Uitslagen derde wedstrijd poulefase Districtsbeker

Deelacties:

Hieronder het wedstrijdprogramma laatste wedstrijd poulefase Districtsbeker (ZI/ZII). voor zaterdag 17 en zondag 18 september. 

L14
3) Geldrop* - Brabantia: 4-1
3) 20 sept, 20.00: SVSSS - RPC

L11
3) Gilze* - Best Vooruit*: 4-2
3) Helvoirt - Oirschot Vooruit: 4-0

L10
3) FC Eindhoven/av* - Trinitas: 3-1
3) Rood WIt V - Valkenswaard*: 2-6

L17
3) Hoogeloon - Marvilde*: 2-3
3) Hilvaria - EFC*: 2-4
 
L09
3) De Valk* - Real Lunet: 2-0
3) RKSV Heeze* - CHC: 3-0
 
L02
3) Someren* - Olympia'18: 2-1
3) NWC* - SSS'18: 4-0

L03
3) Deurne - Rhode: 1-2
3) Heeswijk* - Erp*: 0-1

L04
3) Volkel - ZSV*: 1-0
3) Schijndel - Mierlo Hout*: 0-2
 
3e t/m 5e klasse (Zuid I / Zuid II)

R37
3) Riethoven - DBS*: 0-1
3) Pusphaira - DOSKO'32: 5-0
 
R31
3) ACHT - SV Tongelre: 8-2
3) SCG'18 - Geldrop 2*: 1-2
R44
3) DVS - Braakhuizen: 1-1
3) Beerse Boys - SBC*: 4-3

R35
3) EFC 2 - De Weebosch: 4-0
3) De Raven - Bergeijk*: 3-5

R08
3) Bladella* - Netersel: 9-0
3) SDO'39 - Viola: 0-2

R18
3) Terlo - ZSC: 2-3
3) Tivoli* - Dommelen: 2-1

R22
3) DOSL - RKSV Heeze 2: 2-1
3) Gestel* - Sterksel: 7-0

R41
3) 22 sept., 20.00: Vessem - Were DI: 
(Restant 45 min. tussenstand 0-0)
3) Hapert - Casteren: 3-0

R29
3) PSV/av* - Steensel: 5-1
3) Knegselse Boys - Woenselse Boys: 0-2

R59
3) Nijnsel - RKVVO*: 1-2
3) HVV Helmond - FC Cranendonck: 5-2

R43
3) Gloria UC - Hulsel: 5-2
3) HMVV - Reusel Sport*: 0-4

R26
EMK - RKGSV*: 0-1

R42
Wilhelmina Boys* - Nieuw Woensel: 3-0
DEES - Waalre: 0-6

R13
3) BMC - ODC: 2-1
3) 20 sept., 19.30: De Bocht'80 - Spoordonkse Boys: 

ZUID II

R57
3) VOW - Vorstenbossche Boys: 4-3
3) Keldonk - Eli*: 1-9

R34
3) Panningen - Maarheeze*: 0-4
3) Helden - Egchel: 6-0

R41
3) 22 sept., 20.00: SV Budel - Stiphout Vooruit: 
(Restant 78 min. tussenstand 0-0)
3) SSE - Mifano: 1-3

R15
3) SV Laar* - SV Brandevoort: 1-1
3) Rood Wit'67 - Eindse Boys: 10-1

R52
3) Mariahout - ASV'33*: 1-2
3) Boerdonk - SCMH: 1-3
 
R06
Festilent - Hande: 3-4
VCO - Bavos: 1-2

R25
Liessel - Neerkandia: 1-1
SV Grashoek - RKSVO*: 3-6

R33
3) Merselo - Fiducia: 3-3
3) Holthees-Smakt - Milheezer Boys*: 0-4

R28
3) Rood Wit'62 - Leunen: 5-0
3) Ysselsteyn* - SV Oostrum: 0-0
 
R58
3) De Braak* - ZSV 2: 4-1
3) 20 sept, 20.00: SJVV - Elsendorp

R17
3) EDN'56 - Audacia: 2-0

© 2022 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.

Jouw reactie?


Supporter
19 september 12:29
Vessem - Were Di is gestaakt vanwege het weer met een 3-0 tussenstand.