Overzicht uitgestelde wedstrijden

Deel dit bericht via:

Hieronder een overzicht van de openstaande inhaalwedstrijden en programma tweede ronde districtsbeker. 
Een aantal wedstrijden uit de eerste vier-zes speelrondes hebben nog geen nieuwe datum. Daarnaast moeten de wedstrijden die in zijn geheel zijn uitgesteld in speelronde 7, 8, 9, 10 voor de 3e Divisie en Hoofdklasse B en speelronde 5, 6, 7, 8 voor de 1e t/m 5e klasse nog een nieuwe datum krijgen. Wordt een hele klus!!

3e Divisie
Datum n.n.b.
(6) Hoogland - Quick
(6) DEM - OFC
(6) Hollandia - Hercules
(6) Groene Ster - EVV
Compleet programma:
Speeldag 7, 8, 9, 10

Hoofdklasse B
Datum n.n.b.
(3)  Juliana’31 – OJC Rosmalen 
(5)  Juliana'31 - Halsteren
(6)  Baronie - Juliana'31
(6)  Orion - IFC
Compleet programma:
Speeldag 7, 8, 9, 10

1e klasse C
(2) 15 november:  HVCH - Berghem Sport
(3) 15 november:  Erp - Alverna
(23) 15 november:  Woezik – FC Eindhoven/av
(3) 20 december:  SV TOP - HVCH
Datum n.n.b.: 
(4)  Best Vooruit - Brabantia
(4)  Alverna - Nemelaer
(4)  Berghem Sport - SV TOP
Compleet programma:
Speeldag 5, 6, 7, 8


1e klasse D

(1) 15 november:  BSV Limburgia — Deurne
(3) 15 november:  De Ster - SV Venray
(3) 15 november:  RKSV Heeze - SSS'18
(3) 15 november:  ZSV - Chevremont
(3) 15 november:  Wilhelmina-08 - Venlosche B
(3) 20 december:  Wittenhorst - Deurne
(3) 20 december:  BSV Limburgia - SC Susteren
Datum n.n.b.:
(4)  SC Susteren - RKSV Heeze
(4)  Chevremont - BSV Limburgia
Compleet programma:
Speeldag 5, 6, 7, 8 

2e klasse H
(3) 15 november:  Hilvaria - Rood Wit V
(3) 15 november:  Haelen - Mierlo Hout
(23) 15 november:  NWC - Beerse Boys
Datum n.n.b.:
(4) RKVVO - De Valk
(4) Valkenswaard - NWC
(4) Mierlo Hout - Marvilde
Compleet programma:
Speeldag 5, 6, 7, 8 

3e klasse D
(1) 15 november:  Budel – Reusel Sport
(3) 15 november:  Hoogeloon - Hapert
(3) 15 november:  Dommelen - SBC
(2) 10 januari:  Reusel Sport – Bladella
(3) 21 februari:  RPC - Reusel Sport
Datum n.n.b.:
(4) SBC - RPC
(4) Hapert - Bladella
(4) DBS - Wilhelmina Boys
(4) SV De Braak - Dommelen
Compleet programma:
Speeldag 5, 6, 7, 8 

4e klasse D
(3) 15 november:  FC Cranendonck - Laar
(3) 15 november:  FC ODA - Horn
Datum n.n.b.:
(4) EMS - FC ODA
(4) FC Maasgouw - Maarheeze
(4) DES Swalmen - FC Cranendonck
Compleet programma:
Speeldag 5, 6, 7, 8 

4e klasse E

(1) 15 november:  Riethoven - Bergeijk
(2) 15 november:  De Weebosch - Hulsel 
(3) 20 december:  Hulsel - ZSC
Datum n.n.b.:
(4)  ZSC - Vessem
(4) RKDSV - Spoordonkse Boys
Compleet programma:
Speeldag 5, 6, 7, 8 

4e klasse F:
(2) 15 november:  Avenesteyn – Mariahout
(3) 15 november:  EMK - Boskant 
(20) 15 november:  Tivoli – DOSL
Datum n.n.b.:
(4) WEC - El
(4) Boskant - DVS
Compleet programma:
Speeldag 5, 6, 7, 8  

4e klasse F (ZII)
(3) 15 november:  Mifano - Stiphout Vooruit
Datum n.n.b.:
(4) ONDO - BAVOS
(4) HVV Helmond - Mifano
Compleet programma:
Speeldag 5, 6, 7, 8  

5e klasse C:
(2) 15 november:  Netersel - De Bocht'80
(2) 15 november:  Irene - SVSOS
(3) 15 november:  Terlo - DOSKO'32
(4) 15 november:  Knegselse Boys - DEES
(3) 20 december:  Casteren - Netersel
(3) 20 december:  De Bocht'80 - Knegselse B
Datum n.n.b.: 
Compleet programma:
Speeldag 5, 6, 7, 8 

5e klasse C (ZII)
(3) 15 november: Tongelre - Altweerterheide
Datun n.n.b.:
(4) Crescentia - Rood Wit'67 
Compleet programma:
Speeldag 5, 6, 7, 8 

Programma tweede ronde Districtsbeker
De wedstrijden staan gepland voor donderdag 12 en zondag 15 november. 

Zuid I (Donderdag 12 november)
19.30 u: RKSV Heeze – RKSV Nuenen 
19.30 u: Trinitas Oisterwijk - Best Vooruit
20.00 u: Reusel Sport - Bergeijk
20.00 u: Zwaluw VFC - FC Eindhoven/av

Zuid I (Zondag 15 november)
14.30 u: EFC - Marvilde
14.30 u: Brabantia - Geldrop
14.30 u: De Valk - Unitas’59
14.30 u: DBS - DVS
14.30 u: Braakhuizen – PSV/av

Zuid II (Donderdag 12 november)
19.30 u: SV Budel - HVV Helmond
19.30 u: Nijnsel - Rhode

Zuid II (Zondag 15 november)
14.30 u: Bruheze – SV De Braak

Vrijgeloot voor de tweede ronde:  Mierlo-Hout, Milheezer Boys, Neerkandia, NWC, SPV, ZSV

 

© 2020 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.

Jouw reactie?