Selecties amateurvoetbal regio De Kempen seizoen 2022-2023

Deelacties:

Hieronder de selecties van clubs uit de regio De Kempen en omstreken. In de lijst staan ook de nieuwe en vertrokken spelers in vermeld.
Deze week komt ook nog de regio Helmond e.o. online. 

EFC
Trainer: Edwin Slagboom.
Nieuw: Richard van de Broek (Hoogeloon), Niels Krekels (Bladella), Niek van den Putte (Esperanza Pelt), Chris van Heukelom, Sem Wintermans (beiden eigen jeugd). Vertrokken: Bram Jansen (lager team), Joel Prat (lager team), Mohamed Huruuse Abdi (UNA), Ahmed Kamal Adbuwahid (EVV Echt).

Selectie: Daan Bogaerts, Teun van Borrenbergen, Richard van de Broek, Jim Daniels, Niels Groenen, Chris van Heukelom, Joni Hooyen, Niels Krekels, Max van Limpt, Tim Meijer, Jop Poeliejoe, Niek van den Putte, Dennis van Sambeeck, Kelvin Sepp, Bas Smulders, Luc Steevens, Jesse Theuws, Mike Thijssen, Ruan Tiryaki, Teun Totté, Sem Wintermans, Gijs Wuijts.

RKSV Heeze
Trainer: Goeran van den Heuvel.
Nieuw: Zef Bakermans, Jochem de Ruijter, Melvin de Ruijter, Jasper Hydra, Risino Jacopucci, Bram Steenbakkers, Rick van Kollenburg, Mathijs Veerman (allen eigen jeugd), Simon van Rijsingen (lager team), Niek van Bree (Nuenen O23). Vertrokken: Bart Beelen (lager team), Steven van Dijk (lager team), Rens van de Kerkhof (lager team), Tom Krieckaert (lager team), Joris Verhees (lager team), Noud Doeze (gestopt).

Selectie: Lars Bouwman, Tom Derkx, Lars van Dooren, Jorg van Galen, Tom Henselmans, Jasper Jacobs, Marcel Kox, Koen van Lierop, Gijs Moerenhout, Jeroen van Zeggelen, Zef Bakermans, Jochem de Ruijter, Melvin de Ruijter, Jasper Hydra, Risino Jacopucci, Bram Steenbakkers, Rick van Kollenburg, Mathijs Veerman, Simon van Rijsingen, Niek van Bree.

De Valk
Trainer:
Ronny Everaerts.
Nieuw: Antonio Balta (Unitas'59), Rheda El Bekkali (Gestel), Levi van der Heijden (De Valk 3), Sherry Kindo Kamara (Brabantia), Mohamed Oukadi (Dommelen), Jari de Rooij (geen club). Vertrokken: Badr Bazzi (HVV Helmond), Tim van Gils (Gestel), Taufik Belhadj (Real Lunet).

Selectie: Antonio Balta, Max Manche, Brent Broeren, Luc Nouwen, Luuk Broers, Mohamed Oukadi, Ferre Devos, Sam Poos, Rheda El Bekkali, Jari de Rooij, Niels van Gerven, Miel Senders, Ivo Gulpers, Robin Smets, Levi van der Heijden, Wouter van Son, Sherry Kindo Kamara, Koen van Steensel, Cas Kuipers, Joost Thomassen, Aart Verberne, Dennis Verhoeven, Brian Vermeer, Dion Vermeulen, Joran Vermeulen, Max Leidelmeijer.

Hoogeloon
Trainer: Nik Bierens.
Nieuw: Koen Adams, Sven Brouwers, Luuk van den Broek, Nick Wouters (allen eigen jeugd). Vertrokken: Richard van den Broek (EFC).

Selectie: Twan Peters, Jesse Lamers, Koen Adams, Koen Appels, Jordy Bruininx, Luuk van den Broek, Sven Brouwers, Geert Rijnders, Rik Michielse, Tom Michielse, Tom de Laat, Sam de Laat, Sjoerd de Laat, Jesse Van Gerwen, Niels Luijten, Rob Zanders, Yannick Sol, Nick Wouters, Hans van der Heijden, Niek van den Broek

Oirschot Vooruit
Trainer: Roland Schuermans.
Nieuw: Teun Sebregts (Achilles Veen), Stijn van Straten, Sil de Bruin, Rick Smetsers, Jules van Overdijk, Dirk Luteyn, Stijn van Nunen, Huub Hofmans, Mickey de Kort, Raef Gloudemans (allen eigen jeugd). Vertrokken: niemand

Selectie: Bram Meeuwis, Fons Meeuwis, Harm Ketelaars, Joris Swaanen, Teun Sebregts, Daan van Nunen, Teun van de Biggelaar, Tim Neggers, Koen Versteden, Alex van Overdijk, Job van Gestel, Daan Hagemeier, Niels Stockman, Bram van Straten, Koen van Heerebeek, Max van de Wal, Gijs Sebregts, Jip Stam, Devin van de Schoot, Pim van de Noort, Sil Hesselberth, Koos Gloudemans, Sander Willems, Raf Roefs, Stijn van Straten, Sil de Bruin, Rick Smetsers, Jules van Overdijk, Dirk Luteyn, Stijn van Nunen, Huub Hofmans, Mickey de Kort, Raef Gloudemans.

SV Valkenswaard
Trainer: Maurice Hendriks.
Nieuw: Youri Roulaux (Jong PSV), Vincent Blancke (Kattenbos Sport), Pepijn Dings (Dommelen), Mike van Dooren (FC Eindhoven O21), Pieter Maranus, William Jansen, Joep Raaijmakers, Ebbe Coenders, Cas Glaser (allen eigen jeugd). Vertrokken: Tommy van de Gevel (RKGSV), Sam Weijers (Marvilde), Erwin Isbouts (Terlo), Fitim Maloku (Terlo), Koen Wouters (gestopt).

Selectie: Youri Roulaux, Chris Trouwborst, Tijn Jansen, Jordy Maes, Rick van Dooren, Miro Ioannidis, Sander van Riet, Vincent Blancke, Pieter Maranus, Jordi van Meurs, William Jansen, Pepijn Dings, Joep Raaijmakers, Mike van Dooren, Ebbe Coenders, Cas Glaser, Thom van de Donk, Sem van Ham, Floran Verhoeven, Jason van den Dungen

Beerse Boys
Trainer: Hans Staps.
Nieuw: Ivo Roefs, Sten Berben, Dima van Ham (allen eigen jeugd). Vertrokken: Dennis Schapendonk (lager team), Erik Jans (lager team).

Selectie: Bas van de Schoot, Bram Gooskens, Daan Mulders, Dima van Ham, Doi Deenen, Giovanni de Vrij, Guus Hems, Ivo Roefs, Jannes Mulders, Joost Schapendonk, Koen Verhagen, Lars van de Sande, Nick van Rooy, Niels van Heerbeek, Pepijn van Spreuwel, Pim Ars, Rob Wilborts, Robin van Rooy, Sten Berben, Teun Wanrooij.

Bergeijk
Trainer: Sven Verstappen.
Nieuw: Samim Yusofi (De Bocht'80), Tom Huijzers, Thomas van Maasakkers, Len Rutten    eigen, Bastian Rondeel (allen eigen jeugd). Vertrokken: Jari Kok (Terlo), Matthijs Lemmens (lager team), Jorn Willems (lager team), Tygo van den Putte (lager team).

Selectie: Atilla Paszto, Jop Lavrijssen, Thomas van Maasakkers, Ruud Willems, Bram Bax, Stijn Cuypers, Gijs Jansen, Ward Cox, Piet Michielse, Jens Cuypers, Colin Bergmans, Robin Bax, Jop van Veldhoven, Luuk Kuijken, Len Rutten, Tijs van de Laar, Bastiaan Rondeel, Tom Huijzers, Lars Luijten, Samim Yusofi.

Bladella
Trainer: Eric Viscaal.
Nieuw: Jorn van Erkel, Giel van Hoof (beiden eigen jeugd). Vertrokken: Niels Krekels (EFC), Tom Maas (gestopt), Geert Overbeek (Zuiderburen), Anel Selimovic (Netersel).

Selectie: Stan van den Berg, Luuk de Bruijn, Lars Cosijns, Jesper van Erkel, Pim van Erp, Joris Hermans, Niek Janssen, They Lauwers, Huib Liebregts, Kelvin van Lierop, Lars van de Put, Zem van Sambeeck, Rob Schilders, Thijn Schoenmakers, Cas Vosters, Stijn Wouters, Jorn van Erkel, Giel van Hoof.

Dommelen
Trainer: William Hoeymans.
Nieuw: Thomas Keeman (lager team), Tom van Hoek (De Valk, lager team), Bram Meurkens (De Valk, lager team), Lars van den Dungen (O23), Sven Wijnen (O23), Abdi Abdimaalik, Ahmed Zakaria, Jordy Hultermans, Kevin Hultermans, Mas Klokgieters, Max Tigelaar, Frank van Loon (allen eigen jeugd). Vertrokken: Bart Bonnema (DVS, lager team), Jeroen Gijsberts (De Valk, lager team), Niels Beeks (De Valk O23), Mohammed Oukadi (De Valk), Pepijn Dings (Valkenswaard), Tom van Loon (ZSC), Jordan Kay (De Valk O23).

Selectie: Abdi Abdimaalik, Max van de Akker, Ruben van de Akker, Jozua Boot, Erdine Bostanci, Mark Burgmans, Koen Daris, Jan Daris, Ties Daverveld, Jonathan van Doorn, Lars van den Dungen, Bryan van Gerwen, Bram den Haan, Sjoerd den Haan, Axel van den Heuvel, Jordy van der Heijden, Tom van Hoek, Jordy Hultermans, Kevin Hultermans, Thomas Keeman, Mas Klokgieters, Max van Leeuwen, Frank van Loon, Jesper van de Meulengraaf, Bram Meurkens, Enosh Paramalingham, Harm Schmellekamp, Tijmen Schoneveld, Igor Smit, Dennis Soeteman, Thomas Sweens, Max Tigelaar, Nordin van Weert, Stan van Weert, Dennis Vermeulen, Sven Wijnen, Ahmed Zakaria.

Hapert
Trainer: Tom Van Der Steen.
Nieuw: niemand. Vertrokken: Mauro van Houtum (Marvilde), Kevin Raaijmakers (Casteren), Jesper Storms (Best Vooruit).

Selectie: Ward Groenen, Nick Bogers, Dave Koolen, Timo Hooyen, Joppe Schenning, Rik Verdonschot, Luuk Saris, Bram Schoenmakers, Alwin Kennis, Max Luijten. Pieter Spooren, Jarno Tijssen, Jurre Coppelmans, Mees Liebregts, Sem Liebregts, Bas Lavrijssen, Sven van Lieshout, Ted van de Kerkhof, Bjern van Lieshout, Stef Spooren, Michiel Mollen, Lars Jansen, Steven de Laat, Lars Piederiet, Roel Bottram, Niek Kramer, Hayo Dona, Benjamin van der Heyden, Thom Lauwers, Yorick Hooyen, Frans Leijten.

Reusel Sport
Trainer: Marc Post.
Nieuw: Mathijs Bel (NAC Breda O21), Brent van der Heijden (FC Eindhoven O21), Luk van Asselt en Davey Verbaant (beiden eigen jeugd). Vertrokken: Paul Dijkmans (Zuiderburen).

Selectie: Luk van Asselt, Davy Verbaant, Hein Biemans, Mathijs Bel, Yimo Bogaars, Er Hao van Dommelen, Job Dickens, Jorg Dickens, Tom Dickens, Jeroen Gerats, Matt van Gompel, Brent van der Heijden, Melle Huibregts, Dirk de Koning, Tuur de Laat, Cas Mols, Bas Oomen, Lars Pijs, Mees van Veldhoven, Steef Vosters, Wout Vosters, Nick Wouters.

SV Budel
Trainer: Erik van Rooij.
Nieuw: Sven Vrijdag (Rood Wit'67/Plus, Sepp Aendekerk, Sem Janssen, Vince Marteau, Nik Martens, Harm van Meijl, Luuk Smolenaars, Nick Sprengers, Bram Vanlier en Siem Vos (allen eigen jeugd), Wessel Ras (lagere senioren). Vertrokken: Jeroen Bogers, Koen Corsten, Bas van Dooren, Don Driessen, Stef Martens, Ruud Ras (allen gestopt).

Selectie: Sepp Aendekerk, Mike Baats, Jasper Beerten, Luc Beerten, Bram van Bekhoven, Bas Bergmans, Rik Bogers, Youri Bogers, Roy Claassen, Seb Damen, Thijs van Geldrop, Dennis van Gils, Sem Janssen, Zem van Kessel, Ruben van Kessel, Daan Kooken, Stef van de Kruijs, Sam Lamers, Stan van Leeuwen, Bram van Lier, Vince Marteau, Jelle Martens, Nik Martens, Rein Martens, Thomas te Raaij, Wessel Ras, Cody van Rooij, Wesley Schenkels, Luuk Smolenaars, Jochem Spee, Wouter Spee, Nick Sprengers, Jan de Sterke, Sem Stevens, Steef Vasen, Siem Vos, Rein Vos, Wilgard Vos, Sven Vrijdag, Rens Vrijdag.

FC Cranendonck
Trainer: Nick Smits.
Nieuw: niemand. Vertrokken: niemand.

Selectie: Jelle Aarts, Jens Abrahams, Tijn Adams, Pieter Broers, Bjarn Brunenberg, Loet Claassen, Sam Cummins, Bas Damen, Kars Damen, Wesley Damen, Daan Driessen, Sil Driessen, Sjoerd Driessen, Teun Driessen, Rik Feijen, Jens Govers, Siem Govers, Tom van Happen, Luuk Heesakkers, Ties Heesakkers, Jens de Laat, Siem de Laat, Bram de Leest, Ralph van Meijl, Rens van Mierlo, Cornée Mommers, Marijn Mommers, Gerald Oversier, Daan Ras, Geert Ras, Ruud Roefs, Nory Saanen, Rick Schrurs, Loek Smits, Rubben Sonnemans, Guus Teunissen, Fabio Verhoeven, Mees Verhoeven, Guus Versteijnen, Driek van de Vorst, Klaas van de Wildenberg.

Maarheeze
Trainer: Erik Schaeken.
Nieuw: Thijs van der Cammen(BMC). Vertrokken: Vertrokken: Sammy Dirkx, Donny Dirkx, Thijs van der Schoot (allen Geldrop), Sjors Bukkems (gestopt).

Selectie: Cas Baudoin, Ralf van Beek, Thijs van der Cammen, Joost Claassen, Dean Dillen, Joost Duisters, Joey van Hoof, Rowan Jeucken, Jarno Nijssen, Tom van der Pas, Daan Reina, Erwin Snelders, Sjors van Velthoven, Remy Verhoeven, Braiem Verhoeven, Mayco Verrijdt, Patrick Verton, Esteban van der Weyden, Berhan Yigitdol, Jordy van Zon.

Rood Wit '67/Plus
Trainer: Ivo Bernaerts.
Nieuw: Steef Damen, Nick Verheggen, Finn Horstenbach, Dylan Heinrich, Youri Beimans, Jordi Verhees (allen eigen jeugd). Vertrokken: Tim Ras (gestopt), Jari Piron (gestopt).

Selectie: Dylan Heinrich, Joep Lammers, Finn Horstenbach, Jorg Bekelaar, Dion van der Dungen, Anton van Kessel, Jelle van de Kruijs, Harm Derks, Stef Lammers, Jesse Biesmans, Jordi Verhees, Steef Damen,      Nick Verheggen, Jens Smits, Nick Lucassen, Tom Roost, Maarten Derks, Youri Beimans, Geert Compen, Jordy van Leeuwen, Youri van Gils, Robin Vuurden, Tom Ras, Tom Lammers.

De Raven
Trainer: Waldo van den Besselaar.
Nieuw: Niels van de Gevel (Dommelen lager team), Quintijn Peeters, Nick Blankers, Jules Groenen, Tijn van Rooij (allen eigen jeugd). Vertrokken: Stijn Clemens (lager team), Hein Hoeks (gestopt), Ricardo Rombouts (gestopt).

Selectie: Freek Stoeldraaiers, Melvin Rombouts, Pim Adriaans, Max Borrenbergs, Sam Borrenbergs, Huib Borrenbergs, Tim Borrenbergs, Stan Buijtels, Sam van den Enden, Stephan Frencken, Cris van Leeuwen, Gust Lommers, Niels Peeters, Job van Rooij, Rob van Schijndel, Jurgen Valkenaars, Ludo Verhoeven, Stef Wuijts, Niels van de Gevel, Quintijn Peeters, Nick Blankers, Jules Groenen, Tijn van Rooij.

DOSL
Trainer: Patrick Oomen en René Bolster.
Nieuw: Dirk Bekkers, Jordi Vlassak (beiden eigen jeugd), Mark Evers (lager team), Tijl Beelen (was gestopt). Vertrokken: Harm Verstappen (lager team), René Bolster (assistent-trainer).

Selectie: Bart Smulders, Dirk Bekkers, Ezra Biolek, Floris de Kort, Frank Bax, Harm Eggels, Jay Leuverink, Jens Maas, Joep van den Broek, Joep Smulders, Jordi Vlassak, Joris Hurkmans, Kelvin Ouwerkerk, Koen Noten, Koen Beemer, Koen Leinarts, Maikel Steeghs, Mark Evers, Martijn Bax, Mathijs Oomen, Menno Bekkers, Ralph Geelen, Remco van Hooff, Rens van Weert, Rick van Hooff, Robin Loeff, Roel Bax, Roel Martens, Roel van Geldorp, Ruben van Meijl, Ruud Van Weert, Stan Vlassak, Teun Jacobs, Tijl Beelen, Tuur van Eert, Vincent van Tartwijk, Willem Bax, Willion Verbeek.

HMVV
Trainer: Marcel van de Hurk.
Nieuw: Jakko Alserda (Bladella), Geert van Gisbergen (was tijdelijk gestopt). Vertrokken: Eric Voets (lager team).

Selectie: Bas van Limpt, Rick van den Borne, Theun van den Borne, Thijs van Gisbergen, Willem van Gisbergen, Devlin Hurley, Pieter Michelbrink, Hein Smolders, Koen Smolders, Sven Spooren, Roy van Strijdhoven, Floran Veerman, Dirk Verstijnen, Dirk de Brouwer, Mark Verstijnen, Matt Luijten, Joost de Koning, Martijn de Beijer, Dirk Meulenbroeks, Jakko Alserda, Geert van Gisbergen.

Riethoven
Trainer: Guillaume van Wilgen.
Nieuw: niemand. Vertrokken: niemand

Nieuw: Jelle Adams (EFC lager team), Martijn van Bakel, Bjorn van Grotel (eigen jeugd), Stan Koolen (BVV lager team). Vertrokken: Harm Theuws (lager team). Selectie: Joris Helle, Jeroen van de Berk, Erik Verhagen, Jelle Adams, Martijn van Bakel, Koen Donkers, Stan Koolen, Tim van de Graaf, Gijs van Otten, Joey van Otten, Oliver Keeris, Michiel Mennen, Sander Snellens, Willem Tops, Bjorn van Grotel, Geert van Grotel, Willem van Ham, Lars van Driel, Paul van Gerwen, Tim Wouters, Joris van Beek, Stan Vlassak.

SDO'39
Trainer: Ron Laros.
Nieuw: niemand. Vertrokken: Thomas van der Aa (Steensel), Paul van Gompel, Martijn Hellegers, Johan Paridaans (allen gestopt).

Selectie: Menno Sanders, Christiaan Paridaans, Frans Berger, Simon Kruijssen, Frank Swanen, Mike Gevers, Niels Heersakkers, Geert Coolen, Michel Jansen, Martijn Dijkstra, Gijs Huijbregts, Max Kox, Teun van Woerkum, Mohammed Alkassin, Jaap Hijbregts, Sam Vugts, Josse de Kort, Sander Hoogendorp, Jelle Knipsels, Nicolas Jonkergouw, Paul van Empel, Yord Backbier, Sem de Jong, Sam van Nieuwenhof, Sem Kox, Sam Maas, Lars van Garsel, Tygo Wouters.

Spoordonkse Boys
Trainer: Joey Verhoeven.
Nieuw: niemand. Vertrokken: Roy van Ham (gestopt), Menno Kuulkers (gestopt).

Selectie: Sabye Van den Biggelaar, Sen Hovers, Rob Verouden, Dennis van Agt, Jasper van Agt, Hein Coppelmans, Mats van Dijk, Sjoerd van Ham, Mathijs Heyms, Bram op ’t Hoog, Jari van den Hout, Rick de Kort, Thieu de Kroon, Ruud van Kroonenburg, Stan van Kroonenburg, Jorn Neggers, Nick Neggers, Roel van Nunen, Siebe van Nunen, Daan van Oirschot, Gijs van Overdijk, Rik van der Pasch, Hans Peters, Ties van de Poll, Tieske Raaijmakers, Luuk Rijnen, Max Rijnen, Luc Roefs, Rens van de Sande, Giel Smetsers, Stijn Snelders, Max van Straten, Joep Verhagen, Sjors Verhagen.

Steensel
Trainer: Stephan de Graef.
Nieuw: Thomas van der Aa (SDO'39), Teun Neutkens (EFC), Pieter Verwimp (Marvilde). Vertrokken: Kevin van der Gaag (EFC, lager team), Rob Wijnen (lager team).

Selectie: Jordy van Dooren, Ruud van der Aa, Joost van Nunen, Bonni Geevers, Luuk van Hoof, Thomas van der Aa, Finn Meulendijks, Huub van Hoof, Gijs Theuws, Dorus van de Broek, Teun Neutkens, Martijn Aartsen, Maarten Daniëls, Marco Subnel, Twan Bierens, Tim Schrage, Joep van Hoof, Steef Coset, Thomas van Woerkum, Pieter Verwimp.

Tuldania
Trainer: Coen Vos.
Nieuw: Simon Bekker, Nard van Dal. Jesper van Dooren, Sep van Doormaal, Rein Hesselmans, Jorn de Jongh, Freek Lambregts, Timo van Roovert, Rens Wijten (allen eigen jeugd. Vertrokken: niemand.

Selectie: Gijs Abrahams, Pieter Abrahams, Kees de Beer, Simon Bekker, Jeroen van den Biggelaar, Rob van den Biggelaar, Simon Bekker, Nard van Dal, Jordi Damen, Rens van Dommelen, Roel van Dommelen, Jesper van Dooren, Sep van Doormaal, Jens Hesselmans, Jop Hesselmans, Pim Hesselmans, Rein Hesselmans, Sep Hesselmans, Thijs Hesselmans, Jorn de Jongh, Freek Lambregts, Dennis Langenberg, Lex Leijten, Gijs Paulissen, Sander Paulissen, Timo van Roovert, Bart Schellekens, Niek Snels, Brian Thomassen, Daan Timmermans, Jaap Timmermans, Harm Trommelen, Jelle Verboven, Wiebe Verboven, Dave Vissers, Rien van de Wouw, Ruud van de Wouw, Jorn Wijten, Rens Wijten.

Vessem
Trainer: Richard van de Kerkhof.
Nieuw: Toon van Sambeek (lager team). Vertrokken: Merijn van Ham (lager team), Frans van Diessen (lager team).

Selectie: Marijn van Rooy, Huubke van Nunen, Roel Sterken, Roel Wirken, Hein van Diessen, Ruben de Haas, Lars van Heijst, Jarno Olislagers, Chris van Ham, Thomas Maas, Jaap van Diessen, Rens van de Heuvel, Pieter van Rooij, Gus Willemsen, Jop de Laat, Toon van Sambeek.

Waalre
Trainer: Fred Westreenen.
Nieuw: Roy Haverkort (Tivoli), Daan Verbeek (lager team), Johnny van Kemenade (lager team). Vertrokken: Bart Cox (Rood Wit V.), Sean Govers (onbekend).

Selectie: Kees Uythoven, Bas Bremer, Roy Haverkort, Oscar Franken, Ivar Brans, Robbert van Neer, Stan van Looij, Mathijs Stokmans, Niels Deinum, Joey Gang, Daan Verbeek, Tim van Schijndel, Miel Rijnders, Lowie van Kuringen, Jules van Kruijsen, Zico van Donk, Rogier Schellens, Koen de Waal, Johnny van Kemenade, Thomas Notenboom, Youri Liebregts, Elon van de Lugt, Stijn Croes, Wouter Bosman, Daan Bosman, Sven Dijkmans, Sten Nillesen, Bas van Geloven, Simo Zijlstra, Daan Siebers, Mike Luker.

ZSC
Trainer: Gert-Jan Smolders.
Nieuw: Jens Botram (Bergeijk), Tom van Loon (Dommelen). Vertrokken: Stef Claes (lager team)

Selectie: Thijs Houbraken, Coen Neutkens, Daan Neutkens, Lars Heesakkers, Juul Huibers, Olav Kuijlaars, Jorg Houtappels, Bas Veraa, Jens Smolders, Luuk van Beek, Gijs van Beek, Joppe Smolders, Nick van Rooij, Rens Willems, Max de Haan, Daan van Haterd, Joost Willems, Jens Botram, Tom van Loon.

Casteren
Trainer: André Vosters.
Nieuw: Rob van der Looij (jeugd), Kevin Raijmakers (Hapert), Bart de Jong (Bladella). Vertrokken: niemand.

Selectie: Jacco van Doormalen, Siem van Esch, Wouter Hendrikx, Bart de Jong, Emiel Kennis, Bram van Lippen, Luuk van Loenhout, Girt van der Looij, Rob van der Looij, Sep Mijs, Kevin Raijmakers, Willem van Rijthoven, Dennis Swaans, Richard Swaans, Fons van de Wijdeven, Tijn Wilborts, Kevin Raijmakers, Bart de Jong, Rob van der Looij, Niek Sterken.

De Bocht'80
Trainer: Suat Tasci.
Nieuw: Tom Molenberg (RKGSV). Jimmy van der Schoor (Tongelre), Abdi Abdelaa (Tongelre), Rowie van den Besselaar (LSV). Vertrokken: Elo Turksma (Tongelre), Samim Yousofi (Bergeijk), Thijs van Dongen (RKKSV), Thang Nguyen (gestopt).

Selectie: Desley Fonken, Tom Molenberg, Mark van Gardingen, Emran Pourmanaf, Simon Hendriks, Maarten Verheijden, Mike Smit, Jorn Kattevilder, John Termeer, Mark van Dongen, Murat Ozcan, Jimmy van der Schoor, Yener Kilic, Harm van de Bosch, Mark de Wit, Abdi Abdelaa, Rowie van den Besselaar, Patrick Brokx

DEES
Trainer: Tim van der Heijden.
Nieuw: Tim Spanjers (eigen jeugd). Vertrokken: Ruud Moeskops (lager team)

Selectie: Wilco Couwenberg, Bart Dieker, Rhoan van Dooren, Joris van Hest, Frank Huijbers, Tijn Loeffen, Tom van Mol, Chris Quirijnen, Grard van de Sande , Tom Segers, Mitchell Smits, Tim Spanjers, Seth Stroosma, Thomas Tholen, Mitchell Toorop, Jeroen van de Velden, Bas Veldman, Kris Veldman, Youp van de Ven.

De Weebosch
Trainer: Roland Adams.
Nieuw: niemand. Vertrokken: niemand.

Selectie: Sjors de Backer, Niels Hesselberth, Luc Hoeks, Boris Jansen, Giel Jansen,  Ruud Jansen, Wilco Jansen, Bernard Kwinten, Jochem Kwinten, Jeroen Mattheeuwse, Jorg van Meurs, Ramon van Meurs, Jule Pauly, Stan Pauly, Nick van Poppel, Johan Roest, Ben Schellekens.

DOSKO'32
Trainer: Joris Tuns.
Nieuw: Max Wintermans (eigen jeugd). Vertrokken: Ardjan Fleerakkers, Jonas van Kroonenburg, Luc Didderich (allen gestopt).

Selectie: Jop Baijens, Sem Beerens, Juul Pellegrom, Niek Wijnen, Freek van der Heijden, Jody van Woerkom, Harm Jansen, Job Wijnen, Job van de Waerden, Thijs Berendsen, Stan Jacobs, Lucas Stofmeel, Niek Luyten, Max Wintermans, Dennis van Woerkom.

Hulsel
Trainer: Frank de Haan.
Nieuw: Jochem Snellen (Bladella). Vertrokken: Michiel van Liempt (gestopt).

Selectie: Eric Korsten, Kobe Habets, Giel van de Heikant, Luc van de Heijkant, Sjors van der Heijden, Bas van de Herk, Rob Jansen, Tom Roest, Stefan Roest, Stein van Rooij, Max Schellekens, Jochem Snellen, Michiel Snellen, Mitchel Verburg, Twan Verhagen, Chiel Vermeulen, Lars Verspaandonk.

Knegselse Boys
Trainer: Antoon Loeffen.
Nieuw: Collin Smets, Juul Moeskops, Ties Knoester, Thijn Bierens (allen eigen jeugd), Faisal Ramsaransing (geen club), Stefan Huiskes (geen club). Vertrokken: Berend de Bruijn (gestopt), Thijs Willems (gestopt).

Selectie: Robin van Bree, Joelle van Lieshout, Harold van Beers, Luc Mollen, Daan Willems, Tim Geerts, Niels Rijnders, Tom van der Steen, Hein Willems, Rik van Dillen, Giel Emmers, Remco van de Broek, Stijn Seuntiëns, Marc Kuijken, Collin Smets, Ties Knoester, Juul Moeskops, Paul Verstijnen, Bas Sesink, Faisal Ramsaransing, Thijn Bierens, Cas Box, Stefan Huiskes.

Netersel
Trainer: Kees Mollen.
Nieuw: Anel Selimovic (Bladella). Vertrokken: Sjoerd Wijnen (lager team).

Selectie: Geert van de Bisen, Joost van de Bisen, Niels Daniels, Ben van der Heijden, Jay van Hoof, Tim van Hoof, Niek Janssen, Jip Koning, Daan Meulenbroeks, Daan Michiels, Martijn Michiels, Roel Michiels, Luuk van de Sande, Anel Selimovic, Rick Seuntiens, Daan Smets, Luuk van de Ven, Rick van de Ven, Jaap Waalen.

Sterksel
Trainer: Peter Treffers.
Nieuw: Joey Verguld (Heeze), Elvino Stienen (Heeze), Lorenzo Hanssen (Beringe). Vertrokken: Willion verbeek (DOSL), Jim de Jong (De Valk O23), Max van der Schoot (gestopt).

Selectie: Roy van Wilderen, Mark Kerkers, Hubert Duindam, Frans Swinkels, Mark Schrama, Ruud van der Velden, Tyrone Pelzers, Job de Louw, Gwen van den Ouwenland, Thijs Scheepers, Niels Kalkers, Rens van der Linden, Quint van de Meerakker, Lennard Scheepers, Bart Berkers, Joey Verguld, Elvino Stienen, Lorenzo Hanssen.

SVSOS
Trainer: Johan van de Pas.
Nieuw: Jeroen Brekelmans (Nemelaer), Cor IJzermans (Hilvaria). Vertrokken: Bram Vingerhoets (lager team).

Selectie: Guus Abrahams, Wout Abrahams, Dorus Boers, Jeroen Brekelmans, Ruud van Dijck, Teun van Dijck, Bart Geboers, Sep Hesselmans, Mathijs van Oort, Tom van de Pas, Jesper Priems, Lars Priems, Jelle Schilders, Daan Vingerhoets, Niels Verweij, Sjors Vromans, Cor IJzermans.

Terlo
Trainer: Peter Geurts.
Nieuw: Erwin Isbouts (Valkenswaard), Fitim Maloku (Valkenswaard), Jari Kok (Bergeijk), Thijn Gevers (Valkenswaard), Rob van Kruisdijk, Sem van de Ven, Tijn van de Berg, Tim Lommers (allen eigen jeugd). Vertrokken: Mischa Kunnen (Bergeijk lager team).

Selectie: Adriaan Wouters, Arjan Koolen, Cas Noten, Daan Wouters, Danny Smolders, Erwin Isbouts, Fitim Maloku, Freek Lommers, Tim Lommers, Jari Kok, John Vosters, Krijn Kuijken, Kwint Witteveen, Mike van Gestel, Peter Verhoeven, Rick van Rooij, Rob van Kruisdijk, Robert Kaal, Sebastiaan Kromwijk, Sem van de Ven, Thijn Gevers, Ties van Uijtregt, Tijn van de Berg, Tim Lommers, Timo van der Loo.

© 2022 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.

Jouw reactie?


Willem-Jan
22 september 14:49
Beerse Boys, De Bocht'80, DOSL, RKSV Heeze, Spoordonkse Boys, Oirschot Vooruit en Waalre staan in de krant én op deze site bij editie De Kempen. Is inderdaad een discussiepunt. Want zouden ook bij 'Eindhoven' kunnen horen. Zoals Nederwetten, RKGSV en EMK ook zowel in 'Eindhoven' en 'Helmond' zouden kunnen...