Oefenwedstrijden/uitslagen voorbereiding seizoen 2021-2022

Deelacties:

Hieronder een schema met geplande oefenwedstrijden bekend bij AVE.
Oefenwedstrijden doorgeven? Mail naar info@amateurvoetbaleindhoven.nl

Uitslagen:
Donderdag 24 juni: Tuldania - Hoogeloon: 4-8
Zondag 27 juni:
NWC – Brabantia: 3-5
Donderdag 1 juli:
NWC - RKSV Heeze: 3-1
Vrijdag 2 juli: RKSV Nuenen - FC Eindhoven: 2-2
Zondag 4 juli: Valkenswaard - Dommelen: 2-6
Dinsdag 6 juli: Brabantia – FC Eindhoven: 1-3
Donderdag 8 juli: RKSV Heeze - NWC: 2-1
Vrijdag 9 juli: VVV Venlo - UNA: 2-0
Zaterdag 10 juli: Wilhelmina Boys - Vessem: 5-1
Zondag 11 juli: Dommelen - SV Reeshof: 4-4
Dinsdag 13 juli: Gemert - Helmond Sport: 2-2. FC Eindhoven - UNA: 4-1
Donderdag 15 juli: EVV - UNA: 1-2. NWC - SV Venray: AFG. 
Woensdag 21 juli: UNA - FC Den Bosch:
2-0
Zaterdag 24 juli: Achilles Veen - UNA: 0-1. Blauw Geel ’38 – RKSV Nuenen: 2-1

Zaterdag 31 juli
12.00 uur: UNA – De Treffers: 2-1
14.45 uur: VV Gestel - FC Los Incas (B): 2-2

Zondag 1 augustus
14.00 uur: RKSV Nuenen – PSV/av: 4-0

Zaterdag 7 augustus
13.00 uur: RKSV Nuenen – Quick Den Haag
17.00 uur: Reusel Sport/Co Trans - SDO39
17.00 uur: DBS - Braakhuizen

Zondag 8 augustus
12.30 uur: Beerse Boys – TSV Gudok
13.00 uur: DVS – De Weebosch

Dinsdag 10 augustus
20.00 uur: EFC - UNA
20.00 uur: Bergeijk - Marvilde
20.00 uur: Wilhelmina Boys – Pusphaira
20.30 uur: Steensel - Unitas’59 2

Donderdag 12 augustus
19.30 uur: FC Zwaneven (B) - Reusel Sport/Co Trans

Zaterdag 14 augustus
15.30 uur: TEC - UNA
17.00 uur: Wilhelmina Boys – SV Brandevoort
17.30 uur: SV De Braak - SV Tivoli
18.00 uur: KFC Hamont (B) - Mierlo Hout
18.00 uur: Braakhuizen - RKSV Heeze
18.00 uur: Spoordonkse Boys - Riel
18.30 uur: RKGSV - De Bocht'80
18.30 uur: Brabantia – RKSV Nuenen
18.30 uur: Woenselse Boys - Rood Wit'62
19.00 uur: Geusselt Sport – Rood Wit V

Zondag 15 augustus
12.00 uur: Marvilde - RPC
12.00 uur: De Valk – Hoogeloon
12.00 uur: DBS - Stiphout Vooruit 
12.00 uur: Bergeijk - EFC
12.30 uur: Beerse Boys – OVC
12.30 uur: DEES -SDO'39
13.00 uur: Someren - Liessel
13.00 uur: TSV Gudok - PSV/av
13.00 uur: Maarheeze - DVS
13.00 uur: VCO - Nederwetten
14.30 uur: ACHT - Steensel

Dinsdag 17 augustus
20.15 uur: Hoogeloon - RKVVO
20.15 uur: DVS - Terlo

Donderdag 19 augustus
19.30 uur: Riethoven – Hapert
20.00 uur: Beerse Boys - ZIGO
20.00 uur: EMK – Wilhelmina Boys
20.00 uur: Spoordonkse Boys – Boxtel
20.00 uur: Steensel – EFC 2
20.15 uur: Brabantia – PSV/av

Vrijdag 20 augustus
Velhoven Cup sportpark Marvilde
Marvilde, Rood Wit V, RKVVO, UNA
Programma:
18.45 u: Marvilde - Rood Wit V
19.20 u: RKVVO - UNA
19.55 u: Marvilde - RKVVO
20.30 u: UNA - Rood Wit V
21.05 u: Marvilde - UNA
21.40 u: Rood Wit V - RKVVO
22.45 u: Prijsuitreiking door Vivianne van Wieren

Zaterdag 21 augustus
17.00 uur: DVG – Oirschot Vooruit
17.00 uur: Wilhelmina Boys – Woenselse Boys
18.00 uur: Maarheeze  - Braakhuizen
18.00 uur: FC Eindhoven/av – Jong FC Eindhoven
18.00 uur: Mierlo Hout – Prinses Irene
18.00 uur: RKGSV – De Raven
18.00 uur: NWC - RKSV Heeze
18.00 uur: DOSL - Waalre
18.00 uur: Spoordonkse Boys - Pusphaira
18.30 uur: Brabantia – Sparta’25
18.30 uur: Valkenswaard - Reusel Sport/Co Trans

Zondag 22 augustus
12.00 uur: DVS – Hulsel
12.00 uur: EMK – Lierop
12.00 uur: Casteren – Hoogeloon comb.
12.00 uur: De Valk – RKSV Nuenen
12.00 uur: HMVV – Oirschot Vooruit
12.00 uur: DBS - Alphia
12.00 uur: Oirschot Vooruit 2 - HMVV
12.00 uur: Nederwetten - Unitas'59 2
13.00 uur: Deurne - Someren
13.00 uur: RKVVO – Best Vooruit
13.00 uur: EFC - Hapert
13.00 uur: SV Budel – Bergeijk
13.00 uur: FC Cranendonck – Steensel
13.00 uur: Beerse Boys - Gilze
13.00 uur: Gestel - Tongelre
14.30 uur: SBC - RKSV Nuenen O23
14.30 uur: Vessem - SV Brandevoort
14.30 uur: RPC - Hilvaria
14.30 uur: ACHT - DEES
14.30 uur: Stiphout Vooruit - SV Tivoli

Dinsdag 24 augustus
19.00 uur: Reusel Sport/Co Trans - KFC Poppel (B)
19.30 uur: Riethoven – Bladella
19.30 uur: DOSKO’32 – EFC 2
20.00 uur: DBS - Valkenswaard
20.00 uur: Best Vooruit - Marvilde
20.00 uur: Wilhelmina Boys – RKSV Nuenen
20.00 uur: Rood Wit V – RKDSV
20.00 uur: WSC – Oirschot Vooruit
20.00 uur: Mariahout 2 - Nederwetten
20.15 uur: Wilhelmina ’26 – PSV/av
20.15 uur: Hoogeloon – FC Zwaneven

Donderdag 26 augustus
19.30 uur: RKSV Heeze - Someren
19.30 uur: HMVV - EDN'56
20.00 uur: Mierlo Hout – EFC
20.00 uur: Beerse Boys - DVG
20.00 uur: DEES - Were Di
20.15 uur: Rood Wit ’62 - RKGSV

Zaterdag 28 augustus
18.00 uur: Deurne - Brabantia
18.00 uur: Bladella - RKVVO
18.00 uur: Valkenswaard - Geldrop
18.00 uur: Mifano - Braakhuizen
18.00 uur: Mierlo Hout – FC Eindhoven/av
18.00 uur: ZSV - SBC
18.30 uur: SV Tivoli - Sterksel 
19.00 uur: Best Vooruit - Hilvaria
Nuenen CA Toernooi Nederwetten
Nederwetten, EMK, RKGSV, Nuenen
Programma:
14.00 u: RKGSV - Nederwetten
14.00 u: EMK - RKSV Nuenen
15.30 u: Nederwetten - RKSV Nuenen
15.30 u: RKGSV - EMK
17.00 u: RKSV Nuenen - RKGSV
17.00 u: EMK - Nedrwetten

Zondag 29 augustus
12.00 uur: Hoogeloon - Bergeijk
12.00 uur: EFC - Reusel Sport/Co Trans
12.00 uur: RKSV Heeze - Sparta'25
12.00 uur: SV Budel – Waalre
12.00 uur: Trinitas – Beerse Boys
12.00 uur: Knegselse Boys – Steensel
12.00 uur: HMVV – Casteren
12.00 uur: DBS - Marvilde
12.00 uur: De Raven - DOSL
12.30 uur: Nieuw Woensel - Gestel
12.30 uur: Stiphout Vooruit - DVS
13.00 uur: Hapert – Rood Wit V
13.00 uur: Vessem – SV De Braak
13.00 uur: DBS comb. – FC Cranendonck
13.00 uur: Volharding - NWC
13.00 uur: DOSKO'32 - Hulsel
14.00 uur: Maarheeze  - RPC
14.30 uur: Unitas'59 - ACHT
14.30 uur: Dommelen – De Valk
14.30 uur: Jong Brabant – DEES
14.30 uur: Brandevoort – Woenselse Boys

Dinsdag 31 augustus
19.00 uur: FC Cranendonck – De Raven
19.00 uur: Woenselse Boys – TSVV Merlijn
19.30 uur: Riethoven – Wilhelmina Boys
20.00 uur: Valkenswaard - ACHT
20.00 uur: Sparta’25 – Best Vooruit
20.00 uur: Mierlo Hout - Gemert
20.00 uur: Spoordonkse Boys - EMK
20.00 uur: RKDSV - DBS
20.15 uur: Geldrop – PSV/av

Donderdag 2 september
20.00 uur: DOSL - Rood Wit'67
20.15 uur: SV Budel – Venlo

Dinsdag 7 september
19.00 uur: EMK – Geldrop 2
20.00 uur: Best Vooruit - Sarto
20.00 uur: Geldrop – Marvilde
20.00 uur: FC Cranendonck – Vessem
20.00 uur: Volkel – Wilhelmina Boys
20.15 uur: RPC - Bergeijk

Donderdag 9 september
20.00 uur: Erp – Oirschot Vooruit
20.15 uur: Jong Brabant – Beerse Boys

Dinsdag 14 september
20.00 uur: Geldrop – FC Eindhoven/av
20.00 uur: Best Vooruit – Oirschot Vooruit
20.00 uur: Rhode – Mierlo Hout
20.00 uur: RKDSV – Hapert
20.00 uur: Nieuw Woensel - EMK
20.15 uur: Schijndel - SBC

Donderdag 16 september
20.00 uur: GSBW – Beerse Boys

Dinsdag 21 september
20.00 uur: DVS - FC Cranendonck

© 2021 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.

Jouw reactie?