De successen van SBC blijven maar volgen. Na het glansrijke kampioenschap in het afgelopen seizoen in de 3e klasse, spreekt de promovendus ook een aardig woordje mee in de 2e klasse D en heeft dit vandaag bekroond met het veroveren van de 2e periodetitel.
Het was mede afhankelijk van concurrent ZSV. Vooraf had de ploeg van Wouter Huberts weinig hoop, gezien concurrent ZSV op bezoek moest bij laagvlieger Stiphout Vooruit. Maar de ploeg uit Zeilberg kwam niet verder dan een doelpuntloos gelijkspel. SBC won zelf overtuigend van Bruheze met 3-0 en blijft daarmee ook VV Erp voor door een beter doelsaldo.
Respectvol taalgebruik en naamsvermelding
Beledigende, discriminerende of bedreigende uitlatingen, evenals reacties die onder een anonieme naam worden geplaatst, worden zonder uitzondering verwijderd en kan leiden tot verdere maatregelen.
Het reactieformulier is bedoeld om op een nette manier je mening te delen.
Laten we samen zorgen voor een prettig en respectvol platform voor het amateurvoetbal.
Jouw reactie?
DR. Goebbbels
Reusel Sport
Tijn
Rolf Huberts
Erik van rooij
Stiphout Vooruit
Unitas '59
RPC
SBC