boys
2) 11 sept, 14.30: De Bocht'80 - BMC
2) 11 sept, 14.30: Spoordonkse Boys - ODC
3) 18 sept, 14.30: BMC - ODC
3) 18 sept, 14.30: De Bocht'80 - Spoordonkse Boys
 
Poule R52
1) 04 sept, 14.30: ASV'33 - Boerdonk
1) 04 sept, 14.30: Mariahout - SCMH
2) 11 sept, 14.30: SCMH - ASV'33
2) 11 sept, 14.30: Boerdonk - Mariahout
3) 18 sept, 14.30: Mariahout - ASV'33
3) 18 sept, 14.30: Boerdonk - SCMH
 
Poule R57
1) 04 sept, 14.30: Eli -VOW
1) 04 sept, 14.30: Keldonk - Vorstenbossche Boys
2) 11 sept, 14.30: VOW - Keldonk
2) 11 sept, 14.30: Vorstenbossche Boys - Eli
3) 18 sept, 14.30: VOW - Vorstenbossche Boys
3) 18 sept, 14.30: Keldonk - Eli
 
Poule R06 
1) 04 sept, 14.30: VCO - Handel
1) 04 sept, 14.30: Bavos - Festilent
2) 11 sept, 14.30: Handel - Bavos
2) 11 sept, 14.30: Festilent - VCO
3) 18 sept, 14.30: Festilent - Handel
3) 18 sept, 14.30: VCO - Bavos
 
Poule R25
1) 04 sept, 14.30: SV Grashoek - Neerkandia
1) 04 sept, 14.30: RKSVO - Liessel
2) 11 sept, 14.30: Neerkandia - RKSVO
2) 11 sept, 14.30: Liessel - SV Grashoek
3) 18 sept, 14.30: Liessel - Neerkandia
3) 18 sept, 14.30: SV Grashoek - RKSVO
 
Poule R33
1) 04 sept, 14.30: Fiducia - Holthees-Smakt
1) 04 sept, 14.30: Merselo - Milheezer Boys
2) 11 sept, 14.30: Milheezer Boys - Fiducia
2) 11 sept, 14.30: Holthees-Smakt - Merselo
3) 18 sept, 14.30: Merselo - Fiducia
3) 18 sept, 14.30: Holthees-Smakt - Milheezer Boys
 
Poule R28
1) 04 sept, 14.30: Rood Wit'62 - SV Oostrum
1) 04 sept, 14.30: Leunen - Ysselsteyn 
2) 11 sept, 14.30: Ysselsteyn - Rood Wit'62
2) 11 sept, 14.30: SV Oostrum - Leunen
3) 18 sept, 14.30: Ysselsteyn - SV Oostrum
3) 18 sept, 14.30: Rood Wit'62 - Leunen
 
Poule R58
1) 04 sept, 14.30: SJVV - ZSV 2
1) 04 sept, 14.30: Elsendorp - SV De Braak
2) 11 sept, 10.30: ZSV 2 - Elsendorp
2) 11 sept, 14.30: De Braak - SJVV
3) 18 sept, 14.30: De Braak - ZSV 2
3) 18 sept, 14.30: SJVV - Elsendorp
 
Poule R17
1) 04 sept, 14.30: Audacia - Neerlandia
2) 11 sept, 14.30: Neerlandia - EDN'56
3) 18 sept, 14.30: EDN'56 - Audacia
 
 

© 2022 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.

Jouw reactie?


Liefhebber
10 augustus 11:40
Zou mooi in poule R26 passen
liefhebber
10 augustus 11:38
Doet Nederwetten niet mee in het bekertoernooi??
@voetballiefhebber
09 augustus 23:10
Fierljeppen is ook leuk, maar dat is nog geen reden voor Amateurvoetbaleindhoven.nl om het Friese voetbal te gaan volgen.
@starter
03 augustus 16:18
Bekerwedstrijden oftewel oefenwedstrijden zijn een goede voorbereiding op de competitie. Volgens mij hebben we deze keer een kortere voorbereiding dan normaal.
@starter
03 augustus 14:26
Eigenlijk wel een goed idee.
Starter
03 augustus 14:19
Jammer eerst weer die beker, veel beter om competitie te laten starten. Goede temperaturen dan, beker gewoon doen in dec-jan-febr, en maart competitie weer opstarten. Half juni einde nacompetitie dan.
voetballiefhebber
02 augustus 14:08
Willem-Jan, je weet niet wat je mist, enorm sportieve en bedrijvige plek, met naast Edn'56 ook de jaarlijkse Blubberrun ( 600 deelnemers) en het beruchte, beroemde Spektakel eind augustus.
Willem-Jan Schampers
02 augustus 12:30
@Voetballiefhebber, Haghorst valt buiten ons aandachtsgebied…
Iemand
01 augustus 13:50
En RKDSV?
voetballiefhebber
01 augustus 1:00
Ed'56 ( kampioen afgelopen seizoen ) staat er weer, nooit ( behalve in de roman De Erfenis van Karlijn ) bij. Ronduit belachelijk natuurlijk.
Richard
30 juli 15:59
Klase mannen, goed bezig
Fan
30 juli 9:33
Super!