In een gelijkopgaande eerste helft waarbij ZSC kansen probeerde te creëren via het midden en Vessem via zijkant, was de eerste echte grote kans voor de thuisploeg. Een diepte pass van Jaap van Diessen op Freek Van Bussel, werd door laatstgenoemde prima voortgezet maar Teun Langermans wist de bal net niet goed genoeg te raken om een voorsprong te creëren. Ik het schot van Jari Liebregts miste de kracht. Aan de andere kant wist Tom van Loon in de 40e minuut na een voorzet de bal wel in het doel te schuiven. 0-1. Vessem scoorde in de 45e minuut de gelijkmaker, echter na overleg met de grensrechter werd het doelpunt afgekeurd vanwege buitenspel.
Een prachtige redding in het begin van de 2e helft van keeper Marijn Van Rooij voorkwam de verdere uitbouw van de score van ZSC. Ook de kans van Daris ging niet in het doel. Daarna begon Vessem met drukken. Verdediger Jaap van Diessen werd doorgeschoven. Het schot van Jari Liebregts werd in twee instanties gepakt door keeper Houbraken. Ook zat hij goed bij de uitbraak van Freek Van Bussel. Daarna zat Teun Langermans twee keer dichtbij een doelpunt. Alles naar voren betekende ook een gevaarlijke situatie aan de andere kant, maar Marijn van Rooij bracht redding en prompt daarop liep hij mee naar voren om e
Respectvol taalgebruik en naamsvermelding
Beledigende, discriminerende of bedreigende uitlatingen, evenals reacties die onder een anonieme naam worden geplaatst, worden zonder uitzondering verwijderd en kan leiden tot verdere maatregelen.
Het reactieformulier is bedoeld om op een nette manier je mening te delen.
Laten we samen zorgen voor een prettig en respectvol platform voor het amateurvoetbal.
Jouw reactie?
Vessem Supporter
Vessem supporter.2.0
@vessem
Vessem