SDO’39 heeft de finale van de nacompetitie tegen SCZ uit Zoelen winnend afgesloten.
Na negentig minuten voetballen stapte de ploeg van Paul van Gompel met een 2-1 overwinning van het veld. Daarmee kroont Van Gompel zijn eerste seizoen als hoofdtrainer direct met een prijs én promotie.
In de reguliere competitie was SDO’39 niet bij machte om aansluiting te vinden bij het ongenaakbare Marvilde en de nummers twee en drie, FC Tilburg en Were Di. De ploeg eindigde uiteindelijk als vijfde, wat voldoende was voor een ticket voor de nacompetitie.
Waar Netersel promotie nét aan zich voorbij zag gaan na een 2-1 nederlaag tegen Molenschot, wist SDO’39 deze buitenkans wel te benutten. Dankzij de overwinning op SCZ Zoelen keren de oranjehemden na drie seizoenen afwezigheid terug naar de vierde klasse.
Respectvol taalgebruik en naamsvermelding
Beledigende, discriminerende of bedreigende uitlatingen, evenals reacties die onder een anonieme naam worden geplaatst, worden zonder uitzondering verwijderd en kan leiden tot verdere maatregelen.
Het reactieformulier is bedoeld om op een nette manier je mening te delen.
Laten we samen zorgen voor een prettig en respectvol platform voor het amateurvoetbal.
Jouw reactie?
vv SVSOS
VV Riethoven