Er staan weer behoorlijk wat inhaalwedstrijden gepland voor de komende maanden. Hieronder een totaaloverzicht.
3e Divisie
Zondag 23 februari (speelronde 21)
14.30 u: OFC - Jong ADO Den Haag
Maandag 13 april (speelronde 21)
14.00 u: Hoogland - Hercules
14.00 u: Quick - EVV Echt
14.00 u: DEM - FC Lienden
14.00 u: Dongen - Gemert
14.30 u: Blauw Geel’38 - ADO'20
14.30 u: HSC’21 - UNA
Zondag 26 april (speelronde 21)
14.00 u: Westlandia - OSS'20
Zondag 26 april (speelronde 22)
14.00 u: ADO'20 - Dongen
Hoofdklasse B
Zondag 29 maart (speelronde 18)
14.00 u: Longa'30 - Halsteren
14.00 u: Silvolde - IFC
14.00 u: Juliana'31 - Baronie
14.00 u: GVV Unitas - UDI'19
14.30 u: EHC - RKZVC
14.30 u: Moerse Boys - AWC
14.30 u: RKSV Minor - OJC Rosmalen
14.30 u: RKSV Nuenen - SV Meersen
Zondag 3 mei (speelronde 17)
14.00 u: UDI’19 – Longa’30
Datum n.n.b. (speelronde 19)
SV Meersen - RKSV Minor
1e Klasse C
Zondag 1 maart (speelronde 15)
14.00 u: NEC/av — Unitas'30
14.30 u: SC ’t Zand — Erp
14.30 u: Rhode — Nemelaer
14.30 u: HVCH — Leones
14.30 u: Alverna — Best Vooruit
15.00 u: TOP — Woezik
Zaterdag 11 april (speelronde 11)
17.00 u: SC ’t Zand – NEC/av
17.00 u: Erp – FC Eindhoven/av
Zaterdag 11 april (speelronde 14)
17.00 u: Nemelaer – Woezik
Maandag 13 april (speelronde 11)
14.30 u: Leones – Nemelaer
Maandag 13 april (speelronde 14)
14.30 u: FC Eindhoven/av – Alverna
Maandag 13 april (speelronde 16)
14.30 u: Erp - HVCH
1e Klasse D (ZII)
Zondag 1 maart (Speelronde 15)
14.30 u: SSS’18 — Deurne
14.30 u: sv Venray — Venlosche Boys
14.30 u: RKSV Heeze — Geldrop
14.30 u: Wilhelmina'08 — BSV Limburgia
14.30 u: ZSV — Veritas
14.30 u: Chevremont — De Ster
14.30 u: Sportclub Susteren — Wittenhorst
Zaterdag 11 april (speelronde 14)
18.00 u: Venlosche Boys – Geldrop
18.00 u: Veritas – Wilhelmina ‘08
18.00 u: SC Susteren – ZSV
Maandag 13 april (speelronde 12)
14.30 u: Venlosche Boys – Wilhelmina’08
Maandag 13 april (speelronde 13)
14.30 u: Geldrop – Deurne
Zondag 3 mei (speelronde 16)
14.30 u: Venlosche Boys - RKSV Heeze
2e Klasse F
Zondag 1 maart (Speelronde 15)
14.30 u: Someren — Hilvaria
14.30 u: Mierlo Hout — De Valk
14.30 u: RKVVO — Valkenswaard
14.30 u: Beerse Boys — Oirschot Vooruit
14.30 u: Rood Wit V — NWC
14.30 u: Marvilde — Sparta'25
14.30 u: Braakhuizen — EFC
Zaterdag 11 april (speelronde 14)
17.00 u: Sparta’25 – Someren
17.00 u: Hilvaria - RKVVO
3e Klasse D
Zondag 1 maart (speelronde 15)
14.30 u: Bladella — MMC Weert
14.30 u: sv Budel — DBS
14.30 u: PSV/av — Tivoli
14.30 u: Wilhelmina Boys — Gestel
14.30 u: Unitas’59 — Hapert
14.30 u: SBC — Reusel Sport/CoTrans
14.30 u: RPC — Hoogeloon
Zaterdag 11 april (speelronde 14)
17.00 u: Reusel Sport - Bladella
17.00 u: Hapert – Wilhelmina Boys
Zaterdag 11 april (speelronde 16)
17.00 u: Hoogeloon - SV Budel
4e Klasse E (ZII)
Zondag 1 maart (Speelronde 15)
14.00 u: Maarheeze — Neerkandia
14.30 u: FC Oda — DOSL
14.30 u: Grashoek — FC Cranendonck
14.30 u: SSE — Laar
14.30 u: ONDO — Lierop
14.30 u: Bruheze — DESM
14.30 u: RKMSV — SJVV
Zaterdag 11 april (speelronde 14)
18.00 u: RKMSV – Maarheeze
18.00 u: SJVV – Bruheze
18.00 u: Neerkandia – ONDO
Maandag 13 april (speelronde 12)
14.30 u: SJVV – FC ODA
14.30 u: Neerkandia - Laar
Zondag 3 mei (speelronde 16)
14.30 u: Neerkandia - Bruheze
4e Klasse F (ZII)
Zondag 1 maart (Speelronde 15)
14.30 u: ASV’33 — EMK
14.30 u: ELI — sv Brandevoort
14.30 u: Milheezer Boys — HVV Helmond
14.30 u: Bavos — Stiphout Vooruit
14.30 u: Mifano — MULO
14.30 u: RKGSV — Rood Wit'62
14.30 u: Woenselse Boys — Mariahout
4e Klasse G
Zondag 1 maart (Speelronde 15)
14.30 u: Hulsel — Bergeijk
14.30 u: SDO’39 — De Raven
14.30 u: Waalre — Dommelen
14.30 u: ZSC — Vessem
14.30 u: Riethoven — WODAN
14.30 u: Acht — De Weebosch
14.30 u: HMVV — Steensel
Zaterdag 11 april (speelronde 11)
17.00 u: Waalre - WODAN
Zaterdag 11 april (speelronde 14)
17.00 u: De Weebosch – Hulsel
17.00 u: HMVV – Riethoven
17.00 u: Vessem – SDO’39
17.00 u: De Raven – Dommelen
Maandag 13 april (speelronde 16)
14.30 u: De Weebsoch - Riethoven
14.30 u: De Raven - Waalre
5e Klasse D
Zondag 1 maart (speelronde 15)
14.30 u: Pusphaira — Netersel
14.30 u: LSV — Casteren
14.30 u: Tongelre — EDN'56
14.30 u: De Bocht’80 — SVSOS
14.30 u: DOSKO’32 — Sterksel
14.30 u: DVS — Terlo
14.30 u: Knegselse Boys — DEES
Zaterdag 11 april (speelronde 14)
17.00 u: DEES – DVS
17.00 u: Terlo – Pusphaira
17.00 u: Sterksel – De Bocht’80
17.00 u: Netersel – Tongelre
17.00 u: Casteren – EDN’56
Maandag 13 april (speelronde 16)
14.30 u: Netersel - De Bocht'80
14.30 u: Casteren - Tongelre
5e Klasse E (ZII)
Zondag 1 maart (speelronde 15)
14.30 u: Boerdonk — Irene
14.30 u: WHV — Elsendorp
14.30 u: FC Uden — Nieuw Woensel
14.30 u: Odiliapeel/Braks Gr. — MVC
14.30 u: Fiducia — Ollandia
14.30 u: RKVV Keldonk — Nederwetten
Donderdag 2 april (speelronde 12)
18.30 u: Ollandia – Fc de Rakt
18.30 u: MVC – VCO
Zaterdag 11 april (speelronde 5)
18.00 u: MVC – Odiliapeel/Braks Gr.
Zaterdag 11 april (speelronde 8)
18.00 u: Fiducia – FC de Rakt
Zaterdag 11 april (speelronde 11)
18.00 u: Irene – RKVV Keldonk
Zaterdag 11 april (speelronde 14)
18.00 u: Elsendorp – VCO
Maandag 13 april (speelronde 7)
14.30: MVC – Ollandia
Maandag 13 april (speelronde 13)
14.30 u: Fiducia – Elsendorp
Maandag 13 april (speelronde 14)
14.30 u: RKVV Keldonk – Odiliapeel/Braks Gr.
Zondag 3 mei (speelronde 14)
14.30 u: Nederwetten – Fiducia
14.30 u: MVC – FC Uden
14.30 u: Irene – FC De Rakt
© 2024 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.
Jouw reactie?