Transferlijst definitief in en uitgaande transfers 2022

Deelacties:

Transferlijst is in zijn geheel bijgewerkt. De in en uitgaande transfers (bekend bij AVE) staan in de lijst vermeld. 




Voor volledig overzicht tabel op je mobiele telefoon: swipe naar links 

UNA  van club   naar club 
Mitchel van Rosmalen FC Eindhoven UNA
Aaron Bastiaans VVV Venlo UNA
Bas Coppen FC Den Bosch UNA
Juul Respen EVV UNA
Petar Stoskovic Stedoco UNA
Rhowan Boudewijns eigen jeugd UNA
Klaas Wijnsma eigen jeugd UNA
Abdiasis Dahir eigen jeugd UNA
Joey Verhoeven UNA Gemert
Serhat Koç UNA Gestel
RKSV Nuenen van club naar club
Ruud van der Rijt (trainer) RPC RKSV Nuenen
Maurice Verberne (trainer) RKSV Nuenen MVV BVO
Joep van Vroenhoven Geldrop RKSV Nuenen
Keci Chilala De Treffers O21 RKSV Nuenen
Wibe van Rooij RKSV Nuenen UDI'19
Joey Maas RKSV Nuenen RKGSV
Jaden Valies RKSV Nuenen Rood Wit V.
Jullian Belle RKSV Nuenen SV De Braak
Best Vooruit van club naar club
Loek Hummel Willem II O23 Best Vooruit
Thijs Engels Oud Turnhout (B) Best Vooruit
Jesper Storms Hapert Best Vooruit
Kianu Verlinden Best Vooruit Gemert
Brabantia van club naar club
 Alex Haas   geen club Brabantia
Jabrane Yagkoubi SV Deurne Brabantia
Brian Driessen Braakhuizen Brabantia
Cas Peeters FC Eindhoven/av  Brabantia
Evrim Karatas FC Eindhoven/av  Brabantia
Nick van den Berk PSV/av Brabantia
Niels Perrenet Nieuw Woensel Brabantia
David Krol eigen jeugd Brabantia
Finn Batten eigen jeugd Brabantia
Dawoed Bakkal eigen jeugd Brabantia
Yusuf Cengiz eigen jeugd Brabantia
Chahid Diri eigen jeugd Brabantia
Dogukan Sisman eigen jeugd Brabantia
Appie Malou eigen jeugd Brabantia
Sherry Kindo Kamara Brabantia De Valk
Lorenzo Koenders  Brabantia UNA
Bart Kruizinga Brabantia trainer Brabantia 2
EFC van club naar club
Niek van den Putte Kfc Esperanza Pelt (B) EFC
Niels Krekels Bladella EFC
Dirk Gijsbers Bergeijk EFC
Richard van den Broek Hoogeloon EFC
Hassan El Bakali Marokko EFC
Chris van Heukelom eigen jeugd EFC
Luuk Schiltmans eigen jeugd EFC
Bart ten Cate eigen jeugd EFC
Boris Weij eigen jeugd EFC
Sem Wintermans eigen jeugd EFC
Joël Prat EFC stopt
Abdifatah Eenow Dahir EFC EVV 
Ahmed Kamal Adbuwahid EFC EVV
Mohamed Huruuse Abdi EFC UNA
Bram Jansen EFC stopt (lager team)
Gus Knapen EFC stopt (lager team)
Mike van Hooff EFC stopt (lager team)
FC Eindhoven/av van club naar club
Peter Coumans (trainer) FC Eindhoven/av ass. FC Eindhoven/av
Jan Poortvliet (trainer) FC Eindhoven/av RPC
Romano Schalks HVV Helmond FC Eindhoven/av
Omer Aydin Gestel FC Eindhoven/av
Servet Yazgan FC Anadol (B) FC Eindhoven/av
Patrick N’Koyi Turkse Rangers (B) FC Eindhoven/av
Sabri Haruna RKSV Minor FC Eindhoven/av
Stijn Goossens Gemert FC Eindhoven/av
Luc Scholten UNA O23 FC Eindhoven/av
Nawid Sadat FC Eindhoven/av onbekend
Ritchie-Sam Ampong FC Eindhoven/av  onbekend
Gino de Wijs FC Eindhoven/av Marvilde
Cas Peeters FC Eindhoven/av Brabantia
Juul Leenhouwers  FC Eindhoven/av FC Eindhoven BVO
Mick Schoonheijm   FC Eindhoven/av Geldrop
Quinn van Groningen FC Eindhoven/av Geldrop
Evrim Karatas FC Eindhoven/av  Brabantia
Bas de Haas FC Eindhoven/av  SV Tivoli
Tim Rerimassie FC Eindhoven/av UDI'19
Geldrop van club naar club
Marco vd Braken (trainer) geen club Geldrop
Pierre vd Eeden (trainer) Geldrop RKGSV
Shane van Bosstraten  Unitas'59 Geldrop
Jimmey Granviel PSV/av Geldrop
Mohamed Amezziane Braakhuizen Geldrop
Wouter Verstraaten Achilles Veen Geldrop
Sammy Dirkx Maarheeze Geldrop
Donny Dirkx Maarheeze Geldrop
Mick Schoonheijm  FC Eindhoven/av Geldrop
Quinn van Groningen FC Eindhoven/av Geldrop
Tom Spijkerboer eigen jeugd Geldrop
Niek Gies eigen jeugd Geldrop
Lucas Bastiaans eigen jeugd Geldrop
Bram van de Eijnden eigen jeugd Geldrop
Bram de Beer eigen jeugd Geldrop
Mike Verdonk eigen jeugd Geldrop
Joep van Vroenhoven Geldrop RKSV Nuenen
Richard van Malten Geldrop RKGSV
Romano ter Linden Geldrop RKGSV
Gideon Pieschel Geldrop Marvilde
Ron Jansen Geldrop SV Herkol (B)
Yannick Desriac Geldrop lager team
Ben Bruisten Geldrop lager team
Tom Sas Geldrop FC Eindhoven
RKSV Heeze van club naar club
Goeran vd Heuvel (trainer) SV Valkenswaard RKSV Heeze
Ronald Tielemans (trainer) RKSV Heeze stopt
Tom Krieckaert RKSV Heeze lager team
Steven van Dijk  RKSV Heeze lager team
Joris Verhees. RKSV Heeze lager team
Bart Beelen RKSV Heeze stopt
Rens van de Kerkhof RKSV Heeze stopt
Beerse Boys van club naar club
Dima van Ham eigen jeugd Beerse Boys
Sten Berben eigen jeugd Beerse Boys
Ivo Roefs eigen jeugd Beerse Boys
Dennis Schapendonk Beerse Boys stopt (lager team)
Erik Jans Beerse Boys stopt (lager team)
Braakhuizen van club naar club
Robert van de Ven EMK Braakhuizen
Alex Tirado Villargordo CF (Sp)  Braakhuizen
Colin Hanssen eigen jeugd Braakhuizen
Robin Sweegers Geldrop  Braakhuizen
Mohamed Amezziane Braakhuizen Geldrop
Brian Driessen Braakhuizen  Brabantia
De Valk van club naar club
Ronny Everaerts (trainer) FC Cranendonck De Valk
Huub Vermeulen (trainer) De Valk stopt
Rheda el Bakkali    VV Gestel De Valk
Antonio Balta Unitas'59 De Valk
Ivo Gulpers De Valk 3 De Valk
Levi van der Heijden De Valk 3 De Valk
Steven Meijer Wilhelmina Boys De Valk
Sherry Kindo Kamara Brabantia De Valk
Alejandro Rodil Nieuw Woensel De Valk
Badr Bazzi De Valk HVV Helmond
Tim van Gils De Valk Gestel
Walid Halali De Valk Nieuw Woensel
Toufik Belhadj De Valk Real Lunet
Marvilde van club naar club
Youri van der Meer Hoogland Marvilde
Gideon Pieschel Geldrop Marvilde
Sam Weijers SV Valkenswaard Marvilde
Gino de Wijs FC Eindhoven/av Marvilde
Mauro van Houtum Hapert Marvilde
Mitchell Slegers Rood Wit V Marvilde
Rick Janssens Marvilde 2 Marvilde
Sem van Rhee eigen jeugd Marvilde
Tayfun Yilmaz Marvilde EMK
Ferry Aarts Marvilde stopt
Anwar Janssen Marvilde stopt
Jordan Bujitu Marvilde RKVVO
Mathijs de Bie Marvilde stopt
Mierlo Hout van club naar club
Lesley Jacobs HVV Helmond Mierlo Hout
Luc Lentjes Gemert Mierlo Hout
Chafik Mezziani Gemert Mierlo Hout
Kenneth van de Wiel geen club Mierlo Hout
Maikel Verkoelen Mierlo Hout HVV Helmond
Wessel Knapen Mierlo Hout stopt
Oirschot Vooruit van club naar club
Teun Sebregts Achilles Veen Oirschot Vooruit
Stijn van Straten eigen jeugd Oirschot Vooruit
Mickey de Kort eigen jeugd Oirschot Vooruit
Huub Hofmans eigen jeugd Oirschot Vooruit
Stijn van Nunen eigen jeugd Oirschot Vooruit
Dirk Luteyn eigen jeugd Oirschot Vooruit
Jules van Overdijk eigen jeugd Oirschot Vooruit
Raef Gloudemans eigen jeugd Oirschot Vooruit
Rick Smetsers eigen jeugd Oirschot Vooruit
Sil de Bruijn eigen jeugd Oirschot Vooruit
RKVVO van club naar club
Jordan Bujitu Marvilde RKVVO
Yasin Tabib Brabantia RKVVO
Rob IJzerman RKVVO 4 RKVVO
Stef Bisschop eigen jeugd RKVVO
Ditl van de Bosch eigen jeugd RKVVO
Jorn Dirks eigen jeugd RKVVO
Rob van den Bogaert eigen jeugd RKVVO
Tom Paridaans RKVVO RKVVO 2
Teun Joppen RKVVO RKVVO 2
Sam Heinemans RKVVO RKVVO 2
Wouter Verhoeven RKVVO stopt
Jarno van Bussel RKVVO stopt
Rowan Bouchee RKVVO stopt
Rood Wit V. van club naar club
Sander van Kersbergen SBC Rood Wit V.
Jaden Valies RKSV Nuenen Rood Wit V.
Zlatan Saldic Rood Wit V. 2 (zat) Rood Wit V.
Sam Blanken SV Valkenswaard Rood Wit V.
Kees Heemskerk geen club Rood Wit V.
Merijn van den Oever eigen jeugd Rood Wit V.
Roy Kouwenberg eigen jeugd Roow Wit V.
Loek Pardoel eigen jeugd Rood Wit V.
Mitchell Slegers Rood Wit V. Marvilde
Jan van Hout Rood Wit V. Rood Wit V. 2 (zat)
Stef Fasen Rood Wit V. Rood Wit V. 2 (zat)
Dave Brugman Rood Wit V. Rood Wit V. 2 (zat)
Mark Smulders Rood Wit V. Rood Wit V. 2 (zat)
Jesse Bertrams Rood Wit V. stopt
Someren van club naar club
Kevin Aben eigen jeugd Someren
Tom Lintermans eigen jeugd Someren
Kevin van der Voort eigen jeugd Someren
Luc van Berlo eigen jeugd Someren
Nirls Schweren Someren stopt
Luuk Hoeben Someren stopt
Sparta'25 van club naar club
Thijs Meulensteen  Boerdonk Sparta '25
Ilias Divanis    eigen jeugd Sparta '25
Cas van Gendt eigen jeugd Sparta '25
Mike Janssen    eigen jeugd Sparta '25
Rens van Dijk   eigen jeugd Sparta '25
Tim van Horik   eigen jeugd Sparta '25
Robin Knapp Sparta '25 Blauw Geel'38
Brent Lok       Sparta '25 Handel (lager team)
Robertino van Lieshout  Sparta '25 lager team
Dominique Leenders  Sparta '25 lager team
Mart de Louw      Sparta '25 stopt
Rolan van Melis     Sparta '25 stopt
Joost Ankersmit   Sparta '25 stopt
Robbert van Lankveld   Sparta '25 stopt
SV Valkenswaard van club naar club
Maurice Hendriks (trainer) Royal Antwerp FC SV Valkenswaard
Goeran vd Heuvel (trainer) SV Valkenswaard RKSV Heeze
Pepijn Dings  Dommelen (zat) SV Valkenswaard
Mike van Dooren FC Eindhoven O23 SV Valkenswaard
Youri Roulaux Jong PSV SV Valkenswaard
Vincent Blancke Kattenbos Sp. (B) SV Valkenswaard
Cas Glaser eigen jeugd SV Valkenswaard
Pieter Maranus eigen jeugd SV Valkenswaard
Ebbe Koenders eigen jeugd SV Valkenswaard
William Jansen eigen jeugd SV Valkenswaard
Erwin Isbouts SV Valkenswaard VV Terlo
Tommy van de Gevel SV Valkenswaard RKGSV
Sam Weijers SV Valkenswaard Marvilde
Mitchel Kluijtmans SV Valkenswaard Nieuw Woensel
Sam Blanken SV Valkenswaard Rood Wit V
Bladella van club naar club
Jurgen Elbers (trainer) Bladella onbekend
Niels Krekels Bladella EFC
Geert van Overbeek Bladella FC de Zuiderburen
Anel Selimovic Bladella Netersel
DBS van club naar club
Patrick Kraker KVV Rauw Sp. (B) DBS
Sem van den Braken UNA O23 DBS
Mike Box SV Tivoli DBS
Szymon Mlodak PSV/av DBS
Xander de Kok FC Eindhoven/av DBS
Oner Cetin eigen jeugd DBS
Nick Jacobs eigen jeugd DBS
Lorenzo van Bommel eigen jeugd DBS
Lars van Gemert eigen jeugd DBS
Djemo van de Pol eigen jeugd DBS
Rick Hamburg eigen jeugd DBS
Griffin Groenefelt eigen jeugd DBS
Appie Belhaj DBS Real Lunet
Cemsu Kartal DBS Real Lunet
Tim van de Heuvel DBS Boskant
Lars Vrijsen DBS Avanti'31
Lars van der Graaf DBS Avanti'31
Mustafa Nawabi DBS SV Tivoli
Joost Verbeek DBS stopt
Dommelen van club naar club
William Hoeymans (trainer) SSE Dommelen
Danny Blankers (ass. trainer) Knegselse Boys Dommelen
Paul Firet (trainer) Dommelen onbekend
Bram Meurkens De Valk Dommelen
Tom van Hoek De Valk Dommelen
Thomas Keeman lager team Dommelen
Jan Daris eigen jeugd Dommelen
Max van de Akker eigen jeugd Dommelen
Lars van den Dungen eigen jeugd Dommelen
Abdimaalik Abdi eigen jeugd Dommelen
Zakaria Ahmed eigen jeugd Dommelen
Max Tigelaar eigen jeugd Dommelen
Jordy Hultermans eigen jeugd Dommelen
Kevin Hultermans eigen jeugd Dommelen
Max Klokgieters eigen jeugd Dommelen
Frank van Loon eigen jeugd Dommelen
Bart Bonnema Dommelen DVS (lager team)
Jeroen Gijsberts Dommelen De Valk (lager team)
Niels Beeks Dommelen De Valk O23
Mohammed Oukadi Dommelen  De Valk
Pepijn Dings Dommelen SV Valkenswaard
Tom van Loon Dommelen ZSC
Jordan Kay Dommelen De Valk O23
Gestel van club naar club
Tim van Gils De Valk Gestel
Serhat Koç UNA Gestel
Erdi Atakan KSV Oud-Turnhout Gestel
Adnan Asbaa HVV Helmond Gestel
Jan van Hout Nuenen O19-1 Gestel
Mourat Souidi FC Eindhoven/av  Gestel
Raphael Bouterse geen club Gestel
Adnan Asba SV Tivoli Gestel
Mourad Souidi FC Eindhoven JO19 Gestel
Rheda el Bakkali Gestel De Valk
Ilias Belhaj Gestel Nieuw Woensel
Omer Aydin Gestel FC Eindhoven/av
Hapert van club naar club
Tom van den Steen (trainer) SDO'39 Hapert
Robbert Verhoeven (trainer) Hapert Rood Wit V (zat)
Mauro van Houtum Hapert Marvilde
Kevin Raaijmakers Hapert Casteren
Jesper Storms Hapert Best Vooruit
Hoogeloon van club naar club
Koen Adams eigen jeugd Hoogeloon
Nick Wouters eigen jeugd Hogeloon
Rik Swaanen eigen jeugd Hoogeloon
Jaap Verhagen eigen jeugd Hoogeloon
Pim van der Heijden eigen jeugd Hoogeloon
Levi  Peeters eigen jeugd Hoogeloon
Luuk van den Broek eigen jeugd Hoogeloon
Sven Brouwers eigen jeugd Hoogeloon
Richard van den Broek Hoogeloon EFC
PSV/av van club naar club
Michal Swinkels Unitas'59 PSV/av
Runaldino Rudley Granviel UNA O23 PSV/av
Parfait Luwawa Deurne PSV/av
David Janssen De Treffers PSV/av
Mohamed Dinmohamed Gestel PSV/av
Umut Alici Woenselse Boys PSV/av
Oussama Ait Lahcen PSV/av Real Lunet
Nick van den Berk PSV/av Brabantia
Jimmey Granviel PSV/av Geldrop
Mike Hovestadt PSV/av stopt (lager team)
Mark Linssen PSV/av KFC Hamont 99 (B)
Larbi Kerkaze PSV/av HVV Helmond
Szymon Mlodak PSV/av DBS
Geoffrey Prommayon PSV/av Woenselse B (lager team)
Reusel Sport van club naar club
Marc Post (trainer) Hoogeloon (HJO) Reusel Sport
Niels Geevers (trainer) Reusel Sport VV Viola
Mathijs Bel NAC Breda Reusel Sport
Brent van der Heijden FC Eindhoven Reusel Sport
RPC van club naar club
Jan Poortvliet (trainer) FC Eindhoven/av RPC
Ruud van der Rijt (trainer) RPC RKSV Nuenen
Christiaan van den Velden Wilhelmina'26 RPC
Rutger van Poppel FC Tilburg RPC
Andrei Grulovic RKSV Nuenen 2 RPC
Kevin Miquel FC EIndhoven/av RPC
Stijn Beuzenberg  eigen jeugd RPC
Sebastiaan Roggen eigen jeugd RPC
Mats Dekkers eigen jeugd RPC
Joris  van der Steen  RPC stopt (lager team)
Dirk Visscher RPC stopt
Noud Ackermans RPC stopt
Max van der Linden RPC Braakhuizen
Santosh Mohanlal RPC Brabantia 
SBC van club naar club
Faycal Oukari Nw Woensel O23 SBC
Sander van Kersbergen SBC Rood Wit V.
Danny Renders SBC stopt
Dirk van Eck SBC stopt
SV Budel van club naar club
Erik van Rooij (trainer) RKVV Dia  SV Budel
Walter v Ommeren (trainer) SV Budel Wilhelmina Boys
Bas van Dooren SV Budel stopt
Don Driessen SV Budel stopt
Ruud Ras SV Budel stopt
Jeroen Bogers SV Budel stopt
Koen Corsten SV Budel stopt
Unitas'59 van club naar club
Rudy Wetzel (trainer) Wilhelmina Boys Unitas'59
Peter Jonkman (trainer) Unitas'59 stopt
Mitchell Seijkens Nieuw Woensel Unitas'59
Wayne Thomas Nieuw Woensel Unitas'59
Safouane Bouali Nieuw Woensel Unitas'59
Mustafa Arslan Nieuw Woensel Unitas'59
Tamir Oualkaid Nieuw Woensel Unitas'59
Omar Ali Nieuw Woensel Unitas'59
Kader Mahamed  Nieuw Woensel Unitas'59
Sven van der Maat eigen jeugd Unitas'59
Joeri Blummel eigen jeugd Unitas'59
Gabriel Bernardina  eigen jeugd Unitas'59
Geoffrey Voll lager team Unitas'59
Rens van de Ven lager team Unitas'59
Phil van den Broek  lager team Unitas'59
John Dekkers lager team Unitas'59
Luke Noordermeer lager team Unitas'59
Dirk Hofstede lager team Unitas'59
Jeremy van Pouderooijen FC Eindhoven  Unitas'59
Quinten Huybers  geen club Unitas'59
Mert Bakir  SV Brandevoort Unitas'59
Shane van Bosstraten Unitas'59 Geldrop
Walid Aabakrimi Unitas'59 HVV Helmond
Antonio Balta Unitas'59 De Valk
Michal Swinkels Unitas'59 PSV/av
Robin Timmers Unitas'59 stopt
Stanley Verbeek Unitas'59 stopt
Richard Hermans Unitas'59 stopt (lager team) 
Thijs Antonise Unitas'59 stopt
Carlos Ruben Garcia Unitas'59 stopt
Wilhelmina Boys van club naar club
Walter v Ommeren (trainer) SV Budel Wilhelmina Boys
Rudy Wetzel (trainer) Wilhelmina Boys Unitas'59
Stef Sozeyedio Brabantia Wilhelmina Boys
Jordy Luzolo Brabantia Wilhelmina Boys
Dejan Cockalo Real Lunet Wilhelmina Boys
Miguel Fernandes Pusphaira Wilhelmina Boys
Saïd Cetin Pusphaira Wilhelmina Boys
Rik Thijssen eigen jeugd Wilhelmina Boys
Steven Keita eigen jeugd Wilhelmina Boys
Troy Osborne eigen jeugd Wilhelmina Boys
Yusuf Ogutcu eigen jeugd Wilhelmina Boys
Bart van Halteren eigen jeugd Wilhelmina Boys
Rick Saes Wilhelmina Boys Acht
Steven Meijer Wilhelmina Boys De Valk
Michael Koning Wilhelmina Boys  stopt
FC Cranendonck van club naar club
Nick Smits (trainer) De Weebosch FC Cranendonck
Ronny Everaerts (trainer) FC Cranendonck De Valk
Maarheeze van club naar club
Thijs van der Cammen BMC Maarheeze
Willem van Kessel VV Kessel Maarheeze
Joumani Chmourek Altweerterheide Maarheeze
Rick van Groenendaal eigen jeugd Maarheeze
Sander Dortmans eigen jeugd Maarheeze
Thijs Koster eigen jeugd Maarheeze
Karsten Hulsbosch eigen jeugd Maarheeze
Jesse Rondeel eigen jeugd Maarheeze
Tijn Noten eigen jeugd Maarheeze
Gino van Ijkelen eigen jeugd Maarheeze
Renzo Janssen eigen jeugd Maarheeze
Mayco Bruggink eigen jeugd Maarheeze
Donny Dirkx Maarheeze Geldrop
Sammy Dirkx Maarheeze Geldrop
Bergeijk van club naar club
Samim Yusofi De Bocht'80 Bergeijk
Rick Wilbers Dommelen (zat) Bergeijk
Bas Knegtmans eigen jeugd Bergeijk
Luuk van de Laar eigen jeugd Bergeijk
Tom Huijzers eigen jeugd Bergeijk
Thomas van Maasakkers eigen jeugd Bergeijk
Len Rutten eigen jeugd Bergeijk
Bastian Rondeel eigen jeugd Bergeijk
Joep Luijten eigen jeugd Bergeijk
Jari Kok Bergeijk Terlo
Matthijs Lemmens  Bergeijk stopt (lager team)
Jorn Willems  Bergeijk stopt (lager team)
Tygo van den Putte Bergeijk stopt (lager team)
De Raven van club naar club
Niels van de Gevel Dommelen  De Raven
Quintijn Peeters eigen jeugd De Raven
Jules Groenen eigen jeugd De Raven
Tijn van  Rooij eigen jeugd De Raven
Nick Blankers eigen jeugd De Raven
Jamie Knoop De Raven stopt (lager team)
Jeroen van den Tillaar De Raven stopt (lager team)
Stijn Clemens De Raven stopt (lager team)
Joost Kaspers De Raven stopt
Sam Verhees De Raven stopt
Hein Hoeks De Raven stopt
Ricardo Rombouts De Raven stopt
De Weebosch van club naar club
Roland Adams (trainer) SP Reti (B) De Weebosch
Nick Smits (trainer) De Weebosch FC Cranendonck
HMVV van club naar club
Marcel vd Hurk (trainer) Neerlandia ’31  HMVV
Ron de Kort (trainer) HMVV stopt
Jakko Alserda Bladella HMVV
Geert van Gisbergen was gestopt HMVV
Joris Visser was gestopt HMVV
Eric Voets HMVV stopt (lager elftal)
Hulsel van club naar club
Frank de Haan (trainer) geen club Hulsel
Wim Hoeben (trainer) Hulsel onbekend
Max Wintermans  eigen jeugd DOSKO'32
Patrick Wils Dosko'32 (3e team) DOSKO'32
Hans Bierens Steensel DOSKO'32
Ardjan Fleerakkers DOSKO'32 stopt
Jonas van Kronenburg  DOSKO'32 stopt
Coen Peeters DOSKO'32 stopt
Kees van der Heijden DOSKO'32 EFC (lager team)
Riethoven van club naar club
Geen mutaties    
SDO'39 van club naar club
Ron Laros (trainer) geen club SDO'39
Tom van den Steen (trainer) SDO'39 Hapert
Martijn Dijkstra Lager team SDO'39
Thomas van der Aa SDO'39 Steensel
Martijn Hellegers SDO'39 stopt
Spoordonkse Boys van club naar club
Joey Verhoeven (trainer) geen club Spoordonkse Boys
Coen Vos (trainer) Spoordonkse Boys Tuldania
Steensel van club naar club
Thomas van der Aa SDO'39 Steensel
Teun Neutkens EFC Steensel
Pieter Verwimp Marvilde Steensel
Kevin van der Gaag Steensel EFC (lager team)
Rob Wijnen Steensel stopt (lager team)
Vessem van club naar club
Coen Wouters eigen jeugd Vessem
Daan Verkooijen lager team Vessem
Toon van Sambeek lager team Vessem
Frans van Diessen Vessem stopt (lager team)
Merijn van Ham Vessem stopt (lager team)
Waalre van club naar club
Fred Westreenen (trainer) SV Valkenswaard Waalre
Henri Houben (trainer) Waalre onbekend
Roy Haverkort Tivoli Waalre
Daan Verbeek lager team Waalre
Johnny van Kemenade lager team Waalre
Bart Cox Waalre Rood Wit V
Sean Govers Waalre onbekend
ZSC van club naar club
Tom van Loon Dommelen ZSC
ACHT van club naar club
Sjaak Egmond Blauw Geel'38 Acht
Rick Saes Wilhelmina Boys Acht
Ike van der Heijden eigen jeugd Acht
Luuk de Kruif eigen jeugd Acht
Kevin de Kruif eigen jeugd Acht
Abe Hoekstra eigen jeugd Acht
Daan van Erp eigen jeugd Acht
Sem van Gemert eigen jeugd Acht
Daan Diepstraten eigen jeugd Acht
Dennis Klein eigen jeugd Acht
Sander van den Heuvel Acht stopt
Juremy Reker Acht stopt
DOSL van club naar club
Willem Aarts (trainer) DOSL Boekel Sport
Patrick Oomen (trainer) DOSL 2  DOSL
Willion Verbeek Sterksel DOSL
Tijl Beelen geen club DOSL
Reinier Steenmetz lager team DOSL
Mark Evers lager team DOSL
Dirk Bekkers eigen jeugd DOSL
Jordi Vlassak eigen jeugd DOSL
Rene Bolster DOSL stopt. (ass.trainer)
Jeffrey van Dijk DOSL stopt (lager team)
Harm Verstappen DOSL stopt
Luuk Bekkers DOSL stopt (lager team)
Bram Thijssen DOSL stopt (lager team)
DVS van club naar club
Sander Bosch (trainer) DVS onbekend
Roel Hundscheid geen club DVS
Tomas Mikkers eigen jeugd DVS
Robin Arts eigen jeugd DVS
Broer Terburg eigen jeugd DVS
Xander Olislaegers eigen jeugd DVS
Jasper Gevers eigen jeugd DVS
Tijn Stikkelbroeck eigen jeugd DVS
Fin van den Hoogen eigen jeugd DVS
Cas Vermeer eigen jeugd DVS
Jan Senders eigen jeugd DVS
Federico Thaens eigen jeugd DVS
Sietse Romijn DVS EMK
Kostas Triantos DVS EMK
Joery van Breemen DVS stopt (lager team)
Rutger Roza DVS stopt (lager team)
ELI van club naar club
Jeroen Vermaas (trainer) RKGSV ELI
Michael Thijs (trainer) ELI SSE
Jeremy Raaijmakers
Gemert ELI
Tijn van Hout
Gemert O19 ELI
Teun van den Boom Avesteyn ELI
Bart Verstappen
eigen jeugd ELI
Sam Klijssen
eigen jeugd ELI
Lars Gilsing eigen jeugd ELI
Job van Roosmalen eigen jeugd ELI
Jesse Relou eigen jeugd ELI
Pim Peters was gestopt ELI
Roel Donkers ELI stopt (lager team)
Rob Spijkers ELI stopt (lager team)
Frank van Berlo ELI stopt (lager team)
Bartjan vd Aa ELI stopt (ass. trainer)
EMK van club naar club
Tayfun Yilmaz Marvilde EMK
Kostas Triantos DVS EMK
Sietse Romijn DVS EMK
Ahmed Taha geen club EMK
Alex van Otterdijk EMK Nuenen (lager team)
Robert van de Ven EMK Braakhuizen
Melvin Rijkers EMK SV Tivoli
Pusphaira van club naar club
Rik Geurts Woenselse Boys Pusphaira
Saïd Cetin Pusphaira Wilhelmina Boys
Miguel Fernandes Pusphaira Wilhelmina Boys
RKGSV van club naar club
Pierre vd Eeden (trainer) Geldrop RKGSV
Jeroen Vermaas (trainer) RKGSV  ELI
Richard van Malten Geldrop RKGSV
Romano ter Linden Geldrop RKGSV
Tommy van de Gevel SV Valkenswaard RKGSV
Joey Maas RKSV Nuenen RKGSV
Coen Jansen geen club RKGSV
Tom Molenberg RKGSV  De Bocht'80 
John Nelissen RKGSV De Braak (zat)
Menno Vos RKSGV  lager team
Tim van Berlo RKSGV lager team
Thijs Janssen RKGSV lager team
Brian de Ronde RKGSV lager team
Roel Meijers RKGSV stopt
Jelle Hagen RKGSV stopt
Remy Hendrikx RKGSV stopt
SV Tivoli van club naar club
Joeri Berende (trainer) SV Tivoli onbekend
Maikel van Dooren (trainer) SV Valkenswaard 2 SV Tivoli
Bas de Haas FC Eindhoven/av SV Tivoli
Younes Bazhar Rust Roest SV Tivoli
Mustafa Nawabi DBS SV Tivoli
Melvin Rijkers EMK SV Tivoli
Frank Hiemstra Woenselse Boys SV Tivoli
Jan Feyen Woenselse Boys SV Tivoli
Guus van de Kerkhof Geldrop SV Tivoli
Danny Rossis Rust Roest SV Tivoli
Vassili Delikaris FC Eindhoven/av SV Tivoli
Adnan Asba SV Tivoli Gestel
Woenselse Boys van club naar club
Eric Oeben (trainer) TSVV Merlijn Woenselse Boys
Peter Geurts (trainer) Woenselse Boys Terlo
Furkan Nas Nieuw Woensel Woenselse Boys
Samir Bamou  Nieuw Woensel Woenselse Boys
Sahin Yelaldi RKSV Nuenen  Woenselse Boys
Bilal Belhadj eigen jeugd Woenselse Boys
Nick van Vijfeijken eigen jeugd Woenselse Boys
Jasper Spapens eigen jeugd Woenselse Boys
Frank Hiemstra Woenselse Boys SV Tivoli
Jan Feyen Woenselse Boys SV Tivoli
Juri Koudijs Woenselse Boys stopt (lager team)
Erdem Erdogan Woenselse Boys Nieuw Woensel
Rik Geurts Woenselse Boys Pusphaira
SV Brandevoort                           van club                        naar club
Claus Foedere (trainer) SVEB SV Brandevoort
Patrick van Hout (trainer)      
SV Brandevoort  SV De Braak
Quincy Hertogs Bruheze SV Brandevoort
Mo Azzarfani Braakhuizen SV Brandevoort
Ersin Ilic SV De Braak SV Brandevoort
Rik Jansen eigen jeugd SV Brandevoort
Ian Engelen eigen jeugd SV Brandevoort
Gijs Zoetmulder eigen jeugd SV Brandevoort
Tom Swinkels eigen jeugd SV Brandevoort
Jip Mutsaers eigen jeugd SV Brandevoort
Jurre Westra eigen jeugd SV Brandevoort
Timo Jong eigen jeugd SV Brandevoort
Jurre Geurts eigen jeugd SV Brandevoort
Brian Evenboer eigen jeugd SV Brandevoort
Nadir Regragui SV Brandevoort  SV De Braak
Hamza Bassali SV Brandevoort  SV De Braak
Bouafra Yahiaoui SV Brandevoort  SV De Braak
Michel Duijnhoven SV Brandevoort  SV De Braak
Max Bereklauw SV Brandevoort  SV De Braak
Mohammed Massaad SV Brandevoort  HVV Helmond
Luigi Burhenne SV Brandevoort  Olympia Boys
Jan van Laarschot SV Brandevoort  Mierlo Hout 
Emre Bars SV Brandevoort  SV De Braak
Mike van Bracht SV Brandevoort  stopt (lager team)
Nanno van der Vliet SV Brandevoort  stopt (lager team)
Lahcen Boussfir SV Brandevoort  stopt (lager team)
Casteren van club naar club
André Vosters (trainer)  Netersel Casteren
Geert Voets (trainer) Casteren  stopt
Bart de Jong                      Bladella Casteren
Kevin Raaijmakers Hapert Casteren
DEES van club naar club
Tim van der Heijden (trainer) Dommelen DEES
Hans Clijsen DEES Gloria UC
Tim Spanjers eigen jeugd DEES
DOSKO'32 van club naar club
Max Wintermans eigen jeugd DOSKO'32
Patrick Wils DOSKO'32 (3) DOSKO'32
Hans Bierens Steensel DOSKO'32
Ardjan Fleerakkers DOSKO'32 stopt
Jonas van Kronenburg DOSKO'32 stopt
Coen Peeters DOSKO'32 stopt
Kees van der Heijden DOSKO'32 EFC (lager team)
Knegselse Boys van club naar club
Antoon Loeffen geen club Knegselse Boys
Danny Blankers (trainer) Knegselse Boys Dommelen (ass.trainer)
Beau de Lepper lager team Knegselse Boys
Thijn Bierens eigen jeugd Knegselse Boys
Wesley van de Broek eigen jeugd Knegselse Boys
Ties Knoester eigen jeugd Knegselse Boys
Juul Moeskops eigen jeugd Knegselse Boys
Collin Smets eigen jeugd Knegselse Boys
Stan Wouters eige jeugd Knegselse Boys
Berend de Bruijn   Knegselse Boys stopt
Thijs Willems Knegselse Boys stopt
Nederwetten van club naar club
Mario Plugers (trainer) Stiphout Vooruit Nederwetten
Henri Maas (trainer) Nederwetten onbekend
Cedric Santos  lager team Nederwetten
Gustavo Müller lager team Nederwetten
Eduardo Vieira Falcao lager team Nederwetten
Victor Hugo Taglieber  lager team Nederwetten
Joey Ruhl Unitas'59 Nederwetten
Alard Renders eigen jeugd Nederwetten
Willem van Rooij Nederwetten stopt (lager team)
Netersel van club naar club
Kees Mollen (trainer) Tuldania Netersel
André Vorsters (trainer) Netersel Casteren
Anel Selimovic Bladella Netersel
Terlo van club naar club
Peter Geurts (trainer) Woenselse Boys Terlo
Erwin Isbouts SV Valkenswaard Terlo
Jari Kok Bergeijk Terlo
Thijn Gevers Valkenswaard  Terlo
Paulo Box eigen jeugd Terlo
Tijn van de Berg eigen jeugd Terlo
Scott Laans eigen jeugd Terlo
Tim Lommers eigen jeugd Terlo
Rick Smolders eigen jeugd Terlo
Sem van de Ven eigen jeugd Terlo
Mischa Kunnen Terlo Bergeijk (lager team)
Tongelre van club  naar club
Fatih Yildiz Brabantia Tongelre
Emre Karakas Brabantia Tongelre
Sven Boeijen Brabantia Tongelre
Tommy Sanders Brabantia Tongelre
Elo Turksma De Bocht'80 Tongelre
Omar Duiker SV De Braak Tongelre
Moreno Hendriks Tongelre Nieuw Woensel
Antoine Wouters Tongelre Nieuw Woensel
Jimmy van de Schoor Tongelre De Bocht'80
Abdi Abdala Tongelre De Bocht'80
Nieuw Woensel van club  naar club
Erdem Erdogan Woenselse Boys Nieuw Woensel
Ilias Belhaj Gestel Nieuw Woensel
Achraf el Moussaoui OJC Rosmalen Nieuw Woensel
Nick van Oorschot RKSV Nuenen O23 Nieuw Woensel
Mitchel Kluijtmans SV Valkenswaard Nieuw Woensel
Nick van Gestel Unitas'59 (JO19-1) Nieuw Woensel
Walid Halali De Valk Nieuw Woensel
Niels Perrenet Nieuw Woensel Brabantia
Samir Bamou  Nieuw Woensel Woenselse Boys
Furkan Nas Nieuw Woensel Woenselse Boys
Alejandro Rodil Nieuw Woensel De Valk

 

© 2022 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.