Oefenwedstrijden/uitslagen voorbereiding seizoen 2022-2023

Deelacties:

De voorbereiding is bij de meeste clubs in volle gang. In aanloop naar de eerste bekerwedstrijd worden er weer oefenwedstrijden gespeeld. Hieronder het schema van geplande oefenwedstrijden -tot nu toe- bekend bij Amateurvoetbaleindhoven.

Voor het doorgeven van oefenwedstrijden en uitslagen stuur een mail naar: info@amateurvoetbaleindhoven.nl

Uitslagen
13 augustus:
Willem II (reserves) - UNA: 3-0
Marvilde - Unitas'59: 2-0

Vessem - RKSVO: 2-1
DBS - SV De Braak (zat): 4-2
Gemert - Blauw Geel '38: 1-4

Brabantia - Braakhuizen: 2-1

Overige uitslagen
9 aug. : UNA- RKSV Nuenen: 2-1, Gemert - Achilles Veen: 3-0
7 aug.:  Viola - Hapert: 4-4, PSV/av - EFC: 6-2
6 aug.: UDI'19 - Gemert: 1-4
6 aug.: Pre Season toernooi OJC Rosmalen.:
OJC Rosmalen - FC Eindhoven O23: 1-0, FC Eindhoven O23 - UNA: 2-1, UNA - OJC Rosmalen: 2-1
4 aug.: UDI'19 - RKSV Nuenen: 0-1, Lierop - Rood Wit '62: 5-4
23 juli: UNA - Stedeco: 0-3, Nuenen - Gemert: 2-3

20 juli: FC Den Bosch - UNA: 7-0

Programma:

14 augustus
11.00 u: Bergeijk - De Valk
11.00 u: Maarheeze - DVS
11.00 u: Dommelen - Beerse Boys
12.00 u: Valkenswaard - Hapert
12.00 u: Woenselse Boys - Terlo
12.00 u: EMK - SV Brandevoort: Afg. 
12.00 u: Eli - FC Engelen
14.30 u: Nieuw Woensel - SV Budel
13.00 u: OSS'20 - RKSV Nuenen
13.00 u: Vessem - Casteren: Afg.
14.30 u: Gestel - SV De Braak

16 augustus
19.30 u: DOSL - Wilhelmina Boys
20.00 u: RKSV Nuenen - FC Eindhoven/av
20.00 u: Someren - Unitas'59
20.00 u: DOSL - Netersel
20.15 u: Brabantia - DBS

17 augustus
19:30 u: Reusel Sport/CoTrans - KFC Arendonk (B)
20.00 u: Hapert - SV De Kempen (B) 

18 augustus
19.30 u: Riethoven - Oirschot Vooruit 2
20.00 u: De Valk - RKVVO

20 augustus
17.00 u: DOSKO'32 - Hoogeloon
18.00 u: Marvilde - RPC
18.00 u: Deurne - Someren
18.00 u: Mierlo Hout - Sarto: Afg.
18.00 u: Braakhuizen - Uintas'59
18.00 u: DBS - RKDSV
18.00 u: De Raven - Reusel Sport/CoTrans
18.00 u: Acht - UNA O23
18.00 u: Woenselse Boys - SV De Braak
18.00 u: De Bocht'80 - Gloria UC
18.30 u: Geldrop - Brabantia
18.30 u: Eli - Vessem
18.30 u: Sparta'25 - RKSV Heeze
Regio toernooi Maarheeze aanv. 16.30 u
Maarheeze - SVSH
FC Cranendonck - SV Budel
Rood Wit'67 - SVSH
DOSL - FC Cranendonck
Maarheeze - Rood Wit'67
SV Budel - DOSL

21 Augustus
12.00 u: Valkenswaard - Bergeijk
12.00 u: VOAB - Oirschot Vooruit
12.00 u: Wilhelmina Boys - Berdijk
12.00 u: Dommelen - Jong Brabant
12.00 u: Steensel - EMK
12.00 u: Terlo - Pusphaira
12.00 u: DVS - Casteren
12.00 u: HMVV - Were Di
12.00 u: Reusel Sport 2 - Hulsel
13.00 u: CHC - Gestel
13.00 u: Best Vooruit - RKSV Nuenen
13.00 u: Beeerse Boys - DBN'22
13.00 u: De Valk - Bladella
13.00 u: Rood Wit V - Hapert
13.00 u: Acht 2 - Netersel
14.30 u: SV Brandevoort - Nieuw Woensel
14.30 u: PSV/av - Tivoli
14.30 u: SBC - Boekel Sport

23 augustus
20.00 u: Marvilde - DBS
20.00 u: Wittenhorst - Mierlo Hout
20.00 u: Hoogeloon - Oirschot Vooruit
20.00 u: Riethoven - FC Cranendonck
20.00 u: Eli - Sparta'25 2
20.15 u: Acht - Bergeijk
20.15 u: RPC - Stiphout Vooruit

25 augustus
19.30 u: Beerse Boys - DVG
19.45 u: Best Vooruit - Someren
20.00 u: FC Tilburg - Reusel Sport/CoTrans
20.00 u: SBC - Wilhelmina Boys
20.15 u: Brabantia - RKSV Heeze
20.15 u: EDN'56 - HMVV

26 augustus
Veldhoven Cup (sportpark Rood Wit V) aanv. 18.45 u
UNA O23- Marvilde
Rood Wit V - RKVVO
RKVVO - Marvilde
UNA O23 - Rood Wit V
UNA O23 - RKVVO
Rood Wit V - Marvilde

27 augustus
12.00 u: Vessem - Hoogeloon
16:00 u: FC Eindhoven/av - Hillegersberg
17.00 u: Uno Animo - Oirschot Vooruit
18.00 u: Erp - Mierlo Hout
18.00 u: SV Tongelre - Heythuizen
18.30 u: Sarto - Geldrop
Geldrop - Mierlo Cup (sportpark Braakhuizen) aanv. 16.00 u
Geldrop - Mifano
Braakhuizen - Mifano
Geldrop - Braakhuizen
Groot Valkenwaard toernooi (sportpark De Valk) aanv. 17.00 u
Dommelen - Valkenswaard
De Valk - Dommelen
Valkenswaard - De Valk
Nuenen CA toernooi (sportpark EMK) aanv. 14.00 u
RKGSV, Nederwetten, EMK, RKSV Nuenen

28 augustus
10.45 u: Acht 2 - Steensel
11.00 u: Bladella - Stompwijk'92
12.00 u: Best Vooruit - SVSSS
12.00 u: Beerse Boys - TSV Gudok
12.00 u: FC Cranendonck - RPC
12.00 u: Woenselse Boys - Eli
12.00 u: Reusel Sport/CoTrans - HVV Helmond
12.00 u: De Bocht'80 - Elshout
12.00 u: DOSL SSE
12.00 u: HMVV - Audicia
12.30 u: DEES - DVS
13.00 u: Rood Wit V - Wilhelmina Boys
13.00 u: SV Budel - MVC'18
14.00 u: Nieuw Woensel - Gestel
14.00 u: Netersel - DOSKO'32
14.30 u: PSV/av - Maarheeze
14.30 u: RKDSV - Hapert
14.30 u: SV Brandevoort - Pusphaira
14.30 u: Acht - Waalre
Groot Bergeijk toernooi (sportpark De Weebosch) aanv. 13.00 u
De Weebosch -  Riethoven
Bergeijk - De  Raven
Terlo - De Raven
De Weebosch - Bergeijk
Riethoven - Bergeijk
Terlo - De Weebosch
De Raven -De Weebosch
Riethoven - Terlo
Bergeijk -Terlo
De Raven - Riethoven

30 augustus
20.00 u: Mierlo Hout - Best Vooruit
20.00 u: Rhode - Reusel Sport/CoTrans 
20.00 u: Riethoven - Hapert
20.00 u: RKGSV - Geldrop 2
20.00 u: DOSL - RKVVO
20.15 u: DBS - Geldrop
20.15 u: RKSV Heeze -Oirschot Vooruit
20.30 u: Unitas'59 - FC Eindhoven/av

1 september
20.00 u: SV Tongelre - SV Brandevoort
20.00 u: Lierop - EMK
20.15 u: Valkenswaard - Hoogeloon

6 september
19.30 u: RPC - RKGSV
20.00 u:
EFC - Rijen
20.00 u: Best Vooruit - Unitas'59
20.00 u: EMK - SSE

8 september
20.00 u: OIrschot Vooruit - Trinitas
20.00 u: Jong Brabant - Beerse Boys
20.00 u: RKDSV - Bergeijk
20.00 u: Eli - Nieuw Woensel

13 september
19.30 u: RKGSV - Brabantia 2
20.00 u: Hilvaria - De Raven
20.00 u: De Valk - SV Budel
20.00 u: Oirschot Vooruit - DVG
20.00 u: Best Vooruit - Schijndel
20.00 u: Mariahout - SV Brandevoort

15 september
20.00 u: GSBW - Beerse Boys

© 2022 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.

Jouw reactie?