Programma/uitslagen 2e wedstrijd poulefase Districtsbeker

Deel dit bericht via:

1e en 2e klasse (Zuid I / Zuid II)

Poule L15: 

2 05 sept. 15.00 u  Prinses Irene - Altena   1-1
2 06 sept. 14.30 u  Oirschot Vooruit - Nemelaer   1-0


Poule L17: 

2 05 sept. 18.00 u  SV TOP - CHC   5-3
2 06 sept. 14.30 u  Geldrop - FC Tilburg   6-1


Poule L18: 

2 05 sept. 18.00 u  RKSV Heeze - Erp   5-0
2 05 sept. 19.30 u  Bekkerveld - Emplina   2-1


Poule L20: 

2 06 sept. 14.30 u  ZSV - Berghem Sport   3-2
2 10 sept. 20.30 u  Beeerse Boys - Eijsden   1-2

 
Poule L21: 

2 06 sept. 14.30 u  Real Lunet - SSS'18   1-5
2 06 sept. 14.30 u  Geusselt Sp. - Braakhuizen   0-1

 
Poule L22: 

2 06 sept. 14.30 u  De Valk - FC Geleen    3-0
2 06 sept. 14.30 u  Heeswijk - SV Venray   1-6

 
Poule L23: 

2 06 sept. 14.30 u  Vianen Vooruit - GSV'28   1-1
2 06 sept. 14.30 u  Sparta'25 - Deurne   1-1

 
Poule L25: 

2 05 sept. 19.30 u  Marvilde - Wilhelmina'08   3-0
2 06 sept. 14.30 u  Venhorts - Lindeheuvel/Heidebl.   3-1

 
Poule L26: 

2 06 sept. 14.30 u  Olympia '18 - RKVVO   3-1
2 06 sept. 14.30 u  Wittenhorst - Laura/Hoppel C.   5-1

 
Poule L27: 

2 06 sept. 14.30 u  RVU - Venlosche Boys   0-7
2 06 sept. 14.30 u  Volharding - Rood Wit V   5-1

 
Poule L28: 

2 06 sept. 14.30 u  Valkenswaard - Scharn   2-0
2 06 sept. 14.30 u  SC Susteren - Best Vooruit   1-1

 
Poule L29: 

2 06 sept. 14.30 u  Someren - EFC   2-3
2 06 sept. 14.30 u  De Ster - Sportclub'25   2-2

 
Poule L30: 

2 06 sept. 14.30 u  Sporting Heerlen - Brabantia   0-1
2 06 sept. 14.30 u  BSV Limburgia - NWC   2-2

 
Poule L31: 

2 05 sept. 19.00 u  FC Eindhoven/av - Chevremont   1-1
2 06 sept. 14.30 u  Schaesberg - Mierlo Hout   0-2

 
3e t/m 5e klasse (ZUID I / ZUID II)

Poule 06: 

2 06 sept. 14.30 u  Casteren - Hulsel   2-1
2 10 sept. 19.30 u  Viola - Netersel    3-1

 
Poule 16: 

2 10 sept. 19.30 u  Spoordonkse B - Audacia   1-2
2 10 sept. 19.30 u  VCB - Baardwijk   2-5

 
Poule 28: 

2 06 sept. 14.30 u  Tivoli - Vlijmense Boys   2-7
2 06 sept. 14.30 u  DVS - RPC   3-2

 
Poule 30: 

2 06 sept. 14.30 u  Gilze - Riethoven   3-2
2 10 sept. 19.30 u  OVC'26 - Riel   2-1

 
Poule 33: 

2 05 sept. 18.00 u  SDO'39 - HMVV   3-1
2 06 sept. 14.30 u  ZIGO - HHC'09 10-0

 
Poule 35: 

2 17 sept. 20.00 u  Trinitas Oisterwijk - DEES  
2 06 sept. 14.30 u  Hoogeloon - Vessem   2-2

 
Poule 36: 

2 06 sept. 14.30 u  BMC - PSV/av   0-3
2 06 sept. 14.30 u  Pusphaira - Woenselse Boys   0-1


Poule 38: 

2 06 sept. 14.30 u  Steensel - Den Dungen   1-2
2 06 sept. 14.30 u  Hapert - DOSKO'32   2-0

 
Poule 39: 

2 06 sept. 14.30 u  Unitas'59 - ACHT   5-1
2 22 sept. 20.00 u  Nieuw Woensel - BVV   

 
Poule 40: 

2 05 sept. 18.00 u  Nederweten - RKGSV   0-3
2 06 sept. 14.30 u  SBC - FC Engelen    1-4

 
Poule 41 

2 06 sept. 14.30 u  De Bocht'80 - TGG   2-3
2 06 sept. 14.30 u  Wilhelmina Boys - LSV   3-0


Poule 43: 

2 06 sept. 14.30 u  DOSL - Sterksel 11-1
2 06 sept. 14.30 u  Dommelen - ODC   1-2

 
Poule 44: 

2 06 sept. 14.30 u  Tongelre - Zwaluw VFC   1-9
2 06 sept. 14.30 u  EMK - Gestel   2-3


Poule 45: 

2 05 sept. 18.00 u  DBS - Waalre   5-0
2 06 sept. 14.30 u  SCG'18 - Knegselse Boys   4-0

 
Poule 46

2 06 sept. 14.30 u  ZSC - Bergeijk   0-3
2 08 sept. 20.15 u  Bladella - GSBW   2-0

 
Poule 47: 

2 06 sept. 14.30 u  Reusel Sport - De Raven   6-0
2 06 sept. 14.30 u  De Weebosch - Terlo   2-1


ZUID II 

Poule 01: 

2 06 sept. 14.00 u  Erp 2 - Festilent   3-4
2 06 sept. 14.30 u  Stiphout Vooruit - Boerdonk   6-1


Poule 17: 

2 06 sept. 14.00 u  Maarheeze - Liessel   0-2
2 06 sept. 14.30 u  BAVOS - Neerkandia   0-7

 
Poule 19: 

2 06 sept. 14.30 u  Mifano - Bruheze   0-2
2 06 sept. 14.30 u  RKSVV - Merefeldia   1-3

 
Poule 20: 

2 06 sept. 14.30 u  HVV Helmond - Lierop   4-0
2 06 sept. 14.30 u  Eindse Boys - RKSVO   2-5

 
Poule 21: 

2 06 sept. 14.30 u  Rood Wit'67 - SSE   0-1
2 06 sept. 14.30 u  Budel - FC Cranendonck   3-0


Poule 23: 

2 06 sept. 14.30 u  Olympia Boys - Brandevoort   1-1
2 06 sept. 14.30 u  ONDO - MMC Weert   1-3

 
Poule 24: 

2 06 sept. 14.00 u  ASV'33 - Rood Wit'62   2-0
2 06 sept. 14.30 u  SV De Braak - SVSH   1-1

 

© 2020 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.

Jouw reactie?


Cor van sonsbeek
06 september 20:43
Waarom geen uitslagen van Nijnssel.