3e Divisie
(07) Hercules - HSC’21
(11) ADO'20 - Gemert, Groene Ster - Dongen
(13) Quick - HSC'21, UNA - Gemert, ADO'20 - EVV, Westlandia - DEM
(14) JOS/W’graafsmeer - Westlandia, Groene Ster - Quick, OFC - Gemert, Hollandia - ADO'20, EVV - UNA
(15) Westlandia - HSC'21, Hercules - Quick, ADO’20 - DEM, Blauw Geel’38 - Groene Ster, Unitas - Hollandia, Gemert - JOS/W'graafsmeer, OSS’20 - Hoogland, OFC - EVV, UNA - Dongen
(16) EVV - Gemert, Hoogland - UNA, Hollandia - Dongen, Quick - Blauw Geel'38/JUMBO, DEM - Unitas, JOS/W’graafsmeer - OFC, HSC’21 - ADO'20, Groene Ster - Hercules, OSS’20 - Westlandia
(17) ADO’20 - Hoogland, Dongen - Westlandia, Hollandia - Quick, Blauw Geel’38 - Hercules, Unitas - Groene Ster, Gemert - HSC'21, EVV - JOS/W'graafsmeer, OFC - OSS'20, UNA - DEM
(18) Hercules - Gemert, Hoogland - OFC, Quick – Unitas, Blauw Geel’38 - EVV, DEM -JOS/W'graafsmeer, Westlandia - Hollandia, HSC’21 - Dongen, Groene Ster - ADO'20, OSS’20 - UNA
(19) Hoogland - DEM, ADO’20 - Blauw Geel'38, Dongen - Groene Ster, Hollandia - HSC'21, JOS/W’graafsmeer - Quick, Unitas - UNA, Gemert - Westlandia, EVV - OSS'20, OFC - Hercules
Hoofdklasse B
(09) Orion – SV Meersen, EHC - Halsteren
(10) RKZVC - RKSV Minor, OJC Rosmalen - Moerse Boys, Silvolde - EHC
(11) Orion - OJC Rosmalen, Longa'30 - RKSV Minor, RKSV Nuenen - RKZVC, Baronie - Silvolde
(12) RKZVC - Longa'30, Silvolde - RKSV Nuenen, SV Meersen - EHC, OJC Rosmalen - Juliana'31, RKSV Minor - UDI'19
(13) Silvolde - RKSV Minor, Juliana'31 - Orion, EHC - RKZVC
(14) UDI’19 - Longa'30, RKZVC - OJC Rosmalen, Orion - Moerse Boys, AWC - Baronie, RKSV Minor - EHC, Halsteren - RKSV Nuenen, SV Meerssen - Juliana'31
(15) Silvolde - RKZVC, Longa’30 - Juliana'31, OJC Rosmalen - AWC, Baronie - Halsteren, RKSV Minor - Moerse Boys, EHC - UDI'19/CSU, RKSV Nuenen - SV Meerssen
(16) UDI’19/CSU - OJC Rosmalen, RKZVC - Baronie, Orion - Silvolde, AWC - RKSV Nuenen, Halsteren - EHC, SV Meerssen - RKSV Minor, Moerse Boys - Longa'30
(17) UDI’19/CSU - Moerse Boys, Silvolde - OJC Rosmalen, Longa’30 - AWC, Baronie - SV Meerssen, RKSV Minor - Halsteren, EHC - Orion, RKSV Nuenen - Juliana'31
1e klasse C
(02) HVCH - SV TOP
(08) Erp - NEC/av, HVCH - Leones, Rhode - FC Eindhoven/av
(09) FC Eindhoven/av - Leones, NEC/av - Nemelaer, Woezik - Brabantia
(10) Nemelaer - FC Eindhoven/av, Rhode - NEC/av, EFC - Woezik, Leones - Best Vooruit, SV TOP - Berghem Sport, Brabantia - HVCH, Erp - Alverna
(11) Alverna - Nemelaer, HVCH - Erp, Berghem Sport - EFC, FC Eindhoven/av - Woezik, Best Vooruit - Brabantia, NEC/av - Leones, Rhode/Van Stiphout - SV TOP
(12) Erp - Berghem Sport, Nemelaer - HVCH, Best Vooruit - NEC/av, Brabantia - FC Eindhoven/av, Woezik - Rhode, EFC - SV TOP, Leones - Alverna
(13) Nemelaer - Brabantia, Alverna - Best Vooruit, HVCH - Woezik, Rhode - Leones, Berghem Sport - FC Eindhoven/av, SV TOP - Erp, EFC - NEC/av
1e klasse D
(06) Geldrop - SV Venray
(07) SV Venray - De Ster
(08) De Ster - RKSV Heeze, ZSV - Venlosche Boys, Geldrop - Wittenhorst, SSS'18 - SV Venray, BSV Limburgia - Wilhelmina'08, SC Susteren - Deurne
(09) Veritas - RKSV Heeze, Venlosche Boys - Geldrop, De Ster - SC Susteren, Wittenhorst - ZSV, SV Venray - Chevremont
(10) BSV Limburgia - SV Venray, SSS’18 - De Ster, Geldrop - Veritas, Chevremont - Venlosche Boys, SC Susteren - Wilhelmina'08, ZSV - Deurne, RKSV Heeze - Wittenhorst
(11) Deurne - Geldrop, De Ster - ZSV, SV Venray - Sportclub Susteren, Veritas - Wilhelmina'08, Wittenhorst - SSS'18, Venlosche Boys - RKSV Heeze, Chevremont - BSV Limburgia
(12) ZSV - SV Venray, Geldrop - De Ster, Wittenhorst - Venlosche Boys, SSS’18 - Veritas, Wilhelmina’08 - Chevremont , Sportclub Susteren - BSV Limburgia, RKSV Heeze - Deurne
(13) Geldrop - SSS'18, Deurne - Wittenhorst, De Ster - Wilhelmina'08, Chevremont - RKSV Heeze, SV Venray - Veritas, BSV Limburgia - ZSV, Sportclub Susteren - Venlosche Boys
2e klasse H
(04) Rood Wit V - De Valk
(08) Hilvaria - Rood Wit V, NWC Mierlo Hout
(09) RKVVO - NWC
(10) Hilvaria - Someren, Valkenswaard - Marvilde, NWC - Braakhuizen, Beerse Boys - Rood Wit V, Sparta’25 - De Valk, Oirschot Vooruit - Mierlo Hout
(11) De Valk - NWC, Someren - Beerse Boys, Braakhuizen - Rood Wit V, Mierlo Hout - Valkenswaard, RKVVO - Oirschot Vooruit, Marvilde - Sparta'25
(12) Mierlo Hout - RKVVO, Sparta’25 - Someren, NWC - Marvilde, Valkenswaard - Braakhuizen, Beerse Boys - Hilvaria, Oirschot Vooruit - De Valk
(13) NWC - Valkenswaard, De Valk - Mierlo Hout, Marvilde - Rood Wit V, Someren - Braakhuizen, Hilvaria - Sparta'25, Beerse Boys - RKVVO
3e klasse D
(05) DBS - RPC
(09) PSV/av - Bladella
(10) Wilhelmina B - Hoogeloon, Bladella - Gestel, RPC - Unitas'59, Dommelen - PSV/av, SV Budel - Reusel Sport, DBS - SBC, Nijnsel - Hapert
(11) Reusel Sport/CoTrans - RPC, Gestel - SV Budel, Hoogeloon - Dommelen, Unitas’59 - PSV/av, SBC - Bladella, Hapert - DBS, Nijnsel - Wilhelmina Boy
(12) SV Budel - Hoogeloon, RPC - Gestel, SBC - Hapert, Bladella - Unitas'59, PSV/av - Nijnsel, Dommelen - Wilhelmina Boys, DBS Reusel Sport/CoTrans
(13) RPC - Bladella, Reusel Sport/CoTrans - SBC, Gestel - PSV/av, Nijnsel - DBS, Hoogeloon - Unitas'59, Wilhelmina Boys - SV Budel, Dommelen - Hapert
4e klasse D
(08) FC ODA - FC Roerdalen, Maarheeze - FC Maasgouw
(09) FC Maasgouw - SV Laar, Horn - Bieslo
(10) FC ODA - DFO'20, FC Cranendonck - DESM, Bieslo - FC Maasgouw, Maarheeze - Horn, DES Swalmen - FC Roerdalen, Heythuysen - Roggel, Laar - EMS
(11) Horn - Laar, Roggel - Bieslo, DESM - Heythuysen, DFO’20 - DES Swalmen, FC Maasgouw - FC Roerdalen, EMS - FC Cranendonck, Maarheeze - FC ODA
(12) Heythuysen - DFO'20, Bieslo - DESM, EMS - Horn, FC Cranendonck - FC Maasgouw, FC Roerdalen - Maarheeze, DES Swalmen - FC ODA, Laar - Roggel
(13) Maarheeze - Laar, Bieslo - FC Cranendonck, Roggel - EMS, DESM - FC Roerdalen, DFO’20 - FC Maasgouw, FC ODA - Heythuysen, DES Swalmen - Horn
4e klasse E
(02) HMVV - Tuldania
(07) De Weebosch - Steensel
(08) RKDSV - De Weebosch
(10) Vessem - Bergeijk, HMVV - ZSC, RKDSV - SDO'39, Waalre - De Raven, Steensel - Riethoven, Tuldania - Spoordonkse B, Hulsel - De Weebosch
(11) Spoordonkse Boys - RKDSV, ZSC - Tuldania, Bergeijk - Steensel, SDO’39 - Riethoven, De Weebosch - HMVV, De Raven - Hulsel, Waalre - Vessem
(12) Tuldania - Bergeijk, RKDSV - ZSC, De Weebosch - De Raven, HMVV - SDO'39, Riethoven - Waalre, Steensel - Vessem, Hulsel - Spoordonkse Boys
(13) RKDSV - HMVV, Spoordonkse Boys - De Weebosch, ZSC - Riethoven, Waalre - Hulsel, Bergeijk - SDO'39, Vessem - Tuldania, Steensel - De Raven
4e klasse F
(07) VOW - DVS
(09) RKGSV - EMK, Pusphaira - DOSL
(10) Avesteyn - VOW, Acht - DVS, DOSL - Tivoli, Mariahout - Pusphaira, Woenselse Boys - Eli, EMK - WEC, Boskant - RKGSV
(11) WEC - DOSL, VOW - Woenselse Boys, Tivoli - Eli, RKGSV - Acht, Pusphaira - Boskant, Mariahout - Avesteyn, DVS - EMK
(12) EMK - VOW, DOSL - DVS, RKGSV - Pusphaira, Acht - Tivoli, Eli - Mariahout, Woenselse Boys - Avesteyn, Boskant - WEC
(13) Mariahout - Boskant, DOSL - Acht, WEC - RKGSV, DVS - Eli, VOW - Tivoli, Avesteyn - EMK, Woenselse Boys - Pusphaira
4e klasse F (ZII)
(09) HVV Helmond - SSE, SPV - Bruheze, ASV'33 - Mifano, SJVV - ONDO
(10) SSE - SV Brandevoort, Bavos - Stiphout Vooruit, Mifano - SPV, Milheezer Boys - Lierop, ONDO - HVV Helmond, Bruheze - SJVV, Rood Wit’62 - ASV'33
(11) HVV Helmond - Mifano, Stiphout Vooruit - ONDO, SV Brandevoort - Milheezer Boys, SPV - Lierop, SJVV - Bavos, ASV’33 - Bruheze, Rood Wit’62 - SSE
(12) ONDO - SV Brandevoort, Mifano - Stiphout Vooruit, SJVV - ASV'33, Bavos - SPV, Lierop - Rood Wit'62, Milheezer Boys - SSE, Bruheze - HVV Helmond
(13) Mifano - Bavos, HVV Helmond - SJVV, Stiphout Vooruit - Lierop, Rood Wit’62 - Bruheze, SV Brandevoort - SPV, SSE - ONDO, Milheezer Boys - ASV'33
5e klasse C
(08) LSV - De Bocht'80
(09) DEES - De Bocht'80
(10) Casteren - LSV, Irene - DEES, Terlo - Nederwetten, EDN’56 - DOSKO'32, SVSOS - Knegselse Boys, De Bocht’80 - Ollandia
(11) Knegselse Boys - Irene , LSV - SVSOS, DEES - DOSKO'32, Ollandia - Casteren, Nederwetten - De Bocht'80, Terlo - Netersel
(12) Ollandia - Nederwetten, Casteren - DEES, DOSKO’32 - Terlo, EDN’56 - Netersel, De Bocht’80 - Knegselse Boys
(13) Irene - Casteren, Knegselse Boys - Ollandia, LSV - DOSKO'32, Terlo - De Bocht'80, Netersel - SVSOS, EDN’56 - Nederwetten
5e klasse C (ZII)
(08) RKSVV - Leveroy, Sterksel - Nieuw Woensel
(09) Alweerterheide - RKSVN
(10) Tongelre - Rood Wit'67, Crescentia - Egchel, Sterksel - Altweerterheide, Eindse Boys - SVSH, RKSVV - Olympia Boys, RKSVN - Nieuw Woensel
(11) Olympia Boys - Sterksel, Egchel - RKSVV, Rood Wit’67 - Eindse Boys, Altweerterheide - SVSH, Nieuw Woensel - Crescentia, Leveroy - RKSVN
(12) RKSVV - Rood Wit'67, Sterksel - Egchel, Nieuw Woensel - Leveroy, Crescentia - Altweerterheide, Eindse Boys - Tongelre, RKSVN - Olympia Boys
(13) Sterksel - Crescentia, Olympia Boys - Nieuw Woensel, Egchel - SVSH, Rood Wit’67 - Altweerterheide, Tongelre - RKSVV, Eindse Boys - Leveroy
© 2024 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.
Jouw reactie?
Theo
Gerard
OnZin
Eens!
Henk
Bart
Corona