Selecties amateurvoetbal regio Helmond seizoen 2022-2023

Deelacties:

Gemert
Trainer: Reinald Boeren.
Nieuw: Joey Verhoeven (UNA), Geert Oerlemans (Rhode), Jasper Waalkens (Halsteren), Bram Zwanen (De Treffers), Safa Kizir (AWC), Jorn Migchels (Gemert O23), Wout Barten (Gemert O23), Rowan Vromen (OJC Rosmalen), Kianu Verlinden (Best Vooruit). Vertrokken: Stijn Goossens (Eindhoven/av), Cas Jansen (Erp), Erik van Loon (Blauw Geel, lager team), Jens Leijten (lager team), Willem den Dekker (De Treffers), Dylan van Diepen (Helmond Sport), Joost Habraken (lager team), Luc Lentjes (Mierlo Hout), Chafik Mezziani (Mierlo Hout), Jorg van Zutphen (Erp), Joop Daniels (Achel, België).

Selectie: Stefan Tielemans, Joey Verhoeven, Yentl Meyssen, Kees Brugmans, Erwin van den Broek, Geert Oerlemans, Ralf Kemper, Jorzolino Falkenstein, Jasper Waalkens, Bram Zwanen, Safa Kizir, Jorn Migchels, Bram Jacobs, Wout Barten, Gregory Lammers, Hazem Ben Rouba, Rowan Vromen, Kianu Verlinden, Romeo Okonkwo.

Deurne
Trainer: Frank Teeuwen.
Nieuw: Gert Swinkels (Neerkandia), Peter Strijbosch (FC Eindhoven O21), Jorg van Deursen, Siem Nijssen (beiden eigen jeugd). Vertrokken: Parfait Luwawa (PSV/av), Robin Verhoeven (Dustdevils, VS), Max Bijsterveld (SV De Braak, zaterdag), Aziz Sabbar (NWC).

Selectie: Daan Geven, Daan Knijnenburg, Dennis Groen, Finn van der Steijn, Gert Swinkels, Harm van der Steen, Job Steeghs, Jorg van Deursen, Joris van den Heuvel, Luuk Veeneman, Mark Kuijpers, Mark Louwers, Max van den Berg, Quincy Plas, Peter Strijbosch, Redwan El Idrissi, Siem Nijssen, Stefan van der Werf. Teun Bijsterveld, Thijs Matheij, Yuri Veeneman.

Someren
Trainer: Tim van Seggelen.
Nieuw: Kevin van de Voort, Kevin Aben, Luc van Berlo, Tom Lintermans, Joep Wijnen, Tom Maas (allen eigen jeugd). Vertrokken: Niels Schweren (gestopt), Luuk Hoeben (gestopt).

Selectie: Sil Joosten, Wesley van de Boonen, Nick de Louw, Gjalt Burger, Ron van Stratum, Max Sonnemans, Justin Hoeben, Daan van Vlerken, Luc Bouwmans, Thijs Martens, Koen de Louw, Maico Meulen, Devi Fondon, Mike Verdonschot, Tim van de Boonen, Mark Oudshoorn, Bart Hurkmans, Oelse Venhuizen, Kevin van de Voort, Kevin Aben, Luc van Berlo, Tom Lintermans, Joep Wijnen, Tom Maas.

ZSV
Trainer: Johan Vullings.
Nieuw: Dirk Maas, Rick Leenders, Remco Peggen, Willem Maas, Thijs Boumans, Tom Venner (allen eigen jeugd). Vertrokken: Maarten Kuunders, Daan Weerts, Thijs Maas, Luc van Dinther (allen gestopt).

Selectie: Remco van de Akker, Redoan Aitsarou, Glenn Althuizen, Davy Althuizen, Rudi van de Berkmortel, Peer Bouwmans, Thijs Bouwmans, Kevin van de Broek, Stan Daniéls Niek van Dinther, Stan van Helmond, Jordi van der Heijden, Dave Huisman, Koen Janssen, Remco Kuijpers, Koen Kuunders, Rick Leenders, Dirk van Limpt, Dirk Maas Willem Maas, Marco Manders, Luc Matheij, Thijs Meulendijks, Bart Moors, Remco Peggen, Maikel van de Steen, Tim van der Steijn, Leon Thijs, Wouter Vaneker, Ward Veldpaus, Tom Venner, Joost Verberne, Dirk         Verlijsdonk, Ruud van der Vrande, Tom Vriens, Rik Wiersema.

Mierlo Hout
Trainer: Raymond Koenraadt.
Nieuw: Lesley Jacobs (HVV Helmond), Luc Lentjes (Gemert), Chafik Mezziani (Gemert), Kenneth van de Wiel (Best Vooruit). Vertrokken: Wessel Knapen (De Braak, lager team), Maikel Verkoelen (HVV Helmond).

Selectie: Milan Lebens, Lesley Jacobs, Wessel Aerts, Dani Deelen, Lars Giesen, Danny van Hout, Jasper Lalisang, Luc Lentjes, Yasin Magazi, Djardi Martina, Thom Meeuwsen, Mike de Meij, Chafik Mezziani, Giowin den Ouden, Jeroen Rooijakkers, Richard Rooijakkers, Owen Schamper, Martijn van Thiel, Rick van de Ven, Kenneth van de Wiel.

NWC
Trainer: Mario Verlijsdonk
Nieuw: Beau van Herk, Lex van Empel, Bram Verspeek, Len van Roy, Tim van Dijk, Gijs Manders (allen eigen jeugd). Vertrokken: niemand.

Selectie: Gijs Brusewitz, Koen van Dijk, Beau van Herk, Leon van der Bosch, Damon Claessens, Sander van den Eijnden, Lex van Empel, Martijn Henst, Menno Janssen, Ruud Leenen, Bram Verspeek, Mark Bosch, Luuk Castelijns, Daan van Ganzenwinkel, Martijn Ghielen, Douwe Hurkmans, Robin Rijnders, Len van Roy, Youri van Brussel, Jeroen van Deursen, Tim van Dijk, Arne van Geffen, Gijs Manders.

Sparta'25
Trainer: Patrick Methorst.
Nieuw: Thijs Meulensteen (Boerdonk), Rens van Dijk, Mike Janssen, Cas van Gend, Ilias Divanis, Tim van Horik, Timo de Wit, Niels Swinkels (allen eigen jeugd). Vertrokken: Robbert van Lankveld (gestopt), Joost Ankersmit (gestopt), Roland van Melis (gestopt), Mart de Louw (gestopt), Stan Gilsing (gestopt), Robertino van Lieshout (lager team), Dominique Leenders (lager team), Brent Lok (Handel), Robin Knapp (Blauw Geel’38 2).

Selectie: Bram Werdens, Dirk Biemans, Bryan Bussers, Philippe Cleutjens, Tijn van de Berg, Stan van de Ven, Denzel Hajema, Mike Janssen, Daan van Heijnsbergen, Michiel Koot, Rick van Heijnsbergen, Freek Schoones, Cas Verbruggen, Niels van Oorschot, Ilias Divanis, Tim van Horik, Thijs Meulensteen, Rens van Dijk, Bram Vermeulen, Thomas Megens, Cas van Gend, Daan Verbruggen, Daan Meulensteen, Ruud van de Ven, Ties van de Weijdeven, Dirk van Rixtel, Dennis van Rossum, Janick de Wit, Elco van Schijndel, Timo de Wit, Niels Swinkels.

Bruheze
Trainer: Maarten Stevens.
Nieuw: Bram van Riet, Nick Meulendijks, Shane van Zantvoort, Lars Hogervorst (allen eigen jeugd). Vertrokken: Rick Koolen (lager team), Joep van Leuken (gestopt).

Selectie: Kevin Cox, Willem Verbakel, Niels van Kraaij, Antonie van Lierop, Pieter van de Wetering, Max Michielsen, Stan Koolen, Marco ten Westenend, Christian van Veen, Jelmer van Herpen, Robin Kemper, Johan van Lierop, Kenvis Odigwe Gomez, Luc Seelen, Bart Vissers, Bas Kemper, Stan van de Laar, Tom van Kraaij, Wim Gerrits, Jur Plugers, Bob Snoeren, Rowan Sterken, Mark Martens, Ger Nijssen, Rinze Hurkmans, Tanno van Herpen, Mitchell Bernards, Julian Hendriks, Ivy Verleisdonk Tomme van de Kerkhof, Bram van Riet, Nick Meulendijks, Shane van Zantvoort, Lars Hogervorst.

ONDO
Trainer: Harold van Doorn.
Nieuw: niemand. Vertrokken: Willem Slaats (gestopt).

Selectie: Joost Berkers, Stan Berkers, Luuk van den Boer, Dirk Driessen, Thijs Haasen, Kas van der Heijden, Brian Jansen, Bram Lintermans, Rudi Nijssen, Rick Rijnders, Ward Slegers, Peer Smits, Geert Verberne, Kees Verberne, Tom van de Wetering

SSE
Trainer: Michael Thijs.
Nieuw: Robert Urban (VV Sittard), Ruben Altena (was gestopt), Björn van Tilburg (was gestopt). Vertrokken: niemand.

Selectie: Jim Wijnen, Claudio Zanetti, Björn van Tilburg, Bram Respen, Erwin Altena, Jari Dirven, Jochem Vestjes, Jorick de Leeuw, Lars van de Nieuwenhof, Merijn Altena, Mikey Martens, Pedro van de Voort, Remco de Vries, Robert Urban, Roel Smits, Roy Lemmen, Roy van Gerwen, Ruben Altena.

Stiphout Vooruit
Trainer: Bertran Kreekels.
Nieuw: Pim Regli (EMK). Vertrokken: Rob van de Vorst (gestopt), Karst van Bokhoven (gestopt).

Selectie: Davy van Bokhoven, Pim Ceelen, Jorn Dekkers, Damian Donkers, Roy van Duijnhoven, Koen Duits, Erwin Dul, Thijs Hebels, Gijs Hikspoors, Daan de Kleine, Stijn de Kleine, Rob Klok, Kyle Koenraadt, Kay Langewouters, Sam Luiken, Twan van den Luitgaarden, Max van Maaswaal, Milan van Maaswaal, Bram Prinsen, Pim Regli, Stijn van de Rijdt, Tijn Rooijakkers, Jan Jaap Sampon, Teun Strijbosch, Lars Tersteeg, Max Tersteeg, Giel Verstappen, Oscar Vos, Teun Vos. Luuk de Vries, Teun Welten, Bram Witlox, Gianni van Zon.

SVSH
Trainer: Niels Roijakkers.
Nieuw: Joost van der Velden (Someren), Guillion Leyten (Someren), Patrick Vereijken (Someren). Vertrokken: Erwin Toonders (gestopt).

Selectie: Joost van der Velden, Guillion Leyten, Patrick Vereijken, Tijn van de Tillaar, Stefan Maas, Tim Warmerdam, Tom van Zoggel, Chris Schenk, Coen Smits, Dennis Kanters, Rick van Tulden, Wesley Maas, Mike van de Moosdijk, Lex Klaver, Bram van Mierlo, Stan van der Kruijs, Bram Verhees, Teun Verhees, Bram Vossen.

ASV'33
Trainer: Nico van den Brink.
Nieuw: Tim Verbakel, Gijs van Bakel, Sam Douven (allen eigen jeugd). Vertrokken: Robert Roche, Pim Dubois, Luc Bankers, Erwin van Dijk (allen lager team).

Selectie: Martijn Verbakel, Bas van Lieshout, Thomas Fritsen, Niek Swinkels, Mees van Roij, Camiel van de Ven, Owen Bosveld, Kevin van Schijndel, Teun de Koning, Bart Vermeulen, Stijn Kersjes, Bram Bekkers, Leon van Geel, Pim van de Tillaart, Bas Raymakers, Lucas van de Ven, Tim Verbakel, Gijs van Bakel, Sam Douven.

Bavos
Trainer: Ton van Dijk.
Nieuw: Mohammed Hashi (Rood Wit’62), Davy Welten (Liessel), Lukas van den Bogaart, Finn van Dijk, Niels van Lierop, Jorn Sleegers, Ries Spaan, Jip Vereijken, Ties Vereijken (allen eigen jeugd), Stefan Fabrie, Nicky Manders, Tom van Neerven (allen lager team). Vertrokken: niemand.

Selectie: Jesper Berlo, Tim Biemans, Scott Bouwmans, John Brouwers, Gideon van Esch, Brett van Dijk, Jeffrey Habraken, Stijn Joosten, Bjorn Kant, Martijn Kleuskens, Sten Lenssen, Stef Meulendijks, Jop Ragetlie, Bjorn Schild, Bram Seelen, Fer Spaan, Tijmen Swinkels, Mark Thijs, Perry Verbakel, Hein Verhoeven, Mike Verschuren, Olle Vogels, Loek van de Waardenburg, Frank Bouwmans, Vic van Houtum, Jurre van de Waardenburg, Mohammed Hashi, Davy Welten, Lukas van den Bogaart, Finn van Dijk, Niels van Lierop, Jorn Sleegers, Ries Spaan, Jip Vereijken, Ties Vereijken, Stefan Fabrie, Nicky Manders, Tom van Neerven.

SV De Braak
Trainer: Patrick van Hout.
Nieuw: Adam Abdessalami (VV Gestel), Emre Bars (SV Brandevoort), Hamza Bassali (SV Brandevoort), Mo El Maach (HVV), Nadir Regragoui (SV Brandevoort), Zohir El Maach (HVV), Orcun Cetinel, Soeleiman Ajhnejh (beiden eigen jeugd). Vertrokken: Julian Belle (KFC De Kempen, België), Brad van Lieshout, Jasper Coenraad, Jhorel Tunjanan, Youri van Roij (allen lager team).

Selectie: Adam Abdessalami, Alex Bouwmans, Bart Robberecht, Bouarfa Yahiaoui, Brian Perenboom, Emre Bars, Hamza Bassali, Ilias Essakkati, Jesse Vereijken, Joost van der Gaast, Julian Belle, Luciano Sanchez, Mo El Maach, Nadir Regragoui, Orcun Cetinel, Pierre Butela, Rick de Vooght, Soeleiman Ajhnejh, Tim Smits, Tim van der Heijden, Tomas Hendriks, Zohir El Maach.

SV Brandevoort
Trainer: Claus Foederer.
Nieuw: Ersin Ilic (SV De Braak), Rik Jansen, Ian Engelen, Gijs Zoetmulder, Tom Swinkels, Jip Mutsaers, Jurre Westra, Timo Jong, Jurre Geurts, Brian Evenboer (allen eigen jeugd). Vertrokken: Nadir Regragui, Hamza Bassali, Bouafra Yahiaoui, Michel Duijnhoven, Max Bereklauw, Emre Bars (allen SV De Braak), Mohammed Massaad (HVV Helmond), Luigi Burhenne (Olympia Boys), Jan van Laarschot (Mierlo Hout), Mike van Bracht (lager team), Nanno van der Vliet (lager team), Lahcen Boussfir (lager team).

Selectie: Bryan Meulenhof, Jari Scheepers, Max Leij, Dennis Spee, Niek Kroezen, Gijs Loijmans, Stavros Pavlakis, Daan Martens, Sven Kemp, Jeroen Grootens, Stan Cox, Tim Derijck, Rick Franken, Stan Holzken, Koen Smulders, Owen Peters, Dani Bragt, Noah Hoof, Jorn Heeswijk, Daan Biemans, Wing Hong Choi, Jarreau Langermans, Nordin El Maliki, Ajmal Wahedi, Mike Bragt, Ersin Ilic, Rik Jansen, Ian Engelen, Gijs Zoetmulder, Tom Swinkels, Jip Mutsaers, Jurre Westra, Timo Jong, Jurre Geurts, Brian Evenboer.

ELI
Trainer: Jeroen Vermaas.
Nieuw: Tijn van Hout (Gemert JO19), Jeremy Raaijmakers (Gemert), Teun van den Boom (Avesteyn), Pim Peeters (was gestopt), Bram Donkers (was gestopt), Bart Verstappen, Sam Klijssen, Lars Gilsing, Job van Rosmalen, Jesse Relou (allen eigen jeugd), Ruben van Hoof (lager team). Vertrokken: Danny de Koning (gestopt), Frank van Berlo (lager team), Rob Spijkers (lager team), Roel Donkers (lager team).

Selectie: Yoeri Arts, Beau Bastiaans, Mart Bekkers, Coen Brouwers, Niels den Bol, Bram Donkers, Lex Hollanders, Bas Hollanders, Aaron Hurkx, Robert Neilen, Jeremy  Raaijmakers, Erik Swinkels, Lars Teuben, Thijs van de Aa, Teun van den Boom, Jordy van den Eijnden, Jaccy van den Enden, Randy van den Groef, Ruben van Hoof, Tijn van Hout, Roel Mook, Bart Verstappen, Bart Verkuijlen, Maurice Vinkenburg, Vincent Vinkenburg, Pim Peeters, Sam Klijssen, Lars Gilsing, Job van Rosmalen, Jesse Relou.

HVV Helmond
Trainer: Mo Yahia.
Nieuw: Sjors Kandelaars (SV De Braak), Larby Kerkaze (PSV/av), Amin Benali (Rood Wit’62), Tom Hertogs (Rood Wit’62), Youssef Mouchref (was gestopt), Maikel Verkoelen (Mierlo Hout), Walid Aabakrimi (Unitas’59), Badr Bazzi (geen club), Samir Belhadj (Gestel), Sharif Lopez (BVV), Zaid Jarboue (geen club), Gio van Beek (geen club), Imad Sibih (SV De Braak), Mo El Arnouti (was gestopt), Ibrahim Cnteh (Brandevoort), Niyazi Gokmen (was gestopt), Mohammed Massaad (Brandevoort), Hamza Ihasanne (SV De Braak). Vertrokken: Mo El Maach (SV De Braak), Zohier El Maach (SV De Braak), Jordy van Wetten (Mierlo Hout), Lesley Jacobs (Mierlo Hout), Pim van Hoof (Mierlo Hout), Fouad Yahia (gestopt), Yessin Yahia (gestopt).

Selectie: John Nelissen, Johan Verspaget, Metchel Schalks, Kadir Sahin, Johan van de Laak, Tony van de Wijst, Daoud Farah, Iyasse Adda, Yassir Jaraouni, Jamal Echaalbi, Sjors Kandelaars. Larby Kerkaze, Amin Benali, Tom Hertogs, Youssef Mouchref, Maikel Verkoelen, Walid Aabakrimi, Badr Bazzi, Samir Belhadj, Sharif Lopez, Zaid Jarboue, Gio van Beek, Imad Sibih, Mo El Arnouti. Anas Fallah, Ibrahim Cnteh, Niyazi Gokmen, Mohammed Massaad, Hamza Ihasanne.

Lierop
Trainer: Mark Lommen.
Nieuw: Nick Verdonk (Rood Wit’62), Thijs van Heugten (was gestopt), Rob Kornuijt (eigen jeugd). Vertrokken: Chris Filippini (gestopt).

Selectie: Rens Bekx, Thijs Bekx, Tim van Brussel, Kevin Geerts, Jeroen Gubbels, Thijs van Heugten, Rob Kornuijt, Mart van de Laar, Ralf van de Laar, Sander van de Loo, Han Maas, Hidde Maas, Wietse Maas, Ruben van den Nieuwenhof, Sem van den Nieuwenhof, Tijn van Nuenen, Stijn Oomen, Bart Sijbers, Rob van der Sluijs, Tim Swinkels, Nick Verdonk, Bas van den Wittenboer.

Liessel
Trainer: Ralf van den Heuvel.
Nieuw: Niels Berkers (NWC), Stijn Aarts, Bram Meulendijks, Sander van den Hoogenhoff (allen eigen jeugd). Vertrokken: Davy Welten (Bavos), Stan Smits (Deurne), Tijn Joosten (lager team), Jurgen Maas (lager team).

Selectie: Rens van den Heuvel, John Jentjens, Hein van Kemenade, Peter van Lierop, Rick van Lier, Luuk Engels, Roy Vedder, Jure van de Mortel, Wietse van de Mortel, Bram van den Hoogenhoff, Geert Loverbosch, Niels Berkers, Job van den Heuvel, Ben Timmermans, Harm Renders, Stijn Aarts, Bram Meulendijks, Sander van den Hoogenhoff.

Mariahout
Trainer: Freddy Vermeulen.
Nieuw: Stijn van den Heuvel (Gemert), Tom van den Boogaard (lager team), Lorenzo Deben (lager team), Ivo Vesters (lager team), Luc de Wit (lager team). Vertrokken: Stijn van den Boogaard (lager team), Danny van de Laar (lager team), Loran van de Rijt (lager team).

Selectie: Tom Hagelaars, Tim Aarts, Tim Barten, Tom van den Bogaard, Sander Brugmans, Haike van der Burgt, Stijn van der Burgt, Lorenze Deben, Luciano Deben, Luuk Fransen, Noël van Goor, Freek Habraken, Stijn van den Heuvel, Joep van Hoof, Tom van Hoof, Kevin Ketelaars, Brent Maas, Coen Roestenburg, David van Rossum, Noah van Rossum, Pim Scheepers, Sander Scheepers, Ties Scheepers, Dennis Veldpaus, Dennis, Tim van de Ven, Ivo Vesters, Niels Vissers, Rob Wagemans, Chiel van Wanrooij, Thijs van Wanrooij, Luc de Wit, Huib van Zutphen.

Mifano
Trainer: Frank van de Vijfeijken.
Nieuw: Gijs Abels, Rick van de Wijdeven, Kelvin Verbeek, Daan Verhees, Tijn Couwenberg, Dirk Dreverman, Stan van Santen, Stan Cuijten, Cas van de Vijfeijken, Philip van Gerven (allen eigen jeugd). Vertrokken: Paul Donkers (lager team), Maurice van Hoof (lager team).

Selectie: Rick van Hoof, Michiel Janssen, Niels Vanhauten, Kevin van Elven, Bram Ernest, Mick van de Burgt, Rowan Verberne, Jorg Leenen, Wouter Koolen, Bas van Sinten, Luc Swinkels, Floris van Hertrooij, Ton van der Linden, Luc van de Kerkhof, Gijs Abels, Rick van de Wijdeven, Kelvin Verbeek, Daan Verhees, Tijn Couwenberg, Dirk Dreverman, Stan van Santen, Stan Cuijten, Cas van de Vijfeijken, Philip van Gerven.

Milheezer Boys
Trainer: Roy Manders.
Nieuw: Rick van Ansem, Stan Weren, Jesse Dovens, Harm Heesmans, Mart Smits, Lars Biemans (allen eigen jeugd), Daan Stevens (SJVV). Vertrokken: Daan Verheijen (gestopt).

Selectie: Twan van der Vrande, Dirk Louwers, Nick Borsboom, Mark Schepers, Stijn Broeks, Niels Peters, Rob Keunen, Paul Eikelenboom, Wouter van Hees, Bo van der Aa, Sandro Karsten, Twan Nooijen, Tom Peters, Mike Borsboom, Rick van Ansem, Stan Weren, Jesse Dovens, Harm Heesmans, Mart Smits, Lars Biemans, Daan Stevens.

Olympia Boys
Trainer: Frens Geerlings.
Nieuw: Kevin van de Kerkhof (RKSV Sterksel), Antonio Burhenne (HVV Helmond), Bradley Moeskops (SV De Braak), Jochem Cornelissen (VV Bruheze), Luigi Burhenne (SV Brandevoort), Puk van Bussel (Olympia Boys, lager team), Max Scheepers (NWC Asten), Devin Bloemers (HVV Helmond), Alexander Maatje (SV De Braak).
Vertrokken: Joost van Pol (gestopt), Nick Megens (gestopt), Jord Hulshof (Olympia Boys, lager team), Tijn Loomans (Olympia Boys, lager team).

Selectie: Kevin van de Kerkhof, Antonio Burhenne, Frank van de Weijer, Luuk van de Weijer, Jorn Benders, Koen van Bree, Brent Vulders, Danny van de Berg, Bradley Moeskops, Marijn van Bussel, Jochem Cornelissen, Luigi Burhenne, Stefan van Bussel, Puk van Bussel, Devin Bloemers, Max Scheepers, Niels van Bree, Alexander Maatje, Dave van der Voort.

MVC
Trainer: Han van Rosmalen
Nieuw: Luuk Goossens (Gemert O23), Sam Heesakkers (Sparta’25 JO19), Pepijn Spoormakers, Jort Slits, Sem Schakenraad (allen eigen jeugd). Vertrokken: Rik Verbakel, Alvin van Mierlo.

Selectie: Youp Spoormakers, Ferdy Baltussen, Nick Brouwers, Dirk van Etten, Luuk Goossens, Kevin Verheijen, Stan van Hoof, Dirk Figee, Rob van Gerwen, Gidi Manders, Sam Heesakkers, Erik van Mierlo, Thijs van Mierlo, Ronald Adriaans, Pepijn Spoormakers, Jort Slits, Sem Schakenraad.

Neerkandia
Trainer: Tim Jansen.
Nieuw: Kjell Kusters, Rens Martens, Tim Pijnenburg, Rens Seijkens (allen eigen jeugd). Vertrokken: Luuk van de Berkmortel (lager team), Coen van Horen (lager team), Jannes van Horen (lager team), Joep Lemmen (gestopt), Thijs Mennen (lager team), Willem Mennen (lager team), Gert Swinkels (Deurne).

Selectie: Thijs Bellemakers, Jonathan van Bussel, Daan Creemers, Nils Gielen, Pierre Gielen, Marijn van Heugten, Arjen Janssen, Kjell Kusters, Rens Martens, Jur Pijnenburg, Tim Pijnenburg, Yoerd Rooijakkers, Luuk Seijkens, Rens Seijkens, Stan Seijkens, Jog van de Ven, Max Verstappen, Quinn Vollenberg.

Rood Wit'62
Trainer: Cees Eekels.
Nieuw: Kevin van de Kerkhof, Rens Gielen (beiden eigen jeugd), Mike van der Zanden (Mierlo Hout), Twan Heesbeen (SV De Braak). Vertrokken: Nick Verdonk (Lierop), Amin Benali (HVV Helmond), Tom Hertogs (HVV Helmond).

Selectie: Chahid Mezziani, Kevin van de Kerkhof, Harm Vincent, Mike van de Zanden, Jelle Vincent, Rens Gielen, Jeroen Hermens, Twan Heesbeen, Jordi van den Boom, Kyle van Lieshout, Mike van der Zanden, Rens Sanders Roel Merkx, Roy Kornuijt, Roy Lukassen, Sander van Thiel, Stephan van de Water, Thijs van Rijt, Tim Poesen, Wilco van Asten, Stijn Gielen, Rob van Lieshout.

SJVV
Trainer: Johnny Nooijen.
Nieuw: Daan Bouwmans (SJVV 2), Sam Fransen (SJVV 2), Nick Teeuwen (SV Deurne) Jochem Munsters, Myron van de Heuvel (beiden eigen jeugd). Vertrokken: Stan Claassen (gestopt).

Selectie: Mark van de Akker, Stefan van de Akker, Stan van den Berg, Joris Kemps, Arno Kemps, Lars van Kuijlenburg, Wout Munsters, Job van Neerven, Bodhi van Selow, Ron van der Werf, Bart Kuunders, Tim Smets, Daan Manders, Daan Bouwmans, Sam Fransen, Nick Teeuwen, Jochem Munsters, Myron van de Heuvel.

SPV Vlierden
Trainer: John Elbers.
Nieuw: niemand. Vertrokken: Ron Verlijsdonk (gestopt).

Selectie: Bas Leesberg, Bram Rijnders, Hannes Haazen, Hein Verbaarschot, Jan Engels, Jan van Lierop, Leon Swinkels, Loek van Duursen, Luuk van Bree, Max van Duursen, Niels Thijssen, Rens van den Berg, Sjors van Duursen, Thomas Swinkels, Tom van der Bolt, Toon van Lierop.

Elsendorp
Trainer: Mari van de Haterd.
Nieuw: Timo van der Heijden, Jesse Penninx, Twan Donkers, Thijmen Haegens, Juul van Doorn (allen eigen jeugd), Ron Zomers (lager team). Vertrokken: Bruno Ribeiro (gestopt), Lars van de Cruijsen (gestopt).

Selectie: Bart de Bruyn, Bas van der Wijst, Bryan Bouw, Dave Bouw, Giel van Deurzen, Dick de Bruijn, Han de Bruijn, Juul de Bruyn, Glenn Donkers, Jeroen Donkers, Jordy de Vries, Koen van den Boogaard, Leandro Ribeiro, Luuk Sommers, Ron Zomers, Sam van de Wetering, Wessel van Wetering, Jesse van Wetering, Stijn Vos, Sylvan Kuijpers, Timo van der Heijden, Jesse Penninx, Twan Donkers, Thijmen Haegens, Juul van Doorn.

© 2022 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.

Jouw reactie?


Willem-Jan
22 september 14:38
@Frens Geerlings: je hebt helemaal gelijk. Onze fout! We zullen het goed maken met een interview in de wintereditie ;-) P.S. Sturen jullie alsnog de selectiegegevens? Dan plaatsen we ze in ieder geval nog op de site!
Willem-Jan
22 september 14:36
@Erik: we 'doen' inderdaad alleen de zondagamateurs. Besteden af en toe wel aandacht aan de zaterdagtak, bijvoorbeeld bij kampioenschappen, maar verder niet. Is een keuze...
Willem-Jan
22 september 14:34
@ASV'33: selectie is opgegeven door de club. Daarin werd dit niet vermeld.
Frens geerlings
22 september 12:56
Waarom staan wij hier niet bij met Olympia boys gr
Erik
21 september 15:35
Ik mis de zaterdagtak van SV de Braak???
ASV’33
21 september 12:24
Foutje bij selectie ASV’33, ook Thomas Fritsen is gestopt en lager gaan voetballen.