Richard van de Kerkhof nieuwe trainer VV Vessem

Deelacties:

Persbericht VV Vessem
'VV Vessem en Richard van de Kerkhof hebben overeenstemming bereikt"
Komend seizoen 2021-2022 wordt Richard van de Kerkhof hoofdtrainer van VV Vessem. Richard is op dit moment voor het 3e jaar trainer/coach van VV Maarheeze en volgt Waldo van de Besselaar op. ”Vessem doet al een aantal jaar mee om de bovenste plaatsen in de 4e klasse en ik vind het een mooie uitdaging om dat laatste stapje te kunnen zetten” zegt Van de Kerkhof. “Richard is een echt voetbaldier en heeft een heel mooi CV, daarom zijn wij blij dat hij volgend seizoen onze hoofdtrainer wordt” zegt voorzitter Frans Maas.  “Laten we hopen dat we volgend seizoen in ieder geval een heel seizoen mogen voetballen en dat we het motto van VV Vessem; Voetbal is Genieten, hoog kunnen houden” vult de 40-jarige Richard van de Kerkhof aan.

Van de Kerkhof heeft zelf gevoetbald op een hoog niveau bij onder andere Blauw Geel, Overpelt en Gemert. Als hoogtepunt is hij uitgeroepen tot beste middenvelder van de hoofdklasse bij laatstgenoemde vereniging. Hij heeft vóór Maarheeze getraind bij Milheezer Boys en Merefeldia.

Jouw reactie?


Geri
11 januari 13:35
Zeer fijn persoon maar ook een goede trainer die voor onze club veel heeft gedaan! Vessem gaat hier veel plezier aan beleven! Succes Richard!!
Gerard smits
10 januari 21:43
Maar richard is begonnen als jeugdspeler bij mulo in helmond toen speelde hij in de d1 en de c1.
Patrick meinhardt
09 januari 19:25
Heel veel succes neef en Vessem gefeliciteerd met deze voetbaldier.komt helemaal goed
Jeroen Vermaas
09 januari 14:46
Gefeliciteerd Richard, succes bij deze mooie en gezellige club. Leuk voetballend team, waar wij als RKGSV altijd graag tegen oefenen. Vessem ook van harte met de aanstelling van een echt voetbal dier.
William Hoeymans
08 januari 22:41
Gefeliciteerd Richard met de nieuwe uitdaging bij VV Vessem, een goede keuze voor deze club. Heel veel succes beide.