Programma/uitslagen 3e wedstrijd poulefase Districtsbeker

Deel dit bericht via:

1e en 2e klasse (Zuid I / Zuid II)

Poule L15: 

3 12 sept. 17.00 u  Nemelaer* - Altena*  1-1
3 13 sept. 14.30 u  Oirschot Vooruit - Prinses Irene  2-2


Poule L17: 

3 12 sept. 18.00 u  SV TOP* - Geldrop*  1-1
3 13 sept. 14.00 u  CHC - FC Tilburg  2-2


Poule L18: 

3 12 sept. 18.00 u  RKSV Heeze* - Bekkerveld*  3-1
3 13 sept. 14.00 u  Erp - Emplina  2-1


Poule L20: 

3 13 sept. 14.30 u  Beerse Boys - ZSV*  1-3
3 13 sept. 14.30 u  Eijsden - Berghem Sport*  2-3

 
Poule L21: 

3 12 sept. 18.00 u  Braakhuizen* - SSS'18   4-2
3 13 sept. 14.30 u  Geusselt Sp. - Real Lunet*   2-5

 
Poule L22: 

3 13 sept. 14.30 u  De Valk* - Heeswijk   2-2
3 13 sept. 14.30 u  FC Geleen - SV Venray*   0-3

 
Poule L23: 

3 13 sept. 14.30 u  Vianen Vooruit* - Sparta'25  3-2
3 13 sept. 14.30 u  GSV'28* - Deurne  2-2

 
Poule L25: 

3 13 sept. 14.30 u  Venhorst - Marvilde*  1-2
3 13 sept. 14.30 u  Lindeheuvel/H.bl. - Wilhelmina'08 AFG.

 
Poule L26: 

3 13 sept. 14.30 u  RKVVO - Laura/Hoppel C.   4-3
3 13 sept. 14.30 u  Olympia'18* - Wittenhorst*   1-5

 
Poule L27: 

3 13 sept. 14.30 u  RVU - Volharding  5-1
3 13 sept. 14.30 u  Venlosche B. - Rood Wit V  4-0

 
Poule L28: 

3 13 sept. 14.30 u  Valkenswaard - SC Susteren*  1-4
3 13 sept. 14.30 u  Scharn - Best Vooruit*  2-5

 
Poule L29: 

3 12 sept. 19.00 u  Sportclub'25* - EFC*   2-3
3 12 sept. 20.00 u  De Ster - Someren   1-3

 
Poule L30: 

3 13 sept. 14.30 u  Brabantia* - NWC*  4-1
3 13 sept. 14.30 u  Sporting Heerlen - BSV Limburgia  3-0

 
Poule L31: 

3 12 sept. 18.30 u  Chevremont - Mierlo Hout*   3-4
3 12 sept. 19.00 u  FC Eindhoven/av - Schaesberg*   1-0

 
3e t/m 5e klasse (ZUID I / ZUID II)

Poule 06: 

3 13 sept. 14.30 u  Hulsel - Netersel  2-2
3 15 sept. 20.00 u  Casteren - Viola*  0-0

 
Poule 16: 

3 17 sept. 19.30 u  Baardwijk* - Audacia   3-1
3 17 sept. 19.30 u  VCB - Spoordonkse B   0-7

 
Poule 28: 

3 13 sept. 14.30 u  RPC - Vlijmense Boys  6-2
3 13 sept. 14.30 u  DVS* - Tivoli  2-1

 
Poule 30: 

3 17 sept. 19.30 u  Gilze* - OVC'26  3-0
3 24 sept. 19.30 u  Riethoven - Riel  

 
Poule 33: 

3 13 sept. 14.30 u  SDO'39 - ZIGO*  2-2
3 13 sept. 14.30 u  HMVV - HHC'09 AFG.

 
Poule 35: 

3 13 sept. 14.30 u  DEES - Vessem  0-4
3 13 sept. 14.30 u  Trinitas Oisterwijk* - Hoogeloon  3-0

 
Poule 36: 

3 13 sept. 14.30 u  BMC - Pusphaira  5-1
3 13 sept. 14.30 u  PSV/av* - Woenselse Boys  6-1


Poule 38: 

3 13 sept. 14.30 u  Den Dungen* - DOSKO'32  5-0
3 13 sept. 14.30 u  Steensel - Hapert  0-1

 
Poule 39: 

3 13 sept. 14.00 u  BVV - ACHT  1-1
3 13 sept. 14.30 u  Nieuw Woensel - Unitas'59*  2-1

 
Poule 40: 

3 13 sept. 14.30 u  FC Engelen* - RKGSV  3-2
3 13 sept. 14.30 u  SBC - Nederwetten  6-0

 
Poule 41 

3 12 sept. 17.30 u  De Bocht'80 - Wilhelmina Boys   1-1
3 13 sept. 14.30 u  TGG* - LSV 12-2


Poule 43: 

3 13 sept. 14.30 u  ODC* - Sterksel ----.
3 13 sept. 14.30 u  Dommelen - DOSL   1-0

 
Poule 44: 

3 12 sept. 19.00 u  Gestel - Zwaluw VFC*  1-2
3 13 sept. 14.30 u  EMK - Tongelre  3-1


Poule 45: 

3 13 sept. 14.30 u  Waalre - Knegselse Boys  3-3
3 13 sept. 14.30 u  DBS* - SCG'18  3-0

 
Poule 46

3 13 sept. 14.30 u  ZSC - Bladella  0-4
3 15 sept. 20.00 u  Bergeijk* - GSBW  2-1

 
Poule 47: 

3 13 sept. 14.30 u  Reusel Sport* - De Weebosch  4-1
3 13 sept. 14.30 u  De Raven - Terlo  0-2


ZUID II 

Poule 01: 

3 13 sept. 14.30 u  Boerdonk - Festilent  5-3
3 13 sept. 14.30 u  Stiphout Vooruit - Erp2  2-2


Poule 17: 

3 13 sept. 14.30 u  BAVOS - Maarheeze  2-1
3 13 sept. 14.30 u  Neerkandia* - Liessel  3-2

 
Poule 19: 

3 13 sept. 14.30 u  Bruheze* - Merefeldia  5-2
3 13 sept. 14.30 u  Mifano - RKSVV 11-2

 
Poule 20: 

3 13 sept. 14.30 u  Eindse Boys - HVV Helmond*  0-8
3 13 sept. 14.30 u  RKSVO - Lierop  2-2

 
Poule 21: 

3 13 sept. 14.30 u  Rood Wit'67 - Budel*  1-5
3 13 sept. 14.30 u  SSE - FC Cranendonck  1-5


Poule 23: 

3 13 sept. 14.30 u  Olympia Boys - ONDO  2-4
3 13 sept. 14.30 u  Brandevoort - MMC Weert*  0-2

 
Poule 24: 

3 12 sept. 18.00 u  SV De Braak* - ASV'33   7-1
3 13 sept. 14.30 u  SVSH - Rood Wit'62   2-3

 

© 2020 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.

Jouw reactie?