Mierlo Hout verliest bekerfinale van Groene Ster na het nemen van strafschoppen

Deelacties:

Mierlo Hout heeft zich vandaag in de bekerfinale waardig kunnen meten met Groene Ster.
Na 120 minuten voetballen stond er een 1-1 gelijkspel op het scorebord, waardoor strafschoppen de beslissing moesten brengen. Helaas nam de Limburgse ploeg en de nummer twee in de 4e Divisie de strafschoppen beter dan de nummer dertien uit de 4e Divisie.

De ploeg van Raymond Koenraadt  wist al dat het veroveren van de districtsbeker een zware opgave zou worden.
Toch was het Mierlo Hout dat in de eerste helft de boventoon voerde met enkele uitgelezen kansen. Helaas werden deze niet benut. Groene Ster daarentegen was wel efficiënt en wist na een half uur uit een van de spaarzame aanvallen te scoren.

Na rust golfde het spel op en neer waarbij beide ploegen enkele goede kansen kregen. Met name doelman Mila Lebens van Mierlo Hout behoede zijn team voor een grotere achterstand. Door het goede keeperswerk van Lebens bleef Mierlo Hout in leven en werd daarna steeds gevaarlijker. Het was invaller Milan van Loon die dan ook uiteindelijk in de 75 minuut voor de 1-1 zorgde.

Daarna wat het woord aan Groene Ster dat steeds beter in de wedstrijd kwam en Mierlo Hout verder naar achter drukte. De verdediging van de blauwwitten bleef overeind en na 90 minuten voetballen was de 1-1 stand een feit.  

Ook in de verlenging ging het spel op en neer maar beide ploegen kwamen niet meer tot scoren waardoor het nemen van stafschoppen de beslissing moest brengen. Helaas won Groene Ster de stafschoppenserie waardoor de Limburgse formatie de beker in ontvangst mocht nemen.

Opstelling Mierlo Hout: Lebens; Schamper, Giesen, Lammers, Martina, Olislagers (116. Trgovcic), Meeuwsen, Zwanen, Magazi, Lalisang (63. Van Loon), Deelen (108. Den Ouden)

Jouw reactie?


Supporter
30 mei 17:59
Groene ster over de hele wedstrijd de terechte winnaar, we hebben er hard voor gestreden maar kwamen toch tekort. Nu breekt ons op dat trainer teveel op de vaste kern gokt. Spelers die invallen hebben te weinig ritme wat bij Groene ster niet het geval was. Jammer volgende keer beter.
Frank
30 mei 10:25
Goed verslag! En wat de prestatie betreft. Idd fijn dat er toch nog een aantal clubs in de 4e divisie zijn die voor een groot deel met eigen opgeleide spelers en spelers uit de directe regio spelen. Verder ook niet betalen. Te denken aan clubs als Mierlo Hout, Wittenhorst, Best Vooruit, Orion en misschien nog wel een paar. Tegen clubs als Udi'19, Groene Ster, Masv, Dongen is niet op te boxen qua begroting en betalingen aan spelers. Daarom is het fijn om te zien dat betaalclubs als EVV en Masv het toch moeilijk hebben.
MH Supporter
30 mei 9:10
Klasse gestreden mannen! Wij zijn trots op deze prestatie en sowieso in het algemeen. In een veel zwaardere competitie tegen teams met begrotingen waar je U tegen zegt, hebben we echt heel vaak en goed ons mannetje gestaan met allemaal onbetaalde en grotendeels eigen spelers waarmee we van de Tweede Klasse naar de Vierde Divisie zijn gegaan. Ongeacht de uitslag van de nacompetitie zijn we allemaal ontzettend trots!!
Harry Aarts
30 mei 0:18
Jammer Jongens van t Hout , je mag trots zijn kopje omhoog voor misschien wel het belangrijkste de na competitie .