De Bosuilen verrassen koploper UDI’19.
Vanmiddag togen de Bosuilen af naar Uden voor de ontmoeting met de koploper in de 4e divisie C UDI’19. Wat zou deze wedstrijd de Bosuilen brengen?
Vanaf de aftrap waren de intenties van UDI’19 duidelijk, vol gas en zo snel mogelijk de wedstrijd in hun voordeel beslissen. Direct vanaf de aftrap de eerste aanval van UDI’19 die resulteerde in de eerste corner. Deze corner leverde niets op. In de 2e min weer een corner voor UDI’19 de bal werd hoog overgeschoten. Alles wat Bosuil was hield zijn hart vast, wat gaan we hier vanmiddag beleven? In de 7e min de eerste aanval van de Bosuilen, de bal komt na een voorzet van Jordi van Meurs voor de voeten van Cas Glaser maar zijn inzet kan door de keeper van UDI’19 TJ Odunze worden gered. De Bosuilen werden wat vrijer in hun spel en zetten met regelmaat de verdediging van UDI’19 onder druk en aan het werk.
In de 16e min een diepe bal van Miro Ioannidis waarin Jordi van Meurs geloofde en hij met zijn snelheid extra druk zette op de keeper van UDI’19, deze schoot de bal op de stropdas van Jordi van Meurs waar door de bal direct het doel in caramboleerde 0-1 voor de Bosuilen. De Bosuilen creëerde de meeste kansen, UDI’19 bleef eigenlijk in hun spel hangen en dat was geen spel wat je van de koploper mocht verwachten.
> 19e min een kansje voor Mike van Dooren.
> 23ste min een steekbal op Mike van Dooren, Mike kan de bal niet binnenhouden.
> 33ste min bal op recht de inzet van Jordi van Meurs gaat rakelings voorlangs, dit waren enkele voorbeelden dat de Bosuilen zich niet verstopte maar meer dan behoorlijk hun kansen afdwongen.
In de 37e min een poging van UDI’19 die eindigde in de veilige handen van Jouri Roulaux. Dan de 41ste min een diepe bal op Senne De Wit die hem keurig afrondde 0-2. Na een paar minuten blessuretijd floot de goed leidende scheidsrechter Tissingh uit Maastricht de eerste helft af.
Met veel ongeloof op het gezicht van de Supporters van De Bosuilen werd de gang naar de koffie, of iets anders, in de kantine gemaakt. Deze tussenstand gaf natuurlijk de Bosuilen moraal voor de 2e helft.
47e min een aanval van UDI’19, de bal werd zwak ingeschoten en leverde dus geen gevaar op. Op de tribune kwalificeerde de UDI’19 supporters de inzet als een terugspeelbal. In de 53e min een schrik moment een ongelukkige botsing tussen Youri van Brussel en Samed Ōztoprak, de speler van UDI’19 kon na een korte behandeling weer verder. Voor Youri van Brussel waren 5 min niet voldoende om hem weer speelklaar te krijgen en moest hij met een aangezicht blessure van het veld. Hij werd vervangen door Martin Puskás.
De Bosuilen hadden even de tijd nodig om deze tegenvaller te verwerken. In de 61e min een corner voor UDI’19 de bal kwam voor de voeten van Juul Bongers die de bal beheerst en buitenbereik van Jouri Roulaux in de hoek werd gelegd 1-2. In de 64e min kwam de bal op de paal van de Bosuilen de rebound wordt hoog overgeschoten. Weg gevaar. Na deze twee mogelijkheden voor UDI’19 kwamen de Bosuilen weer uit hun schulp en creëerde in de 69e en 71ste min zelf ook een paar kansjes. Schot van Vincent Blancke en scherpe voorzet van Cas Glaser. Hierna kreeg UDI’19 via een paar vrije trappen nog een paar kansjes die echter, gelukkig voor de Bosuilen, geen gevaar opleverde.
In de 88e minuut werd een pegel op het doel van de Bosuilen afgevuurd, maar Pieter Maranus trok hierbij zijn hoofd niet in. Resultaat Pieter moest 10 tellen nemen en vervolgens worden gewisseld, omdat het niet verantwoord was om verder te spelen. Dit was het sein voor Coach Mike van Dijk om te wisselen, enerzijds om het ritme te breken en anderzijds om Pieter Maranus en de moegestreden Senne DeWit en Cas Glaser te wisselen door Luca Salgado, Cas Claassen en Sem van Ham. Door de twee langdurig blessure behandelingen kwam er maar liefst 12 minuten blessure tijd bij.
De Bosuilen bleven in die tijd gedisciplineerd spelen en UDI’19 werd slordiger en slordiger. Na 102 minuten floot de voor vriend en vijand goed leidende scheidsrechter Thissingh af. UDI’19 bleef in treurnis achter, bij de Bosuilen en hun aanhang werd het ongeloof, van we winnen tegen de koploper, omgedraaid in “wij hebben van de koploper gewonnen”.
Resume: De Bosuilen hebben de drie punten meegenomen uit Uden, maar ook de zorgen om de gezondheid van Youri van Brussel en Pieter Maranus. En dat zij een goede wedstrijd hebben gespeeld. Dat de Bosuilen door deze overwinning van de hatelijk laatste plaats af zijn en voorzichtig weer een stapje hoger kunnen gaan kijken.
Arbitrale trio: De heren Luc Thissingh, Ron Huser en Wim van Duuren.
Opstellingen:
UDI’19: Jari van Ginkel, Joep Engelen (77ste min Jari van Erp), Vinnie Vermeer, Stijn van de Broek (90+4de min Noud Kraan), Owen Mbila, Samed Ōztoprak, Lowie van Zundert, Zoran Hurkmans, Mick van de Voort, Juul Bongers en TJ Odunze (keeper).
SV Valkenswaard: Youri Rouaux, Joep Rademakers, Miro Ioannidis, Jordy Maes, Chris Trouwborst, Vincent Blancke (71ste min Pieter Maranus, 88ste min Sem van Ham), Jordi van Meurs, Mike van Dooren, Youri van Brussel (58ste min Martin Puskás), Cas Glaser (88ste min Luca Salgado), Senne DeWit (88ste min Cas Claassen).
Respectvol taalgebruik en naamsvermelding
Beledigende, discriminerende of bedreigende uitlatingen, evenals reacties die onder een anonieme naam worden geplaatst, worden zonder uitzondering verwijderd en kan leiden tot verdere maatregelen.
Het reactieformulier is bedoeld om op een nette manier je mening te delen.
Laten we samen zorgen voor een prettig en respectvol platform voor het amateurvoetbal.
Jouw reactie?