Aan het einde van het lopende seizoen zal de samenwerking tussen EFC en Roel Nabuurs geen vervolg krijgen. Nabuurs: “Ik heb EFC ervaren als een fijne vereniging om te mogen functioneren als trainer. Binnen de vereniging heb ik dan ook op een prettige wijze kunnen samenwerken met vele mensen, zoals de stafleden, de technische commissie, de vrijwilligers van de jeugd en andere nauw betrokken personen die er voor zorgen dat alles top geregeld is bij EFC.
We kunnen denk ik qua resultaat tevreden terugkijken op het eerste seizoen met een nacompetitieplek voor promotie als resultaat. Daarbij hebben we een start kunnen maken met een Onder23-team als aanvulling van de selectie. Voor het lopende seizoen gaan we er samen alles aan doen om weer tot een mooi resultaat te komen waarbij het ontwikkelen van de teams en spelers een centrale rol vervullen”
EFC zal dus op zoek gaan naar een geschikte opvolger als hoofdtrainer en Roel zal zich oriënteren op een passend vervolg van zijn trainersloopbaan.
Sollicitanten voor het hoofdtrainerschap bij EFC kunnen zich wenden tot voorzitter.tc@efceersel.nl
Jens
Bedankt Roel voor jouw inzet voor de club. Veel succes in de toekomst en met je vervolg stappen. Maak er nog een mooi seizoen van en het ga je goed!
Mike
John