Hieronder een overzicht van de openstaande inhaalwedstrijden en programma tweede ronde districtsbeker.
Een aantal wedstrijden uit de eerste vier-zes speelrondes hebben nog geen nieuwe datum. Daarnaast moeten de wedstrijden die in zijn geheel zijn uitgesteld in speelronde 7, 8, 9, 10 voor de 3e Divisie en Hoofdklasse B en speelronde 5, 6, 7, 8 voor de 1e t/m 5e klasse nog een nieuwe datum krijgen. Wordt een hele klus!!
3e Divisie
Datum n.n.b.
(6) Hoogland - Quick
(6) DEM - OFC
(6) Hollandia - Hercules
(6) Groene Ster - EVV
Compleet programma:
Speeldag 7, 8, 9, 10
Hoofdklasse B
Datum n.n.b.
(3) Juliana’31 – OJC Rosmalen
(5) Juliana'31 - Halsteren
(6) Baronie - Juliana'31
(6) Orion - IFC
Compleet programma:
Speeldag 7, 8, 9, 10
1e klasse C
(2) 15 november: HVCH - Berghem Sport
(3) 15 november: Erp - Alverna
(23) 15 november: Woezik – FC Eindhoven/av
(3) 20 december: SV TOP - HVCH
Datum n.n.b.:
(4) Best Vooruit - Brabantia
(4) Alverna - Nemelaer
(4) Berghem Sport - SV TOP
Compleet programma:
Speeldag 5, 6, 7, 8
1e klasse D
(1) 15 november: BSV Limburgia — Deurne
(3) 15 november: De Ster - SV Venray
(3) 15 november: RKSV Heeze - SSS'18
(3) 15 november: ZSV - Chevremont
(3) 15 november: Wilhelmina-08 - Venlosche B
(3) 20 december: Wittenhorst - Deurne
(3) 20 december: BSV Limburgia - SC Susteren
Datum n.n.b.:
(4) SC Susteren - RKSV Heeze
(4) Chevremont - BSV Limburgia
Compleet programma:
Speeldag 5, 6, 7, 8
2e klasse H
(3) 15 november: Hilvaria - Rood Wit V
(3) 15 november: Haelen - Mierlo Hout
(23) 15 november: NWC - Beerse Boys
Datum n.n.b.:
(4) RKVVO - De Valk
(4) Valkenswaard - NWC
(4) Mierlo Hout - Marvilde
Compleet programma:
Speeldag 5, 6, 7, 8
3e klasse D
(1) 15 november: Budel – Reusel Sport
(3) 15 november: Hoogeloon - Hapert
(3) 15 november: Dommelen - SBC
(2) 10 januari: Reusel Sport – Bladella
(3) 21 februari: RPC - Reusel Sport
Datum n.n.b.:
(4) SBC - RPC
(4) Hapert - Bladella
(4) DBS - Wilhelmina Boys
(4) SV De Braak - Dommelen
Compleet programma:
Speeldag 5, 6, 7, 8
4e klasse D
(3) 15 november: FC Cranendonck - Laar
(3) 15 november: FC ODA - Horn
Datum n.n.b.:
(4) EMS - FC ODA
(4) FC Maasgouw - Maarheeze
(4) DES Swalmen - FC Cranendonck
Compleet programma:
Speeldag 5, 6, 7, 8
4e klasse E
(1) 15 november: Riethoven - Bergeijk
(2) 15 november: De Weebosch - Hulsel
(3) 20 december: Hulsel - ZSC
Datum n.n.b.:
(4) ZSC - Vessem
(4) RKDSV - Spoordonkse Boys
Compleet programma:
Speeldag 5, 6, 7, 8
4e klasse F:
(2) 15 november: Avenesteyn – Mariahout
(3) 15 november: EMK - Boskant
(20) 15 november: Tivoli – DOSL
Datum n.n.b.:
(4) WEC - El
(4) Boskant - DVS
Compleet programma:
Speeldag 5, 6, 7, 8
4e klasse F (ZII)
(3) 15 november: Mifano - Stiphout Vooruit
Datum n.n.b.:
(4) ONDO - BAVOS
(4) HVV Helmond - Mifano
Compleet programma:
Speeldag 5, 6, 7, 8
5e klasse C:
(2) 15 november: Netersel - De Bocht'80
(2) 15 november: Irene - SVSOS
(3) 15 november: Terlo - DOSKO'32
(4) 15 november: Knegselse Boys - DEES
(3) 20 december: Casteren - Netersel
(3) 20 december: De Bocht'80 - Knegselse B
Datum n.n.b.:
Compleet programma:
Speeldag 5, 6, 7, 8
5e klasse C (ZII)
(3) 15 november: Tongelre - Altweerterheide
Datun n.n.b.:
(4) Crescentia - Rood Wit'67
Compleet programma:
Speeldag 5, 6, 7, 8
Programma tweede ronde Districtsbeker
De wedstrijden staan gepland voor donderdag 12 en zondag 15 november.
Zuid I (Donderdag 12 november)
19.30 u: RKSV Heeze – RKSV Nuenen
19.30 u: Trinitas Oisterwijk - Best Vooruit
20.00 u: Reusel Sport - Bergeijk
20.00 u: Zwaluw VFC - FC Eindhoven/av
Zuid I (Zondag 15 november)
14.30 u: EFC - Marvilde
14.30 u: Brabantia - Geldrop
14.30 u: De Valk - Unitas’59
14.30 u: DBS - DVS
14.30 u: Braakhuizen – PSV/av
Zuid II (Donderdag 12 november)
19.30 u: SV Budel - HVV Helmond
19.30 u: Nijnsel - Rhode
Zuid II (Zondag 15 november)
14.30 u: Bruheze – SV De Braak
Vrijgeloot voor de tweede ronde: Mierlo-Hout, Milheezer Boys, Neerkandia, NWC, SPV, ZSV
© 2024 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.
Jouw reactie?