Unitas’59 voorbij Gestel en stijgt naar de tweede plaats

Promovendus Unitas’59 blijft verrassen in de 3e klasse F. In de uitwedstrijd bij Gestel wonnen de manschappen van Koen van der Heijden met 5-2.

Unitas’59 begon goed aan de wedstrijd maar Gestel nam na 10 minuten spelen het initiatief over en kreeg wat kansjes, maar de thuisploeg kwam niet tot scoren. De bezoekers kwamen dan ook onverwacht op voorsprong door een treffer van Amin El Houman. Gestel ging naarstig op zoek naar de gelijkmaker en het was Rehda el Bekkali die de thuisploeg vijf minuten later op gelijke hoogste bracht. Waar Gestel dacht op voorsprong te komen, nadat de bal van de doellijn werd gehaald, kwam Unitas’59 uit de tegenaanval weer op voorsprong door Emre Karakas, die uit een scrimmage de bal tegen de touwen werkte.

Na rust een gelijkopgaande wedstrijd met kansen aan beide kanten. Het was Tarik Yilmaz die namens de bezoekers de marge weer op twee bracht, 1-3. Kort daarna maakte Michael Fecenda de aansluitingstreffers en dat was tevens het laatste wapenfeit van de thuisploeg. Ward van de Kruis zorgde voor de 2-4 en het slotakkoord was voor Emre Karatas, die met zijn tweede treffer van de middag de eindstand op 2-5 bepaalde. Aan het einde van de wedstrijd miste Gestel nog een strafschop.

Jouw reactie?


Neutrale toeschouwer
03 november 19:27
Leuke wedstrijd gezien tussen twee goed voetballende teams Reclame voor het zondagamateur voetbal BRAVO