Raymond Koenraadt gaat voor zevende seizoen bij Mierlo Hout

Raymond Koenraadt is ook in het seizoen 2023-2024 hoofdtrainer van tweedeklasser Mierlo Hout. Het wordt zijn zevende seizoen op sportpark De Beemd.

Na goed overleg met het hoofdbestuur heeft Koenraadt zijn contract met Mierlo Hout met een jaar verlengd. Beide partijen zijn erg tevreden over de samenwerking gedurende de afgelopen jaren en zijn er van overtuigd dat het voortzetten van de samenwerking een goede zaak is.

Voorzitter Paul Lambrechts: ”De spelersgroep en trainer zijn, ondanks het zesde seizoen, nog niet op elkaar uitgekeken. Dus is het voor ons als bestuur een goede reden om de samenwerking wederom te verlengen. Naast Koenraadt blijven ook assistent-trainer Niek Klaasse en de overige stafleden voor komend seizoen verbonden aan de club”

Mierlo Hout staat momenteel op de 4e plaats in de competitie met 16 punten uit 8 gespeelde wedstrijden. 

 

Respectvol taalgebruik en naamsvermelding

Beledigende, discriminerende of bedreigende uitlatingen, evenals reacties die onder een anonieme naam worden geplaatst, worden zonder uitzondering verwijderd en kan leiden tot verdere maatregelen.
Het reactieformulier is bedoeld om op een nette manier je mening te delen.

Laten we samen zorgen voor een prettig en respectvol platform voor het amateurvoetbal.

Jouw reactie?


Erik van rooij
18 november 15:36
De juiste trainer van een mooie club. Succes dit seizoen en ook het komende seizoen
Marco vd Braken
18 november 7:40
Gefeliciteerd Raymond en Mierlo Hout met deze verlengde samenwerking. Succes in het verloop van de competitie.