RKSV Nuenen - AWC Wijchen: 1-1

Nuenen heeft ook de grote nederlaag eerder dit seizoen tegen AWC uit in Wijchen recht weten te zetten in de thuiswedstrijd van afgelopen zondag. Het gelijke spel was de juiste verhouding in een prima duel. AWC speelde vorig jaar nog een divisie hoger en is nu terug te vinden in de subtop van de 4e divisie. Nuenen speelt de laatste weken beter en verzorgder voetbal en is bezig om de nodige punten binnen te halen.

Door Wilbert Ketelaars
Al meteen in de 1e minuut van de wedstrijd kreeg Dylano Adriana een grote kans, vanaf de rand van het strafschopgebied schoot hij net naast het doel. De eerste 20 minuten was vooral AWC wat steviger en sterker in de duels, Nuenen kon nog geen grip krijgen op de ploeg uit Wijchen. De druk werd hierdoor opgevoerd op het doel van Nuenen, wat in de 25e minuut helaas leidde tot een eigen goal van Jordy Wapenaar, 0 – 1. Na deze ongelukkige treffer ging Nuenen beter spelen. Er werden meer duels gewonnen en de weg naar het doel van AWC werd gevonden. Dylano Adriana was over rechts regelmatig gevaarlijk met scherpe voorzetten. Jorg van der Maat was een paar keer net niet “lang” genoeg om de bal doeltreffend in te schieten. Na rust ging Nuenen weer meteen de aanval zoeken, Roy Kouwenberg schoot vanaf links een prima voorzet richting het doel waar Dylano Adriana (foto ) de bal feilloos inkopte, 1 – 1.

Na de gelijkmaker was het weer AWC dat sterker voor de dag kwam. Zij drongen regelmatig door tot het doel van Jeroen Keeris. De verdediging met het centrale duo Jordy Wapenaar en Tim Ketelaars moest diverse keren aan de noodrem trekken om de gasten van het scoren te beletten. Nuenen kon eigenlijk alleen nog maar via een counter gevaarlijk worden. Vooral over rechts via Dylano Adriana werd Jorg van der Maat in stelling gebracht. Het doelpunt wilde niet vallen. Na een paar wissels bij Nuenen, was het met name Jasper van Oosterhout die een paar goede individuele acties in huis had. Net voor tijd had Nuenen de kans om toch de volle winst te pakken. Via een mooie actie over rechts kreeg Jasper van Oosterhout de kans om te scoren. Zijn prachtige schot belandde op de buitenkant van de kruising. Het gelijke spel was een mooie weergave van de wedstrijd, Nuenen moet ervoor zorgen dat ze dit niveau de komende weken vast weet te houden, dan zit lijfsbehoud er zeker in.

Zondag 9 maart speelt Nuenen uit bij SV Valkenswaard, aanvang 14.30 uur. Donderdag 13 maart speelt Nuenen thuis om de KNVB beker tegen Dongen, aanvang 20.15 uur.

Jouw reactie?