Tivoli verrast Riethoven en weet weer wat winnen is.
Tivoli heeft de ontmoeting met Riethoven met 3-1 naar zich toe getrokken. Nadat de bezoekers in de tweede helft nog langszij kwamen, maakte de thuisploeg in het laatste deel van de wedstrijd het verschil met twee treffers binnen vijf minuten.
Het duurde tot halverwege de eerste helft voordat de score werd geopend. Ismael Senoyo zette Tivoli in de 25e minuut op een 1-0 voorsprong. Riethoven wist daar voor rust geen antwoord meer op te vinden, waardoor de thuisploeg met een minimale marge de kleedkamer opzocht.
Na de hervatting veranderde het wedstrijdbeeld toen Riethoven de achterstand ongedaan maakte. Lars Lepelaars zorgde in de 56e minuut voor de 1-1 en bracht daarmee de spanning volledig terug. Lang bleef de wedstrijd daarna in evenwicht. Met nog twintig minuten te spelen nam Tivoli echter opnieuw afstand. Seyran Tamrazyan tekende in de zeventigste minuut voor de 2-1. Riethoven kreeg nauwelijks de tijd om zich van die tegenvaller te herstellen. Vijf minuten later vergrootte Mactar Gueye de voorsprong naar 3-1. Daarmee sloeg Tivoli in korte tijd een beslissend gat.
In het resterende kwartier slaagde Riethoven er niet meer in om terug te keren in de wedstrijd. Tivoli hield de marge intact en stelde daarmee de overwinning en de drie punten veilig.
Respectvol taalgebruik en naamsvermelding
Beledigende, discriminerende of bedreigende uitlatingen, evenals reacties die onder een anonieme naam worden geplaatst, worden zonder uitzondering verwijderd en kan leiden tot verdere maatregelen.
Het reactieformulier is bedoeld om op een nette manier je mening te delen.
Laten we samen zorgen voor een prettig en respectvol platform voor het amateurvoetbal.
Jouw reactie?