De Bevelandse ploeg deed in een weinig kansrijke eerste helft geen moment onder voor de Veldhovenaren.
Het grootste gevaar van de thuisploeg kwam van Brian Boogers. De UNA-aanvoerder was twee keer dicht bij een doelpunt, al stond hij daarbij een keer buitenspel. Namens GOES waren er mogelijkheden voor Sjoerd Verhulst en Renzo Roemeratoe. die de bal net voorlangs zagen gaan.
Na de onderbreking kwam UNA goed uit de kleedkamer. Een stiftje van Jelle van Kruijssen ging naast en daarna nam GOES meer het initiatief in handen. De grootste kans was er voor Erwin Franse. De vleugelspits werd vrij voor het doel gezet door Jeremy de Nooijer, maar kreeg de bal niet langs Petar Stoskovic.
Sjoerd Verhulst kreeg namens GOES twee mogelijkheden. Net toen iedereen leek te tekenen voor een punt ontsnapte GOES nog aan een nederlaag. In de blessuretijd kon Juul Respen alleen op doelman Matthew Lentink af, maar hij zou buitenspel hebben gestaan: 0-0.
@ Omroep Zeeland
Respectvol taalgebruik en naamsvermelding
Beledigende, discriminerende of bedreigende uitlatingen, evenals reacties die onder een anonieme naam worden geplaatst, worden zonder uitzondering verwijderd en kan leiden tot verdere maatregelen.
Het reactieformulier is bedoeld om op een nette manier je mening te delen.
Laten we samen zorgen voor een prettig en respectvol platform voor het amateurvoetbal.
Jouw reactie?
supp