Programma/uitslagen oefenwedstrijden

Deelacties:

In aanloop naar de tweede seizoenshelft staan er weer oefenwedstrijden gepland. Hieronder een overzicht, bekend bij AVE.
Oefenwedstrijd doorgeven... stuur een mail naar: info@amateurvoetbaleindhoven.nl  

Dinsdag 17 januari
UNA – De Treffers: 2-2
Hoogeloon - Vessem: 1-0
Emplina – Best Vooruit: Afg.
ODC - De Valk: 2-2 
Oirschot Vooruit – UDI’19 O23: 6-0
Beerse Boys - EDN'56: 4-3
Tongelre - DEES: 1-3
FC Cranendonck – Steensel: 0-3
DBS - Eli: 1-2
Valkenswaard – Maarheeze: 6-2
ACHT - RKGSV: 2-0
SSS'18 - ZSV: 1-4
Brandevoort - VOW: 1-0 (45 min.)

Uitslagen zondag 15 januari
Valkenswaard - DSC: 2-7
RKSV Nuenen – Best Vooruit: 2-0
Rood Wit V – Reusel Sport: 0-5
DVS - Lierop: 3-3
Oirschot Vooruit 2 – De Bocht’80: 3-1
HMVV - FC Zuiderburen: 2-0
Gemert - Volharding: 5-1
Spoordonkse Boys – Gloria UC: 3-1
RKVVO - Hilvaria: 3-4
Bladella - Uno Animo: 4-1
Heeswijk - Eli: 1-3
Hoogeloon - Vessem: Afg.
Hapert – SDO’39: Uitg.
Brabantia – Venlosche Boys: 1-6
Gestel - WSJ: Afg.
Wilhelmina Boys – SV Budel: 1-1
Casteren - VV Viola: Afg. 
Sarto – Oirschot Vooruit: 3-3
Wittenhorst - SV Venray: 5-1
Nieuw Woensel - FC de Rakt: 3-2

Overige uitslagen
Zaterdag 14 januari
Woenselse Boys – SEV Leidschendam: 2-4
Dommelen - Virtus (1x 45 min.): 1-2
Dommelen - DZS (1x 45 min.): 1-2

Dinsdag 10 januari
Gemert - SV Venray: 3-3
Oirschot Vooruit - Reusel Sport: 0-0
Hoogeloon 2 – DOSKO’32: 2-1
Marvilde - Bladella: 0-1
Nijnsel - RKGSV: 2-1
Best Vooruit – Valkenswaard: 0-0
Wilhelmina Boys – DOSL: 6-0
Gestel - HVV Helmond: 4-1

Zondag 8 januari
Gemert - HVCH: 6-3

RKSV Heeze - Emplina: 2-1
Braakhuizen – Eli: 2-0
Trinitas - Marvilde: 2-0
Spoordonkse Boys – DEES: 8-1
Geldrop – Hilvaria: 3-0
Mierlo Hout – FC Eindhoven/av Comb.: 5-0
Bergeijk – Vessem: 2-4
Wittenhorst - Hoogeloon: 4-0

Zaterdag 7 januari
UNA - Katwijk: 3-1
Blauw Geel ’38 – Best Vooruit: 3-0
Brandevoort – Woenselse Boys: 6-0


Programma
Zondag 22 januari
Schijndel - Brabantia: Afg.
Nederwetten – EMK: Afg.

DOSKO’32 – Hulsel: Afg.
VCB – De Bocht’80: Afg.
Maarheeze - Terlo': Afg.
Lierop - Ysselsteyn: Afg.

Dinsdag 24 januari
19.30 u: Spoordonkse Boys – Audacia

Zondag 29 januari
12.00 u: Elsenhout – De Bocht’80
12.00 u: Terlo – FC Cranendonck
13:00 u: Lierop - Excellent

Dinsdag 31 januari
20.15 u: DVS - Maarheeze

Donderdag 2 februari
20.15 u: Unitas'59 - Eli

Donderdag 16 februari
20.15 u: Unitas'59 - SV Budel

© 2023 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.

Jouw reactie?


De Limburger
22 januari 18:48
Uitslag oefenwedstrijd Venlosche Boys - De Valk 1-2