Totaaloverzicht in en uitgaande transfers 2021

Deelacties:


Op 15 juni is de overschrijvingstermijn spelers gesloten. De lijst kent een behoorlijk lager aantal transfers dan in 2020. 
Hieronder de definitieve lijst met in en uitgaande transfers seizoen 2020-2021.  

  
TIP? Mail naar info@amateurvoetbaleindhoven.nl 
Voor volledig overzicht tabel op je mobiele telefoon: swipe naar links 

UNA  van club   naar club 
Serhat Koç Esperanza Pelt (B) UNA
Klaas Wijnsma Beek Vooruit UNA
Kai Huybers Willem II 021 UNA
Michel Neyrinck Zelzate UNA
Mart van de Gevel UNA  Wezel Sport
Ritchie-Sam Anpong UNA FC Eindhoven/av
Eon Herman UNA FC Den Bosch O21
Jelle Born UNA Lubbock Univer. (VS)
Sam Franse UNA O23 Unitas'59
Quinn van Groningen UNA O23 Eindhoven/av
RKSV Nuenen van club naar club
Maurice Verberne (trainer) geen club RKSV Nuenen
Jan Poortvliet RKSV Nuenen FC Eindhoven/av
Max Verkuyl Blauw Geel'38 RKSV Nuenen
Niels Waterschoot FC Eindhoven O21 RKSV Nuenen
Luuk Nijenboer RKSV Nuenen O19 RKSV Nuenen
Sil Sanders  RKSV Nuenen O23 RKSV Nuenen
Fousseiny Diallo club VS RKSV Nuenen
Davey van Bokhoven RKSV Nuenen FC Eindhoven/av
Mike de Meij RKSV Nuenen Mierlo Hout
Reva Kreekels RKSV Nuenen KFC Turnhout
Jeroen Swinkels RKSV Nuenen lager team
Jamey Raas RKSV Nuenen stopt
Best Vooruit van club naar club
Miquel vd Dungen (trainer) SV Meersen Best Vooruit
Dennis Dekkers (Trainer) Best Vooruit Sarto
Roel van de Sande OJC Rosmalen Best Vooruit
Jasper de Man eigen jeugd Best Vooruit
Joost van 't Westende eigen jeugd Best Vooruit
Lars Kemps eigen jeugd Best Vooruit
Loek Steijger eigen jeugd Best Vooruit
Sjoerd Thomassen eigen jeugd Best Vooruit
Stef van der Vleuten eigen jeugd Best Vooruit
Aria Hashemi Best Vooruit SDO Bussum
Xander Scheepens Best Vooruit stopt
Daan van Kessel Best Vooruit stopt
Jeroen Liebregts Best Vooruit lager team
Elmo Hertogh Best Vooruit OJC Rosmalen
Brabantia van club naar club
Fabijan Quirijns SV Deurne Brabantia
Caillou Kleine Deters DBS O23 Brabantia
Pawan Mohanlal PSV/av Brabantia
Moreno Koenders Gemert Brabantia
Roel Clarijs UDI'19 Brabantia
Luca Croonenberg PSV/av Brabantia
Dennis van Gulik Herkol Neerpelt (B) Brabantia
Cesar Le Bron Gestel 023 Brabantia
Alex Pucho Rekondie SSW Brabantia
Ama Kinda Kamara geen club Brabantia
Berke Yildiz eigen jeugd Brabantia
Ries den Otter eigen jeugd Brabantia
Tommy Sanders eigen jeugd Brabantia
Emre Karakas eigen jeugd Brabantia
Didier Gevers eigen jeugd Brabantia
Rahmi Demirci eigen jeugd Brabantia
Sven Boeijen eigen jeugd Brabantia
Luc Boeijen eigen jeugd Brabantia
Jean Marc Clare Brabantia stopt
Marco Ayeb Duah Brabantia stopt
Nick Meeuwissen Brabantia Unitas'59
Kostas Triantos Brabantia DVS
Steven Baggermans Brabantia Mierlo Hout
EFC van club naar club
Edwin Slagboom (trainer) FC Eindhoven BVO EFC
Roland Schuermans (trainer) EFC
Oirschot Vooruit
Jim Daniëls
Reusel Sport EFC
Bas Smulders DVG EFC
Kelvin Sepp
eigen jeugd EFC
Pluk van Gerven eigen jeugd EFC
Rob van den Putte eigen jeugd EFC
Sam Jacobs eigen jeugd EFC
Saman Mohamed Ali Ahmed eigen jeugd EFC
Vince Roothuis eigen jeugd EFC
Tim Verhagen eigen jeugd EFC
Koen Wouters  EFC SV Valkenswaard
Jesse van Gerwen EFC Hoogeloon
Tim de Bie EFC Prinses Irene
Jordy van der Heijden
EFC Dommelen
FC Eindhoven/av van club naar club
Jan Poortvliet (trainer) RKSV Nuenen FC Eindhoven/av
Haydar Sevindik FC Beringen (B) FC Eindhoven/av
Quinn van Groningen UNA O23 FC Eindhoven/av
Wael Nasser FC Eindhoven O21 FC Eindhoven/av
Nawid Sadat Unitas'59 FC Eindhoven/av
Tim Rerimassie Blauw Geel'38 FC Eindhoven/av
Ritchie-Sam Anpong UNA FC Eindhoven/av
Aimane Mrabet  RKSV Minor FC Eindhoven/av
Davey van Bokhoven RKSV Nuenen FC Eindhoven/av
Sander Heesakkers FC Eindhoven/av Lille (B)
Jordi van Meurs FC Eindhoven/av SV Valkenswaard
Wesley Bakermans FC Eindhoven/av stopt
Michel Leon-Payo FC Eindhoven/av stopt
Nick van de Berk FC Eindhoven/av PSV/av
Maiky Fecunda FC Eindhoven/av PSV/av
Juremy Reker FC Eindhoven/av ACHT
Soufyan Oulaidi FC Eindhoven/av onbekend
Adil Zouthane FC Eindhoven/av Tongelre
Geldrop van club naar club
William v Moorsel (ass.trainer) SV Panningen Geldrop
Luc Segers RKVVO Geldrop
Djino van Zantvoort Gestel Geldrop
Tom Sas eigen jeugd Geldrop
Lars Uytdenhage eigen jeugd Geldrop
Gijs van Schoonerwaldt eigen jeugd Geldrop
Liam Rochet eigen jeugd Geldrop
Jorg Vroomen Geldrop Marvilde
Bart van Vroenhoven Geldrop lager team
Mark Werts Geldrop RPC
Yara van Amelsfoort Geldrop stopt
RKSV Heeze van club naar club
Stan Gerrits eigen jeugd RKSV Heeze
Tobias Hydra eigen jeugd RKSV Heeze
Jochem de Ruijter eigen jeugd RKSV Heeze
Zef Bakermans eigen jeugd RKSV Heeze
Thom van der Vleut FC Eindhoven JO18 RKSV Heeze
Filip Mihajlov RKSV Heeze Unitas'59
Beerse Boys van club naar club
Dennis Schapendonk lager team Beerse Boys
Joost Schapendonk lager team Beerse Boys
Arn Scholten lager team Beerse Boys
Bas van de Schoot eigen jeugd Beerse Boys
Kevin Dieker eigen jeugd Beerse Boys
Ryan Kolsters eigen jeugd Beerse Boys
Levy Klaassen eigen jeugd Beerse Boys
Teun Wanrooij Beerse Boys 2 Beerse Boys
Doi Deenen Beerse Boys 2 Beerse Boys 
Pim Ars Beerse Boys 2 Beerse Boys 
Braakhuizen van club naar club
Bob van de Ven FC Eindhoven 021 Braakhuizen
Alain Plaum Rood Wit V Braakhuizen
Bo van Uden          eigen jeugd Braakhuizen
Emre Özer  eigen jeugd Braakhuizen
Joran Bakermans eigen jeugd Braakhuizen
Finn van Lier eigen jeugd Braakhuizen
Dion de Roo eigen jeugd Braakhuizen
Robin Sweegers Braakhuizen stopt (lager team)
Mark Raaijmakers Braakhuizen stopt (lager team)
Teun de Wit Braakhuizen stopt
Yusuf Ozkan                     Braakhuizen stopt
De Valk van club naar club
Antwan Rijkers (ass. trainer) geen club De Valk
Tom Raaijmakers Nederwetten De Valk
Toufik Belhaj Gestel De Valk
Cas Kuipers Unitas'59 De Valk
Reinder Bruin De Valk onbekend
Ralf van Beek De Valk Maarheeze
Marvilde van club naar club
Frank Weijers (trainer) SV Valkenswaard Marvilde
Harjan de Wit (trainer) Marvilde Club Brugge (scout)
Sil van Herwijen Dongen Marvilde
Jorg Vroomen Geldrop Marvilde
Jordan Bujitu RKVVO Marvilde
Tijs de Matter Marvilde stopt
Jeroen van de Kerkhof Marvilde stopt
Mierlo Hout van club naar club
Mike de Meij RKSV Nuenen  Mierlo Hout
Giowin den Ouden SV De Braak Mierlo Hout
Karst van Bokhoven Mierlo-Hout 2 Stiphout Vooruit
Pim Heeren Mierlo Hout SV Brandevoort (zat) 
Chafik Mezziani Mierlo Hout Gemert
NWC van club naar club
Arne van Geffen Deurne NWC
Aziz Sabbar NWC Deurne
Oirschot Vooruit van club naar club
Roland Schuermans (trainer) EFC Oirschot Vooruit
Piet Drijvers (trainer) Oirschot Vooruit ODC Boxtel
Sil Hesselberth eigen jeugd Oirschot Vooruit
Willem van Tiel eigen jeugd Oirschot Vooruit
Nino Bogmans eigen jeugd Oirschot Vooruit
Koen Versteden eigen jeugd Oirschot Vooruit
Niek van de Loo eigen jeugd Oirschot Vooruit
Jip Stam eigen jeugd Oirschot Vooruit
Pim van de Noort eigen jeugd Oirschot Vooruit
Serge Vingerhoeds eigen jeugd Oirschot Vooruit
Teun van de Biggelaar eigen jeugd Oirschot Vooruit
Bram van Straten eigen jeugd Oirschot Vooruit
Raf Roefs eigen jeugd Oirschot Vooruit
Max van Kollenburg Oirschot Vooruit stopt
RKVVO van club naar club
Berend Wibbens eigen jeugd RKVVO
Lars Engel eigen jeugd RKVVO
Thomas Tholen RKVVO  DEES
Jordan Bujitu RKVVO Marvilde
Luc Segers RKVVO Geldrop
Rood Wit V. van club naar club
Sami Hawedi Gestel Rood Wit V
Jordan Evers Brabantia Rood Wit V
Bart van de Looij eigen jeugd Rood Wit V
Alain Plaum Rood Wit V Braakhuizen
Shentley Mathilda Rood Wit V ACHT
Kaan Ünal Rood Wit V Gestel
Someren van club naar club
Tim van Seggelen (trainer) Someren 2 Someren
Salim Zeroual Unitas'59 Someren 2 (trainer)
Sparta'25 van club naar club
Robin Knapp HVCH Sparta'25
Bram Vermeulen eigen jeugd Sparta'25
Niels van Oorschot eigen jeugd Sparta'25
Christiaan van Veen Sparta'25 Bruheze
SV Valkenswaard van club naar club
Frank Weijers (trainer) SV Valkenswaard Marvilde
Goeran vd Heuvel (trainer) geen club SV Valkenswaard
Koen Wouters EFC SV Valkenswaard
Sem van Ham FC Eindhoven 021 SV Valkenswaard
Jordi van Meurs FC Eindhoven/av SV Valkenswaard
Fitim Maloku  SBC SV Valkenswaard
Sander van Riet eigen jeugd SV Valkenswaard
Daan Smets eigen jeugd SV Valkenswaard
Youri Smets eigen jeugd SV Valkenswaard
Jason van den Dungen eigen jeugd SV Valkenswaard
Luc Schoofs eigen jeugd SV Valkenswaard
Chris Trouwborst eigen jeugd SV Valkenswaard
Tim van Lieshout eigen jeugd SV Valkenswaard
Tijn Jansen eigen jeugd SV Valkenswaard
Rick Schoenmakers eigen jeugd SV Valkenswaard
Rens Dijkman eigen jeugd SV Valkenswaard
Erik Schaeken SV Valkenswaard Maarheeze (trainer)
Pepijn Dings SV Valkenswaard Dommelen (zat)
Sjors Bukkems SV Valkenswaard Maarheeze
Mitchel Kluytmans SV Valkenswaard onbekend
Kevin Bouwens  SV Valkenswaard Nieuw Woensel
Lex van Dijk SV Valkenswaard OJC Rosmalen
Bladella van club naar club
Jurgen Elbers (trainer) geen club  Bladella
Harrie La Valette (trainer) Bladella stopt
Lars van de Put eigen jeugd Bladella
Ted Kaptheyns eigen jeugd Bladella
Kelvin van Lierop eigen jeugd Bladella
Noud Oostdijk eigen jeugd Bladella
Zem van Sambeeck eigen jeugd Bladella
Thijn Schoenmakers eigen jeugd Bladella
Rob Schilders eigen jeugd Bladella
Ibou Bot Bladella stopt
Teun van Grimbergen Bladella stopt
DBS van club naar club
Johnny Harms SV Tivoli DBS
Jair Cijntjes Pusphaira DBS
Mustafa Nawabi geen club DBS
Murtaza Nawabi geen club DBS
Appie Belhaj Gestel DBS
Giovanni Banradsjh Nieuw Woensel DBS
Harm Böhmer UNA DBS
Ferdi Verkamman eigen jeugd DBS
Guus Tielemans eigen jeugd DBS
Bryan Ge eigen jeugd DBS
Giovanni van Houdt eigen jeugd DBS
Rogier Vannisselroy eigen jeugd DBS
Jeremy Claes eigen jeugd DBS
Bas van der Kamp DBS stopt
Zakariya Souidi DBS stopt
Taoufik Salhi DBS Wilhelmina'08
Albert de la Rosa DBS SV Tivoli
Adebo Kemiki DBS SV Tivoli
Dylan Verstappen DBS SBC
Dennis de Vries DBS Brabantia
Dommelen van club naar club
Jordy van der Heijden EFC Dommelen
Roy Vissers Zwaluwen Dommelen
Max van Leeuwen Valkenswaard 4 Dommelen
Enosh Paramalingam geen club Dommelen
Joshua Dos Santos eigen jeugd Dommelen
Jarod van den Heuvel eigen jeugd Dommelen
Harold Smellekamp eigen jeugd Dommelen
Jan Daris eigen jeugd Dommelen
Ruben van de Akker eigen jeugd Dommelen
Niels Beeks eigen jeugd Dommelen
Alex van den Heuvel eigen jeugd Dommelen
Thom van Loon eigen jeugd Dommelen
Sven Wijnen eigen jeugd Dommelen
Kasper Schijvens eigen jeugd Dommelen
Wessel de Kort eigen jeugd Dommelen
Bram de Haan eigen jeugd Dommelen
Tom van de Hoek Dommelen stopt (lager team)
Bram Meurkens Dommelen stopt (lager team)
Tom Simon Dommelen stopt
Jaap van Kasteren Dommelen onbekend
Gestel van club naar club
Kadir Kalender (trainer) Gestel O23 Gestel
Luuc Bonnema (trainer) Gestel stopt
Hamid Salhi Rood Wit V Gestel
Efekan Aydin SV Tivoli Gestel
Enes Krikic   RKVV Tongelre Gestel
Tarik Belga Brabantia Gestel
Rick van der Heijden geen club Gestel
Kaan Ünal Rood Wit V. Gestel
Ibrahim Danisik HVV Helmond Gestel
Ieljas Achenteh HVV Helmond Gestel
Mo El Moussaoui Riethoven Gestel
Umur Agir Sp. Grote Heide (B) Gestel
Patrick Kraker Gestel KVV Rauw (B)
Toufik Belhaj Gestel  De Valk
John Nelissen Gestel RKGSV
Appie Belhaj Gestel DBS
Djino van Zantvoort Gestel Geldrop
Sami Hawedi Gestel Rood Wit V.
Joey Visser Gestel Tongelre
Dwayne Bijvelds Gestel SBC
Hapert van club naar club
Lars Jansen Reusel Sport Hapert
Nick Boogers eigen jeugd Hapert
Bram Schoenmakers eigen jeugd Hapert
Alwin Kennis eigen jeugd Hapert
Jarno Tijssen eigen jeugd Hapert
Pepijn de Lepper eigen jeugd Hapert
Tom van Zutphen eigen jeugd Hapert
Sander Raaijmakers Hapert jeugdtrainer Hapert
Hoogeloon van club naar club
Geert Rijnders geen club Hoogeloon
Jesse van Gerwen EFC Hoogeloon
Rob Zanders Wittenhorst Hoogeloon
PSV/av van club naar club
Lars Koolen FC Eindhoven O21 PSV/av
Devidson Janzen SV De Braak PSV/av
Nick van de Berk FC Eindhoven/av PSV/av
Maiky Fecunda FC Eindhoven/av PSV/av
Tom de Bruin PSV/av DSZ
Michal Swinkels PSV/av Unitas'59
Luca Croonenberg PSV/av Brabantia
Reusel Sport van club naar club
Hein Biemans eigen jeugd Reusel Sport
Ymo Bogaars eigen jeugd Reusel Sport
Tijn van Dooren eigen jeugd Reusel Sport
Jesper van Lieshout  eigen jeugd Reusel Sport
Bas Jansen lager team Reusel Sport
Lars Jansen Reusel Sport Hapert
Jim Daniëls Reusel Sport EFC
Tom Wouters  Reusel Sport stopt (lager team)
Stef Jansen Reusel Sport stopt (lager team)
Niek van Assen Reusel Sport stopt (lager team)
Davey Beerends Reusel Sport stopt (lager team)
Luuk van Gompel Reusel Sport stopt (lager team)
Kees van Gorp Reusel Sport stopt (lager team)
Mike van Gelderen Reusel Sport stopt (lager team)
Boudewijn van Buggenum Reusel Sport stopt (lager team)
Roy Blankers Reusel Sport stopt (lager team)
RPC van club naar club
Mark Werts Geldrop RPC
Bas Santema Gestel RPC
Philip van Brekel Swift RPC
Eward Slegers SSE RPC
Rens Briels SSE RPC
Mathijs Vereggen RPC stopt
Luuk Slaats RPC lager team
Daan Slaats RPC lager team
Bram Roosendaal RPC onbekend
Lucas de Wit RPC onbekend
SBC van club naar club
Sander Egmond Blauw Geel '38 SBC
Dylan Verstappen DBS SBC
Dwayne Bijvelds Gestel SBC
Rob Kapteijns lager team SBC
Fitim Maloku  SBC SV Valkenswaard
Dennis den Hollander SBC Nieuw Woensel
Romano Schalks SBC HVV Helmond
SV Budel van club naar club
Sem Stevens eigen jeugd SV Budel
Jordi van Zon SV Budel Maarheeze
Koen Bogers SV Budel stopt
Roel van Geldrop SV Budel DOSL
Unitas'59 van club naar club
Walid Aabakrimi UNA 023 Unitas'59
Filip Mihajlov RKSV Heeze Unitas'59
Nick Meeuwissen Brabantia Unitas'59
Thijs Antonise  Wilhelmina Boys Unitas'59
Michal Swinkels PSV/av Unitas'59
Sam Franse UNA O23 Unitas'59
Carlos Rubio Garcia Newman Jets (VS) Unitas'59
Cas Kuipers Unitas'59 De Valk
Nawid Sadat Unitas'59 FC Eindhoven/av
Salim Zeroual Unitas'59 Someren 2 (trainer)
Wilhelmina Boys van club naar club
Jordi Luzolo geen club Wilhelmina Boys
Siwarat Rasarporn geen club Wilhelmina Boys
Stef Sozeyedio geen club Wilhelmina Boys
Luc Reijnders eigen jeugd Wilhelmina Boys
Tom de Haas eigen jeugd Wilhelmina Boys
Patrick Rodriques eigen jeugd Wilhelmina Boys
Joey van Moorsel eigen jeugd Wilhelmina Boys
Twan Uiterdijk eigen jeugd Wilhelmina Boys
August Mathijssen eigen jeugd Wilhelmina Boys
Timo de Grauw eigen jeugd Wilhelmina Boys
Quinsel Waterberg eigen jeugd Wilhelmina Boys
Guus van Rooij eigen jeugd Wilhelmina Boys
Tigo van der Heijden Wilhelmina Boys lager team
Patrick v Hoof Wilhelmina Boys stopt
Ozzy Azeouini Wilhelmina Boys stopt
Thijs Antonise  Wilhelmina Boys Unitas'59
FC Cranendonck van club naar club
geen mutaties    
Maarheeze van club naar club
Erik Schaeken (trainer) SV Valkenswaard Maarheeze
Richard vd Kerkhof (trainer) Maarheeze Vessem
Ralf van Beek De Valk Maarheeze
Sjors Bukkems SV Valkenswaard  Maarheeze
Jordi van Zon SV Budel Maarheeze
Tim Peeters eigen jeugd Maarheeze
Rowan Jeucken eigen jeugd Maarheeze
Daan Reina eigen jeugd Maarheeze
Sem de Graef eigen jeugd Maarheeze
Kevin Pelt lager team Maarheeze
Dirk Kolijn lager team Maarheeze
Roel Martens was gestopt Maarheeze
Bergeijk van club naar club
Luuk Kuijken eigen jeugd Bergeijk
Jens Bloks eigen jeugd Bergeijk
Stijn de Lauwere eigen jeugd Bergeijk
Damon Weijers eigen jeugd Bergeijk
Samin Yusofi Bergeijk De Bocht'80
Robin Vinck Bergeijk stopt
Jorn Willems Bergeijk stopt
De Raven van club naar club
Waldo vd Besselaar (trainer) Vessem De Raven
Fred Westreenen (trainer) De Raven Valkenswaard (JO19)
Hein Hoeks Terlo De Raven
Lars Kaethoven eigen jeugd De Raven
Jurgen Valkenaars eigen jeugd De Raven
Luuk van Ham eigen jeugd De Raven
Stan Buijtels eigen jeugd De Raven
Gust Lommers eigen jeugd De Raven
Freek Stoeldraaijers eigen jeugd De Raven
De Weebosch van club naar club
geen mutaties    
HMVV van club naar club
Devlin Hurley HVV Helmond HMVV
Rick van de Borne Bladella HMVV
Thijs van Gisbergen eigen jeugd HMVV
Jurre Michiels eigen jeugd HMVV
Tijn Moors eigen jeugd HMVV
Koen Smulders eigen jeugd HMVV
Armando Martens eigen jeugd HMVV
Ruud tops eigen jeugd HMVV
Jorris Visser eigen jeugd HMVV
Giel Sanders eigen jeugd HMVV
Hulsel van club naar club
Michiel Snellen Bladella Hulsel
Tom van der Heijden Hulsel Reusel Sp. (lager team)
Tom Schellekens Hulsel Reusel Sp. (lager team)
Riethoven van club naar club
Egzon Mehmeti Unitas'59 Riethoven
Mo El Moussaoui Riethoven Gestel
SDO'39 van club naar club
Dennis Van den Steen Retie (B) SDO'39
Mohammed Alhussin EFC SDO'39
Sahil Alschar EFC SDO'39
Tuur Willems SDO'39 Reusel Sport
Martijn Dijkstra SDO'39 lager team
Jeroen Kruijssen SDO'39 lager team
Spoordonkse Boys van club naar club
Ruud van Kroenburg eigen jeugd Spoordonkse Boys
Siebe van Nunen eigen jeugd Spoordonkse Boys
Daan van Oirschot eigen jeugd Spoordonkse Boys
Ties van de Poll eigen jeugd Spoordonkse Boys
Max Rijnen eigen jeugd Spoordonkse Boys
Job Heijmans Spoordonkse Boys lager team
Mark de Brouwer Spoordonkse Boys lager team
Rick Pijenburg Spoordonkse Boys stopt
Steensel van club naar club
Tim Schrage Woander Forest Steensel
Huub van Hoof EFC (JO19-1) Steensel
Twan Bierens lager team Steensel
Kian Meulendijks eigen jeugd Steensel
Daan van Hoof eigen jeugd Steensel
Camiel Aartsen eigen jeugd Steensel
David Hakkens eigen jeugd Steensel
Kevin van Gaag eigen jeugd Steensel
Vessem van club naar club
Richard vd Kerkhof (trainer) Maarheeze Vessem
Waldo vd Besselaar (trainer) Vessem De Raven
Ruben de Haas eigen jeugd Vessem
Bram Dekkers Vessem lager team
Waalre van club naar club
Benjamin Bremer SV Tivoli Waalre
Soufyane El Horri SV Tivoli Waalre
Rogier Schellens  geen club Waalre
Walid Boukou Brabantia Waalre
Koen de Waal eigen jeugd Waalre
Youri Libregts eigen jeugd Waalre
Elon van der Lugt eigen jeugd Waalre
Sten Nillissen  eigen jeugd Waalre
Daan Bodde eigen jeugd Waalre
ZSC van club naar club
Levi van Beek eigen jeugd ZSC
Finn de Haan eigen jeugd ZSC
Daan van Haterd eigen jeugd ZSC
Siebe Ziyan geen club ZSC
Wil Verhoeven ZSC lager team
Fer van Maasakker ZSC lager team
Siem Huibers ZSC stopt
Boy van de Mierden ZSC stopt
Kevin Kwinten ZSC stopt
Yannick de Laat ZSC stopt
ACHT van club naar club
Tim de Wert (trainer) Nijnsel ACHT
Marco vd Braken (trainer) ACHT onbekend
Jesper Maes UNA ACHT
Shentley Mathilda Rood Wit V ACHT
Juremy Reker FC Eindhoven/av  ACHT
Pepijn Hageman eigen jeugd ACHT
Stijn Keverkamp eigen jeugd ACHT
Luuk van Rijswijck eigen jeugd ACHT
Mitchell Mertens eigen jeugd ACHT
Rick van Santvoort eigen jeugd ACHT
Nick van Alst eigen jeugd ACHT
DOSL van club naar club
Roel van Geldrop SV Budel   DOSL
DVS van club naar club
Sietse Romijn Pusphaira DVS
Remo van Beuningen RPC (JO19-1) DVS
Konstantinos Triantos Brabantia DVS
Huub Kreijns DVS stopt
Maarten Smulders DVS stopt
Jasper ten Hoeve  DVS stopt
Lars van Gelderen DVS stopt
Tim Bouw DVS Leeds Be. University
EMK van club naar club
Teun Vereijken RKSV Nuenen EMK
Renato de Graaf Tongelre EMK
Daan Tappel eigen jeugd EMK
Gillis  de Vleeschauwer eigen jeugd EMK
Ilker Kilic EMK Tongelre
Simon Gurmu  EMK Tongelre
Wesley Hunting EMK Nuenen (lager team)
Timo Rooijakkers EMK stopt
Bart Dankelman EMK stopt
Sem van den Dungen EMK stopt
Rick van der Hoeven EMK stopt
Sander Roijakkers EMK stopt
Dillon van de Poel EMK stopt (lager team)
Tommy van den Elst EMK stopt
Pusphaira van club naar club
Sietse Romijn Pusphaira DVS
Jair Cijntjes Pushaira DBS
RKGSV van club naar club
Roel Meijers geen club RKGSV
John Nelissen Gestel RKGSV
Milos Milosevic RKSV Nuenen RKGSV
Rico Henkrikx RKGSV onbekend
Sander de Waal RKGSV SV Tivoli
Niels de Haas RKGSV onbekend
SV Tivoli van club naar club
Sander de Waal RKGSV SV Tivoli
Giovanni Koc Gestel SV Tivoli
Adebo Kemiki DBS SV Tivoli
Albert de la Rosa DBS SV Tivoli
Soufyan El Horri SV Tivoli Gestel
Efekan Aydin SV Tivoli Gestel
Mike van Doorn   SV Tivoli stopt
Sander Lambrechts SV Tivoli stopt
Johnny Harms SV Tivoli DBS
Woenselse Boys van club naar club
Frank Hiemstra Nieuw Woensel Woenselse Boys
Luc Geurts Woenselse Boys TSVV Merlijn
Teun van de Moosdijk    Woenselse Boys stopt
SV Brandevoort                           van club                        naar club
Ismail Boussfir     
Rood Wit '62
SV Brandevoort
Marouane Lemrini  Rood Wit '62
SV Brandevoort
Jan van Laarschot  HVV Helmond
SV Brandevoort
Jihan Ozgul              geen club
SV Brandevoort
Niek Kroezen  eigen jeugd
SV Brandevoort
Owen Peeters          eigen jeugd
SV Brandevoort
Stan Cox                    eigen jeugd
SV Brandevoort
Stavros Pavlakis      eigen jeugd
SV Brandevoort
Sven van de Kemp  eigen jeugd
SV Brandevoort
Tim Derijck                eigen jeugd
SV Brandevoort
Dennis Spee              eigen jeugd
SV Brandevoort
Koen Smulders        eigen jeugd
SV Brandevoort
Bilal Sabiri          SV Brandevoort
SV De Braak 2
Luuk van Stiphout    SV Brandevoort
SV De Braak 3
Jeroen Grootens    SV Brandevoort
stopt (lager team)
Casteren van club naar club
Bram van Lippen                       eigen jeugd Casteren
Tijn Wilborts eigen jeugd Casteren
Jort van Lippen eigen jeugd Casteren
Loek Peeters  eigen jeugd Casteren
Joost van Rijthoven  eigen jeugd Casteren
Jop van Limpt  was gestopt Casteren
Luuk Gijsberts lager team Casteren
Ties Jorissen  lager team Casteren
Pim Smolders   Casteren lager team
Luke van Rijthoven Casteren lager team
Johan Boonen Casteren lager team
Jochem Roefs Casteren lager team
DEES van club naar club
Thomas Tholen RKVVO DEES
Seth Stroosma eigen jeugd DEES
DOSKO'32 van club naar club
Luc Wintermans   lager team DOSKO'32
Luc Didderich EFC DOSKO'32
Knegselse Boys van club naar club
Mark Crommentuijn Knegselse Boys Grashoek
Nederwetten van club naar club
Wesley Valks  geen club Nederwetten
Maarten van Gerwen geen club Nederwetten
Tom Raaijmakers Nederwetten De Valk
Netersel van club naar club
geen mutaties    
Terlo van club naar club
Hein Hoeks Terlo De Raven
Tongelre van club  naar club
Adil Zouthane FC Eindhoven/av Tongelre
Ilker Kilic EMK Tongelre
Simon Gurmu  EMK Tongelre
Joey Visser Gestel Tongelre
Justin Wahap Unitas'59 Tongelre
Leroy Visser Woenselse Boys 6 Tongelre
Johnny van Veen Woenselse Boys 6 Tongelre
Gerard van de Ven Woenselse Boys 6 Tongelre
Michael van Hout Woenselse Boys 6 Tongelre
Nazim Aytamka Woenselse Boys 6 Tongelre
Enes Krikic   Tongelre Gestel
Nieuw Woensel van club  naar club
Kevin Bouwens SV Valkenswaard Nieuw Woensel
Dennis den Hollander SBC Nieuw Woensel
Frank Hiemstra Nieuw Woensel Woenselse Boys
Giovanni Banradsjh Nieuw Woensel DBS

 

© 2021 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.

Jouw reactie?