Gezien Marvilde heeft gekozen voor het zaterdagvoetbal zijn er ondertussen al dertien spelers vertrokken bij de club.
De volgende spelers zijn Mark van Doorn en Wouter van Vark. Zij hebben gekozen om volgend seizoen te gaan spelen bij derdeklasser SBC.
Beide spelers stonden in de belangstelling van een aantal clubs in de regio maar ze hebben gekozen voor SBC gezien ze in Son en Breugel wonen.
De 30-jarige Van Doorn kwam in het verleden ook uit voor RKVVO en Rood Wit V en zijn leeftijdgenoot Van Vark heeft het ook het shirt van UNA gedragen.
Respectvol taalgebruik en naamsvermelding
Beledigende, discriminerende of bedreigende uitlatingen, evenals reacties die onder een anonieme naam worden geplaatst, worden zonder uitzondering verwijderd en kan leiden tot verdere maatregelen.
Het reactieformulier is bedoeld om op een nette manier je mening te delen.
Laten we samen zorgen voor een prettig en respectvol platform voor het amateurvoetbal.
Jouw reactie?