Nacompetitie: Oirschot Vooruit uitgeschakeld na nederlaag bij Alfa Sport

Helemaal naar Zuid-Limburg rijden om uiteindelijk te verliezen van een matig team en zelf de kansen niet kunnen benutten. Daarbij hielp de stevige wind en een zwakke scheidsrechter ook niet echt mee. Oirschot had meer verdient maar kreeg het niet. En daarmee eindigt dit seizoen in mineur maar wel met spelers die strijd hebben geleverd en het trouwe publiek dat een spannende wedstrijd kreeg voorgeschoteld.

Meteen na de aftrap kreeg Alfa al een kopbal richting Gijs van de Wiel die Oirschot beantwoordde met een voorzet van Max van de Wal die de bal bijna bij Kees de Bresser kreeg. Alfa Sport wax de eerste 20 minuten de fellere ploeg en kreeg met een klutsgoal loon naar werken.  De bal bleef na een corner hangen in het strafschopgebied en Fin Derksen schoot de bal in het doel. (1-0)

Langzaamaan nam Oirschot-vooruit het spel over en kreeg wat kleine mogelijkheden.  Alfa zat fel op de bal en schuwde hierbij ook niet om de spelers van Oirschot mee te nemen.  De scheidsrechter durfde daar niet tegen op te treden helaas. Na 33 minuten was het dan toch raak voor Oirschot-vooruit maar  het doelpunt werd op advies van de grensrechter afgekeurd wegens vermeend hands. Ook hierna bleef Oirschot kansen creëren maar Bram van Straten en Daan Hagemeier kregen de bal niet tegen de touwen.

Na de thee hetzelfde spelbeeld. Oirschot-vooruit was de voetballende en aanvallende ploeg en Alfa kon niets zenders dan spelen op de counter en de bal ver weg trappen. Toch waren die counters soms gevaarlijk en was het maar goed dat Gijs van de Wiel een goede reactie heeft.

Kees de Bresser ging na een uur spelen van het veld voor Koen Versteden.  Oirschot kwam steeds meer voor het doel en kreeg steeds meer kansen. Een schot van Bram van Straten werd net over dd lat getikt, Daan Hagemeier kopte de bal in het doel en wederom werd deze van de doellijn gehaald, een hoge bal kwam op de lat en zo ging het door. Koen van Heerebeek werd gewisseld voor Jip Stam om nog meer op de aanval te spelen. 5 Minuten voor tijd werd Jip Stam in het strafschopgebied neergelegd maar de scheidsrechter durfde geen strafschop toe te kennen. En zelfs in de allerlaatste minuut kopte Daan Hagemeier de bal net naast het doel.  Het mocht niet lukken  vóór Oirschot-vooruit.  Na dan even vakantie en volgend seizoen zijn we er weer.

Respectvol taalgebruik en naamsvermelding

Beledigende, discriminerende of bedreigende uitlatingen, evenals reacties die onder een anonieme naam worden geplaatst, worden zonder uitzondering verwijderd en kan leiden tot verdere maatregelen.
Het reactieformulier is bedoeld om op een nette manier je mening te delen.

Laten we samen zorgen voor een prettig en respectvol platform voor het amateurvoetbal.

Jouw reactie?


Berryofbarry
31 mei 21:45
Met mij erbij hadden we sws verloren had die goal nooit afgekeurd mooie tanden voor derest zielig
Jan limpens
31 mei 21:42
I’m home now
Joke
31 mei 21:41
Wie heeft het gestolen
Joke
31 mei 21:41
Ik word geil van dylano
Leonie (kantine alfa)
31 mei 21:38
Zaten wat leuke en knappe jongens tussen bij Oirschot Vooruit, konden alleen niet voetballen
Joery Goessens
31 mei 21:34
Mooie wedstrijd die beide kanten op kon vallen! Respect voor Oirschot Vooruit
Bder-kessen
31 mei 21:29
Hele grote muur kom je niet langs even oirschot in het kontje
Rcus
31 mei 21:28
Sinds kort middevelder bevalt me prima vandaag vroeg naar bed volgende week tot het gaatje
KHermans
31 mei 21:24
Joery is de betere speler. Ik snap niet waarom hij niet speelt
Fedjevandemobie
31 mei 21:24
Vandaag messi normaal portugal heb toch zin in wat nat en sappigs
Jgoesssie
31 mei 21:23
Kev kleine sjpeler zet mij linksback
Freek
31 mei 21:20
Deze mannen zijn beter in het verzinnen van excuses dan in het voetballen zelf. Ga dan de politiek in.
Oirschotwiezijnjullie
31 mei 21:20
Vandaag niks in te brengen kleine spelers H een beetje teveel verliefd maar je komt er niet langs Volgend jaar lekker huile 2de klasse Kom kijken naar de finale x
Tom
31 mei 21:18
Pik laat die nog een keer hier komen. Gaan we zien wie de baas is.
Hay
31 mei 21:18
Kleine wc daar bij jullie
John
31 mei 21:16
Free Oirschot vooruit.
Oirschot achteruit
31 mei 21:15
Jullie kunnen alleen maar zuipen…….
Koos gloudemans
31 mei 21:15
We hebben terecht verloren vandaag. Alfa was de betere ploeg en is een hechten vriendengroep waar iedereen voor elkaar werkt. Neem dat nu van mij aan hier loopt wat kwaliteit. Maar laten we een kat een kat noemen en kijken naar komend jaar!
Czsnornieeee
31 mei 21:14
Jullie waren gi-gantisch! Toch zomerstop🤓
Paan Dinckers
31 mei 21:14
Oirschot achteruit naar de 2e klasse, 4e keer nacompetitie en nog altijd niet. Dat is geen geluk dat is kwaliteit
Jehtog
31 mei 21:12
Oirschot net niet vooruit
Teun
31 mei 21:12
Matig artikel, matige verliezers. Dat dit artikel überhaupt online is gezet mag gezien worden als een schande. Bij deze de bevestiging: Oirschot achteruit, Oirsbeek vooruit.
Daisy
31 mei 21:11
Jammer dat jullie je als club op deze manier profileren. Juist van een vereniging mag je verwachten dat zij het goede voorbeeld geeft aan de jeugd. In plaats van excuses te zoeken, zou het sterker zijn om verantwoordelijkheid te nemen en sportief met verlies om te gaan.
Erik langeberg
31 mei 21:10
Mongooltjes
Delevdbuurtt
31 mei 21:09
Heel dat oirschot in het kontje genomen
Harie
31 mei 21:08
Volgend jaar nieuwe ronde nieuwe kansen. Alweer net niet!
Thijs Nieuwland
31 mei 21:07
Hele slechte verliezers zijn jullie, schande om zo een stuk op de site te zetten....
Joep
31 mei 21:04
Alfa Sport was vandaag gewoon de betere ploeg. Battle of the Oir is verloren, volgend seizoen beter...
Daan Pinckers
31 mei 21:02
Ja echt jammer, toch verloren zou je niet zeggen naar dit verslag
Sjef
31 mei 21:02
Matige ploeg, slechte scheidsrechter, maar toch verloren... Wat een slechte verliezers! Het was een lange reis terug
Barry buitenzorg White
31 mei 20:59
Wat een slechte verliezers!