Rood Wit V winnaar Veldhoven Cup. De Raven wint Groot Bergeijk toernooi.

Rood Wit V heeft gisteren het jaarlijkse toernooi om de VeldhovenCup gewonnen.
Met twee overwinningen en een gelijkspel bleef het Marvilde op doelsaldo voor. RKVVO eindigde op de derde plaats en UNA O23 werd laatste.

Naast de grote beker werd er ook een trofee uitgereikt aan de beste speler en keeper van het toernooi. Deze gingen beide naar Marvilde met Nick Foederer als beste keeper en Sander Megens als beste speler.

De Raven wint Groot Bergeijk Toernooi
De Raven heeft het Groot Bergeijk Toernooi 2025 gewonnen. Aan dit toernooi waren alle clubs,  De Raven, Terlo, Bergeijk, ZSC, Riethoven, De Weebosch uit de regio Bergeijk vertegenwoordigt.

Op het eigen sportpark won De Raven de finale van Terlo. De wedstrijd eindigde in een 1-1 gelijkspel waarna strafschoppen de beslissing moest brengen. Daarin was de ploeg van Tim van der Heijden de sterkste.

Respectvol taalgebruik en naamsvermelding

Beledigende, discriminerende of bedreigende uitlatingen, evenals reacties die onder een anonieme naam worden geplaatst, worden zonder uitzondering verwijderd en kan leiden tot verdere maatregelen.
Het reactieformulier is bedoeld om op een nette manier je mening te delen.

Laten we samen zorgen voor een prettig en respectvol platform voor het amateurvoetbal.

Jouw reactie?


Herman schreur
23 augustus 11:52
TIM / Erwin en spelers gefeliciteerd met deze prijs veel succes in de competitie.