Voorbeschouing Erp
Zondag staat alweer de laatste thuiswedstrijd in de competitie van het jaar 2025 op het programma. Op eigen veld ontvangen we Oirschot Vooruit. En dat is niet de minste tegenstander. De ploeg uit Oirschot hijgt in de nek van ons Erp, het belooft dus een heuse topper te worden.
De ploeg uit Oirschot kennen we nog van vorig seizoen. Toen moest de ploeg van trainer Patrick Methorst tot op het einde van het seizoen vechten tegen het zo hardnekkige degradatiespook. Die strijd werd gewonnen, en zodoende komt de ploeg van de Eindhovenaar ook dit jaar weer uit in de tweede klasse. En terecht, want Oirschot Vooruit is niet de minste tegenstander. Vorig seizoen had het ook te maken met een ander hardnekkig spook: het blessurespook. Daardoor liet het veel punten liggen, maar ook vorig seizoen maakte de equipe uit Oirschot het ons in twee duels twee keer heel erg lastig. Op Sportpark Moorland is een ‘Ghost Hunter’ aan de slag geweest in de zomerstop en dit seizoen is alles anders. Het gaat goed in Oirschot en na negen duels staat de ploeg op een keurige tweede plaats. De ploeg van Methorst verloor dit seizoen enkel van Brabantia en VV Handel. In de laatste vijf duels wist de ploeg maar liefst dertien punten te vergaren, en aan het scorend vermogen is ook geen gebrek. Zondag won het maar liefst met 5-0 van RPC. Erp kan de borst dus goed natmaken voor de bezoekers uit Oirschot.
Erp speelde afgelopen zondag ‘terecht’ gelijk tegen Handel. Het werd 1-1 in de derby. Wij konden daar als Erpenaren wel mee leven. We staan eens een keer langer dan één speelronde aan kop van de ranglijst; dat is ook wel lekker, toch? Zondag kunnen we heel goede zaken doen. Als we zelf winnen van Oirschot en de wedstrijd tussen HVV en Handel eindigt in een gelijkspel, dan slaan we toch een aardig gaatje en zijn we tevens Herbstmeister. Maar goed, dat is het als-verhaal. Zondag zal er 140% gegeven moeten worden om aanspraak te maken op een goed resultaat. Daar gaan we voor.
De wedstrijd staat zondagmiddag onder leiding van de heer Rongen; die kennen we nog van vorig seizoen. Hij zal worden geassisteerd door de heer Deckers en de heer Der Kinderen. Rond 14.00 uur zal de leidsman fluiten voor het begin van de wedstrijd. We rekenen op de steun van onze supporters. Na afloop staat er weer eens een kantinefeest op het programma. Iets met Sinterklaas. Kortom: dat wil je niet missen! Tot zondag.
Jouw reactie?
Priscal de Kort supporter Groen-Wit