Totaaloverzicht uitslagen nacompetitie 2021-2022

Hoofdklasse A – B / 1e klasse A-F
1e speelronde donderdag 9 juni 
1) AFC'34 – Fortuna Wormerveer*: 2-3

2) Sarto* – SC 'Zand: 3-0
3) FC Eindhoven/av Best Vooruit*: 1-3
4) RKSV Heeze*Chevremont: 6-1
5) SC Bemmel* – RKHVV: 3-2
6) SVBO – VV Jubbega*: 3-4

2e ronde zondag 12 juni
7) Longa'30*  – VV Jubbega: 3-0
8) Gomos  – SC Bemmel*: 0-2
9) TAC'90* – RKSV Heeze: 2-1
10) Nemelaer*  – Fortuna Wormerveer: 3-1
11) SV Boshuizen* – Best Vooruit: 2-1
12) VV AGB* – SDO: 3-2
13) VV Heino* – Sarto: 2-0
14) Wittenhorst – RKSV Minor*: 3-4

3e ronde zondag 19 juni
15) Longa'30 – SC Bemmel: 5-1
16) Nemelaer* - TAC'90: 2-1
17) SV Boshuizen – VV AGB: Gestaakt
18) VV Heino* – RKSV Minor: 3-1

Finale zondag 26 juni (neutraal terrein)
19) Longa'30 - Nemelaer: 8-5
20) VV AGB - VV Heino: 2-4
* Winnaars 19 en 20 promoveren naar of handhaven zich in de Hoofdklasse

1e klasse C / 2e klasse E-F (ZUID I)
1e speelronde zondag 12 juni 
1) TSC* – CHC: 5-2
2) SVSSS* – RBC: 4-2
3) Rhode – SC Kruisland*: 0-2
4) Brabantia – DAW Schaijk*: 0-3

2e speelronde donderdag 16 juni
5) TSC – SC Kruisland*: 0-2
6) SVSSS – DAW Schaijk*: 2-3

Finale 19 juni 
SC Kruisland*DAW Schaijk: 3-0
* Winnaar promoveert naar of handhaaft zich in de 1e klasse

1e klasse D – 2e klasse G-H (ZUID II)
1e ronde zondag 12 juni 
1) RVU– Oirschot Vooruit*: 2-5
2) Mierlo Hout – Bekkerveld*: 1-4
3) Veritas – Sportclub'25*: 2-5
4) SSS'18 – SV Someren*: 0-2

2e ronde donderdag 16 juni
5) Sportclub'25* - Oirschot Vooruit: 5-1
6) SV Someren* - Bekkerveld: 2-1

Finale 19 juni 
Sportclub'25 – SV Someren: 0-1
* Winnaar promoveert naar of handhaaft zich in de 1e klasse

2e klasse F / 3e Klasse C-D (ZUID I)
1e speelronde zondag 12 juni 
1) Avanti'31* – PSV/av: 3-1
2) Bladella* –  Margriet: 1-1 (Bladella wns)
3) Venhorst – Zwaluw VFC*: 1-3
4) EVVC – Hoogeloon*: 0-3 

2e speelronde donderdag 16 juni
5) Avanti'31* – Zwaluw VFC: 5-2
6) Bladella – Hoogeloon*: 0-3

Finale 19 juni 
Avanti'31 – Hoogeloon*: 1-1 (wns Hoogeloon 11-12)
* Winnaar promoveert naar of handhaaft zich in de 2e klasse

2e klasse G-H  / 3e Klasse A-D (ZUID II)
1e ronde zondag 12 juni 
1) Weltania – VV Sittard*: 0-1
2) Brevendia* – VV WDZ: 4-3
3) Irene SC – VV Handel*: 4-3
4) Melderslo* – Merefeldia: 2-1 

2e ronde donderdag 16 juni
5) KVC Oranje* – Irene SC: 2-1
6) SV Langeberg – Melderslo*: 1-2
7) Baarlo – VV Sittard*: 0-2
8) Groesbeekse Boys* – Brevendia; 2-1
9) FC Geleen Z* – RKVVO: 4-1
10) Braakhuizen* – RKF Lindeheuvel: 4-1

Finale 19 juni 
11) KVC Oranje – FC Geleen Z* (wns): 3-3 
12) Melderslo – Groesbeekse Boys: 2-4
13) VV Sittard* - Braakhuizen: 4-1
* Winnaars van 11 t/m 13 promoveren naar of handhaven zich in de 2e klasse

3e Klasse A-D / 4e klasse A-G (Zuid I)
1e ronde zondag 12 juni 
1) SV Sluis – RKVV Rimboe*: 1-2
2) VV Achtmaal – VV Breskens*: 2-3 
3) DIA* – Blauw Wit'81: 2-0
4) Jong Brabant* – WDS'19: 6-0
5) Spoordonkse Boys – DOSL*: 1-3
6) Eli* – Steensel: 4-1
7) SV Buren – Dommelen*: 1-2
8) BMC – Jan van Arckel*: 1-2
9) SV Sprundel – RWB*: 1-4

2e ronde donderdag 16 juni
10) RIA W – DIA*: 1-2
11) BSC* – Jong Brabant: 2-1
12) SV Terheijden* – RWB: 5-2
13) GSBW* – ELI: 2-1
14) Vessem – Dommelen*: 0-1
15) Avesteyn* – Jan van Arckel: 6-0
16) VCB – DOSL*: 1-7
17) UVV'40  – RKVV Rimboe*: 1-2
18) BVV* – VV Breskens: 4-1 
19) ODC* (wns) – SV Budel: 2-2

Finale 19 juni 
20) DIA* – BSC: 2-1
21) SV Terheijden*GSBW: 4-3
22) Dommelen*Avesteyn: 2-1
23) DOSLODC*: 2-3
24) RKVV Rimboe – BVV*: 0-1
* Winnaars van 20 t/m 24 promoveren naar of handhaven zich in de 3e klasse

3e Klasse A-D / 4e klasse A-H (ZUID II)
1e ronde zondag 12 juni 
1) RKHSV* – Vaesrade: 1-0
2) FC Kerkrade West – SCG: 3-2
3) Oranje Blauw'15* – FC ODA: 3-2
4) FC Maasgouw* –  SV Brunssum: 2-0
5) Meterik – SPV*: 1-2
6) HVV Helmond* – Panningen: 2-1
7) SV Milsbeek – Vesta'19*: 1-4
8) Cito – EWC'46: 1-2

2e ronde donderdag 16 juni
09) Leonidas* – Oranje Blauw'15: 2-0
10) Voerendaal – FC Maasgouw*: 1-2
11) VV De Leeuw – RKHSV*: 0-2
12) Maarheeze – FC Kerkrade West*: 1-2
13) Neerkandia – Vesta'19*: 0-4
14) Bruheze* – EWC'46: 4-0 
15) Achates – SPV*: 1-5
16) De Rakt – HVV Helmond*: 2-4
17) Jekerdal* – Centrum Boys: 13-1
18) VV Born* (wns) – RKVV Wijnandia: 2-2
19) HBSV – Hapse Boys*(wns): 1-1
20) SV De Braak* (wns) – Haelen: 2-2

Finale 19 juni
21) Leonidas*Jekerdal: 1-0
22) FC Maasgouw* VV Born: 1-0
23) RKHSV – Hapse Boys*: 0-2
24) FC Kerkrade West*SV De Braak: 3-1
25) Vesta'19* HVV Helmond: 2-0
26) Bruheze* – SPV: 3-1
* Winnaars van 21 t/m 26 promoveren naar of handhaven zich in de 3e klasse

4e klasse F (ZI/ZII) / 5e klasse C (ZI/ZII)
Tweeluik:
1e wedstrijd zondag 12 juni. 
FC Drunen – Netersel: 2-1
VV Irene – Molenschot: 5-1
Tongelre –  Leunen: 3-1
Resia – Nieuw Woensel: 1-3
DEES – Were -Di: 1-5
De Weebosch –  SV Tivoli: 0-1 
Rood Wit'67 – FC Roerdalen: 1-0 
SV Mec'07 – ASV'33: 2-1
Returns zondag 19 juni
Netersel - FC Drunen*: 1-2
Molenschot - VV Irene*: 2-1
Leunen - Tongelre*: 1-2
Nieuw Woensel* - Resia: 5-3
Were Di* - DEES: 3-5
SV Tivoli* - De Weebosch: 4-3
FC Roerdalen - Rood Wit'67*: 0-1
ASV'33* - SV MEC'07: 2-0

© 2022 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.

Jouw reactie?