Poule-indelingen Districtsbeker (Zuid I / Zuid II)

Deel dit bericht via:

De poule-indelingen Districtbeker zijn bekend. 

Poule-indeling 1e en 2e klasse (Zuid I / Zuid II)  
Poule L15:
Oirschot Vooruit
Altena
Nemelaer
Prinses Irene

Poule L17:
Geldrop
CHC
FC Tilburg
SV TOP

Poule L18:
RKSV Heeze
Bekkerveld
Emplina
Erp

Poule L20:
Beerse Boys
Berghem Sport
Eijsden
ZSV

Poule L21:
Braakhuizen
Geusselt Sport
Real Lunet
SSS’18

Poule L22:
De Valk
Heeswijk
Geleen-Zuid
SV Venray

Poule L23:
Sparta’25
Deurne
GSV’28
Vianen Vooruit

Poule L25:
Marvilde
Lindenheuvel/Heidebloem Comb.
Venhorst
Wilhelmina’08

Poule L26:
RKVVO
Laura/Hopel Comb.
Olympia’18
Wittenhorst

Poule L27:
Rood Wit V
RVU
Venlosche Boys
Volharding

Poule L28:
Best Vooruit
SV Valkenswaard
Scharn
Susteren

Poule L29:
EFC
Someren
De Ster
Sportclub’25

Poule L30:
Brabantia
NWC
Heerlen
BSV Limburgia

Poule L31:
FC Eindhoven/av
Mierlo Hout
Chevremont
Schaesberg

Poule-indeling 3e t/m 5e klasse (Zuid I / Zuid II)  
Poule 06:
Casteren
Hulsel
Netersel
Viola

Poule 16:
Spoordonkse Boys
Audacia
Baardwijk
VCB

Poule 28:
RPC
DVS
SV Tivoli
Vlijmense Boys

Poule 30:
Riethoven
Gilze
OVC’26
Riel

Poule 33:
HMVV
SDO’39
HHC’09
Zigo

Poule 35
DEES
Hoogeloon
Vessem
Trinitas Oisterwijk

Poule 36:
PSV/av
Pusphaira
Woenselse Boys
BMC

Poule 38:
DOSKO’32
Hapert
Steensel
Den Dungen

Poule 39:
Unitas’59
Acht
Nieuw Woensel
BVV

Poule 40:
SBC
RKGSV
Nederwetten
FC Engelen

Poule 41:
Wilhelmina Boys
De Bocht’80
LSV
TGG

Poule 43:
Dommelen
DOSL
Sterksel
ODC

Poule 44:
Gestel
EMK
Tongelre
Zwaluw VFC

Poule 45:
DBS
Waalre
Knegselse Boys
SCG’18

Poule 46:
Bladella
Bergeijk
ZSC
GSBW

Poule 47:
Reusel Sport
De Raven
De Weebosch
Terlo

Zuid II

Poule 02:
ELI
Juliana Mill
SES
VCO

Poule 08:
Mariahout
RK Deso
DVG
Irene,

Poule 17:
Bavos
Liessel
Maarheeze
Neerkandia

Poule 18:
Milheezer Boys
Egchel
Koningslust
SJVV

Poule 19:
Bruheze,
Mifano
Merefeldia
RKSVV

Poule 20:
HVV Helmond
SV Lierop
Eindse Boys
RKSVO

Poule 21:
SV Budel
FC Cranendonck
Rood-Wit’67
SSE

Poule 23:
SV Brandevoort
MMC Weert
Olympia Boys
ONDO

Poule 24:
SV De Braak
ASV’33
Rood Wit’62
SVSH

© 2020 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.

Jouw reactie?