SV ONDO is momenteel bezig met het organiseren van een loterij en een veiling om geld in te zamelen voor Serious Request.
Om zoveel mogelijk mensen te bereiken en een mooi bedrag op te halen, wil SV ONDO met deze actie op allerlei manieren promoten.
Waarom we dit doen?
Tim is 31 jaar en heeft een spierziekte. Sinds zijn twintigste kan hij niet meer zelfstandig lopen, maar zijn liefde voor SV ONDO is onverminderd groot.
Hij stond jarenlang zelf op het veld, en nog steeds is hij bijna elk weekend langs de lijn te vinden om het vaandelteam aan te moedigen. Omdat het thema van 3FM Serious Request dit jaar “Spieren voor Spieren” is, besloten ze in actie te komen – voor Tim, en voor iedereen met een spierziekte.
Op Tim’s 32e verjaardag, 30 november, zetten we hem in het zonnetje. We spelen eerst thuis tegen vv Maarheeze, daarna zal dan ook de loterij en de veiling plaatsvinden.
SV ONDO wil van deze dag een groot succes maken en zoeken nog bedrijven en organisaties die prijzen willen sponsoren voor de loterij of veiling.
Samen kunnen we een prachtig bedrag ophalen voor Spieren voor Spieren.
Zie hier de link naar het Instagram bericht:
https://www.instagram.com/p/DQfLaolCBWL/?utm_source=ig_web_copy_link&igsh=MzRlODBiNWFlZA
 
Zie hier de link voor het kopen van de loten:
https://ondovoortim.mylotify.com/
                    
Jouw reactie?