RKSV Nuenen geeft in slotfase overwinning uit handen
Door Wilbert Ketelaars
RKSV Nuenen was afgelopen zondag erg ongelukkig na een heerlijke en turbulente wedstrijd. Beide ploegen waren strijdlustig en wilde er een mooie pot van maken. De eindstand was uiteindelijk zuur voor Nuenen, die de overwinning nagenoeg in de zak had.
Nuenen herstelde zich afgelopen zondag prima nadat ze 2 keer achter hadden gestaan. De ploeg liet duidelijk zien, dat met een goede instelling, je altijd nog terug kan komen als het even tegenzit. MASV uit Arnhem ( met een paar oud prof spelers ) wilde Nuenen zo snel mogelijk onder druk zetten. Al na 13 minuten was het raak, de ploeg wist de verdediging van Nuenen over rechts te passeren en tikte de 0 – 1 aan. De thuisploeg liet zich niet van de wijs brengen, 2 minuten later was het Saad Laazizi die verantwoordelijk was voor de gelijkmaker 1 – 1. Nu was het MASV weer op zijn beurt, die op zoek ging naar een volgende treffer. Nog geen 5 minuten later konden ze door het middenveld snijden en schoten 1 – 2 binnen. Net voor rust kreeg Roy Kouwenberg de kans om de stand weer gelijk te trekken, maar zijn poging ging net over.
Na de pauze ging Nuenen met een andere instelling het veld in, de duels werden gewonnen, waardoor de thuisploeg het overwicht kreeg. Het was een hard maar fair duel, waarin de scheidrechter veel toeliet. Na bijna een uur spelen, kon Jorg van der Maat, op aangeven van een mooi steekballetje van Sem van den Broek, de verdiende gelijkmaker scoren, 2 – 2 . Vrij snel hierna kon Jorg van der Maat nog eens scoren, nu was hij minder zuiver in zijn afwerking. Jorg kwam toen op stoom en de topscorer rondde een prachtige dieptepass koeltjes af, 3 – 2 . Nuenen zag de overwinning en 3 punten al binnen handbereik. Met nog een kwartier spelen, moest de thuisploeg de gasten proberen tegen te houden. Dit lukte tot in blessuretijd, waarin MASV alsnog, door een fout in de verdediging, de gelijkmaker kon aantekenen, 3 – 3 . Een domper voor de thuisploeg, die een overwinning op basis van strijdlust had verdiend. De pijn werd nog bijna groter, toen MASV in de allerlaatste minuut de kans had om de winnende treffer te maken. Over de gehele wedstrijd genomen, maakten beide ploegen aanspraak op 1 punt ! De thuisploeg liet duidelijk zien, dat er in dit jonge team progressie zit en op basis van dit duel er nog voldoende mogelijkheden zijn.
Zondag 17 november speelt Nuenen uit bij buurman en promovendus Mierlo-hout , aanvang 14.30 uur.
Zondag 1 december speelt Nuenen thuis tegen RBC uit Roosendaal, aanvang 14.30 uur. De oud betaald voetbal club uit West-Brabant is voornemens om weer terug te keren in het betaalde voetbal. Na een paar kampioenschappen in de lagere klassen, willen ze zo snel mogelijk doorstoten naar de 1e divisie.
Respectvol taalgebruik en naamsvermelding
Beledigende, discriminerende of bedreigende uitlatingen, evenals reacties die onder een anonieme naam worden geplaatst, worden zonder uitzondering verwijderd en kan leiden tot verdere maatregelen.
Het reactieformulier is bedoeld om op een nette manier je mening te delen.
Laten we samen zorgen voor een prettig en respectvol platform voor het amateurvoetbal.
Jouw reactie?