Programma/uitslagen eerste wedstrijd poulefase Districtsbeker

Deelacties:


Hieronder het wedstrijdprogramma/uitslagen 1e wedstrijd poulefase Districtsbeker (ZI/ZII) voor donderdag 1, zaterdag 3, zondag 4, dinsdag 6 en donderdag 8 september. 

Poule L14
Brabantia - SVSSS: 2-2
Geldrop - RPC: 0-1

Poule L11
Best Vooruit - Helvoirt: 2-0
Gilze - Oirschot Vooruit: 1-3

Poule L10
FC Eindhoven/av - Valkenswaard: 0-0
Trinitas - Rood Wit V: 3-2

Poule L17
EFC - Hoogeloon: 5-0
Hilvaria - Marvilde: 0-0
 
Poule L09
De Valk - CHC: 2-1
Real Lunet - RKSV Heeze: 3-4
 
Poule L02
NWC - Olympia'18: 5-2
SSS'18 - Someren: 0-3

Poule L03
Rhode - Heeswijk: 0-2
Deurne - Erp: 0-2

Poule L04
Schijndel - ZSV: 2-3
Mierlo Hout - Volkel: 8-1
 
3e t/m 5e klasse (Zuid I / Zuid II)

Poule R37
Riethoven - DOSKO'32: 2-2
DBS - Pusphaira: 3-1

Poule R31
ACHT - Geldrop 2: 0-3
SV Tongelre - SCG'18: 1-10

Poule R44
Beerse Boys - Braakhuizen: 3-0
SBC - DVS: 4-3

Poule R35
Bergeijk - EFC 2: 5-1
De Raven - De Weebosch: 7-2

Poule R08
Bladella - Viola: 5-0
Netersel - SDO'39: 0-1

Poule R18
Tivoli - ZSC: 3-2
Dommelen - Terlo: 6-4

Poule R22
RKSV Heeze 2 - Gestel: 0-8
DOSL - Sterksel: 6-1

Poule R41
Casteren - Vessem: 0-7
Hapert - Were Di: 6-1

Poule R29
Woenselse Boys - PSV/av: 1-1
Knegselse Boys - Steensel: 1-2

Poule R59
FC Cranendonck - Nijnsel: 0-2
HVV Helmond - RKVVO: 3-3

Poule R43
Hulsel - HMVV: 0-1
Gloria UC - Reusel Sport: 0-12

Poule R26
RKGSV - Unitas'59: 3-2

Poule R42
DEES - Nieuw Woensel: 0-4
Waalre - Wilhelmina Boys: 2-6

Poule R13
ODC - De Bocht'80: 4-0
BMC - Spoordonkse Boys: 3-3

ZUID II

Poule R57
Eli -VOW: 1-0
Keldonk - Vorstenbossche Boys: 0-4

Poule R34
Helden - Maarheeze: 1-1
Egchel - Panningen: 1-3

Poule R41
SSE - Stiphout Vooruit: 3-3
Mifano - SV Budel: 2-5

Poule R15
RoodWit'67 - SV Brandevoort: 2-1
Eindse Boys - SV Laar: 2-4

Poule R52
Mariahout - SCMH: 2-3
ASV'33 - Boerdonk: 4-1

Poule R06
VCO - Handel: 1-7
Bavos - Festilent: 1-8

Poule R25
SV Grashoek - Neerkandia: 2-1
RKSVO - Liessel: 7-2

Poule R33
Fiducia - Holthees-Smakt: 0-4
Merselo - Milheezer Boys: 1-3

Poule R28
Rood Wit'62 - SV Oostrum: 5-1
Leunen - Ysselsteyn: 1-5

Poule R58
SJVV - ZSV 2: 0-2
Elsendorp - SV De Braak: 1-6

Poule R17
Audacia - Neerlandi: 3-3
 

© 2022 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.

Jouw reactie?