Weer net niet tegen koploper Deurne
Someren gaf in de eerste 10 minuten een grote kans weg en dat was genoeg voor Deurne om met de drie punten uit Someren te vertrekken. Deurne blijft daardoor koploper terwijl Someren op een plek blijft staan die nacompetitie betekent aan het einde van de rit.
Beide ploegen begonnen met verzorgd voetbal in een redelijk tempo aan de wedstrijd. De wedstrijd leek zich volgens het boekje op te bouwen maar toen was daar plotsklaps een onoplettend moment in de Somerense verdediging. Na 6 minuten keek de thuisploeg tegen een achterstand aan omdat een speler van Deurne redelijk vrij stond en naar het doel van Sil Joosten kon doorlopen. Hij aarzelde niet en schoof de bal onhoudbaar in het doel. Een tegenvaller voor de thuisploeg, maar die liet het er niet bij zitten. De periode na de achterstand was Someren de ploeg met het meeste balbezit en kwam het in de 21e minuut bijna op 1-1. Stein Deerns kon een prima pass van Koen de Louw aannemen en maakte een actie buitenom. Zijn schot werd door de doelman van Deurne gepakt. 2 minuten later kon spits Luc van Berlo naar het Deurnese doel lopen. In de 1 op 1 situatie kwam de doelman van Deurne als winnaar uit de bus.
Kort daarna kon Joep Wijnen vanuit een moeilijke hoek niet genoeg vaart achter de bal krijgen maar Someren bleef op de helft van Deurne voetballen en kreeg kansen. Deurne was op haar beurt gevaarlijk in de omschakeling. Doelman Sil Joosten moest redding brengen op een schot in de 41e minuut en meteen daarna bleef de bal gevaarlijk voor zijn doel liggen en kon er net op tijd worden weggewerkt om de 0-2 te voorkomen. Het rustsignaal klonk en de tweede helft begon met twee ongewijzigde elftallen. Het eerste gevaar kwam uit een vrije trap van Deurne. De bal werd echter door iedereen gemist. In de 51e minuut werd een goede voorzet van Koen de Louw te zacht op het doel geschoten door Stein Deerns en 3 minuten later deed Koen de Louw hetzelfde maar was er niemand om de bal een laatste zetje te geven.
Deurne kwam daarna wat meer in balbezit en Someren werd wat slordiger. De eerste gele kaart was voor Deurne na een overtreding op Rob Vossen in de 64e minuut. Een paar minuten later lukte het Stein Deerns en Luc van Berlo net niet om de bal in het Deurnese doel te tikken. Someren bleef op de helft van Deurne voetballen en Deurne wachtte rustig af. De bezoekers kregen een grote kans op 0-2 na een gevaarlijke uitbraak. De bal miste het doel op een haar na en Someren kon opgelucht adem halen.. Tom Peeters kreeg geel na een overtreding in de 82e minuut en een minuut later werden Stein Deerns en Rob Vossen vervangen door Bart Tomassen en Wout Corstens. Someren ging vol op de aanval spelen maar kon niet meer scoren. Een paar minuten voor tijd kwamen Willem Wijlaars en Stein Kleeven nog in het veld voor Tom Peeters en Joep Wijnen, maar dat veranderde niets meer aan de stand.
Weer nipt verloren tegen Deurne, dat knap bovenaan blijft en evenveel punten heeft als Nuenen. Someren blijft op de 12e plek staan en krijgt een nieuwe kans op 3 punten op 12 april. Het speelt dan tegen Limburgia in Brunssum. Net voor het Paasweekend spelen de Blauwwitten een oefenpartij tegen de buren uit Asten. De wedstrijd op donderdag 2 april start om 20.15u op Sportpark Het Root.
Respectvol taalgebruik en naamsvermelding
Beledigende, discriminerende of bedreigende uitlatingen, evenals reacties die onder een anonieme naam worden geplaatst, worden zonder uitzondering verwijderd en kan leiden tot verdere maatregelen.
Het reactieformulier is bedoeld om op een nette manier je mening te delen.
Laten we samen zorgen voor een prettig en respectvol platform voor het amateurvoetbal.
Jouw reactie?