Totaalprogramma & uitslagen poulefase Districtsbeker (Zuid I / Zuid II)

Deel dit bericht via:

Alle uitslagen zijn bekend, op de wedstrijden tussen Lindeheuvel/H.bl. en Wilhelmina'08 (poule: L25) en HMVV - HHC'09 (poule 33) na.
Een aantal afgelaste wedstrijden worden definitief niet meer gespeeld

Om de uitslagen volledig te zien op je mobiele telefoon swipe naar links!
1e en 2e klasse (Zuid I / Zuid II)

Poule L15: 

1 29 aug. 17.00 u  Altena - Oirschot Vooruit 2-1
1 30 aug. 14.30 u  Nemelaer - Prinses Irene   7-1
2 05 sept. 15.00 u  Prinses Irene - Altena   1-1
2 06 sept. 14.30 u  Oirschot Vooruit - Nemelaer   1-0
3 12 sept. 17.00 u  Nemelaer* - Altena*   1-1
3 13 sept. 14.30 u  Oirschot Vooruit - Prinses Irene   2-2


Poule L17: 

1 29 aug. 18.00 u  CHC - Geldrop 2-2
1 30 aug. 14.30 u  FC Tilburg - SV TOP   0-4
2 05 sept. 18.00 u  SV TOP - CHC   5-3
2 06 sept. 14.30 u  Geldrop - FC Tilburg   6-1
3 12 sept. 18.00 u  SV TOP* - Geldrop*   1-1
3 13 sept. 14.00 u  CHC - FC Tilburg   2-2


Poule L18: 

1 22 aug. 18.00 u  Erp - Bekkerveld 2-2
1 30 aug. 14.30 u  Emplina - RKSV Heeze   4-1
2 05 sept. 18.00 u  RKSV Heeze - Erp   5-0
2 05 sept. 19.30 u  Bekkerveld - Emplina   2-1
3 12 sept. 18.00 u  RKSV Heeze* - Bekkerveld*   3-1
3 13 sept. 14.00 u  Erp - Emplina   2-1


Poule L20: 

1 30 aug. 14.30 u  Berghem Sp. - Beerse Boys 1-2
1 30 aug. 14.30 u  Eijsden - ZSV   1-7
2 06 sept. 14.30 u  ZSV - Berghem Sport   3-2
2 10 sept. 20.30 u  Beeerse Boys - Eijsden   1-2
3 13 sept. 14.30 u  Beerse Boys - ZSV*   1-3
3 13 sept. 14.30 u  Eijsden - Berghem Sport*   2-3

 
Poule L21: 

1 30 aug. 14.30 u  Braakhuizen - Real Lunet 0-3
1 30 aug. 14.30 u  SSS'18 - Geusselt Sport   3-4
2 06 sept. 14.30 u  Real Lunet - SSS'18   1-5
2 06 sept. 14.30 u  Geusselt Sp. - Braakhuizen   0-1
3 12 sept. 18.00 u  Braakhuizen* - SSS'18   4-2
3 13 sept. 14.30 u  Geusselt Sp. - Real Lunet*   2-5

 
Poule L22: 

1 30 aug. 14.30 u  FC Geelen - Heeswijk 1-1
1 03 sept. 20.00 u  SV Venray - De Valk   1-1
2 06 sept. 14.30 u  De Valk - FC Geleen    3-0
2 06 sept. 14.30 u  Heeswijk - SV Venray   1-6
3 13 sept. 14.30 u  De Valk* - Heeswijk   2-2
3 13 sept. 14.30 u  FC Geleen - SV Venray*   0-3

 
Poule L23: 

1 30 aug. 14.30 u  Deurne - Vianen Vooruit 1-1
1 30 aug. 14.30 u  GSV'28 - Sparta'25   4-0
2 06 sept. 14.30 u  Vianen Vooruit - GSV'28   1-1
2 06 sept. 14.30 u  Sparta'25 - Deurne   1-1
3 13 sept. 14.30 u  Vianen Vooruit* - Sparta'25   3-2
3 13 sept. 14.30 u  GSV'28* - Deurne   2-2

 
Poule L25: 

1 30 aug. 14.30 u  Lindeheuvel/H.bl. - Marvilde 1-3
1 30 aug. 14.30 u  Wilhelmina '08 - Venhorts   3-2
2 05 sept. 19.30 u  Marvilde - Wilhelmina'08   3-0
2 06 sept. 14.30 u  Venhorts - Lindeheuvel/H.bl.    3-1
3 13 sept. 14.30 u  Venhorst - Marvilde*   1-2
3 13 sept. 14.30 u  Lindeheuvel/H.bl. - Wilhelmina'08 Afg.

 
Poule L26: 

1 30 aug. 14.30 u  RKVVO - Wittenhorst 0-5
1 30 aug. 14.30 u  Laura/Hoppel C. - Olympia'18   1-3
2 06 sept. 14.30 u  Olympia '18 - RKVVO   3-1
2 06 sept. 14.30 u  Wittenhorst - Laura/Hoppel C.   5-1
3 13 sept. 14.30 u  RKVVO - Laura/Hoppel C.   4-3
3 13 sept. 14.30 u  Olympia'18* - Wittenhorst*   1-5

 
Poule L27: 

1 30 aug. 14.30 u  Rood Wit V - RVU 0-3
1 30 aug. 14.30 u  Venlosche B - Volharding   3-1
2 06 sept. 14.30 u  RVU - Venlosche Boys   0-7
2 06 sept. 14.30 u  Volharding - Rood Wit V   5-1
3 13 sept. 14.30 u  RVU* - Volharding   5-1
3 13 sept. 14.30 u  Venlosche B.* - Rood Wit V   4-0

 
Poule L28: 

1 01 sept. 20.00 u  Scharn - SC Susteren   1-5
1 03 sept. 20.00 u.  Best Vooruit - Valkenswaard   4-1
2 06 sept. 14.30 u  Valkenswaard - Scharn   2-0
2 06 sept. 14.30 u  SC Susteren - Best Vooruit   1-1
3 13 sept. 14.30 u  Valkenswaard - SC Susteren*   1-4
3 13 sept. 14.30 u  Scharn - Best Vooruit*   2-5

 
Poule L29: 

1 30 aug. 14.30 u  EFC - De Ster 5-1
1 30 aug. 14.30 u  Sportclub'25 - Someren   2-1
2 06 sept. 14.30 u  Someren - EFC   2-3
2 06 sept. 14.30 u  De Ster - Sportclub'25   2-2
3 12 sept. 19.00 u  Sportclub'25* - EFC*   2-3
3 12 sept. 20.00 u  De Ster - Someren   1-3

 
Poule L30: 

1 25 aug. 20.00 u  NWC - Sporting Heerlen 3-2
1 30 aug. 14.30 u  Brabantia - BSV Limburgia 2-0
2 06 sept. 14.30 u  Sporting Heerlen - Brabantia   0-1
2 06 sept. 14.30 u  BSV Limburgia - NWC   2-2
3 13 sept. 14.30 u  Brabantia* - NWC*   4-1
3 13 sept. 14.30 u  Sporting Heerlen - BSV Limburgia   3-0

 
Poule L31: 

1 29 aug. 18.00 u  Mierlo Hout - FC Eindhoven/av 3-2
1 29 aug. 19.00 u  Chevremont - Schaesberg   0-2
2 05 sept. 19.00 u  FC Eindhoven/av - Chevremont   1-1
2 06 sept. 14.30 u  Schaesberg - Mierlo Hout   0-2
3 12 sept. 18.30 u  Chevremont - Mierlo Hout*   3-4
3 12 sept. 19.00 u  FC Eindhoven/av* - Schaesberg   1-0

 
3e t/m 5e klasse (ZUID I / ZUID II)

Poule 06: 

1 30 aug. 14.30 u  Netersel - Casteren 1-1
1 30 aug. 14.30 u  Hulsel - Viola   0-1
2 06 sept. 14.30 u  Casteren - Hulsel   2-1
2 10 sept. 19.30 u  Viola - Netersel    3-1
3 13 sept. 14.30 u  Hulsel - Netersel   2-2
3 15 sept. 20.00 u  Casteren - Viola*   0-0

 
Poule 16: 

1 30 aug. 14.30 u  Audacia - VCB 2-1
1 30 aug. 14.30 u  Baardwijk - Spoordonkse B   2-2
2 10 sept. 19.30 u  Spoordonkse B - Audacia   1-2
2 10 sept. 19.30 u  VCB - Baardwijk   2-5
3 17 sept. 19.30 u  Baardwijk* - Audacia   3-1
3 17 sept. 19.30 u  VCB - Spoordonkse B   0-7

 
Poule 28: 

1 30 aug. 14.00 u  Vlijmense Boys - DVS 5-5
1 30 aug. 14.30 u  RPC - Tivoli 11-2
2 06 sept. 14.30 u  Tivoli - Vlijmense Boys   2-7
2 06 sept. 14.30 u  DVS - RPC   3-2
3 13 sept. 14.30 u  RPC - Vlijmense Boys   6-2
3 13 sept. 14.30 u  DVS* - Tivoli   2-1

 
Poule 30: 

1 30 aug. 14.30 u  Riethoven - OVC'26 0-4
1 30 aug. 14.30 u  Riel - Gilze   2-5
2 06 sept. 14.30 u  Gilze - Riethoven   3-2
2 10 sept. 19.30 u  OVC'26 - Riel   2-1
3 17 sept. 19.30 u  Gilze* - OVC'26   3-0
3 24 sept. 19.30 u  Riethoven - Riel -----

 
Poule 33: 

1 30 aug. 14.00 u  HHC'09 - SDO'39 0-5
1 30 aug. 14.30 u  HMVV - ZIGO   1-3
2 05 sept. 18.00 u  SDO'39 - HMVV   3-1
2 06 sept. 14.30 u  ZIGO* - HHC'09 10-0
3 13 sept. 14.30 u  SDO'39 - ZIGO  2-2
3 13 sept. 14.30 u  HMVV - HHC'09 Afg.

 
Poule 35: 

1 30 aug. 14.30 u  DEES - Hoogeloon 1-2
1 30 aug. 14.30 u  Vessem - Trinitas Oisterwijk   2-3
2 06 sept. 14.30 u  Hoogeloon - Vessem   2-2
3 13 sept. 14.30 u  DEES - Vessem   0-4
3 13 sept. 14.30 u  Trinitas Oisterwijk* - Hoogeloon   3-0

 
Poule 36: 

1 30 aug. 14.30 u  Woenselse Boys - BMC 2-0
1 30 aug. 14.30 u  PSV/av - Puphaira   5-2
2 06 sept. 14.30 u  BMC - PSV/av   0-3
2 06 sept. 14.30 u  Pusphaira - Woenselse Boys   0-1
3 13 sept. 14.30 u  BMC - Pusphaira   5-1
3 13 sept. 14.30 u  PSV/av* - Woenselse Boys   6-1


Poule 38: 

1 30 aug. 14.30 u  Den Dungen - Hapert 3-0
1 30 aug. 14.30 u  DOSKO'32 - Steensel   0-1
2 06 sept. 14.30 u  Steensel - Den Dungen   1-2
2 06 sept. 14.30 u  Hapert - DOSKO'32   2-0
3 13 sept. 14.30 u  Den Dungen* - DOSKO'32   5-0
3 13 sept. 14.30 u  Steensel - Hapert   0-1

 
Poule 39: 

1 30 aug. 14.00 u  BVV - Unitas'59 1-2
1 30 aug. 14.30 u  ACHT - Nieuw Woensel   4-1
2 06 sept. 14.30 u  Unitas'59 - ACHT   5-1
2 22 sept. 20.00 u  Nieuw Woensel - BVV   7-2
3 13 sept. 14.00 u  BVV - ACHT   1-1
3 13 sept. 14.30 u  Nieuw Woensel - Unitas'59*   2-1

 
Poule 40: 

1 30 aug. 14.00 u  FC Engelen - Nederwetten  7-2
1 30 aug. 14.30 u  RKGSV - SBC   3-3
2 05 sept. 18.00 u  Nederweten - RKGSV   0-3
2 06 sept. 14.30 u  SBC - FC Engelen    1-4
3 13 sept. 14.30 u  FC Engelen* - RKGSV   3-2
3 13 sept. 14.30 u  SBC - Nederwetten   6-0

 
Poule 41 

1 30 aug. 14.30 u  LSV - De Bocht'80 0-0
1 30 aug. 14.30 u  TGG - Wilhelmina Boys   2-1
2 06 sept. 14.30 u  De Bocht'80 - TGG   2-3
2 06 sept. 14.30 u  Wilhelmina Boys - LSV   3-0
3 12 sept. 17.30 u  De Bocht'80 - Wilhelmina Boys   1-1
3 13 sept. 14.30 u  TGG* - LSV 12-2


Poule 43: 

1 30 aug. 14.30 u  Sterksel - Dommelen 0-6
1 30 aug. 14.30 u  ODC - DOSL   2-0
2 06 sept. 14.30 u  DOSL - Sterksel 11-1
2 06 sept. 14.30 u  Dommelen - ODC   1-2
3 13 sept. 14.30 u  ODC* - Sterksel  -----
3 13 sept. 14.30 u  Dommelen - DOSL   1-0

 
Poule 44: 

1 30 aug. 14.30 u  Gestel - Tongelre 5-1
1 30 aug. 14.30 u  Zwaluw VFC - EMK   6-0
2 06 sept. 14.30 u  Tongelre - Zwaluw VFC   1-9
2 06 sept. 14.30 u  EMK - Gestel   2-3
3 12 sept. 19.00 u  Gestel - Zwaluw VFC*   1-2
3 13 sept. 14.30 u  EMK - Tongelre   3-1


Poule 45: 

1 29 aug. 18.00 u  Waalre - SCG'18 0-3
1 30 aug. 14.30 u  Knegselse Boys - DBS   2-5
2 05 sept. 18.00 u  DBS - Waalre   5-0
2 06 sept. 14.30 u  SCG'18 - Knegselse Boys   4-0
3 13 sept. 14.30 u  Waalre - Knegselse Boys   3-3
3 13 sept. 14.30 u  DBS* - SCG'18   3-0

 
Poule 46

1 30 aug. 14.30 u  Bergeijk - Bladella 2-1
1 30 aug. 14.30 u  GSBW - ZSC   6-0
2 06 sept. 14.30 u  ZSC - Bergeijk   0-3
2 08 sept. 20.15 u  Bladella - GSBW   2-0
3 13 sept. 14.30 u  ZSC - Bladella   0-4
3 15 sept. 20.00 u  Bergeijk* - GSBW   2-1

 
Poule 47: 

1 30 aug. 14.30 u  Terlo - Reusel Sport 0-4
1 30 aug. 14.30 u  De Raven - De Weebosch   2-2
2 06 sept. 14.30 u  Reusel Sport - De Raven   6-0
2 06 sept. 14.30 u  De Weebosch - Terlo   2-1
3 13 sept. 14.30 u  Reusel Sport* - De Weebosch   4-1
3 13 sept. 14.30 u  De Raven - Terlo   0-2


ZUID II 

Poule 01: 

1 30 aug. 14.30 u  Boerdonk - Erp 2 0-2
1 30 aug. 14.30 u  Festilent - Stiphout Vooruit    6-3
2 06 sept. 14.00 u  Erp 2 - Festilent   3-4
2 06 sept. 14.30 u  Stiphout Vooruit - Boerdonk   6-1
3 13 sept. 14.30 u  Boerdonk - Festilent   5-3
3 13 sept. 14.30 u  Stiphout Vooruit - Erp 2   2-2


Poule 17: 

1 30 aug. 14.30 u  Liessel - BAVOS 1-2
1 30 aug. 14.30 u  Neerkandia - Maarheeze    3-2
2 06 sept. 14.00 u  Maarheeze - Liessel   0-2
2 06 sept. 14.30 u  BAVOS - Neerkandia   0-7
3 13 sept. 14.30 u  BAVOS - Maarheeze   2-1
3 13 sept. 14.30 u  Neerkandia* - Liessel   3-2

 
Poule 19: 

1 30 aug. 14.30 u  Bruheze - RKSVV 5-0
1 30 aug. 14.30 u  Merefeldia - Mifano   4-3
2 06 sept. 14.30 u  Mifano - Bruheze   0-2
2 06 sept. 14.30 u  RKSVV - Merefeldia   1-3
3 13 sept. 14.30 u  Bruheze*- Merefeldia   5-2
3 13 sept. 14.30 u  Mifano - RKSVV 11-2

 
Poule 20: 

1 30 aug. 14.30 u  Lierop - Eindse Boys 5-3
1 30 aug. 14.30 u  RKSVO - HVV Helmond   0-1
2 06 sept. 14.30 u  HVV Helmond - Lierop   4-0
2 06 sept. 14.30 u  Eindse Boys - RKSVO   2-5
3 13 sept. 14.30 u  Eindse Boys - HVV Helmond*   0-8
3 13 sept. 14.30 u  RKSVO - Lierop   2-2

 
Poule 21: 

1 30 aug. 14.30 u  FC Cranendonck - Rood Wit'67 2-1
1 30 aug. 14.30 u  SSE - Budel   1-5
2 06 sept. 14.30 u  Rood Wit'67 - SSE   0-1
2 06 sept. 14.30 u  Budel - FC Cranendonck   3-0
3 13 sept. 14.30 u  Rood Wit'67 - Budel*   1-5
3 13 sept. 14.30 u  SSE - FC Cranendonck   1-5


Poule 23: 

1 30 aug. 14.30 u  MMC Weert - Olympia Boys 4-1
1 30 aug. 14.30 u  Brandevoort - ONDO   1-1
2 06 sept. 14.30 u  Olympia Boys - Brandevoort   1-1
2 06 sept. 14.30 u  ONDO - MMC Weert   1-3
3 13 sept. 14.30 u  Olympia Boys - ONDO   2-4
3 13 sept. 14.30 u  Brandevoort - MMC Weert*   0-2

 
Poule 24: 

1 30 aug. 14.30 u  SVSH - ASV'33  5-1
1 30 aug. 14.30 u  Rood Wit'62 - SV De Braak   3-4
2 06 sept. 14.00 u  ASV'33 - Rood Wit'62   2-0
2 06 sept. 14.30 u  SV De Braak - SVSH   1-1
3 12 sept. 18.00 u  SV De Braak*- ASV'33   7-1
3 13 sept. 14.30 u  SVSH - Rood Wit'62   2-3

 

© 2020 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.

Jouw reactie?


Zwaluw
01 september 10:24
De wedstrijd tussen Zwaluw vfc en EMK eindigde in 6-0 i.p.v. 0-6
Johan
31 augustus 12:16
De bekerwedstrijd uit poule L22: FC Geleen-Zuid - Heeswijk is geƫindigd in een gelijk spel, nl. 1-1
John
03 augustus 15:59
De bekerwedstrijd Best Vooruit - Valkenswaard is inmiddels verplaatst naar donderdag 3 september 20.00 uur.
Peter
30 juli 13:42
Op voetbal.nl is te vinden dat bij Heeze 1 (poule 18) de thuiswedstrijden van Heeze om 14.00 uur beginnen.
John
25 juli 14:17
Redactie, Bedankt voor de reactie.
V.w.b UNA en Gemert, ben ik er achtergekomen dat zij als 3de divisie ploegen niet deelnemen aan de District beker.
Redactie
25 juli 13:57
@ John. Klopt! Het staat zo vermeld op de KNVB site. Maar de wedstrijden van NWC en Best Vooruit voor Districsbeker zullen waarschijnlijk opgeschoven worden naar Di 1 sept of do 3 sept.
John
25 juli 13:38
Bedankt voor de info.
Een type foutje in poule L30, er staat bij de eerste speeldag NWV i.p.v NWC.
Zowel de landelijke KNVB als de District beker beginnen in het weekend van 29 en 30 aug. Druk weekend voor UNA, Best Vooruit, NWC en Gemert.