Uitslagen oefenwedstrijden

Deel dit bericht via:

In september staan er nog enkele oefenwedstrijden op het programma. 

Oefenwedstrijden doorgeven? Mail naar info@amateurvoetbaleindhoven.nl

Dinsdag 8 september
19.45 u: Mariahout - Nederwetten: 8-1
20.00 u: Mierlo Hout - DVG: 5-0
20.00 u: Geldrop - Marvilde: 4-2
20.00 u: Hapert – FC Cranendonck: 4-0
20.00 u: Gestel - UNA O23: 1-1
20.00 u: SBC - EFC: 1-2
20.00 u: Hilvaria - De Raven: Afg.
20.00 u: Beerse Boys - Jong Brabant: Afg. 
20.15 u: Rood Wit V – Wilhelmina Boys: 0-4
20.15 u: DVS - Braakhuizen Comb.: 7-1
20.15 u: SV Brandevoort - RKSV Nuenen O23: 2-4

Donderdag 10 september
20.00 u: DOSL - HMVV: 7-0
20.00 u: SV Lierop - EMK: 6-5
20.00 u: Bergeijk - Dommelen: 1-1

OVERIGE UITSLAGEN
Zondag 2 augustus
13.00 u: Blauw Geel ’38 – FC Eindhoven/av: 5-1

Donderdag 6 augutus
20.00 u: RKSV Nuenen - PSV/av: 4-2
20.00 u: OJC Rosmalen - UNA: 0-0

Zaterdag 8 augustus
11.00 u: Blauw Geel'38 - UNA: 0-2
17.00 u: Bladella – FC Eindhoven/av: 0-6
17.00 u: Gemert - UDI'19: 2-2
17.00 u: Braakhuizen – Woenselse Boys: AFG. 
19.00 u: SDO’39 – Reusel Sport/Cotrans: 0-6

Zondag 9 augustus
11.00 u: De Valk - Bergeijk: 3-1
12.00 u: Spoordonkse Boys - EMK: AFG. 
12.00 u: RKSV Heeze - Heeswijk: 4-0
13.00 u: SV De Braak - Maarheeze: 2-0
13.00 u: Fiducia - Nieuw Woensel: 1-3
13.00 u: PSV/av - SV Laar: 4-2
13.00 u: SV Brandevoort - SV Egchel: 5-0

Dinsdag 11 augustus
19.00 u: UNA – NEC/bvo: 1-3
20.00 u: Gemert - Juliana'31: 1-1
20.00 u: Blauw Geel'38 - RKSV Nuenen: 5-2
20.00 u: FC Eindhoven/bvo – FC Eindhoven/av: AFG.
20.00 u: RPC - Marvilde: 1-3
20.00 u: Sterksel - Tivoli: 2-3
20.15 u: Hoogeloon - RKDSV: 3-1
20.15 u: RKVVO - OVC ’26: 3-3
20.30 u: DBS - ACHT: 1-1

Woensdag 12 augustus
19.30 u: Hapert - Riethoven: 4-2

Donderdag 13 augustus
19.30 u: EMK – Elsendorp: 3-1
20.00 u: Tongelre - De Bocht'80: 7-3
20.00 u: Nemelaer comb. - Reusel Sport: 2-2
20.15 u: Hoogeloon comb. - Terlo: 6-0
20.15 u: SV Brandevoort - RKSV Nuenen 023: AFG.

Zaterdag 15 augustus
11.00 u: UNA - GOES: 1-0
15.00 u: Gemert - Helmond Sport: 1-1
18.00 u: Brabantia - RKSV Heeze: 7-4
18.00 u: Mierlo Hout - Berghem Sport: 3-2
18.00 u: Vessem - RKGSV: 3-2
18.00 u: Bladella – Waalre: AFG.
18.00 u: Rood Wit'67 - Knegselse Boys: 3-1
18.00 u: DOSL - De Raven: 3-2
18.00 u: De Bocht’80 - HMVV: 3-2
18.00 u: Spoordonkse Boys - RKDSV: 3-2
18.00 u: Maarheeze - Milheezer Boys: 3-1
18.00 u: Riethoven - Pusphaira: 3-3
18.30 u: Braakhuizen - Hapert: 0-1
19.00 u: RPC – De Weebosch: 6-0
19.00 u: EMK - Nieuw Woensel: 2-2
19.00 u: NWC - Sparta'18: 0-0

Drieluik mini toernooi sportpark RKSV Nuenen 
Met: RKSV Nuenen, HBS, FC Eindhoven/av.
RKSV Nuenen - HBS: 1-0
FC Eindhoven/av - HBS: 1-0
RKSV Nuenen - FC Eindhoven/av: 0-3
(FC Eindhoven/av winnaar toernooi)

Toernooi sportpark SVSSS Udenhout 
Met: Beerse Boys, SVSSS, GSBW, Haarsteeg.
Beerse Boys - SVSSS: 0-1
Beerse Boys - GSBW: 1-1
Beerse Boys - Haarsteeg: 0-1

Zondag 16 augustus
12.00 u: Marvilde - Bergeijk: 4-2
12.00 u: Hoogeloon – SDO’39: 6-1
12.00 u: Sparta'25 - Avanti'31: AFG.
12.00 u: Woenselse B – Unitas’59 Comb.: 9-2
12.00 u: SV Lierop - DVS: 1-2
12.00 u: Tuldania – DEES: 3-2
12.00 u: Hulsel - Sterksel: 5-1
12.00 u: DBS - RKVVO Comb.: 6-1
12.00 u: Stiphout Vooruit - ACHT:  4-4
12.00 u: Casteren - Braakhuizen Comb.: 2-2 
12.00 u: Nederwetten - ASV'33: 1-2
12.00 u: Gestel - HVV Helmond: 2-3
13.00 u: De Valk – PSV/av: 6-1
13.00 u: UDI'19 O23 - Hilvaria: 0-2
13.30 u: Wilhelmina Boys – RKVVO: 3-3
14.30 u: Emplina - Unitas'59: 2-1
14.30 u: Panningen - SV Brandevoort: 5-1
14.30 u: Tivoli - SBC: 2-3

Dinsdag 18 augustus
19.15 u: Riethoven - Knegselse Boys: 1-2 
19.30 u: EFC – Best Vooruit: 4-2
19.45 u: Reusel Sport - RKSV Nuenen 023: 1-2
20.00 u: Valkenswaard - Jong Fc Eindhoven: 1-7
20.00 u: Waalre – Budel: 0-1
20.00 u: Mifano - SV De Braak: 1-5
20.00 u: RKDSV - Rood Wit V: 3-3
20.00 u: Unitas'59 2 - Steensel: 3-1
20.00 u: ACHT - Wilhelmina Boys: 1-3
20.00 u: Achilles Veen - Gemert: 1-0
20.00 u: Someren - RKVB: 5-0
20.00 u: Nijnsel - UNA O23: 4-4
20.15 u: UNA – RKSV Nuenen: 3-3
20.15 u: RKGSV – Sparta’25 comb.: 1-3

Donderdag 20 augustus
20.00 u: RPC – Bergeijk: 4-5
20.00 u: Mierlo Hout – Unitas’59: 5-1
20.00 u: Hoogeloon – Oirschot Vooruit: 2-1
20.00 u: Beerse Boys – ZIGO: 1-3
20.00 u: De Weebosch - DBS Comb.: 4-2
20.15 u: Brabantia 2 - EMK: 6-2
20.30 u: ACHT - Boskant: 2-2

Vrijdag 21 augustus
19.30 u: UNA O23 - Rood Wit V: 0-3
19.30 u: RKVVO - Marvilde: 0-3

Zaterdag 22 augustus
15.00 u: De Treffers - UNA: 2-0
16.00 u: Rhode - RKSV Heeze:  3-0
17.00 u: De Valk - Dommelen:  2-0
17.00 u: Pusphaira – Wilhelmina Boys: 1-2 
17.00 u: Panningen - Lierop: 2-2
17.00 u: Maarheeze - Budel: 0-1
18.00 u: DOSL - FC Cranendonck: 1-2
18.00 u: Tivoli - SV De Braak (zat): 3-3
18.00 u: Geldrop - SV Valkenswaard: 4-2
18.00 u: RKGSV - DBS: 2-4
18.00 u: HMVV – Knegselse Boys: 3-3
18.00 u: DEES - Steensel: 3-3
18.00 u: Geldrop 2 – EMK: 5-1
18.00 u: SDO'39 - Terlo:  1-1
18.00 u: Mifano - SBC: 1-0
18.00 u: Spoordonkse Boys - Riel: 2-2
18.00 u: RKDSV - EDN'56: 3-0
18.00 u: DOSKO'32 - De Raven: :  1-3
18.00 u: Netersel - Bergeijk 2: 3-1
18.00 u: Sterksel - Rood Wit'67: 1-3
18.30 u: Brabantia - Mierlo Hout: 2-1
18.30 u: FC Eindhoven/av - Sparta'25: 4-0
18.30 u: Hulsel - Casteren: 4-0

Zondag 23 augustus
12.00 u: RKSV Nuenen - Gestel: 8-0
12.00 u: Reusel Sport/Cotrans – EFC: 0-4
12.00 u: RKVVO - Hapert: 5-1
12.00 u: Best Vooruit – Braakhuizen: 4-0
12.00 u: Bladella – Beerse Boys: 4-3
12.00 u: Eindse Boys - DVS: 3-5
12.00 u: Nederwetten - Olympia Boys: 7-1
12.30 u: SVSSS – Oirschot Vooruit: 3-2
13.00 u: Unitas'59 - RKVVO 2: 3-3
13.00 u: Woenselse Boys – Tongelre: 5-1
14.00 u: TSV Gudok - PSV/av: 3-3
14.30 u: Wilhelmina Boys - Nijnsel: 5-2
14.30 u: Real Lunet - Hilvaria: 3-3

Dinsdag 25 augustus
20.00 u: Geldrop - PSV/av: 6-2
20.00 u: Jong FC Eindhoven - Marvilde: 3-1
20.00 u: Gemert – Mierlo Hout: 1-0
20.00 u: Rood Wit V – Budel: 1-1
20.00 u: SV Valkenswaard – EFC: 6-3
20.00 u: RPC – De Valk: 0-2
20.00 u: ODC - Sparta'25: 2-2
20.00 u: Oirschot Vooruit - Rijen: 4-3 
20.00 u: Riethoven - FC Cranendonck: 3-0
20.00 u: Vessem - Gestel: 10-1
20.00 u: Steensel - Knegselse Boys: 4-2
20.00 u: Mifano - Maarheeze: 5-1
20.00 u: Braakhuizen Comb. - SV Brandevoort: 2-4
20.00 u: Deurne - SV De Braak: 3-3
20.15 u: DVS - Nederwetten: 3-0
20.15 u: Were Di - DEES: 1-1

Woensdag 26 augustus
20.15 u: Brabantia Comb. - Unitas'59: 1-1

Donderdag 27 augustus
19.30 u: Spoordonkse Boys – Beerse Boys: 4-0
20.00 u: Netersel - Hulsel: 1-3
20.30 u: ACHT - RKGSV: 2-0
20.30 u: Lierop - RKSV Nuenen O23: 1-1

Dinsdag 1 september
20.00 u: DVG – EFC: 0-4
20.00 u: Waalre - Braakhuizen comb.: 2-2
20.15 u: Geldrop – RKSV Nuenen: 0-3

Donderdag 3 september
20.00 u: Terlo - ZSC: 3-4
20.00 u: Spoordonkse B - Essche B: 2-1
20.15 u: Hoogeloon – Beerse Boys: AFG.

© 2020 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.

Jouw reactie?


Richard
10 september 22:56
Donderdag 10-09
PSV-av - Zwaluw vfc 1-7
Harry Aarts
10 september 21:36
Bij de vriendschappelijke wedstrijden mis ik Bergeijk - Dommelen op 10 september 20.15.
Kan zijn dat jullie dat niet weten , ik moest werken en dacht kijk de de uitslag.
RKVVO info
27 augustus 11:27
Wedstrijd 1 september 20:15 uur Best-Vooruit -RKVVO gaat niet door omdat Best -Vooruit in die week 3 beker wedstrijden moet spelen voor zowel KNVB als de Districts beker.
supporter
14 augustus 7:43
As Zondag is Wilhelmina Boys tegen RKVVO om 13.30 i.p.v 14.30uur
B erendonk
13 augustus 9:39
Una - Goes is niet om 15 oo uur maar om 1100 uur
HANS
06 augustus 7:27
Rkvv Dommelen 1 zoekt tegenstanders voor 1 en 10 september vriendschappelijk!
Bel 0613484162 of mail hansputs@hotmail.nl
Wedstrijdsecretaris RKVV Dommelen
Martin
05 augustus 15:45
De aanvangstijd van de wedstrijd EFC - Best Vooruit op 18 augustus is gewijzigd in 19:30 uur
Peter
31 juli 22:30
Bedoel natuurlijk de Valk
Peter
31 juli 22:29
Wat is dit nu weer voor onzin van Valkenswaard.
Het is al een jaar bekend.
Daar hou je gewoon rekening mee
Vind het best wel een beetje arrogant.
Je laat de zusterclubs wel mooi in de steek op deze manier.
Volgens mij zijn ze gewoon bang voor Dommelen
Sv valkenswaard
31 juli 11:11
Helaas gaat het traditionele groot valkenswaard toernooi niet door dit jaar. De opbrengst van dit toernooi gaat jaarlijks naar een goed doel, sv valkenswaard heeft aangegeven geen team op de been te kunnen brengen deze dag, omdat ze tegen Geldrop willen spelen. Erg jammer.
nuenen
31 juli 8:38
volgens mij is het dinsdag 18 aug: una-nuenen