Mierlo Hout heeft zich vandaag in de bekerfinale waardig kunnen meten met Groene Ster. Na 120 minuten voetballen stond er een 1-1 gelijkspel op het scorebord, waardoor strafschoppen de beslissing moesten brengen. Helaas nam de Limburgse ploeg en de nummer twee in de 4e Divisie de strafschoppen beter dan de nummer dertien uit de 4e Divisie.
De ploeg van Raymond Koenraadt wist al dat het veroveren van de districtsbeker een zware opgave zou worden.
Toch was het Mierlo Hout dat in de eerste helft de boventoon voerde met enkele uitgelezen kansen. Helaas werden deze niet benut. Groene Ster daarentegen was wel efficiënt en wist na een half uur uit een van de spaarzame aanvallen te scoren.
Na rust golfde het spel op en neer waarbij beide ploegen enkele goede kansen kregen. Met name doelman Mila Lebens van Mierlo Hout behoede zijn team voor een grotere achterstand. Door het goede keeperswerk van Lebens bleef Mierlo Hout in leven en werd daarna steeds gevaarlijker. Het was invaller Milan van Loon die dan ook uiteindelijk in de 75 minuut voor de 1-1 zorgde.
Daarna wat het woord aan Groene Ster dat steeds beter in de wedstrijd kwam en Mierlo Hout verder naar achter drukte. De verdediging van de blauwwitten bleef overeind en na 90 minuten voetballen was de 1-1 stand een feit.
Ook in de verlenging ging het spel op en neer maar beide ploegen kwamen niet meer tot scoren waardoor het nemen van stafschoppen de beslissing moest brengen. Helaas won Groene Ster de stafschoppenserie waardoor de Limburgse formatie de beker in ontvangst mocht nemen.
Opstelling Mierlo Hout: Lebens; Schamper, Giesen, Lammers, Martina, Olislagers (116. Trgovcic), Meeuwsen, Zwanen, Magazi, Lalisang (63. Van Loon), Deelen (108. Den Ouden)
Jouw reactie?
Supporter
Frank
MH Supporter
Harry Aarts