Schema inhaalwedstrijden (Update)

Deel dit bericht via:

De afgelaste inhaalwedstrijden (speelronde 17) van afgelopen weekend zijn ook ingepland. De afgelaste wedstrijden voor aankomende zondag (speelronde 18) zijn nog niet voorzien van een datum. 

  3e Divisie 
  Maandag 13 april (speelronde 21)
  14.00 u: Hoogland - Hercules
  14.00 u: Quick - EVV Echt
  14.00 u: DEM - FC Lienden
  14.00 u: Dongen - Gemert
  14.30 u: Blauw Geel’38 - ADO'20
  14.30 u: HSC’21 - UNA

  Zondag 26 april (speelronde 21)
  14.00 u: Westlandia - OSS'20

  Zondag 26 april (speelronde 22)
  14.00 u:  ADO'20 - Dongen

 

  Hoofdklasse B  
  Zondag 29 maart (speelronde 18)
  14.00 u: Longa'30 - Halsteren
  14.00 u: Silvolde - IFC
  14.00 u: Juliana'31 - Baronie
  14.00 u: GVV Unitas - UDI'19
  14.30 u: EHC - RKZVC
  14.30 u: Moerse Boys - AWC
  14.30 u: RKSV Minor - OJC Rosmalen
  14.30 u: RKSV Nuenen - SV Meersen

  Maandag 13 april (speelronde 19)
  14.30: SV Meersen - RKSV Minor

  Maandag 13 april (speelronde 20)
  14.00 u: Silvolde - AWC

  Zondag 3 mei (speelronde 17)
  14.00 u: UDI’19 – Longa’30

  1e Klasse C
  Zaterdag 11 april (speelronde 11)
  17.00 u: SC ’t Zand – NEC/av
  17.00 u: Erp – FC Eindhoven/av

  Zaterdag 11 april (speelronde 14)
  17.00 u: Nemelaer – Woezik

  Zaterdag 11 april (speelronde 15)
  17.00 u: HVCH — Leones

  Maandag 13 april (speelronde 11)
  14.30 u: Leones – Nemelaer

  Maandag 13 april (speelronde 14)
  14.30 u:  FC Eindhoven/av – Alverna

  Maandag 13 april (speelronde 16)
  14.30 u: Erp - HVCH

  Zondag 3 mei (speelronde 15)
  14.30 u: SC ’t Zand — Erp

 

  1e Klasse D (ZII)
  Donderdag 2 april (speelronde 15) 
  18.30 u: RKSV Heeze - Geldrop

  Donderdag 2 april (speelronde 17) 
  18.30 u: ZSV - Venlosche Boys 

  Donderdag 9 april (speelronde 14)
  20.00 u: Venlosche Boys – Geldrop

  Zaterdag 11 april (speelronde 14)
  18.00 u: Veritas – Wilhelmina ‘08
  18.00 u: SC Susteren – ZSV

  Maandag 13 april (speelronde 12)
  14.30 u: Venlosche B – Wilhelmina’08

  Maandag 13 april (speelronde 13)
  14.30 u: Geldrop – Deurne

  Maandag 13 april (speelronde 15)
  14.30 u: ZSV - Veritas
  14.30 u: SC Susteren - Wittenhorst

  Donderdag 16 april (speelronde 17)
  18.45: Wilhelmina'08 - Geldrop

  Zondag 3 mei (speelronde 15)
  14.30 u: Wilhelmina'08 - BSV Limburgia

  Zondag 3 mei (speelronde 16)
  14.30 u: Venlosche Boys - RKSV Heeze

 

  2e Klasse F
  Zaterdag 11 april (speelronde 14)
  17.00 u: Sparta’25 – Someren
  17.00 u: Hilvaria - RKVVO

  3e Klasse D
  Zaterdag 11 april (speelronde 14)
  17.00 u: Reusel Sport - Bladella
  17.00 u: Hapert – Wilhelmina Boys

  Zaterdag 11 april (speelronde 16)
  17.00 u: Hoogeloon - SV Budel

  Maandag 13 april (speelronde 15) 
  14.30 u:  sv Budel - DBS 

 

  4e Klasse E (ZII)
  Donderdag 2 april (speelronde 15)
  18.30 u: Maarheeze — Neerkandia

  Zaterdag 11 april (speelronde 14)
  17.00 u: RKMSV – Maarheeze
  17.00 u: SJVV – Bruheze
  17.00 u: Neerkandia – ONDO

  Zaterdag 11 april (speelronde 15)
  17.00 u: FC Oda — DOSL
  17.00 u: Grashoek — FC Cranendonck

  Maandag 13 april (speelronde 12)
  14.30 u: SJVV – FC ODA
  14.30 u: Neerkandia - Laar

  Zondag 3 mei (speelronde 15)
  14.30 u: RKMSV — SJVV

  Zondag 3 mei (speelronde 16)
  14.30 u: Neerkandia - Bruheze

  4e Klasse F (ZII)
  Zaterdag 11 april (speelronde 15) 
  17.00 u: ASV’33 - EMK
  17.00 u: ELI - sv Brandevoort
  17.00 u: Milheezer Boys - HVV Helmond
  17.00 u: RKGSV - Rood Wit'62

 

  4e Klasse G
  Zaterdag 11 april (speelronde 11)
  17.00 u: Waalre - WODAN

  Zaterdag 11 april (speelronde 14)
  17.00 u: De Weebosch – Hulsel
  17.00 u: HMVV – Riethoven
  17.00 u: Vessem – SDO’39
  17.00 u: De Raven – Dommelen

  Maandag 13 april (speelronde 15)
  14.30 u: Hulsel - Bergeijk
  14.30 u: ZSC - Vessem

  Maandag 13 april (speelronde 16)
  14.30 u: De Weebsoch - Riethoven
  14.30 u: De Raven - Waalre

  Zondag 3 mei (speelronde 15) 
  14.30 u: Waalre - Dommelen
  14.30 u: Riethoven - WODAN

 

  5e Klasse D
  Donderdag 2 april (speelronde 17)
  18.30 u: De Bocht'80 - EDN'56

  Zaterdag 11 april (speelronde 14)
  17.00 u: DEES – DVS
  17.00 u: Terlo – Pusphaira
  17.00 u: Sterksel – De Bocht’80
  17.00 u: Netersel – Tongelre
  17.00 u: Casteren – EDN’56

  Maandag 13 april (speelronde 15)
  14.30 u: Knegselse Boys - DEES

  Maandag 13 april (speelronde 16)
  14.30 u: Netersel - De Bocht'80
  14.30 u: Casteren - Tongelre

  Maandag 13 april (speelronde 17)
  14.30 u: LSV - Pusphaira

  Zondag 3 mei (speelronde 15) 
  14.30 u: LSV - Casteren
  14.30 u: De Bocht’80 - SVSOS

  5e Klasse E (ZII)
  Donderdag 2 april (speelronde 12)
  18.30 u: Ollandia – Fc de Rakt
  18.30 u: MVC – VCO

  Donderdag 2 april (speelronde 17)
  18.30 u: Fiducia - Irene

  Donderdag 9 april (speelronde 11)
  20.00 u: Irene – RKVV Keldonk

  Donderdag 9 april (speelronde 16)
  18.45 u: MVC - Fiducia
  18.45 u: Elsendorp - FC de Rakt

  Zaterdag 11 april (speelronde 5)
  18.00 u: MVC – Odiliapeel

  Zaterdag 11 april (speelronde 8)
  18.00 u: Fiducia – FC de Rakt

  Zaterdag 11 april (speelronde 14)
  18.00 u: Elsendorp – VCO

  Maandag 13 april (speelronde 7)
  14.30: MVC – Ollandia

  Maandag 13 april (speelronde 13)
  14.30 u: Fiducia – Elsendorp

  Maandag 13 april (speelronde 14)
  14.30 u: RKVV Keldonk – Odiliapeel

  Donderdag 23 april ( speelronde 15)
  19.00 u: Odiliapeel - MVC
  19.00 u: Fiducia - Ollandia

  Zondag 3 mei (speelronde 14)
  14.30 u: Nederwetten – Fiducia
  14.30 u: MVC – FC Uden
  14.30 u: Irene – FC De Rakt

  Zondag 3 mei (speelronde 15) 
  14.30 u: WHV - Elsendorp

  Zondag 3 mei (speelronde 16)
  14.30 u: Ollandia - Odiliapeel

 

© 2020 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.

Jouw reactie?