Selecties amateurvoetbal regio Eindhoven seizoen 2022-2023

Deelacties:

Hieronder de selecties van clubs uit de regio Eindhoven en omstreken. In de lijst staan ook de nieuwe en vertrokken spelers vermeld.
In de komende dagen worden ook de selecties van clubs uit De Kempen e.o. en Helmond e.o. gepubliceerd. 

UNA
Trainer:
Harrie Gommans.
Nieuw: Petar Stoskovic (Stedoco), Bob Groenendijk (was tijdelijk gestopt), Bas Coppen (FC Den Bosch), Juul Respen (EVV Echt), Aaron Bastiaans (VVV Venlo), Mitchel van Rosmalen (FC Eindhoven, gehuurd), Rhoan Boudewijns (eigen jeugd). Vertrokken: Serhat Koc (Gestel), Joey Verhoeven (Gemert), Yannick Derix (EVV Echt).

Selectie:
Petar Stoskovic, Tom Scheepers, Bob Groenendijk, Yoeri Sijbers, Bassou Boulghalg, Juul Respen, Sten Senders, Thomas Horsten, Max van den Akker, Brian Boogers, Nick Tielemans, Noël van Gerven, Samuel Franssen, Niek van Boekel, Louisben Jacht, Bas Coppen, Rob van Boekel, Azis Enoh Dahir, Rhoan Boudewijns, Klaas Wijnsma, Kai Huybers, Giel Flokstra, Mitchel van Rosmalen, Aaron Bastiaans,  Teun Willems.

RKSV Nuenen
Trainer: Ruud van der Rijt.
Nieuw: Joep van Vroenhoven (Geldrop), Keci Chilala (De Treffers O23), Daan Velthuis, Glenn de Ronde, Boris Ploegmakers (eigen jeugd). Vertrokken: Joey Maas (RKGSV), Wiebe van Rooij (UDI’19).

Selectie: Jeroen Keeris, Remco Wilbers, Dylano Adriana, Ed Craenen, Janic Teunissen, Max Verkuyl, Jordi Wapenaar, Daan Velthuis, Tim Ketelaars, Matt Bolhuis, Max Nijst, Sil Sanders, Joep van Vroenhoven, Glenn de Ronde, Boris Ploegmakers, Ibrahim Barrie, Sem van den Broek, Keci Chilala, Antoni Forner Cuenca, Billy de Jong, Roy Olislagers.

Best Vooruit
Trainer:
Miquel van den Dungen.
Nieuw: Thijs Engels (Oud Turnhout, België), Jesper Storms (Hapert), Stan Essens (eigen jeugd). Vertrokken: Kianu Verlinden (Gemert).

Selectie: Dave de Bresser, Jordy Veld, Robin Buiks, Stijn Beekx, Tim Fiolet, Thijs Engels  , Bjarne Bakker, Giel van Kollenburg, Jesper Storms, Gerben Sozeyedio, Roel van de Sande, Thomas van Heukelom, Tom Sprockholt, Mark Hertogs, Stan Essens, Bram Toebes, Chiel       van de Sande, Elmo Hertogh, Lars Nijkamp, Jordy Leenders, Bjorn Nuij, Teun van Genugten.

FC Eindhoven/AV
Trainer:
Peter Coumans.
Nieuw: Stijn Goossens (Gemert), Servet Yazgan (FC Anadol, België), Sabri Haruna (RKSV Minor), Patrick N'koyi (Turkse Rangers, België), Romano Schalks (HVV Helmond), Luc Scholten (UNA O23), Jay van Rooy (eigen jeugd), Omer Aydin (Gestel), Naoufel Bouaouine (Jong Roda JC). Vertrokken: Gino de Wijs (Marvilde), Cas Peeters (Brabantia), Juul Leenhouwers (FC Eindhoven BVO), Mick Schoonheijm (Geldrop), Quinn van Groningen (Geldrop), Evrim Karatas (Brabantia), Bas de Haas (Tivoli), Tim Rerimassie (UDI'19).

Selectie: Stijn Goossens, Haydar Ali Sevendik, Davy van Bokhoven, Servet Yazgan, Ferd Pasaribu, Sabri Haruna, Lars van Stipdonk, Appie Azmani, Wael Nasser, Patrick N’koyi, Romano Schalks, Luc Scholten, Jay van Rooy, Omer Aydin, Jason van Klinken, Naoufel Bouaouine, Colin van Gool, Angel Kovani, Ceylan Cenik, Nassim Markgraaf.

Geldrop
Trainers:
Marco van den Braken en William van Moorsel
Nieuw: Shane van Bosstraten (Unitas'59), Jimmey Granviel (PSV/av), Mohammed Amezziane (Braakhuizen), Wouter Verstraaten (Achilles Veen), Sammy Dirkx (Maarheeze), Donny Dirkx (Maarheeze), Mick Schoonheijm (FC Eindhoven/av), Quinn van Groningen (FC Eindhoven/av), Daan Capel (Heeze), Max Eggens, Tom Spijkerboer, Niek Gies, Bram de Beer, Mike Verdonk (allen eigen jeugd). Vertrokken: Tom Sas (FC Eindhoven), Joep van Vroenhoven (Nuenen), Richard van Malten (RKGSV), Romano ter Linden (RKGSV), Gideon Pieschel (Marvilde), Ron Jansen (SV Herkol, België), Yannick Desriac (lager team), Ben Bruisten (lager team).

Selectie: Bram de Beer, Daan Capel, Damian Samuels, Djino van Zantvoort, Donny Dirkx, Gijs Schoonderwalt, Harm Sanders, Hugo Beets, Jairo Dalessi, Jimmey Granviel, Lars de Haas, Lars Uytdehage, Len van Gestel, Luuk Verstraaten, Lynden Renfurm, Max Eggens, Mick Schoonheijm, Mike Verdonk, Mohammed Amezziane, Niek Giels, Niels Lippen, Nordin de Kort, Prince Kwabena Quiainoo, Quinn van Groningen, Rensel Bryson, Ryan Samuels, Sammy Dirkx, Shane van Bosstraten, Stan Adriaans, Stan van de Pol, Stijn Lanen, Teun Vinck, Thijs van der Schoot, Tijn van Vlerken, Tom Spijkerboer, Wessel van Moorsel, Willem in ’t Anker, Wouter Verstraaten, Yari de Klein.

Marvilde
Trainer: Frank Wijers.
Nieuw: Youri van der Meer (Hoogland), Gideon Pieschel (Geldrop), Sam Weijers (Valkenswaard), Gino de Wijs (FC Eindhoven/av), Mauro van Houtum (Hapert), Mitchell Slegers (Rood Wit V), Rick Janssens (Marvilde 2), Sem van Rhee (eigen jeugd). Vertrokken: Tayfun Yilmaz (EMK), Jordan Bujitu (RKVVO), Ferry Aarts (gestopt), Anwar Janssen (gestopt), Mathijs de Bie (gestopt).

Selectie: Nick van de Boomen, Robbert Born, Twan Demin, Clint van Doorn, Mark van Doorn, Sil van Herwijnen, Mauro van Houtum, Rik Janssen, Yurjen de Jongh, Jens Kantelberg, Youri de Key, Youri van der Meer, Sander Megens, Gideon Pieschel, Sem van Rhee, Sam van Rooij, Mitchell Slegers, Wouter van Vark, Jorg Vroomen, Sam Weijers, Gino de Wijs.

Brabantia
Trainer: Roel Nabuurs.
Nieuw: Cas Peeters (FC Eindhoven/av), Nick van den Berk (PSV/av), Albert Buza (UDA Gramenet, Spanje), Brian Driessen (Braakhuizen), Alex de Haas (geen club), Niels Perenet (Nieuw Woensel), Jabrane Yagkoubi (SV Deurne), David Krol, Finn Batten, Dawoed Bakkal, Yusuf Cengiz, Chahid Diri, Dogukan Sisman, Appie Malou (allen eigen jeugd). Vertrokken: Sherry Kindo Kamara (De Valk), Lorenzo Koenders (UNA), Bart Kruizinga (trainer Brabantia 2).

Selectie: Rik Bevaart, Fabijan Quirijns, Vincent Bogaerts. Luuk Bouman, Luca Croonen, Didier Gevers, Ryley de Jong, Evrim Karatas, Moreno Koenders, Cesar Le Bron, Rai Maxwell, Marvin Mollen, Tarik Ouzalah, Clifton Pikero, Clayton Pikero, Luuk de Roos, Florian Ross, Niek Schalkwijk, Joshua Tan, Cas Peeters, Nick van den Berk, Albert Buza, Brian Driessen, Alex de Haas, Niels Perenet, Jabrane Yagkoubi, David Krol, Finn Batten, Dawoed Bakkal, Yusuf Cengiz, Chahid Diri, Dogukan Sisman, Appie Malou.

Rood Wit V
Trainers: Dragan Thijssens en Marc Verbeek.
Nieuw: Sander van Kersbergen (SBC), Jaden Valies (Nuenen), Zlatan Saldic (Rood Wit zaterdag), Merijn van den Oever, Roy Kouwenberg, Loek Pardoel (allen eigen jeugd). Vertrokken: Jan van Hout, Stef Fasen, Dave Brugman, Mark Smulders (allen Rood Wit V. zaterdag), Mitchell Slegers (Marvilde), Jesse Bertrams (gestopt).

Selectie: Corne van der Heijden, Sam Blanken, Kees Heemskerk, Michael Damman, Thom Mandigers, Remco Ruijs, Jim van Beek, Stef Schellekens, Daan Verbeek, Giovanni van Bladel, Mike Meulenbroek, Finn van Gulik, Bart van der Looij, Gerrit Breton, Sami Hawedi, Jordan Evers, Roy Meulenbroeks, Zlatan Saldic, Sander van Kersbergen, Jaden Valies, Merijn van den Oever, Roy Kouwenberg, Loek Pardoel.

RPC
Trainer: Jan Poortvliet.
Nieuw: Christiaan van den Velden (Wilhelmina'26), Rutger van Poppel (FC Tilburg), Andrei Grulovic (Nuenen 2), Kevin Miquel (FC Eindhoven/av), Glensly Elenora (Brabantia 2), Stijn Beuzenberg, Sebastiaan Roggen, Mats Dekkers (allen eigen jeugd). Vertrokken: Joris  van der Steen (lager team), Dirk Visscher (gestopt), Noud Ackermans (gestopt), Max van der Linden (Braakhuizen, lager team), Santosh Mohanlal (Brabantia, lager team).

Selectie: Bas Santema, Kevin Miquel, Canberk Sayan, Solomon Gebre Dingil, Emiel van der Steen, Luc van den Hoff, Eward Slegers, Rinke Pennings, Finn van Eck, Sander Bertels, Mark Werts, Rens Briels, Sander Taks, Rik Strijbosch, Rick Wijnen, Sidney Gakpo, Patrick Philippart, Rutger van Poppel, Andrei Grulovic, Stijn Beuzenberg, Sebastiaan Roggen, Mats Dekker, Koen van Kemenade, Glensly Eleonora.

ACHT
Trainer: Tim de Wert.
Nieuw: Rick Saes (Wilhelmina Boys), Sjaak van Egmond (Blauw Geel’38). Vertrokken: Juremy Reker (gestopt), Rens Faes (gestopt), Jesper Maes (club in Rotterdam), Sander van der Heuvel (gestopt).

Selectie:
Rick Saes, Mitchell Mertens, Shentley Mathilda, Lex Vincken, Arne Hoekstra, Pieter van Kemenade, Paul Holthuizen, Bas Bornebroek, Niels Versantvoort, Rob van der Plaat, Lucas Overdevest, Sjaak van Egmond, Melvin van der Groen, Mathijs Huizinga, Beau van Dijk, Timo Verhagen, Yannick Vunge, Luuk van Rijswijck, Lenny Dehaas, Jordy van de Oetelaar.

Braakhuizen
Trainer: Jeroen van der Schoot.
Nieuw: Robert van de Ven (EMK), Alex Tirado (Villargordo CF, Spanje), Colin Hanssen, Joris Blom (beiden eigen jeugd), Robin Sweegers (Geldrop). Vertrokken: Mohamed Amezziane (Geldrop), Brian Driessen (Brabantia).

Selectie: Christian Messerschmidt, Robin Sweegers, Maarten Elsendoorn, Aron Peeters, Oisin van Lier, Finn van Lier, Alain Plaum, Teun Vertogen, Niek Bekkering, Rick Fredericks, Ceyhun Centidas, Noah Corbijn, Robert van de Ven, Ibo Sanatci, Stan Schoofs, Bo van Uden, Ryan Maas, Rick Slaats, Bob van de Ven, Emre Ozer, Levi Angkotta.

DBS
Trainer: Eric van der Palen.
Nieuw: Sem van den Braken (UNA), Patrick Kraker (KVV Rauw, België), Mike Box (Tivoli), Simon Mlodak (PSV/av), Onur Cetin, Nic Jacobs (beiden eigen jeugd). Vertrokken: Cemsu Kartal (Real Lunet), Appie Belhaj (Real Lunet), Lars van de Graaf (Avanti'31), Joost Verbeek (gestopt).

Selectie: Mitchell van Laarhoven, Lotfi Oumoulid, Edwin Riestra, Marijn van Asten, Sem van den Braken, Yassine Oumoulid, Stijn van den Berk, Ruud van Breemen, Dylan van Dinter, Rik de Wit, René de Vries, Bryan Ge, Murtaza Nawabi, Onur Cetin, Nic Jacobs, Pim Messing, Toon Sweegers, Mike Box, Patrick Kraker, Djes Koekendorp, Simon Mlodak.

Gestel
Trainer: Kadir Kalender.
Nieuw: Tim van Gils (De Valk), Jan van Hout (Nuenen), Adnan Asbaa (Tivoli), Ziad El Mellouki (geen club), Rafaël Bouterse (geen club), Mourad Souidi (FC Eindhoven/av), Mohamed Bounai (geen club), Erdi Atakan (KFC Turnhout), Serhat Koc (UNA). Vertrokken: Kaan Unal (gestopt), Omer Aydin (FC Eindhoven/av), Adam Abdessalami (FC De Braak), Rheda El Bakkali (De Valk).

Selectie: Jan van Hout, Tim van Gils, Adnan Asbaa, Henny Noijen, Abdurahman Cetin, Ziad El Mellouki, Enes Krikic, Rafaël Bouterse, Volkan Memis, Martijn Thomassen, Ibrahim Danisik, Mourad Souidi, Youssef Bounaj, Burak Ozdemir, Umur Agir, Mohamed Bounaj, Erdi Atakan, Serhat Koc, Mohamed El Moussaoui, Ilyas Achenteh.

PSV/av
Trainer: Stephan Wijlaars.
Nieuw: David Jansen (De Treffers), Michal Swinkels (Unitas’59), Inaajat Dinmohamed (Gestel), Parfait Luwawa (Deurne), Runaldino Rudley Granviel (UNA), Umut Alici (Woenselse Boys). Vertrokken: Mike Hovestadt (lager team), Mark Linssen (KFC Hamont’99), Larbi Kerkaze (HVV Helmond), Jimmy Granviel (Geldrop), Ousama ait Lahcen (Real Lunet), Simon Mlodak (DBS), Geoffrey Prommayon (Woenselse Boys, lager team).

Selectie: Sep Drabbels, Rick Verbeek, Arber Gjoka, Yousif Al-Anany, Lars Koolen, Theomar Devidson, Michael Fecunda, Lars Raaymakers, Niels Raaymakers, Amir Al-Anany, Antonio Greven, Wesley van de Berg, Seide Malam, David Janssen, Michal Swinkels, Inaajat Dinmohamed, Parfait Luwawa, Pino Granviel, Umut Alici,

SBC
Trainer: Wouter Huberts.
Nieuw: Milan Mellema, Koen van der Pasch, Joey Riem, Stein Snijders (allen eigen jeugd). Vertrokken: Dirk van Eck (gestopt), Sander van Kersbergen (Rood-Wit V.), Danny Renders (gestopt).

Selectie: Dittgher Aarsen, Bas Crijnen, Roel van der Eerden, Sander Egmond, Joost van Heck, Jorg van der Heijde, Joep van der Heijden, Rob Kapteijns, Joren Koeter, Milan Mellema, Koen van der Pasch, Quinten Peeters, Joey Riem, Stein Snijders, Tijs Veraart, Sem van de Vijver, Mark Vogels, Laszlo Vonk.

Unitas'59
Trainer:
Rudy Wetzel.
Nieuw: Quinten Huiberts (geen club), Wayne Thomas (Nieuw Woensel), Mitchel Seijkens (Nieuw Woensel), Taylen Doesburg (VV Goes). Vertrokken: Shane van Bosstraten (Geldrop), Walid Aabakrimi (HVV Helmond), Antonio Balta (De Valk), Michal Swinkels (PSV/av), Robin Timmers (gestopt), Stanley Verbeek (gestopt), Richard Hermans (lager team), Thijs Antonise (gestopt), Carlos Ruben Garcia (gestopt).

Selectie: Filip Mirayov, Sven van de Maat, Danny Westen, Job de Groot, Sam Franse, Ruud Vissers, Marijn Franse, Desay Bergen, Nick Meeuwissen, Koen Bots, Dominic Drijver, Ward van der Kruijs, Quinten Huiberts, Mohammed Moustati, Wayne Thomas, Mitchel Seijkens, Taylen Doesburg.

Wilhelmina Boys
Trainer:
Walter van Ommeren.
Nieuw: Miguel Fernandes (Pusphaira), Said Cetin (Pusphaira), Dejan Cockalo (Real Lunet), Bart van Halteren, Yusuf Ogutcu, Finn van der Ven (allen eigen jeugd). Vertrokken: Lars Leemans (lager team), Luc Reinders (lager team), Tom de Haas (Best Vooruit zaterdag), Michael Koning (gestopt), Rick Saes (Acht).

Selectie: Tycho Berings, Finn van der Ven, Remco Verspaget, Walid Maruan, Leandro Rodrigues, Stijn van de Riet, Said Cetin, Huib Bergkamp, Bas Posthuma, Koen Leijtens, Stef Vervloet, Yoran Bouwmans, Tijs Meeske, Jorn van Zandvoort, Agust Mathijssen, Yusuf Ogutcu, Robbie Baeten, Quensel Waterberg, Dejan Cockalo, Bart van Halteren, Miguel Fernandes, Lars Kuys.

DVS
Trainer: Mike de Louw.
Nieuw: Thymen de Roo (was gestopt), Tomas Mikkers, Robin Arts, Broer Terburg, Xander Olislaegers, Jasper Gevers, Tijn Stikkelbroeck, Fin van den Hoogen, Cas Vermeer, Jan Senders, Federico Thaens (allen eigen jeugd), Roel Hundscheid (Domstad Majella). Vertrokken: Joery van Breemen (lager team), Rutger Roza (lager team), Constadinos Triantos (EMK), Sietse Romijn (EMK), Fons van Grieken (gestopt), Tim Bouw (gestopt), Thomas Vannisselroij (gestopt), Remo van Beuningen (RPC. lager team).

Selectie: Job Linsen, Thymen de Roo, Roel de Geef, Stan van der Heiden, Jasper Jakobs, Tim Kwinten, Shane Lawlor, Bart van Linder, Sam Senders, Wester Wester, Dries Kreijns, Brent Hoekman, David da Silva, Tomas Mikkers, Robin Arts, Broer Terburg, Xander Olislaegers, Jasper Gevers, Tijn Stikkelbroeck, Fin van den Hoogen, Cas Vermeer, Jan Senders, Federico Thaens, Sander van der Veen, Luuk Hurkx, Mitchell Slegers, Ram Harends, Sjors Neggers, Mink Frencken, Dirk Schellekens, Lars Mobach, Pim Senders, Stijn Lucius, Tammy Maridjan, Rob Verbruggen, Luuk Gelten, Bo van Huer, Mees Timmermans, Roel Hundscheid, Geert Smits

Nieuw Woensel
Trainer: Marcel van de Kamp.
Nieuw: Erdem Erdogan (Woenselse Boys), Ilias Belhaj (Gestel), Achraf El Moussaoui (OJC Rosmalen), Nick van Oorschot (Nuenen O23), Mitchel Kluijtmans (Valkenswaard), Nick van Gestel (Unitas'59 JO19), Walid Halali (De Valk). Vertrokken: Niels Perrenet (Brabantia), Samir Bamou (Woenselse Boys), Furkan Nas (Woenselse Boys), Alejandro Rodil (De Valk).

Selectie: Dennis den Hollander, Justin Hartman, Kevin Bouwens, Tim Nelemans, Bodhi Markgraaff, Bob Hoppen, Jordy Verhagen, Max Brockbernd, Jens van Mill, Mitchel Kluijtmans, Louange Kinsungila, Stan Meerlo, Wesley Verhoeven, Job Koops, Achraf El Moussaoui, Illias Belhaj, Nick van Gestel, Nick van Oorschot, Nick Verwei, Erdem Erdogan, Romano van den Baar, Walid Hilali, Bas Bartels, Mitch Lamers.

Pusphaira
Trainer: Daan Guldemond.
Nieuw: Gilles de Vleeschauwer (EMK), Rik Geurts (Woenselse Boys), Joris Eissens (was gestopt), Glenn Visser (Bladella), Dirk Krus (DVC’26), Konrad Korytkowski (FC Eindhoven/av). Vertrokken: Rik Raessens (FC Eindhoven/av, lager team), Miguel Fenandes (Wilhelmina Boys), Said Cetin (Wilhelmina Boys), Gideon van der Lee (gestopt), Arthur de Meulder (gestopt), Xavi Hernandez, Sean Hiller (beiden buitenland).

Selectie: Arjan Loenen, Gilles de Vleeschauwer, Bas van Liebergen, Rik Geurts, Tom Hanckmann, Joris Eissens, Sean Connelly, Ruben van der Waerden, Jens Kroon, Douwe Orije, Glenn Visser, Thijs van Rijssel, Koen van der Lee, Gijs Derks, Dirk Krus, Konrad Korytkowski, Moises Fernandez.

RKVVO
Trainer: Matthijn Hoogduijn.
Nieuw: Jordan Buijtu (Marvilde), Yassin Tabib (Brabantia), Rob IJzerman (lager team), Stef Bischops, Jorn Dirks, Dirk van de Bosch, Rob van den Bogaert (allen eigen jeugd). Vertrokken: Mark Vruggink (gestopt), Wouter Verhoeven (gestopt), Tom Paridaans (gestopt), Sam Heinemans (gestopt), Teun Joppen (gestopt), Rowan Bouchee (Rood Wit V. lager team), Jarno van Bussel (Marvilde lager team).

Selectie: Bart Braam, Willem Huijbers, Dave Jongenelen, Jasper Mol, Luuk Oosterbosch, Niek Rijkers, Bart Sanders, Luc Segers, Benn Soetens, Luuk Soetens, Sjors van Baren, Jarno van Bussel, Bram van de Velden, Martijn van Dijk, Bram van Sambeek, Wesley van Reijen, Jordi Verhoeven, Berend Wibbens, Jordan Buijtu, Yassin Tabib, Rob IJzerman, Stef Bischops, Jorn Dirks, Dirk van de Bosch, Rob van den Bogaert.

RKGSV
Trainer: Pierre van den Eeden.
Nieuw: Richard van Malten (Geldrop), Romano ter Linden (Geldrop), Joey Maas (Nuenen), Tommy van de Gevel (Valkenswaard), Daan van Erp (eigen jeugd), Coen Jansen (geen club). Vertrokken: Tom Molenberg (De Bocht’80), Thijs Jansen (lager team), Tim van Berlo (lager team), Menno Vos (lager team), Brian de Ronde (lager team), Jelle Hagen (stopt tijdelijk), Roel Meijers (gestopt).

Selectie: Tommy van de Gevel, Marcel Boersma, Joey Maas, Richard van Malten, Joey van de Berk, Mark Bartels, Tom van de Berk, Gijs Vorstenbosch, Coen Jansen, Romano ter Linden, Pim Simons, Martijn van Rooy, Bjorn Kreemers, Jasper Schaap, Mike van de Berk, Daan de Loo, Milos Milosevic, Daan van Erp.

Tivoli
Trainer:
Maikel van Dooren.
Nieuw: Musafa Nawabi (DBS), Vassili Delikaris (FC Eindhoven/av), Bas de Haas (FC Eindhoven/av), Guus van de Kerkhof (Geldrop), Denny Rossis (Rust Roest), Younes Bazhar (Rust Roest), Frank Hiemstra (Woenselse Boys), Jan Feyen (Woenselse Boys. Vertrokken: Adnan Asba (Gestel).

Selectie: Daniel Zambrana, Davy Pennings, Mike van Engeland, Luc Verbeek, Ralf Walravens, Michael Cadenas, Delano van Gemert, Tom de Haas, Jasey Tielen, Sander de Waal, Veron Brokling, Niels de Haas, Jordy Pennings, Albert de la Rosa, Jody Overman, Musafa Nawabi, Vassili Delikaris, Bas de Haas, Guus van de Kerkhof, Denny Rossis, Younes Bazhar, Frank Hiemstra, Jan Feyen.

Tongelre
Trainer: Hakim Arrabbany.
Nieuw: Fatih Yildiz (Brabantia), Emre Karakas (Brabantia), Sven Boeijen (Brabantia), Tommy Sanders (Brabantia), Elo Turksma (De Bocht'80), Omar Duiker (SV De Braak). Vertrokken: Moreno Hendriks (Nieuw Woensel), Antoine Wouters (Nieuw Woensel), Jimmy van de Schoor        (De Bocht'80), Abdi Abdala (De Bocht'80), Ahmet Eren (gestopt), Simon van Hout (gestopt), Justin Wahap (gestopt), Alhassane Camara (gestopt).

Selectie: Mountasser Aoulad, Nazim Aytamka, Vladimir José Badinca, Sven Boeijen, Boubacar Diallo, Boubou Gansiry Dioum, Omar Duiker, Simon Gurmu, Emre Karakas, Ilker Kilic, Yasin Kilic, Josemar Makiavala, Doze Pedro Manuel, Rachid Mouroua, Ayoub Ouzalah, Kostadin Ristovski, Tommy Sanders, Elo Turksma, Johnny van Veen, Gerard van de Ven, Carlos Viera, Joey Visser, Leroy Visser, Younes Wahbi, Fatih Yildiz, Mohamed Zouaa, Wesley Jansen. 

Woenselse Boys
Trainer: Eric Oeben.
Nieuw: Furkan Nas (Nieuw Woensel), Samir Bamou (Nieuw Woensel), Sahin Yelaldi (Nuenen), Bilal Belhadj, Nick van Vijfeijken, Jasper Spapens (allen eigen jeugd). Vertrokken: Frank Hiemstra (Tivoli), Jan Feyen (Tivoli), Juri Koudijs (lager team), Erdem Erdogan (Nieuw Woensel), Rik Geurts (Pusphaira).

Selectie: Awad Keyd Awad, Berjent Durna, Bilal Belhadji, Bram van der Donk, Denny de Roo, Deva Sewnanda, Jasper Bell, Jasper Spapens, Jasper van Opstal, Jay Jay Gramser, Marty Gruiters, Maurice van Loenen, Mike Heijmans, Mike Klerkxs, Mike van Elderen, Nick van Vijfeijken, Roani Denktas, Sidney Woensdrecht, Stan van Acht, Tommy Knigge, Yannick Hoogesteger, Samir Bamou, Furkan Nas, Sahin Yelaldi.

EMK
Trainer: Ronnie Janssen.
Nieuw: Kostas Triantos (DVS), Sietse Romijn (DVS), Tayfun Yilmaz (Marvilde), Jarco Brusselaars (Dommelen), Ahmed Taha (geen club). Vertrokken: Pim Regli (Stiphout Vooruit), Robert van de Ven (Braakhuizen), Daan van de Ven (lager team), Alex Otterdijk (Nuenen lager team), Robin Verhoeven (gestopt), Gilles de Vleeschauwer (Pusphaira), Hein van den Bosch (lager team), Leon Roijakkers (lager team).

Selectie: Kostas Triantos, Sietse Romijn, Joris Scheppers, Dillon van der Poel, Daan de Jong, Teun Vereijken, Kevin Aarts, Jarco Brusselaars, Rick van den Bogaard, Tayfun Yilmaz, Finn van Dooren, Lucas van der Leij, Lorenzo Sneijers, Sjef Sanders, Remo Moretti, Daan Tappel, Ahmed Taha.

Nederwetten
Trainer: Mario Plugers.
Nieuw: Cedric Santos (geen club), Victor Hugo Taglieber (geen club), Gustavo Müller (geen club), Eduardo Vieira Falcao (geen club), Joey Ruhl (Unitas’59), Alard Renders, Stein Teunisse (beiden eigen jeugd). Vertrokken: Willem van Rooij (lager team), Christiaan Baaten (gestopt), Chris van den Biggelaar (gestopt).

Selectie: Jordy van den Boogaard, Alard Renders, Rick van Lieshout, Robert van Es, Cedric Santos, Bram de Jonghe, Joey Ruhl, Roy Sleegers, Victor Hugo Taglieber, Ben van der Bruggen, Tim Bunthof, Gustavo Müller, Maarten van Gerwen, Tola Taylor, Eduardo Vieira Falcao, Dennis van Es, Stein Teunisse, Radi Zahariev.

 

© 2022 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.

Jouw reactie?


Willem-Jan
22 september 14:48
Beerse Boys, De Bocht'80, DOSL, RKSV Heeze, Spoordonkse Boys, Oirschot Vooruit en Waalre staan in de krant én op deze site bij editie De Kempen. Is inderdaad een discussiepunt. Want zouden ook bij 'Eindhoven' kunnen horen. Zoals Nederwetten, RKGSV en EMK ook zowel in 'Eindhoven' en 'Helmond' zouden kunnen...