Inhaalwedstrijden op een rijtje. Competitiewedstrijden voor de maand januari zijn uitgesteld.

Deelacties:

Het jaar 2021 zit er op. We gaan ons opmaken voor een nieuw jaar waarin we wederom de strijd aan moeten gaan met het coronavirus. Met de huidige maatregelen ligt het amateurvoetbal tot minimaal 14 januari stil. De hoop is echter dat het kabinet bij de eerstvolgende persconferentie het sporten in groepsverband weer toegankelijk maakt.

De KNVB wil in het weekeinde van zaterdag 5 en zondag 6 februari weer beginnen met de competities in het amateurvoetbal.
Als we weer de velden op mogen vanaf 14 januari dan kan de competitie drie weken later weer van start gaan. De KNVB hoopt dan ook dat de coronamaatregelen in de sport vanaf volgende week zaterdag (15 januari) versoepeld zullen worden. Mocht dat niet het geval zijn dan komt het amateurvoetbal in een lastig pakket terecht.

Op dit moment staan er al behoorlijk wat inhaalwedstrijden open en daar komen wellicht meerdere wedstrijden bij.  Voor alle klasses in de A-categorie zijn de geplande competitiewedstrijden voor  januari al geschrapt.  Voor de 3e divisie zijn dat wedstrijddag 17, 18 en 19. Voor de Hoofdklasse B wedstrijddag 16 en 17 en voor de overige klasses wedstrijddag 12 en 13.  

Hieronder een totaaloverzicht van de openstaande inhaalwedstrijden.

3e Divisie
(07) Hercules - HSC’21
(11) ADO'20 - Gemert, Groene Ster - Dongen
(13) Quick - HSC'21, UNA - Gemert, ADO'20 - EVV, Westlandia - DEM
(14) JOS/W’graafsmeer - Westlandia, Groene Ster - Quick, OFC - Gemert, Hollandia - ADO'20, EVV - UNA
(15) Westlandia - HSC'21, Hercules - Quick, ADO’20 - DEM, Blauw Geel’38 - Groene Ster, Unitas - Hollandia, Gemert - JOS/W'graafsmeer, OSS’20 - Hoogland, OFC - EVV, UNA - Dongen
(16) EVV - Gemert, Hoogland - UNA,  Hollandia - Dongen, Quick - Blauw Geel'38/JUMBO, DEM - Unitas, JOS/W’graafsmeer - OFC, HSC’21 - ADO'20, Groene Ster - Hercules, OSS’20 - Westlandia
(17) ADO’20 - Hoogland, Dongen - Westlandia, Hollandia - Quick, Blauw Geel’38 - Hercules, Unitas - Groene Ster, Gemert - HSC'21, EVV - JOS/W'graafsmeer, OFC - OSS'20, UNA - DEM
(18) Hercules - Gemert, Hoogland - OFC, Quick – Unitas, Blauw Geel’38 - EVV, DEM -JOS/W'graafsmeer, Westlandia - Hollandia, HSC’21 - Dongen, Groene Ster - ADO'20, OSS’20 - UNA     
(19) Hoogland - DEM, ADO’20 - Blauw Geel'38, Dongen - Groene Ster, Hollandia - HSC'21, JOS/W’graafsmeer - Quick, Unitas - UNA, Gemert - Westlandia, EVV - OSS'20, OFC - Hercules          

Hoofdklasse B
(09)
Orion – SV Meersen, EHC - Halsteren
(10) RKZVC - RKSV Minor, OJC Rosmalen - Moerse Boys, Silvolde - EHC 

(11) Orion - OJC Rosmalen, Longa'30 - RKSV Minor, RKSV Nuenen - RKZVC, Baronie - Silvolde
(12) RKZVC - Longa'30, Silvolde - RKSV Nuenen, SV Meersen - EHC, OJC Rosmalen - Juliana'31, RKSV Minor - UDI'19
(13) Silvolde - RKSV Minor, Juliana'31 - Orion, EHC - RKZVC
(14) UDI’19 - Longa'30, RKZVC - OJC Rosmalen, Orion - Moerse Boys, AWC - Baronie, RKSV Minor - EHC, Halsteren - RKSV Nuenen, SV Meerssen - Juliana'31
(15) Silvolde - RKZVC, Longa’30 - Juliana'31, OJC Rosmalen - AWC, Baronie - Halsteren, RKSV Minor - Moerse Boys, EHC - UDI'19/CSU, RKSV Nuenen - SV Meerssen
(16) UDI’19/CSU - OJC Rosmalen, RKZVC - Baronie, Orion - Silvolde, AWC - RKSV Nuenen, Halsteren - EHC, SV Meerssen - RKSV Minor, Moerse Boys - Longa'30          

(17) UDI’19/CSU - Moerse Boys, Silvolde - OJC Rosmalen, Longa’30 - AWC, Baronie - SV Meerssen,  RKSV Minor - Halsteren, EHC - Orion, RKSV Nuenen - Juliana'31      

1e klasse C
(02)
HVCH - SV TOP
(08) Erp - NEC/av, HVCH - Leones, Rhode - FC Eindhoven/av
(09)
FC Eindhoven/av - Leones, NEC/av - Nemelaer, Woezik - Brabantia

(10) Nemelaer - FC Eindhoven/av, Rhode - NEC/av, EFC - Woezik, Leones - Best Vooruit, SV TOP - Berghem Sport, Brabantia - HVCH, Erp - Alverna
(11) Alverna - Nemelaer, HVCH - Erp, Berghem Sport - EFC, FC Eindhoven/av - Woezik, Best Vooruit - Brabantia, NEC/av - Leones, Rhode/Van Stiphout - SV TOP
(12) Erp - Berghem Sport, Nemelaer - HVCH, Best Vooruit - NEC/av, Brabantia - FC Eindhoven/av, Woezik - Rhode, EFC - SV TOP, Leones - Alverna
(13) Nemelaer - Brabantia, Alverna - Best Vooruit, HVCH - Woezik, Rhode - Leones, Berghem Sport - FC Eindhoven/av, SV TOP - Erp, EFC - NEC/av    

1e klasse D
(06) Geldrop - SV Venray
(07) SV Venray - De Ster 
(08) De Ster - RKSV Heeze, ZSV - Venlosche Boys, Geldrop - Wittenhorst, SSS'18 - SV Venray, BSV Limburgia - Wilhelmina'08, SC Susteren - Deurne 
(09) Veritas - RKSV Heeze, Venlosche Boys - Geldrop, De Ster - SC Susteren, Wittenhorst - ZSV, SV Venray - Chevremont
(10) BSV Limburgia - SV Venray, SSS’18 - De Ster, Geldrop - Veritas, Chevremont - Venlosche Boys, SC Susteren - Wilhelmina'08, ZSV - Deurne, RKSV Heeze - Wittenhorst
(11) Deurne - Geldrop, De Ster - ZSV, SV Venray - Sportclub Susteren, Veritas - Wilhelmina'08, Wittenhorst - SSS'18, Venlosche Boys - RKSV Heeze, Chevremont - BSV Limburgia
(12) ZSV - SV Venray, Geldrop - De Ster, Wittenhorst - Venlosche Boys, SSS’18 - Veritas, Wilhelmina’08 - Chevremont      , Sportclub Susteren - BSV Limburgia, RKSV Heeze - Deurne
(13) Geldrop - SSS'18, Deurne - Wittenhorst, De Ster - Wilhelmina'08, Chevremont - RKSV Heeze, SV Venray - Veritas, BSV Limburgia - ZSV, Sportclub Susteren - Venlosche Boys

2e klasse H
(04) Rood Wit V - De Valk
(08) Hilvaria - Rood Wit V, NWC Mierlo Hout
(09)
RKVVO - NWC

(10) Hilvaria - Someren, Valkenswaard - Marvilde, NWC - Braakhuizen, Beerse Boys - Rood Wit V, Sparta’25 - De Valk, Oirschot Vooruit - Mierlo Hout
(11) De Valk - NWC,  Someren - Beerse Boys, Braakhuizen - Rood Wit V, Mierlo Hout - Valkenswaard, RKVVO - Oirschot Vooruit, Marvilde - Sparta'25
(12) Mierlo Hout - RKVVO, Sparta’25 - Someren, NWC - Marvilde, Valkenswaard - Braakhuizen, Beerse Boys - Hilvaria, Oirschot Vooruit - De Valk
(13) NWC - Valkenswaard, De Valk - Mierlo Hout, Marvilde - Rood Wit V, Someren - Braakhuizen, Hilvaria - Sparta'25, Beerse Boys - RKVVO

3e klasse D
(05) DBS - RPC
(09) PSV/av - Bladella
(10) Wilhelmina B - Hoogeloon, Bladella - Gestel, RPC - Unitas'59, Dommelen - PSV/av,  SV Budel - Reusel Sport, DBS - SBC, Nijnsel - Hapert
(11) Reusel Sport/CoTrans - RPC, Gestel - SV Budel, Hoogeloon - Dommelen, Unitas’59 - PSV/av, SBC - Bladella, Hapert - DBS, Nijnsel - Wilhelmina Boy
(12) SV Budel - Hoogeloon, RPC - Gestel, SBC - Hapert, Bladella - Unitas'59, PSV/av - Nijnsel, Dommelen - Wilhelmina Boys, DBS  Reusel Sport/CoTrans
(13)
RPC - Bladella, Reusel Sport/CoTrans - SBC, Gestel - PSV/av, Nijnsel - DBS, Hoogeloon - Unitas'59, Wilhelmina Boys - SV Budel, Dommelen - Hapert

4e klasse D
(08) FC ODA - FC Roerdalen, Maarheeze - FC Maasgouw
(09) FC Maasgouw - SV Laar, Horn - Bieslo
(10) FC ODA - DFO'20, FC Cranendonck - DESM, Bieslo - FC Maasgouw, Maarheeze - Horn, DES Swalmen - FC Roerdalen, Heythuysen - Roggel, Laar - EMS
(11) Horn - Laar, Roggel - Bieslo, DESM - Heythuysen, DFO’20 - DES Swalmen, FC Maasgouw - FC Roerdalen, EMS - FC Cranendonck, Maarheeze - FC ODA
(12) Heythuysen - DFO'20, Bieslo - DESM, EMS - Horn, FC Cranendonck - FC Maasgouw, FC Roerdalen - Maarheeze, DES Swalmen - FC ODA, Laar - Roggel      

(13) Maarheeze - Laar, Bieslo - FC Cranendonck, Roggel - EMS, DESM - FC Roerdalen, DFO’20 - FC Maasgouw, FC ODA - Heythuysen, DES Swalmen - Horn

4e klasse E
(02) HMVV - Tuldania
(07) De Weebosch - Steensel
(08) RKDSV - De Weebosch

(10) Vessem - Bergeijk, HMVV - ZSC, RKDSV - SDO'39, Waalre - De Raven, Steensel - Riethoven, Tuldania - Spoordonkse B, Hulsel - De Weebosch
(11) Spoordonkse Boys - RKDSV, ZSC - Tuldania, Bergeijk - Steensel, SDO’39 - Riethoven, De Weebosch - HMVV, De Raven - Hulsel, Waalre - Vessem
(12) Tuldania - Bergeijk, RKDSV - ZSC, De Weebosch - De Raven, HMVV - SDO'39, Riethoven - Waalre, Steensel - Vessem, Hulsel - Spoordonkse Boys         
(13) RKDSV - HMVV, Spoordonkse Boys - De Weebosch, ZSC - Riethoven, Waalre - Hulsel, Bergeijk - SDO'39, Vessem - Tuldania, Steensel - De Raven

4e klasse F
(07)
VOW - DVS
(09) RKGSV - EMK, Pusphaira - DOSL
(10) Avesteyn - VOW, Acht - DVS, DOSL - Tivoli, Mariahout - Pusphaira, Woenselse Boys - Eli, EMK - WEC, Boskant - RKGSV
(11) WEC - DOSL, VOW - Woenselse Boys, Tivoli - Eli, RKGSV - Acht, Pusphaira - Boskant, Mariahout - Avesteyn, DVS - EMK
(12) EMK - VOW, DOSL - DVS, RKGSV - Pusphaira, Acht - Tivoli, Eli - Mariahout, Woenselse Boys - Avesteyn, Boskant - WEC     

(13) Mariahout - Boskant, DOSL - Acht, WEC - RKGSV, DVS - Eli, VOW - Tivoli, Avesteyn - EMK, Woenselse Boys - Pusphaira

4e klasse F (ZII)
(09) HVV Helmond - SSE, SPV - Bruheze, ASV'33 - Mifano, SJVV - ONDO
(10) SSE - SV Brandevoort, Bavos - Stiphout Vooruit, Mifano - SPV, Milheezer Boys - Lierop, ONDO - HVV Helmond, Bruheze - SJVV,  Rood Wit’62 - ASV'33
(11) HVV Helmond - Mifano, Stiphout Vooruit - ONDO, SV Brandevoort - Milheezer Boys, SPV - Lierop, SJVV - Bavos, ASV’33 - Bruheze, Rood Wit’62 - SSE
(12)
ONDO - SV Brandevoort, Mifano - Stiphout Vooruit, SJVV - ASV'33, Bavos - SPV, Lierop - Rood Wit'62, Milheezer Boys - SSE, Bruheze - HVV Helmond               

(13) Mifano - Bavos, HVV Helmond - SJVV, Stiphout Vooruit - Lierop, Rood Wit’62 - Bruheze, SV Brandevoort - SPV, SSE - ONDO, Milheezer Boys - ASV'33

5e klasse C
(08)
LSV - De Bocht'80
(09) DEES - De Bocht'80
(10) Casteren - LSV, Irene - DEES, Terlo - Nederwetten, EDN’56 - DOSKO'32, SVSOS - Knegselse Boys, De Bocht’80 - Ollandia
(11) Knegselse Boys - Irene , LSV - SVSOS, DEES - DOSKO'32, Ollandia - Casteren, Nederwetten - De Bocht'80, Terlo - Netersel
(12)
Ollandia - Nederwetten, Casteren - DEES, DOSKO’32 - Terlo, EDN’56 - Netersel, De Bocht’80 - Knegselse Boys               
(13) Irene - Casteren, Knegselse Boys - Ollandia, LSV - DOSKO'32, Terlo - De Bocht'80, Netersel - SVSOS, EDN’56 - Nederwetten

5e klasse C (ZII)
(08) RKSVV - Leveroy, Sterksel - Nieuw Woensel

(09) Alweerterheide - RKSVN
(10) Tongelre - Rood Wit'67, Crescentia - Egchel, Sterksel - Altweerterheide, Eindse Boys - SVSH, RKSVV - Olympia Boys, RKSVN - Nieuw Woensel
(11) Olympia Boys - Sterksel, Egchel - RKSVV, Rood Wit’67 - Eindse Boys, Altweerterheide - SVSH, Nieuw Woensel - Crescentia, Leveroy - RKSVN
(12)
RKSVV - Rood Wit'67, Sterksel - Egchel, Nieuw Woensel - Leveroy, Crescentia - Altweerterheide, Eindse Boys - Tongelre, RKSVN - Olympia Boys          
(13) Sterksel - Crescentia, Olympia Boys - Nieuw Woensel, Egchel - SVSH, Rood Wit’67 - Altweerterheide, Tongelre - RKSVV, Eindse Boys - Leveroy

 

© 2022 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.

Jouw reactie?


Toon
08 januari 9:29
Als er straks weer medailles gehaald worden bij de OS staan ze weer voorop, maar hebben ze wel in de gaten dat ze met hun huidige sportbeleid het hele fundament onder de topsport ook weghalen. Zonder breedtesport ook geen topsport.
Toon
08 januari 9:23
Het huidige en vorige kabinet geeft niets om de breedtesport, daarom voorzie ik helaas ook einde voetbalseizoen. Misschien dat er hier en daar nog vriendschappelijke wedstrijden georganiseerd kunnen worden, maar ook daar heb ik een hard hoofd in. Jammer!!!!!!!!
Sjef
06 januari 20:36
De competitie is ten einde
Henkvander Velden
05 januari 12:03
Ik verwacht dat we later beginnen Als we vanaf 15 januari mogen trainen wat ik niet geloof beginnen de meeste 12 of 13 februari . Trainers en verdere staf bij teams willen 4 weken voorbereiding.
henk
05 januari 9:50
ik denk dat we uit gevoetbald zijn deze competitie
Heeze
04 januari 17:18
Seizoen lijkt over en uit als ik de nieuwsberichten van vandaag en gisteren hoor.
Jack
04 januari 16:48
Kan de KNVB wel willen maar gaat nooit gebeuren.