Zoals in het vorige verslag al vermeld speelde Helden vandaag haar zoveelste uitwedstrijd van het seizoen. Misschien maar beter ook, met deze weersomstandigheden, want de meeste tegenstanders hebben een hoofdveld met kunstgras in tegenstelling tot de clubs in de gemeente Peel en Maas....... Zo ook in het Brabantse Lierop.
Aan de laatste wedstrijd in Lierop had Helden niet al te beste herinneringen. Toen stond het na 14 minuten al 3-0 voor de Brabanders en kwam helden die klap nooit meer te boven en werd het 4-1.
En ook vandaag stond die stand na 45 minuten spelen op het scorebord in Lierop. Toch was er al wel een ander gevoel in de kleedkamer, want ook Helden had kansen gehad in die eerste helft. En zelfs ook gescoord.
De 1-0 stond al na 3 minuten op het scorebord door een kopgoal na een hoekschop van de thuisploeg. Toch leek het Helden niet van slag te brengen want er waren ook kansen voor Helden en een doelpunt. Het is Bas Wijnands die scoort, maar de goal afgekeurd ziet worden voor buitenspel. Weer 10 minuten later lijkt de gelijkmaker daar, maar weer is het net niet, na goed werk van Rick. En als wij de gelijkmaker niet maken, slaat de thuisploeg nog 2x keihard toe met de 2-0 en 3-0. En zo lijkt de wedstrijd wel gespeeld na 45 minuten, terwijl we toch echt kunnen spreken van een geflateerde tussenstand.
In die tweede helft blijft Helden goed voetballen en dat leidt al binnen 3 minuten tot de 3-1 als Rob een verdiende penalty erin schiet.
En 5 minuten later is het weer raak voor Helden en is het ineens weer een wedstrijd. Goed werk van Stan Vondenhoff dit keer die de bal op Ruben speelt, die niet verzaakt. De 3-2 is daar. Helden geloofde er de hele dag al in, maar nu nog meer. Er is toch resultaat te halen.
2e penalty
In de drang naar de gelijkmaker is het Sef die in de 65e minuut goed door weet te zetten en de keeper tot een fout dwingt. De scheidsrechter kan niet anders dan Helden weer een penalty te geven, die ook wederom door Rob wordt binnengeschoten. De 3-0 is teniet gemaakt en met nog 25 minuten te spelen staat het weer helemaal gelijk en kan het nog alle kanten op.
Van 3-0 naar 3-4
Beide ploegen gaan voor de volle winst, maar Helden heeft nu het momentum. Een corner wordt goed teruggekopt door Stan Versleeuwen en weer is het Rob die met zijn 3e goal van de dag de voorsprong voor Helden inluidt. Een voorsprong die Helden in de resterende 25 minuten (de blessuretijd meetellend) niet meer uit handen zou geven. Lierop krijgt nog 2 dotten van (kop) kansen, maar ook Helden krijgt nog de kansen op de 3-5. Geen van de ploegen scoren echter meer en zo gaat Dörp met de winst terug naar Limburg, een prestatie waar de jongens trots op mogen zijn, vooraf gezien, maar helemaal na de 3-0 achterstand bij rust.
Jouw reactie?