Persbericht DOSKO'32
DOSKO’32 verlengt met trainersduo Jos Beerens en Sem Geenen.
DOSKO’32 is verheugd om aan te kondigen dat zowel het contract van hoofdtrainer Jos Beerens als assistent-trainer Sem Geenen is verlengd. De TC en spelersgroep is unaniem in het besluit om deze succesvolle samenwerking voort te zetten. Beide trainers hebben een belangrijke rol gespeeld in de recente ontwikkeling en prestaties van de club.
Hun gezamenlijke visie en strategie hebben niet alleen het team versterkt, maar ook de individuele spelers geholpen om zich verder te ontwikkelen, en DOSKO’32 kijkt uit naar de verdere samenwerking.
Respectvol taalgebruik en naamsvermelding
Beledigende, discriminerende of bedreigende uitlatingen, evenals reacties die onder een anonieme naam worden geplaatst, worden zonder uitzondering verwijderd en kan leiden tot verdere maatregelen.
Het reactieformulier is bedoeld om op een nette manier je mening te delen.
Laten we samen zorgen voor een prettig en respectvol platform voor het amateurvoetbal.
Jouw reactie?
Frank Bierens
Mike de Louw
Suat
Wim Hoeben
Hakim10