Hierbij de totovoorspellingen van dit weekend.
TOTO – SR07 – voorspellingen
Wedstrijden SR07
| W | Wedstrijd |
|---|---|
| 1 | Deurne-Nemelaer |
| 2 | CHC-Haarsteeg |
| 3 | NWC-RKSV Heeze |
| 4 | Mariahout-Prinses Irene |
| 5 | Lierop-Olympia'18 |
| 6 | PSV-Acht |
| 7 | VCB-Gloria UC |
| 8 | HMVV-SDO'39 |
| 9 | Brandevoort-SVSH |
| 10 | Boskant-FC de Rakt |
Percentages voorspellingen SR07
| W | Wedstrijd | Thuis | Gelijk | Uit | Aantal |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Deurne-Nemelaer | 84.5% | 7.0% | 8.5% | 71 |
| 2 | CHC-Haarsteeg | 12.7% | 16.9% | 70.4% | 71 |
| 3 | NWC-RKSV Heeze | 66.2% | 22.5% | 11.3% | 71 |
| 4 | Mariahout-Prinses Irene | 74.6% | 15.5% | 9.9% | 71 |
| 5 | Lierop-Olympia'18 | 74.6% | 18.3% | 7.0% | 71 |
| 6 | PSV-Acht | 88.7% | 7.0% | 4.2% | 71 |
| 7 | VCB-Gloria UC | 46.5% | 26.8% | 26.8% | 71 |
| 8 | HMVV-SDO'39 | 54.9% | 35.2% | 9.9% | 71 |
| 9 | Brandevoort-SVSH | 69.0% | 18.3% | 12.7% | 71 |
| 10 | Boskant-FC de Rakt | 47.9% | 25.4% | 26.8% | 71 |
Percentages exacte voorspelde uitslagen
Per wedstrijd: percentage van de geldige voorspellingen voor die wedstrijd.
W1 – Deurne-Nemelaer
| Voorspelde uitslag | Aantal | Percentage |
|---|---|---|
| 2-1 | 26 | 36.6% |
| 3-1 | 12 | 16.9% |
| 2-0 | 11 | 15.5% |
| 1-0 | 4 | 5.6% |
| 1-1 | 4 | 5.6% |
| 3-2 | 4 | 5.6% |
| 1-2 | 2 | 2.8% |
| 3-0 | 2 | 2.8% |
| 0-1 | 1 | 1.4% |
| 0-2 | 1 | 1.4% |
| 1-3 | 1 | 1.4% |
| 1-4 | 1 | 1.4% |
| 2-2 | 1 | 1.4% |
| 4-1 | 1 | 1.4% |
W2 – CHC-Haarsteeg
| Voorspelde uitslag | Aantal | Percentage |
|---|---|---|
| 0-2 | 12 | 16.9% |
| 1-2 | 12 | 16.9% |
| 1-3 | 12 | 16.9% |
| 1-1 | 8 | 11.3% |
| 0-3 | 6 | 8.5% |
| 2-1 | 6 | 8.5% |
| 2-2 | 3 | 4.2% |
| 0-1 | 2 | 2.8% |
| 0-5 | 2 | 2.8% |
| 0-0 | 1 | 1.4% |
| 0-4 | 1 | 1.4% |
| 1-0 | 1 | 1.4% |
| 1-4 | 1 | 1.4% |
| 1-5 | 1 | 1.4% |
| 1-6 | 1 | 1.4% |
| 2-0 | 1 | 1.4% |
| 3-0 | 1 | 1.4% |
W3 – NWC-RKSV Heeze
| Voorspelde uitslag | Aantal | Percentage |
|---|---|---|
| 2-1 | 26 | 36.6% |
| 2-0 | 10 | 14.1% |
| 1-1 | 9 | 12.7% |
| 2-2 | 7 | 9.9% |
| 1-2 | 5 | 7.0% |
| 3-1 | 5 | 7.0% |
| 1-0 | 2 | 2.8% |
| 1-3 | 2 | 2.8% |
| 3-2 | 2 | 2.8% |
| 2-3 | 1 | 1.4% |
| 3-0 | 1 | 1.4% |
| 4-2 | 1 | 1.4% |
W4 – Mariahout-Prinses Irene
| Voorspelde uitslag | Aantal | Percentage |
|---|---|---|
| 2-1 | 18 | 25.4% |
| 2-0 | 12 | 16.9% |
| 3-1 | 11 | 15.5% |
| 1-1 | 5 | 7.0% |
| 2-2 | 5 | 7.0% |
| 3-0 | 5 | 7.0% |
| 1-0 | 4 | 5.6% |
| 1-2 | 4 | 5.6% |
| 0-2 | 3 | 4.2% |
| 4-1 | 2 | 2.8% |
| 0-0 | 1 | 1.4% |
| 3-2 | 1 | 1.4% |
W5 – Lierop-Olympia'18
| Voorspelde uitslag | Aantal | Percentage |
|---|---|---|
| 2-0 | 12 | 16.9% |
| 3-1 | 12 | 16.9% |
| 2-1 | 9 | 12.7% |
| 4-1 | 8 | 11.3% |
| 2-2 | 7 | 9.9% |
| 1-1 | 6 | 8.5% |
| 1-0 | 4 | 5.6% |
| 3-2 | 4 | 5.6% |
| 1-2 | 3 | 4.2% |
| 4-2 | 3 | 4.2% |
| 0-1 | 1 | 1.4% |
| 1-4 | 1 | 1.4% |
| 3-0 | 1 | 1.4% |
W6 – PSV-Acht
| Voorspelde uitslag | Aantal | Percentage |
|---|---|---|
| 3-1 | 23 | 32.4% |
| 2-1 | 12 | 16.9% |
| 2-0 | 6 | 8.5% |
| 3-2 | 6 | 8.5% |
| 3-0 | 4 | 5.6% |
| 4-1 | 4 | 5.6% |
| 4-2 | 4 | 5.6% |
| 2-2 | 3 | 4.2% |
| 5-1 | 3 | 4.2% |
| 1-1 | 2 | 2.8% |
| 1-2 | 2 | 2.8% |
| 1-0 | 1 | 1.4% |
| 1-3 | 1 | 1.4% |
W7 – VCB-Gloria UC
| Voorspelde uitslag | Aantal | Percentage |
|---|---|---|
| 2-1 | 13 | 18.3% |
| 1-1 | 9 | 12.7% |
| 2-0 | 9 | 12.7% |
| 2-2 | 9 | 12.7% |
| 1-2 | 7 | 9.9% |
| 0-1 | 6 | 8.5% |
| 3-1 | 5 | 7.0% |
| 1-3 | 3 | 4.2% |
| 3-0 | 3 | 4.2% |
| 0-2 | 2 | 2.8% |
| 0-0 | 1 | 1.4% |
| 1-0 | 1 | 1.4% |
| 2-4 | 1 | 1.4% |
| 3-2 | 1 | 1.4% |
| 4-2 | 1 | 1.4% |
W8 – HMVV-SDO'39
| Voorspelde uitslag | Aantal | Percentage |
|---|---|---|
| 2-2 | 15 | 21.1% |
| 2-1 | 14 | 19.7% |
| 3-1 | 13 | 18.3% |
| 1-1 | 9 | 12.7% |
| 1-2 | 5 | 7.0% |
| 2-0 | 4 | 5.6% |
| 3-2 | 4 | 5.6% |
| 1-0 | 2 | 2.8% |
| 0-0 | 1 | 1.4% |
| 0-1 | 1 | 1.4% |
| 0-2 | 1 | 1.4% |
| 3-0 | 1 | 1.4% |
| 4-2 | 1 | 1.4% |
W9 – Brandevoort-SVSH
| Voorspelde uitslag | Aantal | Percentage |
|---|---|---|
| 3-1 | 20 | 28.2% |
| 2-1 | 11 | 15.5% |
| 2-2 | 11 | 15.5% |
| 3-0 | 7 | 9.9% |
| 1-2 | 4 | 5.6% |
| 2-0 | 4 | 5.6% |
| 3-2 | 3 | 4.2% |
| 0-2 | 2 | 2.8% |
| 1-0 | 2 | 2.8% |
| 0-0 | 1 | 1.4% |
| 0-1 | 1 | 1.4% |
| 0-3 | 1 | 1.4% |
| 1-1 | 1 | 1.4% |
| 1-3 | 1 | 1.4% |
| 4-1 | 1 | 1.4% |
| 5-1 | 1 | 1.4% |
W10 – Boskant-FC de Rakt
| Voorspelde uitslag | Aantal | Percentage |
|---|---|---|
| 2-1 | 13 | 18.3% |
| 1-1 | 9 | 12.7% |
| 1-2 | 9 | 12.7% |
| 2-0 | 9 | 12.7% |
| 2-2 | 8 | 11.3% |
| 1-3 | 4 | 5.6% |
| 3-1 | 4 | 5.6% |
| 1-0 | 3 | 4.2% |
| 0-2 | 2 | 2.8% |
| 0-3 | 2 | 2.8% |
| 3-2 | 2 | 2.8% |
| 4-3 | 2 | 2.8% |
| 0-0 | 1 | 1.4% |
| 2-3 | 1 | 1.4% |
| 3-0 | 1 | 1.4% |
| 3-4 | 1 | 1.4% |
Voorspellingen deelnemers SR07
Deelnemers 1–10
| Wedstrijden W1–W5 | ||||
|---|---|---|---|---|
| <b>W1</b> Deurne-Nemelaer | <b>W2</b> CHC-Haarsteeg | <b>W3</b> NWC-RKSV Heeze | <b>W4</b> Mariahout-Prinses Irene | <b>W5</b> Lierop-Olympia'18 |
| Naam | W1 | W2 | W3 | W4 | W5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Danny Kaniz | 1-2 | 2-1 | 1-0 | 2-0 | 1-2 |
| Theo Schilders | 2-1 | 0-2 | 1-1 | 0-2 | 3-1 |
| Sebastiaan Kromwijk | 2-0 | 1-3 | 1-1 | 3-0 | 1-2 |
| Ronnie Jansen | 2-1 | 2-1 | 1-1 | 1-2 | 1-0 |
| Hennie Looijmans | 2-0 | 1-3 | 3-0 | 2-0 | 2-1 |
| Harrie Verhaegh | 2-2 | 3-0 | 1-1 | 3-0 | 2-2 |
| Joris van Nisselrooij | 2-0 | 1-2 | 2-1 | 2-2 | 3-1 |
| hans hoeben | 3-1 | 0-2 | 2-0 | 0-0 | 2-1 |
| Fatih Yildiz | 2-0 | 0-4 | 1-1 | 2-1 | 3-1 |
| Els Tijssen | 2-1 | 1-4 | 1-2 | 2-2 | 1-4 |
| Wedstrijden W6–W10 | ||||
|---|---|---|---|---|
| PSV-Acht | VCB-Gloria UC | HMVV-SDO'39 | Brandevoort-SVSH | Boskant-FC de Rakt |
| Naam | W6 | W7 | W8 | W9 | W10 |
|---|---|---|---|---|---|
| Danny Kaniz | 2-2 | 1-2 | 2-1 | 3-0 | 2-0 |
| Theo Schilders | 3-1 | 1-1 | 2-2 | 3-0 | 2-2 |
| Sebastiaan Kromwijk | 2-0 | 2-1 | 3-1 | 2-1 | 1-0 |
| Ronnie Jansen | 2-1 | 0-2 | 2-1 | 2-0 | 2-1 |
| Hennie Looijmans | 3-1 | 2-2 | 2-1 | 1-3 | 1-1 |
| Harrie Verhaegh | 1-1 | 4-2 | 3-2 | 0-3 | 1-2 |
| Joris van Nisselrooij | 2-1 | 1-1 | 2-2 | 2-2 | 1-3 |
| hans hoeben | 2-2 | 0-1 | 1-0 | 0-2 | 1-1 |
| Fatih Yildiz | 3-2 | 2-1 | 2-0 | 2-2 | 1-3 |
| Els Tijssen | 3-1 | 2-1 | 3-2 | 3-1 | 2-1 |
Deelnemers 11–20
| Wedstrijden W1–W5 | ||||
|---|---|---|---|---|
| <b>W1</b> Deurne-Nemelaer | <b>W2</b> CHC-Haarsteeg | <b>W3</b> NWC-RKSV Heeze | <b>W4</b> Mariahout-Prinses Irene | <b>W5</b> Lierop-Olympia'18 |
| Naam | W1 | W2 | W3 | W4 | W5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Johan van de Wijdeven | 1-1 | 1-3 | 2-2 | 4-1 | 2-0 |
| Bartjan van der aa | 2-0 | 1-0 | 2-0 | 0-2 | 3-1 |
| Martien van Litsenburg | 2-1 | 1-3 | 2-1 | 2-2 | 4-1 |
| André Werrelmann | 2-0 | 1-2 | 2-1 | 1-1 | 3-1 |
| Patrick Rooijakkers | 1-2 | 1-3 | 2-1 | 2-1 | 2-2 |
| Floris de Kort | 2-1 | 2-2 | 1-0 | 3-1 | 2-0 |
| Yorick Hooyen | 2-1 | 0-3 | 2-1 | 3-1 | 2-1 |
| ArieBombarie | 3-1 | 1-2 | 2-1 | 2-1 | 3-1 |
| Bjorn Vroomen | 3-2 | 1-3 | 2-0 | 2-1 | 1-1 |
| Richard De Beer | 0-2 | 2-1 | 2-1 | 1-1 | 1-1 |
| Wedstrijden W6–W10 | ||||
|---|---|---|---|---|
| PSV-Acht | VCB-Gloria UC | HMVV-SDO'39 | Brandevoort-SVSH | Boskant-FC de Rakt |
| Naam | W6 | W7 | W8 | W9 | W10 |
|---|---|---|---|---|---|
| Johan van de Wijdeven | 2-0 | 3-1 | 2-2 | 1-2 | 2-2 |
| Bartjan van der aa | 3-0 | 2-0 | 1-0 | 3-0 | 1-2 |
| Martien van Litsenburg | 3-1 | 3-1 | 1-1 | 3-2 | 2-2 |
| André Werrelmann | 2-1 | 2-0 | 2-0 | 1-2 | 2-1 |
| Patrick Rooijakkers | 2-1 | 3-0 | 2-1 | 1-2 | 2-1 |
| Floris de Kort | 3-2 | 2-0 | 2-2 | 3-1 | 3-4 |
| Yorick Hooyen | 3-1 | 2-1 | 2-1 | 2-1 | 2-1 |
| ArieBombarie | 3-1 | 2-0 | 2-1 | 2-2 | 2-1 |
| Bjorn Vroomen | 4-2 | 1-0 | 1-2 | 3-1 | 1-0 |
| Richard De Beer | 3-1 | 2-0 | 1-2 | 2-2 | 4-3 |
Deelnemers 21–30
| Wedstrijden W1–W5 | ||||
|---|---|---|---|---|
| Deurne-Nemelaer | CHC-Haarsteeg | NWC-RKSV Heeze | Mariahout-Prinses Irene | Lierop-Olympia'18 |
| Naam | W1 | W2 | W3 | W4 | W5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Arjan van Zutphen | 1-0 | 0-2 | 2-1 | 2-1 | 3-2 |
| Maarten Gloudemans | 2-1 | 1-3 | 1-1 | 3-2 | 1-0 |
| Joris Hurkmans | 1-0 | 0-3 | 2-1 | 1-2 | 2-1 |
| Jeroen Vermaas | 2-1 | 1-6 | 2-0 | 2-1 | 4-2 |
| Pierre Eeden | 2-1 | 1-1 | 2-0 | 1-1 | 2-0 |
| Edwin de Visser | 3-1 | 0-3 | 2-1 | 2-0 | 2-2 |
| Jorrit Kemps | 3-1 | 1-2 | 3-1 | 2-0 | 1-0 |
| jan meulendijks | 1-1 | 2-2 | 2-1 | 3-0 | 1-2 |
| Joost Claassen | 3-1 | 0-1 | 1-2 | 3-1 | 3-2 |
| Luuk van Beek | 3-1 | 0-0 | 1-2 | 3-0 | 4-1 |
| Wedstrijden W6–W10 | ||||
|---|---|---|---|---|
| PSV-Acht | VCB-Gloria UC | HMVV-SDO'39 | Brandevoort-SVSH | Boskant-FC de Rakt |
| Naam | W6 | W7 | W8 | W9 | W10 |
|---|---|---|---|---|---|
| Arjan van Zutphen | 3-2 | 3-1 | 3-1 | 3-1 | 3-1 |
| Maarten Gloudemans | 2-1 | 2-2 | 1-1 | 3-2 | 2-1 |
| Joris Hurkmans | 2-1 | 3-1 | 2-1 | 3-1 | 1-2 |
| Jeroen Vermaas | 3-1 | 3-2 | 2-2 | 3-1 | 1-1 |
| Pierre Eeden | 3-0 | 1-1 | 1-1 | 3-0 | 2-1 |
| Edwin de Visser | 3-0 | 1-2 | 3-0 | 3-2 | 3-1 |
| Jorrit Kemps | 3-1 | 1-1 | 2-1 | 3-0 | 2-2 |
| jan meulendijks | 3-1 | 0-1 | 2-2 | 5-1 | 1-1 |
| Joost Claassen | 2-0 | 3-0 | 2-1 | 3-1 | 2-3 |
| Luuk van Beek | 2-2 | 0-1 | 3-1 | 2-0 | 3-2 |
Deelnemers 31–40
| Wedstrijden W1–W5 | ||||
|---|---|---|---|---|
| Deurne-Nemelaer | CHC-Haarsteeg | NWC-RKSV Heeze | Mariahout-Prinses Irene | Lierop-Olympia'18 |
| Naam | W1 | W2 | W3 | W4 | W5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Ruud den Boer | 2-0 | 1-2 | 2-1 | 1-0 | 2-0 |
| R van den Baar | 3-1 | 1-2 | 1-3 | 2-1 | 1-0 |
| Joris Tuns | 2-1 | 1-1 | 1-2 | 2-1 | 2-0 |
| Fred Doeze | 2-1 | 1-1 | 2-1 | 2-2 | 2-1 |
| Peter Verstappen | 4-1 | 0-2 | 2-1 | 3-1 | 2-0 |
| Frank van de Vijfeijken | 2-0 | 1-1 | 2-0 | 3-1 | 4-2 |
| Peter Bongers | 2-1 | 0-2 | 2-1 | 3-1 | 3-1 |
| Gerard van Leerdam | 2-1 | 0-1 | 2-2 | 2-0 | 2-0 |
| Peter Raaijmakers | 3-1 | 0-3 | 1-1 | 2-0 | 3-1 |
| Henk Verkuijlen | 2-0 | 2-2 | 2-3 | 2-1 | 2-0 |
| Wedstrijden W6–W10 | ||||
|---|---|---|---|---|
| PSV-Acht | VCB-Gloria UC | HMVV-SDO'39 | Brandevoort-SVSH | Boskant-FC de Rakt |
| Naam | W6 | W7 | W8 | W9 | W10 |
|---|---|---|---|---|---|
| Ruud den Boer | 2-1 | 1-1 | 1-1 | 2-0 | 1-0 |
| R van den Baar | 3-1 | 2-4 | 1-2 | 3-0 | 2-0 |
| Joris Tuns | 3-1 | 2-1 | 1-1 | 1-1 | 1-2 |
| Fred Doeze | 3-1 | 1-3 | 2-2 | 3-1 | 2-0 |
| Peter Verstappen | 3-1 | 2-1 | 1-1 | 3-1 | 2-0 |
| Frank van de Vijfeijken | 1-1 | 2-0 | 3-1 | 3-1 | 2-2 |
| Peter Bongers | 2-0 | 2-1 | 3-1 | 0-1 | 1-2 |
| Gerard van Leerdam | 2-1 | 1-1 | 0-2 | 2-1 | 1-1 |
| Peter Raaijmakers | 3-1 | 2-1 | 1-1 | 2-2 | 2-0 |
| Henk Verkuijlen | 3-1 | 1-2 | 2-2 | 3-1 | 3-1 |
Deelnemers 41–50
| Wedstrijden W1–W5 | ||||
|---|---|---|---|---|
| Deurne-Nemelaer | CHC-Haarsteeg | NWC-RKSV Heeze | Mariahout-Prinses Irene | Lierop-Olympia'18 |
| Naam | W1 | W2 | W3 | W4 | W5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Hans Panjoel | 3-0 | 1-2 | 2-1 | 0-2 | 2-2 |
| Peter de Louw | 2-1 | 1-2 | 2-2 | 3-1 | 3-1 |
| Patrick Spee | 2-1 | 1-1 | 2-1 | 2-1 | 1-1 |
| Jurgen Driessen | 1-0 | 1-1 | 2-1 | 1-0 | 2-1 |
| Daan van Erp | 2-0 | 1-3 | 2-2 | 3-1 | 3-2 |
| Dennis Louwers | 2-1 | 1-2 | 2-1 | 2-1 | 2-1 |
| Gijs de Kok | 2-1 | 1-1 | 2-1 | 2-0 | 2-2 |
| Marc van Santvoort | 1-4 | 1-5 | 2-0 | 2-2 | 2-0 |
| Kadir Yildiz | 1-1 | 1-3 | 3-1 | 2-1 | 4-1 |
| Bram van Lippen | 3-2 | 0-2 | 1-1 | 2-1 | 2-2 |
| Wedstrijden W6–W10 | ||||
|---|---|---|---|---|
| PSV-Acht | VCB-Gloria UC | HMVV-SDO'39 | Brandevoort-SVSH | Boskant-FC de Rakt |
| Naam | W6 | W7 | W8 | W9 | W10 |
|---|---|---|---|---|---|
| Hans Panjoel | 4-1 | 1-3 | 2-1 | 3-1 | 3-2 |
| Peter de Louw | 4-1 | 2-1 | 3-1 | 3-1 | 1-2 |
| Patrick Spee | 2-1 | 1-1 | 2-1 | 3-1 | 2-1 |
| Jurgen Driessen | 1-0 | 1-1 | 0-1 | 2-1 | 2-0 |
| Daan van Erp | 2-0 | 0-1 | 2-0 | 3-1 | 0-2 |
| Dennis Louwers | 2-1 | 2-1 | 2-1 | 2-1 | 2-1 |
| Gijs de Kok | 5-1 | 1-3 | 3-1 | 1-0 | 0-2 |
| Marc van Santvoort | 5-1 | 2-1 | 3-1 | 2-2 | 0-3 |
| Kadir Yildiz | 3-1 | 3-1 | 2-2 | 2-2 | 1-3 |
| Bram van Lippen | 3-1 | 2-2 | 3-1 | 2-1 | 2-2 |
Deelnemers 51–60
| Wedstrijden W1–W5 | ||||
|---|---|---|---|---|
| Deurne-Nemelaer | CHC-Haarsteeg | NWC-RKSV Heeze | Mariahout-Prinses Irene | Lierop-Olympia'18 |
| Naam | W1 | W2 | W3 | W4 | W5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Wessel van Moorsel | 2-1 | 2-1 | 2-1 | 3-1 | 4-1 |
| Tim Jansen | 2-1 | 1-3 | 2-2 | 2-1 | 2-1 |
| Fons Das | 2-1 | 0-2 | 2-0 | 1-1 | 1-1 |
| Harrie Van Elderen | 3-1 | 1-2 | 3-1 | 2-0 | 2-0 |
| Eric Boesten | 3-1 | 0-3 | 3-2 | 2-0 | 3-2 |
| Jeroen J | 2-1 | 0-2 | 2-1 | 1-1 | 2-0 |
| Job Vlems | 0-1 | 2-0 | 2-1 | 3-0 | 2-0 |
| Mark versteijnen | 2-1 | 1-2 | 3-1 | 2-0 | 4-2 |
| Jan Vlems | 1-0 | 0-2 | 2-2 | 1-0 | 0-1 |
| Ralph Schopenhauer | 2-1 | 0-2 | 4-2 | 1-2 | 3-1 |
| Wedstrijden W6–W10 | ||||
|---|---|---|---|---|
| PSV-Acht | VCB-Gloria UC | HMVV-SDO'39 | Brandevoort-SVSH | Boskant-FC de Rakt |
| Naam | W6 | W7 | W8 | W9 | W10 |
|---|---|---|---|---|---|
| Wessel van Moorsel | 3-1 | 2-1 | 4-2 | 2-1 | 2-2 |
| Tim Jansen | 2-1 | 3-0 | 2-1 | 3-1 | 1-2 |
| Fons Das | 3-1 | 2-0 | 2-2 | 2-0 | 2-1 |
| Harrie Van Elderen | 4-2 | 2-0 | 3-1 | 2-1 | 1-1 |
| Eric Boesten | 3-1 | 1-2 | 2-2 | 2-2 | 1-3 |
| Jeroen J | 3-2 | 2-2 | 1-2 | 3-1 | 2-2 |
| Job Vlems | 2-1 | 1-1 | 2-2 | 0-0 | 0-0 |
| Mark versteijnen | 2-0 | 2-1 | 3-1 | 2-2 | 1-2 |
| Jan Vlems | 1-2 | 0-0 | 0-0 | 2-1 | 1-1 |
| Ralph Schopenhauer | 4-1 | 1-2 | 2-0 | 2-1 | 3-1 |
Deelnemers 61–79
| Wedstrijden W1–W5 | ||||
|---|---|---|---|---|
| Deurne-Nemelaer | CHC-Haarsteeg | NWC-RKSV Heeze | Mariahout-Prinses Irene | Lierop-Olympia'18 |
| Naam | W1 | W2 | W3 | W4 | W5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Steef Vosters | 3-1 | 0-3 | 3-2 | 1-0 | 3-1 |
| Badpiel007 | 2-1 | 1-3 | 2-1 | 2-1 | 4-1 |
| Haike van der Burgt | 2-0 | 1-2 | 3-1 | 2-1 | 3-0 |
| Jari Kok | 3-1 | 1-3 | 2-1 | 2-0 | 4-1 |
| Mathijs Oomen | 3-2 | 1-1 | 2-0 | 2-1 | 4-1 |
| Bert. Wildenberg | 3-2 | 2-1 | 2-2 | 4-1 | 1-1 |
| jaap van buul | 2-1 | 0-2 | 1-2 | 3-1 | 2-1 |
| Jurre Boerenkamps | 2-1 | 0-5 | 2-1 | 3-1 | 2-2 |
| coen van de laar | 3-0 | 2-1 | 1-3 | 1-2 | 1-1 |
| Sep Drabbels | 1-1 | 0-2 | 1-1 | 2-1 | 3-1 |
| Wedstrijden W6–W10 | ||||
|---|---|---|---|---|
| PSV-Acht | VCB-Gloria UC | HMVV-SDO'39 | Brandevoort-SVSH | Boskant-FC de Rakt |
| Naam | W6 | W7 | W8 | W9 | W10 |
|---|---|---|---|---|---|
| Steef Vosters | 4-2 | 0-2 | 1-2 | 3-1 | 2-0 |
| Badpiel007 | 3-1 | 2-2 | 2-1 | 3-1 | 1-2 |
| Haike van der Burgt | 3-0 | 1-2 | 2-2 | 4-1 | 4-3 |
| Jari Kok | 3-1 | 2-2 | 3-1 | 3-0 | 1-1 |
| Mathijs Oomen | 3-2 | 2-2 | 2-2 | 3-1 | 3-0 |
| Bert. Wildenberg | 3-2 | 2-2 | 3-1 | 1-2 | 1-1 |
| jaap van buul | 4-1 | 0-1 | 3-2 | 1-0 | 2-1 |
| Jurre Boerenkamps | 4-2 | 1-2 | 3-2 | 2-2 | 0-3 |
| coen van de laar | 1-3 | 2-0 | 2-2 | 2-2 | 2-0 |
| Sep Drabbels | 1-2 | 2-2 | 1-1 | 2-1 | 2-0 |
Respectvol taalgebruik en naamsvermelding
Beledigende, discriminerende of bedreigende uitlatingen, evenals reacties die onder een anonieme naam worden geplaatst, worden zonder uitzondering verwijderd en kan leiden tot verdere maatregelen.
Het reactieformulier is bedoeld om op een nette manier je mening te delen.
Laten we samen zorgen voor een prettig en respectvol platform voor het amateurvoetbal.
Jouw reactie?