Overzicht/uitslagen oefenwedstrijden

Deel dit bericht via:

Dinsdag 21 januari
20.00 u: PSV/av – FC Cranendonck: 2-2
20.00 u: Nijnsel - Marvilde: 0-8
20.00 u: Mierlo Hout - Prinses Irene: AFG. 
20.15 u: Beerse Boys – Hoogeloon: 3-2
20.15 u: DVS – Eindse Boys: 1-2
20.15 u: Brabantia Comb. - Bladella: 0-5
20.15 u: Rood Wit V - RKPVV: 8-1

Uitslagen voor zondag 19 januari
Someren - Wilhelmina'08: AFG.
De Valk - Geldrop: 6-1
Rood Wit V - Budel: AFG
Dommelen - DOSL: 7-1
DBS - ACHT: 4-3
Woenselse Boys - Riethoven: 2-0
Lierop - Mariahout: 0-4
FC Tilburg - Oirschot Vooruit: AFG.
Valkenswaard - FC Eindhoven/av: 1-4

Uitslagen voor zaterdag 18 januari
MMC Weert - Maarheeze: 4-2
Vessem – Hoogeloon: 1-1
Hilvaria – TSV Gudok: 2-1
Marvilde - Berghem Sport: 3-1
Gestel - Jong FC Eindhoven: 0-4 
SSE - Milheezer Boys: 1-1 

Uitslagen voor dinsdag 14 januari
Nijnsel - RPC: 3-1
Geldrop - EFC: 0-2
Valkenswaard - DOSL: 8-1
Maarheeze - Rood Wit'67: 2-2
DBS - Oirschot Vooruit: 1-4
Gemert - Venlosche Boys: 1-2
Lierop - Stiphout Vooruit: 2-4
Wilhelmina Boys – FC Cranendonck: 1-1
Rood Wit V - Dommelen: 1-1
Mierlo Hout - SBC: 0-3
RKVVO - Deurne: 1-5
Sarto - Beerse Boys: 2-1

Uitslagen voor zondag 12 januari
Casteren – Hoogeloon Comb.: 2-0
FC Tilburg - Beerse Boys: 0-1
De Valk  - RKSVO: 8-2
SDO'39 - Tuldania: 1-3
ACHT – RKGSV: 4-2
Unitas’59 – Vessem: 1-0
Budel – DOSL: 7-0
Pusphaira – Woenselse Boys: 1-2
Tivoli - Nieuw Woensel: 1-3
Trinitas Oisterwijk - WODAN: 5-2
NWC - Schijndel: 1-3
Oirschot Vooruit - RKSV Heeze: AFG. 
Real Lunet - Rood Wit V: 7-3

Uitslagen voor zaterdag 11 januari
Best Vooruit - Poortugaal: 2-2
Reusel Sport - s'-Heer Arendskerke: 0-1
EFC - Zwartewaal: 14-0
Gestel - Charloos: 1-1   
Hoogeloon -  SV Erasmus: 8-0: 
Braakhuizen – DESZ: 6-2
Tongelre - DVO'60: 2-0
VOAB – Hilvaria: 1-0
Terlo - NSVV Numansdorp: 7-2 
Wilhelmina Boys – DIA Teteringen: 5-1

Uitslagen voor donderdag 9 januari
Erp - Sparta'25: 3-0
Geldrop – RKSV Nuenen: 3-5
FC Cranendonck - EMK: 3-2
Mierlo Hout - Wilhelmina'08: 6-2
Pusphaira - Riethoven: 2-3
Brabantia - Marvilde: 7-1 

Uitslagen voor zaterdag 4 januari
Braakhuizen – ASV Dronten: AFG. 
Geldrop - Zundert: 4-1

© 2020 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.

Jouw reactie?


Supporter
13 januari 7:38
Het is Brabantia 2 tegen Bladella